Policejní simulátor: Patrol důstojníci – Playstation 4: Target, Police Simulator: Patrol důstojníci

Připojte se k policejnímu oddělení Brighton

S postupem a odemčením nových okresů budou také odhaleny další povinnosti. Začněte s povinností v jízdenkách a nalezení neoprávněně zaparkovaných aut, ale buďte připraveni se postarat o nehody, ke kterým může dojít přímo před vašimi očima. V živém a dýchajícím městě se může setkat s mnoha různými povinnostmi. Zastavte dohody o drogách v místním parku nebo pronásledují graffiti postřikovače nelegálně označující stěny. Buďte na cokoli připraveni – i když je to jen auto blokující autobusovou zastávku. Každá povinnost je vaší odpovědností.

Policejní simulátor: Patrol důstojníci – PlayStation 4

Vítejte v Brightonu! Připojte se k policejním silám tohoto fiktivního amerického města a zažijte každodenní život policisty. Začněte s citováním porušení a rozdáváním parkovacích lístků a poté se vydejte na více zodpovědností. Buďte součástí komunity v Brightonu, seznávejte své okolí a zvládněte každodenní policejní práci v boji proti zločinu během směny. Vždy buďte tvrdí, ale spravedliví: respektujte zákon a získejte více zkušeností odemknout více čtvrtí, okresů a povinností.

Policejní simulátor: Důstojníci hlídky zahrnují dynamický dopravní systém, který organicky vytváří dopravní tok a nehody automobilů, stejně jako nouzové situace, které se mohou během vaší směny náhodně objevit. Buďte připraveni reagovat na okamžik! V otevřeném světě Brightonu si budete moci vybrat sousedství pro své hlídky a ujistěte se, že je budete udržovat v bezpečí. Hlídka skrz tři jedinečné okresy s několika čtvrtími. Každý z nich má zřetelný vkus, od vysokých vzestupů centra po historické budovy Brickston.

S postupem a odemčením nových okresů budou také odhaleny další povinnosti. Začněte s povinností v jízdenkách a nalezení neoprávněně zaparkovaných aut, ale buďte připraveni se postarat o nehody, ke kterým může dojít přímo před vašimi očima. V živém a dýchajícím městě se může setkat s mnoha různými povinnostmi. Zastavte dohody o drogách v místním parku nebo pronásledují graffiti postřikovače nelegálně označující stěny. Buďte na cokoli připraveni – i když je to jen auto blokující autobusovou zastávku. Každá povinnost je vaší odpovědností.

Se systémem intuice bude váš policista schopen vyzvednout důležité stopy během výslechů svědků, které by vás mohly vést k vyřešení situací správným způsobem, takže se ujistěte, že věnujete pozornost všemu, co se říká a uděláte. Policejní simulátor: Patrol důstojníci nabízejí simulační režim pro zkušené hráče, kteří hledají nejvíce autentičtější zážitek, a také neformální režim pro ty, kteří hledají relaxační hlídku v ulicích Brightonu.

• Dopravní systém, který organicky vytváří nehody, překročení rychlostních vozidel, dopravní zácpy a další dopravní narušení, jako je překročení červeného světla a další
• Tři okresy s několika čtvrtími, z nichž každá má vlastní jedinečný vkus
• Různé povinnosti od nehod automobilů, parkovacích předpisů, nouzových popisky, po nalezení drogových prodejců nebo graffiti postřikovače
• Postup k odemknutí okresů, automobilů a režimů (standardní a otevřená hlídka)
• Režimy příležitostných a simulačních her
• Intuiční systém
• Režimy pro jednoho a multiplayeru

Podívejte se na přívěs

S potěšením oznamujeme, že policejní simulátor: Patrol důstojníci jsou nyní vydáni na PC & Consoles. Podívejte se na zbrusu nový přívěs.

KOUPIT NYNÍ

AMAZONKA

Xbox Store

Obchod PlayStation

PC digitální

Uvolněte přívěs

Policejní simulátor: Patrol důstojníci jsou nyní na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X | S!

Správa provozu

S potěšením oznamujeme, že nová aktualizace správy provozu je nyní naživo na našich beta pobočkách pro testování. Převezměte kontrolu nad provozem, vyzkoušejte Els Modding, nabíjejte podezřelé za útěk – a mnoho dalšího! Koukni na to!

Aktualizace buněk

Aktualizace holdingových buněk je nyní k dispozici pro policejní simulátor: hlídkové důstojníky. Pouta, doprovod a přineste zatčené podezřelé do nových holdingových buněk sami!

Popis hry

Vítejte v Brightonu! Připojte se k řadám policejních sil tohoto fiktivního amerického města a zažijte každodenní život policejního důstojníka. Začněte narušením parkování a propracovejte si cestu na větší odpovědnost. Buďte součástí Brightonovy komunity, poznávejte své okolí a splníte denní povinnosti policisty, když během posunu bojujete s zločinem. Vždy buďte tvrdí, ale spravedliví: respektujte zákon a získejte více zkušeností odemknout více čtvrtí, okresů a povinností!

Policejní simulátor: Důstojníci hlídky zahrnují dynamický dopravní systém, který organicky vytváří dopravní toky a nehody automobilů, stejně jako nouzové situace, které se náhodně objevují během vašich směn. Buďte připraveni odpovědět na okamžik! Vstupte do otevřeného světa Brightonu, kde si můžete vybrat, které sousedství hlídkujete a udržujte v bezpečí. Hlídejte tři jedinečné okresy, každý domov do několika čtvrtí. Každý z nich má zřetelný vkus: od vysokých vzestupů centra do historických budov Brickston. Systém intuice vám umožňuje vyzvednout důležité stopy při výslechu svědků a může vám okamžitě pomoci vyřešit situace – ujistěte se, že vždy věnujete pozornost všemu, co je řečeno a hotovo. Vaše povinnosti jsou vaší odpovědností!

Pokrok a odemknutí nových okresů také přidává nové povinnosti. Začněte vydáním vstupenek, ale buďte připraveni zvládnout nehody, které se mohou stát přímo před vašimi očima! Mnoho různých povinností čeká na setkání v tomto živém a dýchajícím městě. Zastavte dohody o drogách v místním parku, pronásledování graffiti postřikovače nelegálně označují zdi, přestaň zrychlovat auta s vaší policejní sirénou a dokonce nastavit silniční bariéry a kužely kolem dopravních nehod. Buďte připraveni na cokoli – od drobných incidentů, jako je auto, které blokují autobusovou zastávku, aby museli zadržet podezřelé a převezli je do zadržovacích buněk. Vaše povinnosti jsou vaší odpovědností! Policejní simulátor: Patrol důstojníci nabízejí simulační režim pro veteránské hráče, kteří hledají nejvíce autentičtější zážitek, a také neformální režim pro hráče, kteří chtějí relaxační hlídku kolem ulic Brightonu.