Poe Arch Nemesis League League Datum – cesta exilu: průvodce archnemesis, modifikátor Archnemesis | Poe Wiki

Modifikátor Archnemesis

Následující modifikátory se nacházejí na magii a vzácných příšerách po celé hře ve všech oblastech od 3.18.0 Používání modifikátorů zavedených v Archnemesis League, nahrazující původní modifikátory monstru.

Cesta exilu: Archnemesis League End Date & Guide

V Archnemesis League si vytvoříte vlastní vzácné boje šéfů použitím nových modifikátorů monster na zkamenělé monstra, nalezené v každé oblasti. Tyto modifikátory přidávají k jejich cílům nebezpečné chování, ale také je propůjčují cennými odměnami. Každé následné zkamenělé monstrum, které jste v oblasti, udržuje všechny předchozí modifikátory, což vám umožní vybudovat několik velmi obtížných a odměňujících setkání. Existuje více než 60 nových modifikátorů šéfů, z nichž více než polovina může být vytvořena kombinací jiných modifikátorů v konkrétních receptech, aby odemkli nejsilnější a nejpřínosnější modifikátory.

Poe arch nemesis ukončení datum

Měnová liga je Cesta exilu: Archnemesis(Poe 3.17). Spustí se 4. února (PST) pro PC a Mac a 9. února pro Xbox a PlayStation.

Archnemesis liga končí na PC v úterý 10. května ve 15:00 (PDT). Na konzolách skončí liga Archnemesis, když Sentinel League bude žít na konzolách 18. května PDT.

Server Ukončený čas
PC 10. května 2022
Konzola (Xbox a PlayStation) 18. května 2022

Další moře je 3.18. Datum vydání POE 3.18. května je 13. května na PC a 18. května na Xbox a PlayStation.

Koupit poe měnu levně

 • U4GM: Kupte si levnou měnu a předměty PoE (6% sleva na kupón: Z123). Bezpečné a okamžité doručení. Server: PC, Xbox, PS. Platba: Visa, Paypal, Skrill, kryptoměny. Hromadné božské koule na pažbě.
 • MuleFactory: Kupte si levné Poe měnové okamžité dodání (5% sleva na kupón: VHPGMULE). Cesta exilového předmětu a měny. Server: PC, Xbox One, PS4. Platba: Paypal, Skrill, kryptoměny.

