Podrobnosti o předběžném načtení Destiny 2: Začíná doba serveru, nainstalujte velikost potvrzena – GameSpot, Destiny 2 A prostoje se přicházejí, takže dokončete svůj obsah 5 | PCGamesn

Osud 2 prostoje přicházejí, takže rychle dokončete svůj obsah roku 5

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Podrobnosti o předběžném načtení osudu 2: Začíná doba serveru, potvrzena velikost instalace

Servery Destiny 2 jsou nyní dole až do vydání Lightfall 28. února.

27. února 2023 v 9:05 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Nový rozšiřující se Lightfall Destiny 2 vydává zítra 28. února a mezitím Bungie vzal servery Destiny 2 offline. Servery zůstanou dole až do osvětlení, ale můžete použít tento čas k zahájení předběžného načtení aktualizace-a je to velký. Dozvěděli jsme se, kolik místa je zapotřebí jak ke stažení aktualizace, tak pro nainstalovanost hry, jakmile je k dispozici osvětlení, a možná budete muset dočasně smazat některé další hry, abyste vytvořili prostor.

Časy osudu 2 serveru a časy předběžného načtení

Servery Destiny 2 budou dole na 24 hodin od 9:00 PT / 12:00 ET 27. února. To znamená, že se dnes budete muset vzdát hraní a bohužel je příliš pozdě na to, abyste zabalili cokoli, co jste mohli chybět-sezónu obsahu Seraph a veškerý další sezónní obsah z minulého roku bude klenut, až se servery vrátí online. Předběžné načtení pro Lightfall je nyní k dispozici napříč PlayStation, Xbox a PC.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Destiny 2 Lighfall Weapons and Gear Official Trailer

Velikost lighfall instalace

Bungie varovala, že stahování pro Destiny 2: Lightfall bude poměrně velké, ale na jasné straně bude mít hra menší stopa po aktualizaci-a uvidíte také zlepšené doby načítání také.

Zejména Bungie varoval, kteří hrají verzi PS4 (včetně těch, kteří hrají tuto verzi na PS5), budou potřebovat asi 80 GB další Prostor ke stažení Lightfall. Po dokončení instalace budou staré soubory odstraněny, ale předběžné načtení bude vyžadovat, aby byly dostupné nové i staré soubory. Na PC je situace ještě extrémnější pro hráče Steam and Epic Games Store, protože budete potřebovat nahoru o 223 GB zdarma, abyste hru předběhli. Situace je méně strašná na PS5, Xbox Series X | S a PC. Zde je úplné přehled o tom, kolik místa potřebujete k předběžného načtení a kolik místa bude po aktualizaci zvýšeno díky webu nápovědy Bungie:

Destiny 2: Požadavky na předběžné načtení a instalace Lighfall

PlayStation 5

 • Nainstalovat velikost: 102.6 GB*
 • Úložný prostor potřebný pro předběžnou načtení: 102.6 GB

Xbox Series X | S

 • Nainstalovat velikost: 108.59 GB
 • Úložný prostor potřebný pro předběžnou načtení: 108.59 GB

PlayStation 4

 • Nainstalovat velikost: 88.21 GB*
 • Úložný prostor potřebný pro předběžnou načtení: 184.64 GB

Xbox One

 • Nainstalovat velikost: 89.21 GB
 • Úložný prostor potřebný pro předběžnou načtení: 89.21 GB

Parní

 • Nainstalovat velikost: 102.60 GB*
 • Úložný prostor potřebný pro předběžnou načtení: 233.2 GB

Epic Games Store

 • Nainstalovat velikost: 101.51 GB
 • Úložný prostor potřebný pro předběžnou načtení: 223.3 GB

Microsoft Store

 • Nainstalovat velikost: 102.13 GB
 • Úložný prostor potřebný pro předběžnou načtení: 102.13 GB

*Velikost instalace se může lišit na základě nainstalovaných jazyků; Zobrazena velikost je možné maximální velikost.

