Pokračování Assassin’s Creed Black Flag se blíží, ale ne jako byste si mysleli | PCGamesn, Assassin S Creed Black Flag pokračování je naprosto masivní, Ubisoft potvrzuje

Assassin S Creed Black Flag pokračování je naprosto masivní, Ubisoft potvrzuje

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.

Assassin’s Creed Black Flag pokračování se blíží, ale ne jako byste si mysleli

Assassin’s Creed Black Flag, jedna z nejlepších pirátských her a hitů všech dob v sérii AC Ubisoft, přichází pokračování, když čekáme na Assassin’s Creed Mirage.

Publikováno: 12. dubna 2023

Takže je to neobvyklé. Assassin’s Creed Black Flag, jedna z nejlepších pirátských her a hrdě součástí řady AC All-Time Top pět je pokračování. S ubisoftem zaneprázdněným prací na datum vydání Assassin Creed Mirage, AC Infinity a Japonsko Assassin’s Creed Codename Red, následné sledování Black Flag-zaměřující se na vykořisťování Edwarda Kenwaye-je masivně vítaným doplňkem v současné době burgeoningu AC Canon. Ale je tu úlovek. Ano, jedná se o pokračování Assassin Creed Black Flag, ale není to ve formě videoher-Ubisoft spolupracuje s korejským digitálním komiksem Giant Webtoon, aby vydal pokračování Black Flag jako vícedílné komiksové knihy.

Zaměření na Kenwayova dobrodružství po událostech Black Flag, Assassin’s Creed Forgotted Temple také představí NOA, korejsko-amerického potomka Edwarda Kenwaye, který je nějakým způsobem také zapletený do hledání kusů Eden. Můžete vidět panel z nadcházejícího komiksu, který obsahuje Edward Kenway ve stylu anime, níže:

Pokračování Assassin's Creed Black Flag se blíží, ale ne jako byste si mysleli: pirát, Edward Kenway z Assassin

Vyvinuto společností Korean Art Studio Redice, zapomenutý Temple bude spuštěn 24. dubna prostřednictvím aplikace Webtoon a spustí 150 týdenních epizod ve třech sezónách. Nemusí to být zcela pokračování Black Flag, o kterém jsme snili, ale dohánění s Edwardem po deseti letech (ano, černá vlajka vyšla v roce 2013) stále zní velmi zajímavě.

Mezitím stále čekáme na Assassin’s Creed Mirage, který bude následovat Basima z AC Valhally, a další podrobnosti o návratu multiplayeru Assassin’s Creed prostřednictvím nekonečna, který je umístěn jako obklopující online rozbočovač pro všechny budoucí AC hry. Vypadá to, že v dílech je spousta vyznání, přičemž série se připravuje na masivní revitalizaci a generální opravu. Musíme jen být trpěliví.

Podívejte se na některé z dalších nejlepších herních her nebo možná největších her na otevřeném světě. Možná také budete chtít vyzkoušet některé z nejlepších her všech dob, pokud jste velkým fanouškem toho, jak Assassin’s Creed mísí akci s historií v reálném životě.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.

Pokračování Assassin’s Creed Black Flag je naprosto masivní, potvrzuje Ubisoft

Pokračování Assassin's Creed Black Flag je naprosto masivní, potvrzuje Ubisoft

The Assassin’s Creed IV: Black Flag pokračování je naprosto masivní, potvrzuje Ubisoft.

Vydáno v roce 2013, Assassin’s Creed IV: Black Flag je považován za poslední ze starých škol v seriálu s dalším vstupem Assassin’s Creed: Jednota. I když jsme dostali AC: Rogue v roce 2014, ale to byl spin-off Jednota.

Hrají charismatický Edward Kenway a stanoví se během zlatého věku pirátství v letech 1715 až 1722, Černá vlajka Nechte hráče žít svou pirátskou fantazii na otevřeném moři jako nikdy předtím. Jistě, motor anvilnext se v té době cítil zastaralý, když jsem se přestěhoval do éry PS4 a Xbox One, ale tuto úroveň kouzla jsme neviděli v sérii od dnů Ezio Auditore.

Je tedy možné, že fanoušci touží vidět návrat Edwarda Kenwaye v sérii Assassin’s Creed. I když to nemusí být ve formě nové položky videoher, fanoušci mohou získat chuť milého piráta, Edwarda Kenwaye s nadcházejícím webcomic pokračováním.

Jak uvádí Dualshockers, Assassin’s Creed: zapomenutý chrám, je pokračování Černá vlajka A bude to naprosto masivní, sestávající ze 150 kapitol po dobu tří sezón. Prvních šest epizod bude k dispozici dne 24. dubna, přičemž zbytek bude vydán každý týden prostřednictvím korejské digitální webové platformy. Série bude přeložena do angličtiny.

Webtoon & Ubisoft představí novou kapitolu v Assassin’s Creed
Spuštění 24. dubna „Assassin’s Creed: Forgotten Temple“ rozšíří příběh Edwarda Kenwaye po událostech Black Flag.
Pro tuto pohlcující novou webcomickou sérii jsou plánovány 3 roční období a 150 epizod! pic.cvrlikání.com/9j8w04yahc

– Assassin’s Creed (@assasssinscreed) 12. dubna 2023