Liga Archnemesis Challenge

 • Výzva ligy jsou skvělou příležitostí pro nový začátek v nové ekonomice. Všechny vaše staré postavy a předměty jsou stále přítomny ve standardních a tvrdých ligách, ale jste povzbuzováni, abyste se připojili k novým ligám, úplným výzvám a předváděním svého zvládnutí cesty exilu!
 • Archnemesis je výzva, která oživuje boje se vzácnými příšerami. Představuje přibližně 60 nových monster mons a umožňuje vám přizpůsobit své vzácné boje šéfa, aby kontroloval vaši úroveň rizika a odměny. Tyto mody lze kombinovat ve více než 35 receptech a vytvořit nové, výkonnější a odměňující mody. Když hrajete přes ligu, objevíte další recepty a naučíte se, jak je nejlépe využít k získání nejcennějších odměn.
 • Když zabijete pravidelné vzácné a magické monstra v Archnemesis League, občas upustí položkou verzi nového modifikátoru monster Archnemesis. Ukládáte je na vyhrazeném panelu inventáře, aby váš běžný inventář nepokojili.
 • V průběhu každé oblasti, kterou hrajete, se setkáte se čtyřmi příšerami, které jsou zmrazeny na místě, zkamenělé a vázány na sochu Archnemesis. Když najdete takové monstrum, můžete jej osvobodit tím, že jej zmocníte pomocí archnemesis modul. Pokud jste schopni úspěšně porazit zmocněné monstrum, obdržíte pevnou odměnu, která odpovídá tomuto modifikátoru.
 • Mody, které použijete, se budou hromadit při hraní v oblasti. Když zmocníte své druhé monstrum, má také mod, který jste aplikovali na první monstrum. Výsledkem je boj, který má dvakrát tolik nebezpečných modů, a dvakrát tolik odměn. V době, kdy jste zmocnili a zabili čtyři zkamenělé příšery v oblasti, obdržíte první odměnu čtyřikrát.
 • Více než polovina dostupných modů je vytvořena kombinací jiných modů dohromady na stejném monstrum. Tyto mody receptů přinášejí podstatně nebezpečnější setkání a mají cennější odměny.
 • Abyste zabránili, že musíte ustoupit, existují více než čtyři možná místa, kde se můžete setkat s zkamenělými příšerami v každé oblasti, ale pouze první čtyři, se kterými se setkáte.
 • Mody archnemesis nelze obchodovat s ostatními hráči. Váš pokrok je váš vlastní.
 • S 3.17.0, jsou k dispozici standardní, hardcore a samostatné samostatné varianty ligy Archnemesis Challenge League. Mají stejnou základní mechaniku a předměty. Můžete vytvořit verze těchto lig soukromé ligy s mody, které hru ztěžují.
 • Nová výzva liga zahrnuje sadu 40 nových výzev. Při dokončení 12, 24 a 36 výzev jsou odměny za mikrotransakce. Odměny za výzvu lze získat pouze v této lize a budou odhaleny v nadcházejícím zpravodajském příspěvku.
 • Od 19. výzvy dále a na každou třetí výzvu poté obdržíte kousky dekorace totemového pole Archnemesis, které se zobrazí ve vašem úkrytu. Totem Pole trvale ukazuje, kolik z archnemesis výzvy jste během ligy dokončili.

Poe arch nemesis ligy datum vydání

Datum vydání ligy Archnemesis na PC je 4. února 2022. Spustí se na konzole (Xbox a Playstation) 9. února 2022.

Poe 3.17 Datum vydání

Poe Archnemesis League

Poe odhalí všechny své podrobnosti během Livestream 27. ledna.

Modifikátor Archnemesis

Archnemesis byla nahrazena jednodušším systémem ve verzi 3.20.0.

Pro současný systém monifikátoru vzácných monster viz modifikátory monster.
Historický seznam naleznete v seznamu modifikátorů Archnemesis v Archnemesis League.

Následující modifikátory se nacházejí na magii a vzácných příšerách po celé hře ve všech oblastech od 3.18.0 Používání modifikátorů zavedených v Archnemesis League, nahrazující původní modifikátory monstru.

Obsah

Vzácné příšery mají větší pravděpodobnost, že budou mít další modifikátory archnemesis, protože postava dosáhne obsahu vyšší úrovně.

 • Během akcí budou mít vzácné příšery, se kterými se setkáte.
 • V mapách se přestanete setkat s vzácnými příšerami s jedním modifikátorem a většinou se setkáte se vzácnými příšerami se dvěma nebo třemi modifikátory. Je také možné se setkat se vzácnými příšerami se čtyřmi modifikátory.

Magická monstra mají omezený seznam modifikátorů archnemesis ve srovnání s vzácnými příšerami. Tento seznam stále obsahuje mnoho modifikátorů, které mohou vyvolat hrozby vnějších pro samotné příšery, jako jsou pozemní efekty nebo volatilní koule. Více modifikátorů, které se mohou vynořit na magické monstra, jsou bonusy založené na stat. Všechna příšera v případě, která jsou stejná nebo velmi podobná, budou mít stejný modifikátor Magic Monster, spíše než válcování jiného modifikátoru archnemesis pro každé monstrum. [1] Mnoho vzácnějších modifikátorů (E.G. „Dotčené“ modifikátory) se neobjevují na magických příšerách. Existují také tři mody, které pouze Objevujte se na magických příšerách, založené na starých modifikátorech krevních linií: Voidspawn of Abaxoth, Spirit Walkers a Union of Souls.