Existuje mnoho, mnoho změn přichází s majákem a novou sezónou, sezóna vzdoru. Kromě nové podtřídy pramenů přináší Bungie několik těžkých nervů do lineárních fúzních pušek spolu s mnoha dalšími změnami specifickými pro zbraně. Načítání se zavádí spolu s zcela novým způsobem, jak spravovat vaše brnění. Budou přidány také nové exotické zbraně a brnění spolu s tunou dalšího nového obsahu. Pro více informací se připravte s naším světelným příběhovým primerem.

Osud 2 prostoje přicházejí, takže rychle dokončete svůj obsah roku 5

Osud 2 prostoje znamenají, že strážci mají méně než týden na dokončení ročníku 5 Sezónní obsah, protože hra Bungie FPS půjde po dobu 24 hodin před Lighfall.

Osud 2 prostoje přicházejí, takže dokončete svůj obsah 5. roku rychle: Tři strážci stojí v sezóně Seraph Gear

Publikováno: 21. února 2023

Osud 2 prostoje znamená, že hráči mají méně než týden na zabalení jakéhokoli vynikajícího ročníku 5 sezónního obsahu, protože hra FPS je nastavena na offline po dobu 24 hodin před datem vydání Destiny 2 Lighfall Release. To znamená, že strážci, kteří chtějí dohnat obsah příběhu Destiny 2, dokončit sezónní exotické úkoly a farma pro boha rolí sezónních zbraní by si měli poznamenat, že mají v pondělí 27. února do 6:00 PT / 9:00 ET / 14PM UTC, aby tak učinili dříve, aby tak učinili Hra ztmavne celý den.

Očekává se, že Lightfall and The Amiateration Destiny 2 Season 20 Očekává se břidlici na většině současného sezónního obsahu hry. I když hráči zaplatili za lightfall DLC a po celý rok 5 sezónního obsahu, zdá se nepravděpodobné, že budou moci hrát týdenní příběhové mise po spuštění Lightfall. Bungie obvykle spojuje takový obsah s modelem sezónního obsahu hry. Obsah sezónního příběhu byl jako takový historicky k dispozici pouze od svého vydání až do konce roku hry, který v tomto případě začal spuštěním Queen DLC DLC a skončí 24 před spuštěním Lightfall.

Bungie sdílela, že od spuštění Lightfall se některé exotické mise, jako je provoz: Seraph’s Shield před revizí Zero Exotic Quest se připojí k hře pro multiplayery jako součást exotických rotátorových misí, podobné mise Destiny 2 Numfall, Dungeon a Raid Rotators. Přidání exotického rotátoru mise umožňuje hráčům zažít tyto jedinečné mise v 6. roce a měl by je pravděpodobně nechat tyto exotické zbraně vydělat, pokud je již během 5. roku nezískali. Hráči však možná budou muset počkat několik týdnů, než budou k dispozici konkrétní úkoly, a v důsledku toho se možná chtít pokusit dokončit takové obsahové mletí před zahájením světelného spuštění příští týden.

Přestože Bungie také sdílela, že některá bojiště se připojí k seznamu skladeb Vanguard Ops a na Mars Heist Battleground bude hratelné jako soumdu, hráči pravděpodobně již nebudou mít příležitost tyto činnosti rozdrtit ve svém volném čase, aby získali sezónní odměny, aby získali sezónní odměny. Totéž platí pro sezónní aktivity, jako je zadržení sezóny 17, které lze ze hry dočasně nebo trvale odstranit.

Nakonec to také znamená, že hráči, kteří se chtějí dostat na ruce na konkrétní zbraně, měnu a další odměny, které z těchto činností vypadnou. Není jasné, zda je sezónní zbraně 5. ročníku stále k dispozici po osvětlení a jak je mohou hráči vydělat, pokud jsou, takže strážci, kteří se střetávají za poslední minutu, může God Roll chtít vynaložit úsilí, zatímco oni vědí, že stále mohou.

Pro strážce, kteří chtějí dohnat před koncem sezóny, Reddit Uživatel AtomSCK sdílel průvodce v základním herním ročníku 5 sezónního obsahu, který se pokusil dokončit před plánovaným prostojem. Průvodce zahrnuje přehled o sezónních misích, exotických misích a musí mít legendární zbraně.

S méně než týdnem jít do zahájení Lightfall a Bungieho zavedení podtřídy Destiny 2 Strand je tu ještě spousta k objevování v Destiny 2 Season 19.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.