Pojďme mluvit o stínech změny dlc – Total War, страница доп. контента в Steam: Total War: Warhammer III

Warhammer 3 DLC

, Senior Game Director:

Ahoj všichni. Já Rob Bartholomew, Hlavní produktový ředitel zde na Creative Assembly.

Za prvé, rád bych vám poděkoval za to, že vaše hlasy slyšely za poslední týden. Doufejme, že fanoušci celkové války vědí, že i když jsme ticho, vždy posloucháme vše, co nám musíte říct. Interně jsme o tom měli mnoho rozhovorů a chtěli bychom tuto situaci vrhnout trochu světla.

Minulý týden jsme odhalili nejnovější DLC pro Total War: Warhammer III – Stíny změn, přinášející změnu, Yuan Bo, matka Ostankya a další do hry. Týmy na tom již nějakou dobu pracují a jsme nadšeni, abyste na to dostali ruce.

Chcete -li se dostat přímo do toho: naše náklady jsou nahoře. Bohužel to znamená, že ceny musí zvýšit. Víme, že jakékoli zvýšení bude těžké, a proto naše ceny v posledních několika letech zůstaly poměrně stabilní. Nevýhodou je, že jakékoli zvýšení dnes bude patrnější.

. Toto je však obchodní realita podpory Warhammer III a zajištění toho, že jsme schopni nabídnout roky dalšího obsahu, které jsou v současné době plánovány.

. Nakonec je to na každém z vás, aby se rozhodl a my se to budeme stále pokoušet vyrovnat. .

Chcete -li sdílet více o Warhammer III, konkrétně, zde je aktualizace z , Senior Game Director:

. Všichni máte své oblíbené pány, hrdiny a závody, které hrají, a omezení našich produktů na jedinou rasu nebo frakci nesplnilo vaše očekávání vždy vaše očekávání. Doufali jsme také, že to zlepší tempo, které vám můžeme získat obsah, což byla výzva.

.0. Changeling hraje jako žádný jiný v sérii. Schéma a oklamání vašich nepřátel do konfliktu navzájem, zatímco se odnesení jiných osad je skvěle a my opravdu doufáme, že otevírá nové příležitosti ke hře.

“Stejně tak svědění, když vidím, jak se s Yuan Bo The Jade Dragon a matka Ostankya, dvě nové postavy pro sérii a Warhammer World, které mají své vlastní agendy a jsou ve svých akcích nemilosrdné a jsou nemilosrdné.

“Když mluvíme o záplatě, nabízí řadu oprav, jak byste mohli očekávat, včetně Nakai, který znovu mohl používat své Kroxigors, Bretonnian sliby nyní postupují správně v kampani pro damsely, jednotky se pohybují v rozsahu, které se pohybují do melee.” a Cathay Legendary Lords nyní mají magické předměty. Ale to je jen několik změn. Podívejte se na naše plné poznámky k vydání.

“Abych se zabalil, nemůžu dostatečně zdůraznit, kolik týmu a já chceme pro hru nejlepší, a abych vám poskytl zábavné a nezapomenutelné zážitky.”. Změna vzorce obsahu a provádění dalších vylepšení v zákulisí je navržena tak, aby nám pomohla udělat přesně to. Budeme pokračovat v hodnocení a iteraci, když zůstaneme na této cestě.

. Oba jsou pro nás důležité. Doufám, že se vám bude líbit Stíny změn, jakmile je ve vašich rukou.“

. Víme, že to může znamenat, že někteří z vás čekají na budoucí slevy nebo prodej. A víme, že toto vysvětlení situaci nijak usnadňuje. Ale je důležité, abyste od nás slyšeli a doufáme, že pokud nic jiného, ​​pomůže to objasnit, proč bylo toto rozhodnutí učiněno.

Nakonec vás musíme znovu požádat, abyste přestali řídit zneužívání u jednotlivých členů týmu. . Veškerá naše práce je snazší, když se s nimi zachází s úctou.

Warhammer 3 DLC

П подписках подписатьс

Скрыто

Дата ыпуска: 31. 2023

.

. 2022

«The Champions of Chaos Lords Pack představuje čtyři nové hratelné legendární pány do Total War: Warhammer III, použitelné jak v říši Chaosu, tak Immortal Empires kampaně.»

Дата ыпу už: 24 фев. 2022

«Первый комплект расы добавля в Total War: Warhammer III огров.