Každý modifikátor přidává určité množství zvýšené životnosti, zvýšenou raritu položky a množství položek na monstrum. Vzácnější modifikátory (směrem k dolní části seznamu) také udělují další bonusy monster a ještě lepší kapky. Metamorfy nezdědí zvýšené modifikátory života. [2] Vyšší počet modifikátorů přímo koreluje se zvýšenými bonusy. Navíc některé výkonné modifikátory archnemesis ve třetím a čtvrtém modu slotu používají nový systém konverze odměn, který se hromadí s jinými bonusy a s položkou hráče rarita a množství.

Kurátorský seznam

název Lvl. Efekt (s) Konverze odměn
Ocel 1 Okolo 10% snížení fyzické poškození
40% zvýšené fyzické poškození
30% další snížení fyzického poškození
250% zvýšená prahová hodnota omráčení
Flameweaver 1 25% fyzického poškození převedeného na poškození požáru
50% fyzického poškození jako dodatečné poškození požáru
50% zvýšené poškození požáru
+50% na odolnost proti požáru
50% Snížený účinek Scorch
Způsobuje expozici ohně na HIT (10%)
Stormweaver 1 25% fyzického poškození převedeného na poškození blesku
50% fyzického poškození jako další poškození blesku
50% zvýšené poškození blesku
+50% na odpor blesku
50% snížený účinek onemocnění blesku
Způsobuje expozici blesku na HIT (10%)
Frostweaver 1 25% fyzického poškození přeměněno na poškození chladu
50% fyzického poškození jako extra poškození chladu
50% zvýšené poškození nachlazení
+50% na odolnost proti chladu
50% snížený účinek na studena
Způsobuje expozici chladu na HIT (10%)
Gargantuovský 1 20% zvýšené poškození
40% zvýšila maximální životnost
80% zvětšená plocha účinku
40% zvětšená velikost znaku
Haasted (magie) 6 [3] 40% zvýšená rychlost pohybu
100% zvýšené hodnocení úniku
30% zvýšila rychlost útoku a obsazení
Získejte šílenství poplatků za zásah
Hasted (vzácné) 6 [3] 40% zvýšená rychlost pohybu
100% zvýšené hodnocení úniku
30% zvýšila rychlost útoku a obsazení
Získejte šílenství poplatků za zásah
Spojenci v okolí mají 30% zvýšený útok a rychlost obsazení ( Rychlost aura)
Spojenci v okolí mají 40% zvýšenou rychlost pohybu ( Rychlost aura)
Chaosweaver 6 25% fyzické poškození převedené na poškození chaosu
15% poškození bez chaosu jako dodatečné poškození chaosu
+40% odporu k chaosu
60% zmenšilo se na sebe sama
Arcane Buffer (magie) 6 [3] 50% rychlejší začátek dobíjení energetického štítu
Poškození chaosu neobejde energetický štít
Když je energetický štít vyčerpán, spustí slabou Nova, která srazí zpět a krátce omráčí nepřátele (2.5 sekund cooldown na hráči)
Spojenci v okolí mají 40% maximálního života jako extra maximální energetický štít
Arcane vyrovnávací paměť (vzácné) 6 [3] 150% rychlejší začátek dobíjení energetického štítu
Poškození chaosu neobejde energetický štít
Když je energetický štít vyčerpán, spustí slabou Nova, která srazí zpět a krátce omráčí nepřátele (2.5 sekund cooldown na hráči)
Spojenci v okolí mají 40% maximálního života jako extra maximální energetický štít
Ozvěna 6 Dovednosti opakují dvakrát další časy
200% zvýšila útok a rychlost obsazení
Ohromen 1.5 sekund po použití dovednosti
Cestovní dovednosti opakují stejným směrem [4]
Stráž 6 50% šance blokovat poškození útoku
50% šance zablokovat poškození kouzla
Monstra bere 20% poškození z blokovaných zásahů
Sentinel (vzácné) 6 50% šance blokovat poškození útoku
50% šance zablokovat poškození kouzla
Spustí zpožděné počítání při zásahu (1.5 sekund cooldown)
Monstra bere 20% poškození z blokovaných zásahů
Splinter 6 Dovednosti oheň 4 další projektily
30% zvýšené poškození projektilem
30% šance vyhnout se projektilesům
Deadeye (magie) 13 Náhodně aplikuje Mark Mark, Assassin Mark nebo Warlord’s Mark (odstraněno, když Monster Dies)
20% zvýšené poškození
100% zvýšené hodnocení přesnosti
Deadeye (vzácné) 13 Náhodně aplikuje Mark Mark, Assassin Mark nebo Warlord’s Mark (odstraněno, když Monster Dies)
20% zvýšené poškození
100% zvýšené hodnocení přesnosti
100% zvýšená kritická náhoda stávky
Spojenci v okolí mají 100% zvýšené hodnocení přesnosti a 100% zvýšenou kritickou údernou šanci ( Přesnost a crity aura)
Elektrocuting 13 Hity vždy šokují
Veškerá škoda může šokovat
25% zvýšený účinek šoku
50% prodlouženo trvání šoků na nepřátele
80% snížený účinek onemocnění blesku
Vytváří Šokovaná půda při smrti trvající 10 sekund
Vampiric 13 100% poškození volných jako života
Efekty Life Leech nejsou odstraněny v plném životě
200% zvýšilo celkové zotavení za sekundu z Life Leech
25% zvýšilo poškození při pijavici
Nepřátelé nemohou před vámi pijavice život nebo energetický štít
Přeplněný 13 Každé 3 sekundy přidávají 3 šílenství, poplatky za výdrž po dobu 9 sekund
Flame Strider (magie) 13 50% fyzické poškození převedené na poškození požáru
25% fyzického poškození jako dodatečné poškození požáru
30% zvýšené poškození požáru
+40% na odolnost proti požáru
50% Snížený účinek Scorch
Ignite on hit
200% zvýšené poškození zapálení
Zanechá stopu hořící
Vzácnost přisluhovače vytvářejí plamenové majáky při smrti
Flame Strider (vzácný) 13 50% fyzické poškození převedené na poškození požáru
25% fyzického poškození jako dodatečné poškození požáru
30% zvýšené poškození požáru
+40% na odolnost proti požáru
50% Snížený účinek Scorch
Ignite on hit
200% zvýšené poškození zapálení
Zanechá stopu hořící
Spuštění pekla při zásahu (0.5s Global Cooldown)
Vzácnost přisluhovače vytvářejí plamenové majáky při smrti
Frost Strider (magie) 13 50% fyzické poškození přeměněné na poškození chladu
25% fyzického poškození jako extra poškození chladu
30% zvýšené poškození nachlazení
+40% na odolnost proti chladu
200% zvýšeného účinku chlazení
50% snížený účinek na studena
Zanechává stopu chlazené země
Vzácní přisluhovači vytvářejí majáky mrazu při smrti
Frost Strider (vzácný) 13 50% fyzické poškození přeměněné na poškození chladu
25% fyzického poškození jako extra poškození chladu
30% zvýšené poškození nachlazení
+40% na odolnost proti chladu
200% zvýšeného účinku chlazení
50% snížený účinek na studena
Zanechává stopu chlazené země
Spuštění sněhového šroubu při zásahu (1S cooldown, 0.Global Cooldown 75s)
Vzácní přisluhovači vytvářejí majáky mrazu při smrti
Storm Strider (magie) 13 50% fyzického poškození přeměněného na poškození blesku
25% fyzického poškození jako dodatečné poškození blesku
30% zvýšené poškození blesku
+40% na odpor blesku
50% snížený účinek onemocnění blesku
Zanechává stopu šokované půdy
Vzácní přisluhovači vytvářejí bleskové majáky při smrti
Storm Strider (vzácný) 13 50% fyzického poškození přeměněného na poškození blesku
25% fyzického poškození jako dodatečné poškození blesku
30% zvýšené poškození blesku
+40% na odpor blesku
50% snížený účinek onemocnění blesku
Zanechává stopu šokované půdy
Vzácní přisluhovači vytvářejí bleskové majáky při smrti
Spouštěč blesku mirage při zásahu (1S cooldown to explode, 2s global cooldown)
Ledové vězení 18 50% fyzické poškození přeměněné na poškození chladu
25% fyzického poškození jako extra poškození chladu
30% zvýšené poškození nachlazení
+40% na odolnost proti chladu
50% snížený účinek na studena
20% další snížení fyzického poškození
Pravidelně vytváří bariéru ledu kolem hráče po dobu 5 sekund (10 sekund cooldown)
Entangler 18 Poid on hit
Všechny poškození z hitů mohou otrávit
+25% na odpor chaosu
Aplikuje trnkovou vinnou révu na nepřátele, což je zpomaluje a způsobuje, že v průběhu času způsobí poškození chaosu (3 sekundové cooldown, 2 sekundové globální cooldown)
Stěhování v průběhu času zlomí vinné révy
Cestovní dovednosti okamžitě rozbijí všechny vinné révy
Vypuštěné předměty jsou přeměněny na šperky
Toxické (magie) 18 Poid on hit
Všechny poškození z hitů mohou otrávit
30% zvýšené poškození jedu
30% prodloužená doba trvání jedu
+25% k odporu chaosu proti poškození v průběhu času
Toxické (vzácné) 18 Poid on hit
Všechny poškození z hitů mohou otrávit
30% zvýšené poškození jedu
30% prodloužená doba trvání jedu
+25% k odporu chaosu proti poškození v průběhu času
Vytváří toxické těkavé látky při smrti, které pronásledují hráče a časem zrychlují
Toxické těkavé látky vytvářejí po explozi žíravé půdy
Treant Horde 18 Vzácné přisluhovače jsou nahrazeny silnými splacemi
50% poškození z hitů je odebráno ze života Minionsů vzácných sakra před vzácným monstrem
„Sazeň“ přisluhovači každý kapují vzácnou položku stejného typu základny (podobné chovatelům Trove) (skryté)
Každý přisluhovač upustí vzácnou položku stejného základního typu
Bloodletter (magie) 18 Útoky způsobují krvácení
50% zvýšené poškození s krvácením
25% prodloužená doba krvácení
25% snížené škody způsobené fyzickým poškozením v průběhu času
30% snížená rychlost pohybu
Bloodletter (vzácný) 24 Útoky způsobují krvácení
50% zvýšené poškození s krvácením
25% prodloužená doba krvácení
25% snížené škody způsobené fyzickým poškozením v průběhu času
30% snížená rychlost pohybu
Nedaleké nepřátelé jsou zmrzačeni 30% sníženou rychlostí pohybu
Bonebreaker (magie) 24 50% snížená prahová hodnota nepřátelského omráčení
25% šance na zdvojnásobení omráčení
40% snížený útok a rychlost obsazení
20% zvětšená velikost znaku
100% zvýšené hodnocení globální přesnosti
250% zvýšená prahová hodnota omráčení
60% zvýšilo globální fyzické poškození
Extra gore
Bonebreaker (vzácný) 24 Vždy omráčí nepřátele na zásahu
25% šance na zdvojnásobení omráčení
30% snížená rychlost útoku a obsazení
20% zvětšená velikost znaku
100% zvýšené hodnocení globální přesnosti
250% zvýšená prahová hodnota omráčení
40% zvýšilo globální fyzické poškození
Spojenci v okolí mají 40% zvýšené globální fyzické poškození
Extra gore
Kolos 24 20% zvýšené poškození
Získejte 2 vytrvalostní poplatky každou sekundu, pokud jste byli nedávno zasaženi
30% zvětšená plocha účinku
15% zvětšená velikost znaku
Rychlost akce nelze upravit na níže základní hodnotu
Rychlost pohybu nelze upravit na pod základní hodnotu
Nelze omráčit
(Poznámka: Nelze najít na Blighted Monsters) [5]
Duší vedení 24 Až 30 nedalekých příšer se vychovává, aby znovu bojovala o smrt
Mrtvola nelze zničit
Nelze dominovat
(Poznámka: Nelze se objevit na rituálních příšerách) [2]
Posílení 24 Vytváří zasvěcenou půdu po dobu 6 sekund (6 sekund cooldown, 4 sekundové globální cooldown)
Zasvěcené pozemní granty 2% život se regeneroval za sekundu spojencům a 50% snížil účinek kletby
Šílený 24 Každých 9 sekund se stane šílenstvím po dobu 5 sekund
40% zvýšilo poškození, zatímco je zběsilé
25% zvýšená rychlost akce, zatímco je zběsile
50% snížené poškození při zběsilém
Assassin (magie) 24 Všechny hity jsou kritické stávky
Slepý na zásah
100% zvýšený slepý účinek
50% snížilo další poškození z kritických stávek
Assassin (vzácný) 24 Všechny hity jsou kritické stávky
Slepý na zásah
100% zvýšený slepý účinek
50% snížilo další poškození z kritických stávek
Teleports pro vzdálené nepřátele vytvářejí kouřový mrak (3 sekundové cooldown) ( Kouřový kouřový důl, kouzlo, aoe, trvání, pohyb, cestování, blikání
Úroveň: (1-20)
Náklady: (6-13) Mana
Rezervace: (6-13) Mana
Cooldown Time: 5.00 s
Může uložit 3 Použití)
Čas obsazení: 0.50 sekund Vyžaduje úroveň 10 Hodí důl, který vás bude teleportovat, když je při odpálení. Pokrývá jak útěk, tak příjezd s oblakem kouře, který oslepuje nepřátele, a dává vám dočasný buff rychlostí pohybu. Sdílí cooldown s dalšími blikajícími dovednostmi. Můj trvá 8 sekund
Doba trvání základní je (4-5) sekundy
Základní sekundární trvání je 1 sekundy
Zvýšení a zmenšení na dobu trvání platí také pro trvání buffů této dovednosti
V každé detonační sekvenci může odpálit pouze jeden důl tohoto typu
Granty Buff (20-29)% Zvýšená rychlost pohybu
Doly nelze znovu vyzbrojit
Moje detonace je okamžitá

Poslední (od 3.18.0) Oficiálně publikovaný seznam naleznete zde. To může být zastaralé kvůli novějším změnám.

Datamined List

Předpona

název Statistiky Vážení
Abberath 68 6 6 34 39 N/a NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
výchozí 1500
Brine King 68 13 N/a NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
výchozí 2500
Zasvěcení 24 N/a NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
Imobilní 0
Kouzlo 0
výchozí 1000
Zasvěcení 24 N/a NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
Imobilní 0
not_part_of_pack 0
vzácné 0
výchozí 1000
Krystalický 34 24 24 46 24 68 N/a not_part_of_pack 0
Kouzlo 0
výchozí 200
Zapletení 18 1 68 68 1 1 24 Hexproof NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
výchozí 1000
Hlad 34 N/a Kouzlo 0
výchozí 200
Igniting 34 34 18 68 68 68 34 6 6 68 13 13 68 24 24 68 N/a Kouzlo 0
Stormwoven 1 6 6 100% zvýšené hodnocení úniku (skryté) NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
Kouzlo 0
výchozí 8000
Temporální 34 N/a Kouzlo 0
výchozí 200
Toxický 18 18 68 13 Nepřátelé nemohou od vás [[leech]] [[život]]
Nepřátelé nemohou [[Leech]] [[Energy Shield]] před vámi (skrytý)
200% zvýšilo celkové zotavení za sekundu z [[Life]] [[[Leech]] (skryté) “> 100% poškození Leeches jako život (skryté)
Efekty Life Leech se neodstraňují, když je naplněn bezvýhradní život (skrytý)
25% zvýšilo poškození při pijavici (skryté)
Nepřátelé od vás nemohou pijavice
Nepřátelé nemohou před vámi Leech Energy Shield (skrytý)
200% zvýšilo celkové zotavení za sekundu z Life Leech (skryté)
NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
výchozí 3000
Woodland 18 N/a not_part_of_pack 0
Kouzlo 0
výchozí 200

Přípona

název Statistiky Vážení
přesnosti 13 13 20% zvýšené poškození (skryté) NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
Caster 0
Kouzlo 0
výchozí 3000
mimo 68 18 24 34 6 24 N/a no_mirror_image 0
bestiary_beast_boss 0
Kouzlo 0
výchozí 200
korupce 46 N/a Kouzlo 0
výchozí 200
korupce 46 N/a N/a
detonace 34 +40% na odolnost proti požáru (skryté) Kouzlo 0
výchozí 200
sucha 46 Regenerujte 1.5% života za sekundu (skryté) Kouzlo 0
výchozí 200
umírajícího dechu 34 6 N/a NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
Caster 5000
podobizny 46 N/a Imobilní 0
Kouzlo 0
výchozí 200
elementárního naladění 46 N/a Kouzlo 0
výchozí 200
vytrvalosti 24 Rychlost akce nelze upravit na níže základní hodnotu
[[Rychlost pohybu]] nelze upravit na pod základní hodnotu (skryté)
15% se zvýšilo [[velikost znaku]] (skryté)
30% zvětšená plocha účinku (skryté)
Zisk 2 [[[vytrvalostní poplatek | poplatky za vytrvalost]] každou sekundu, pokud jste byli [[HIT]] [[nedávno]] (skrytý) “> nelze ohromen (skrytý)
Rychlost akce nelze upravit na níže základní hodnotu
Rychlost pohybu nelze upravit na pod základní hodnotu (skryté)
15% zvětšená velikost znaku (skryté)
30% zvětšená plocha účinku (skryté)
Získejte 2 vytrvalostní poplatky každou sekundu, pokud jste byli nedávno zasaženi (skrytý)
N/a
provedení 34 N/a NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
Caster 0
Kouzlo 0
Výchozí 800
plamene-striding 13 13 24 N/a NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
výchozí 1000
mrazu 13 13 34 N/a NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
not_part_of_pack 0
Delve_Monster 0
Kouzlo 0
Výchozí 800
heraldingu 34 Předvolání krevní linie totem 1 při smrti (skrytý) not_part_of_pack 0
Delve_Monster 0
vzácné 0
Výchozí 800
Magma 34 34 N/a NO_COMMON_MONSTER_MODS 0
Kouzlo 0
výchozí 1000
nekromancie 24 34 6 1 13 13 24 24 24 68 Historie verzí

Reference

 1. ↑ Community_Team (12. srpna 2022). „Aktualizace obsahu 3.19.0 – Cesta exilu: jezero Kalandry “. Oficiální cesta exilových fór. Citováno 15. srpna 2022.
 2. ↑ 2.02.12.22.32.4 Kieren_ggg (16. května 2022). „3.18.0B Poznámky k náplasti “. Oficiální cesta exilových fór. Citováno 9. června 2022.
 3. ↑ 3.03.13.23.3 Kieren_ggg (19. května 2022). „3.18.Poznámky k náplastům 0c “. Oficiální cesta exilových fór. Citováno 9. června 2022.
 4. ↑ 4.04.14.24.3 Kieren_ggg (14. června 2022). „3.18.1 poznámky k opravě “. Oficiální cesta exilových fór. Citováno 15. června 2022.
 5. ↑ 5.05.15.2 Community_Team (25. května 2022). „3.18.Poznámky k náplasti 0D “. Oficiální cesta exilových fór. Citováno 9. června 2022.
 6. ↑ 6.06.16.26.3 Kieren_ggg (7. září 2022). „3.19.1 poznámky k opravě “. Oficiální cesta exilových fór. Citováno 7. září 2022.
 7. ↑ 7.07.1 Kieren_ggg (13. září 2022). „3.19.1B Poznámky k náplasti “. Oficiální cesta exilových fór. Citováno 14. září 2022.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *