Policejní simulátor: Patrol důstojníci в Steam, nejlepší policejní hry na PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší policejní hry na PC 2023

Nemusí to být nejpravdivější policejní zkušenost, ale zbitý a obtěžovaný detektiv Disco Elysia je jedním z nejzajímavějších policejních herních protagonistů. Poté, co jste se po apokalyptickém ohýbání rychle spojili, kdo jste.

Купить Bust and Bail Out набор (?)

Контент для (2)

Открыть центр сообщества

Об эой игре

Добро пожаловать! Примерьте значок полицейского и и и и и б б б г г полици гооного část гоооо částоооооооодоодоодо část анско část ано амер restaur а4соо část амероо část амоог ано а4 амоог. Начните с простых заданий. Познакомьтесь с жителя4 брайтона, станьjem. Действуйте жестко, но справедливо: уважайте закон и накап4, ч ч р ч ч ч р ч р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р ей.

Симулятор полици: в Patrol Officers действует динамическая система дорожногонооонооонч с с ďооов lat о сооооне оеоов lat сооотing оеооотing сооотрая т с с ďсовоотрая с с котоотрая ďы сротрая т срарая т с. и автомобильные аварии, а также аварийные ситуц restauraci которые могут во в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в к к к к к к к к когу. Будьте готовы реагировать! Открытом мире брайто někdo. Ыыберите один з трех у už частков д už патрулированиdělá. Ччастки обладаюю особым колоритом: от ыысотных зданий центра до станй брикстона.

Вм с новыми ччастками у. Начните с ыыписывания штрафов и п и и и и и и г г б а а ь ь ь ь ь ь ь ь ь ь б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б б орые могут произойти прямо у н г глазах. Подděржание поря část оживленом годе требует множества различных действий. Предотвращайте продажу наркотиков. Следите за всеми правонарушенияи даже за машинами, перекрывающими остановк restaurace. Ыполняйте свои обзанности и подděрживайте порядок.

С помощю системы интуици ваш офицер сможет нйти важные улики п п п п п п п п п п п п п п п п п пв п п с п п п с п п с п п п п п с с с с с с с с п п с с п с п п с с с с с с с с. вас к правильному решению, так что обращайте внимание на. Симулятор полицbro: Patrol důstojníci предлагает уальный – для.

 • Система дорожного движено, которая органично создает аварии срано kancelářské в с с с с с с с с с с с с с с сKр с т с. шения правил дожного движения, например, переход к красный свет и многое другое.
 • Три уникальных ччастка, состоящих из нескольких районов.
 • Различные обзанности: прибытие на места автомобильных аварий, ызы ыз ыз ыз р р р р р р р з з р р з з з з з з р з з з з р р р р р р р р з з з з з з з з з р з р з з з з з з р р р з р р р з которговцев и создателей
 • Возможности последующего открытиdělá
 • Два режима: казуальная
 • Система интуицbro
 • Одиночный и многоползовательский режимы
 • Поддержка модифráždaní

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • 64-разрядные процессор и
  • О: Windows 10 64-bit
  • Процессор: Intel® Core ™ I3-2120 или мощнееееееееееееw
  • Оперативная память: 8 GB озу
  • Видеокарта: NVIDIA GeForce GTX 760 (2 GB VRAM) или мощнее
  • Сеть: Широкополосное подкan
  • Место на диске: 12 GB
   Рекомендованные:

   • 64-разрядные процессор и
   • О: Windows 10 64-bit
   • Процессор: Intel® Core ™ I7-4790 или мощнее
   • Оперативная память: 16 GB озу
   • Видеокарта: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB VRAM) или мощнее
   • Сеть: Широкополосное подкan
   • Место на диске: 12 GB

   © Astragon Entertainment GmbH © AESIR Interactive GmbH © UNDEAL®, Unreal Engine ™, Logo Circle-U a poháněné logem Unreal Engine ™ jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky Epic Games, Inc. V USA a jinde. Části tohoto softwaru využívají technologii SpeedTree® (© 2020 Interactive Data Visualization, Inc.). SpeedTree® je registrovaná ochranná známka společnosti Interactive Data Visualization, Inc. Všechna práva vyhrazena. Finančně podporováno FFF Bayern

   Nejlepší policejní hry na PC 2023

   Hrajte policajty a lupiče v nejlepších detektivních hrách a policejních hrách na PC v roce 2022, včetně klasiků jako L.A. Noire, disco elysium a swat 4.

   Nejlepší policejní hry

   Publikováno: 3. července 2023

   Jaké jsou nejlepší policejní hry? Všichni jsme na krátkou chvíli považovali život za super sleuth nebo detektiv. Ať už je přitahován postojem autority, záhadné případy nebo dokonce tvrdého pití; Policejní hry mají tendenci poskytovat spoustu akcí a intrik.

   Na rozdíl od mnoha nejlepších PC her však policajti nejsou všichni střelci v přestřelkách Johna Woo esque nebo honící zločince ve vysokorychlostních honičkách pro automobily. Nejlepší policejní hry vás často vidí, jak se kopáte skrz zločinecké scény pro důkazy a provádění rutinních postupů, spíše než pronásledovat pachatele s nataženou zbraní. Pokud hledáte Sherlock a další skvělé PC hry Sleuths, podívejte se na náš seznam nejlepších detektivních her.

   Nejlepší policejní hry jsou:

   Nejlepší policejní hry - policajti bojující proti zločincům v Disco Elysiu

   Disco elysium

   Nemusí to být nejpravdivější policejní zkušenost, ale zbitý a obtěžovaný detektiv Disco Elysia je jedním z nejzajímavějších policejních herních protagonistů. Poté, co jste se po apokalyptickém ohýbání rychle spojili, kdo jste.

   Stejně jako všechny nejlepší hry RPG formováte svého detektiva přiřazením dovedností a vytvořením načítání oblečení a předmětů. Bez konvenčního bojového systému jsou tyto dovednosti o vaší osobnosti a psychice. Jistě, můžete nechat svůj hovel na sobě oblek a jít o řešení případů, jako je klasické procedurální policejní drama, nebo byste mohli pochodovat ve spodním prádle a hádat se sami se sebou.

   Samozřejmě, pokud stále potřebujete přesvědčit, doporučujeme vám, abyste si přečetli naši recenzi disco elysium.

   Nejlepší policejní hry - seznam dostupných policistů dnes je v tomto je policie

   Toto je policie

   Na rozdíl od mnoha položek na tomto seznamu je to spíše hra na správu. Toto je policie, která vás vrhá jako unavený policejní náčelník Jack Boyd, pod tlakem davu a zoufale se snaží shromáždit dost peněz na důchod s stěží šest měsíců, aby tak učinil. Budete muset spravovat své zaměstnance, reagovat na mimořádné události, řídit vyšetřování a úzce spolupracovat s davem, pomocí svých instinktů posoudit závažnost každé situace a rozhodnout, které důstojníci je poslat.

   To, co dělá to, je policie Jednou z nejlepších policejních her na PC je, jak dobře zachycuje nejistotu a riziko policejní práce. Odeslání několika důstojníků, aby se vypořádali s chvástáním šílencem, se zdá být jako vhodná odpověď, dokud podezřelý nevytáhne zbraň, sestřelí několik kolemjdoucích, nemluvě o jednom z nejlepších Freeburgů.

   Můžete si také prohlédnout toto je policie 2, pokud chcete více z toho, co původní hra nabízí. Je těžké to nazvat z hlediska toho, který je lepší – druhý výlet je více vyleštěný, ale v jiných oblastech, takže není tak snadné si vybrat mezi nimi, jak si můžete myslet.

   Nejlepší policejní hry - tým SWAT útočí na dům

   SWAT 4

   Může to být více než deset let, ale SWAT 4 je stále mezi nejrealističtějšími a atmosférickými policejními hrami. Swat 4, simuluje policejní postupy v reálném světě, vás vrhá jako vůdce pětičlenného týmu, když podrobíte ozbrojené cíle a zachráníte rukojmí na 21 misích. Je to srovnatelná s nejlepšími simulačními hrami PC pro jeho pozornost k detailům a realistické mechanice.

   I když máte přístup k arzenálu samopalových zbraní, útočných pušek a brokovnice, SWAT 4 zůstává pevně připojen k realistickému policejnímu protokolu, potrestá vás za neoprávněné použití síly, vyvolávající zranění a prohrávání důstojníků a prohrávání důstojníků a prohrávání důstojníků a prohrávání důstojníků a prohrávající důstojníky. Místo toho použijete brokovnice Beanbag, tasery a kuličky na pepřové kuličky, aby tlačili nepřátele, aby se odevzdali, než je manžety. Tento důraz na tlaky na dodržování zákona také dělá SWAT 4 občas osvětlující zážitek, když se ptáte, zda dát podezřelým spravedlivým varováním před zahájením palby, protože víte, že oznámení o vašem pobytu dává nepříteli obrovskou výhodu.

   Na rozdíl od série Rainbow Six, SWAT 4 zachází s smrtící silou s náležitým úctou: Smrt je rychlá a dokonce i životy zločinců jsou oceněny. Nejste elitní zabíjecí stroj, vyzbrojený ke zubům smrtícími zbraněmi, a pokud hrajete SWAT 4 s touto mentalitou, nebudete to příliš daleko. Pokud doufáte v moderní taktickou hru FPS, je to připravené nebo ne.

   Nejlepší policejní hry - policista zpochybňuje podezřelého ve 40. letech v Los Angeles v L.A. Noire

   L.A. Noire

   Jen málo policejních her dokáže doručit fantazii být detektivem jako L.A. Noire. Hrajete jako Cole Phelps, hlídkový důstojník, který se otočil detektivem, který se provedl v řadách LAPD vyšetřením scén trestného činu, zpochybňováním podezřelých a bojováním proti semennému podbřišku z Golden Age Hollywood.

   Na rozdíl od většiny policejních her, L.A. Noire je hlavně o pilném procházení skrz scény zločinu a následování vedení, což dělá vzácné přestřelky a sekvence pronásledování o to vzrušující. Většinou jste tedy pověřeni pilně analýzou důkazů a zpochybňováním podezřelých a svědků a čtete jejich výrazy, abyste zjistili, zda vám říkají pravdu.

   Ale l.A. Noire je také válečná hra. Každá postava, včetně Phelps, nese váhu válečných let kolem jejich krku. Kromě otevřených sportovních vozů a bohatých fasád Art Deco najdete město, jehož obyvatelé se stále navíjejí z zkaženosti tohoto konfliktu. Ještě lepší je, že hry Rockstar upravily několik případů ze hry za vytvoření hry VR, l.A. Noire: Soubory případů VR – protože jediné, co je lepší než policejní hry, jsou policejní hry VR.

   Nejlepší policejní hry - Duch stojí nad jeho vlastním tělem

   Zavražděný: podezřelý duše

   Hledáte nějaké policejní hry, které můžete hrát po Halloween? Zavražděn: Soul Podezřelý je dobrý výkřik, který nabízí bizarní zvraty k obvyklému detektivnímu scénáři tím, že vás hraje jako bezstarostný duch, který se pokouší vyřešit vlastní vraždu.

   Yep, zavražděný: Podezřelý duši s vámi zahájí, detektiv Maverick Ronan O’Connor, umírá v rukou notoricky známého místního sériového vraha a nechává vás uvěznit v limbu. Na druhou stranu, Být mrtvý vám poskytuje houpačku nadpřirozených detekčních schopností, díky nimž je tato jedna z nejvíce zmocňujících policejních her: přístup k mimořádné oblasti držením a ovládáním černých koček; odposlouchávání na soukromých rozhovorech; ovlivnit něčí myšlenky a následovat vedení pevnými stěnami.

   Zavražděn: Podezřelý duše je zřídka náročný při sdělování důkazů a odhalování vedení, ale prozkoumávání historického města Salem, vidět jeho spektrální památky a pomáhat mnoha duchům putovat jeho ulicemi je neustálá radost.

   Nejlepší policejní hry - Policejní pronásledování se děje v Lego City Undercover

   Undercover LEGO CITY

   Spíše než kombinovat LEGO s populárními filmovými franšízy, Lego City Undercover se inspiruje ze svých dlouhodobých sad Lego City a policejní filmy. Jako Chase McCain hrajete policajta, který je tajně, aby lovil notoricky známého šéfa zločinu, aby ho vrátil za bary. Vaše přestrojení vám dávají mnoho talentů, jako jsou okradení bank, létající letadla nebo dokonce pasení prasat.

   Máte také možnost hrát LEGO City Undercover jako kooperační hru, kde vy a váš partner musíte dohromady sundat syndikát zločinu dohromady. Je to dobrodružství, které stojí za hraní, pokud máte rádi chaotickou zábavu. Jen nás nenechte dělat veškerou papírování poté, co opustíte hromady zlomených cihel.

   Nejlepší policejní hry -Dva muži sedí na lavičkách v stanici metra ve stříbrném pouzdře

   Stříbrný pouzdro

   To, co stříbrný případ postrádá ve skutečném detektivu a policie pracuje více, než je pro audiovizuální horlivost a absorbující vyprávění techno-thrilleru. Nasazeno v roce 1999, ve smyšleném japonském městě s názvem 24 okresů, převezmete kontrolu nad protagonistou z jednotky speciálních sil s názvem The Republic, když pomáháte ohavné jednotce zločinů ve městě řešit řetězec vražd, které nesou všechny charakteristické znaky neslavného seriálu Killer Kamui Uehara. Jen jedna věc: Kamui byl uvězněn téměř 20 let. Můžete také hrát druhou kampaň, která sleduje stejné události z pohledu novináře.

   Klepnutím do japonského folklóru a paranoia z 80. let nad izolačními účinky internetu, policejní hry sotva vykouzlí tolik intrik a tajemství jako stříbrný případ. Stále působivější je, jak se stříbrným pouzdrem dokáže vytvořit tak bohatou atmosféru, zatímco je úžasně světlo na hraní, blíže k vizuálnímu románu, než naznačují jeho průzkumné scény první osoby.

   Nejlepší policejní hry - policajt jezdí na motorce nepřehlednými ulicemi Hongkongu u spících psů

   Spící psi

   Sleeping Dogs je jednou z těch policejních her, ve kterých střílíte jako první a klást otázky později. Hraje jako tajný policajt Wei Shen, všude existuje nebezpečí: Slunce na trojici Yee, které přinášíte zevnitř, jejich soupeři nefritu a dokonce i policie města. Naštěstí je tedy Wei Shen velmi talentovaný protagonista, který vyniká při střelbě, vysokorychlostním honičkách, střílení z pohyblivého vozidla, parkouru, bojových umění a mřížkových čelistí s jednotkami klimatizace.

   Policejní hry vám zřídka umožňují být zlým chlapem, ale musíte si zašpinit ruce v této zločinecké hře, pokud chcete stoupat přes řady Slunce na Yee. Během statného příběhu spících psů se zoufale snažíte překročit hranici mezi dobrým a zlem. Okamžiky, kdy Wei Shen padá na obou stranách této linie, dávají vyprávění stejnou míru srdce a napětí.

   Hongkong s otevřeným světem je skutečným vrcholem spících psů, a to díky detailům, jako je směs angličtiny a kantonštiny, kterou mluví jeho obyvatelé, ulice naloženým do provozu, bohaté okolní zvukové scény a nejkrásnější pouliční prodejci v hrách. Město se cítí prožíváno a plní se aktivitou-to je mnohem víc než jen sbírka památek a stereotypů. Bohužel, přestože jsou jednou z nejlepších her s otevřeným světem, Sleeping Dogs ještě musí dostávat ošetření pokračování, ale film Sleeping Dog je v dílech.

   Nejlepší policejní hry - skupina policistů v briefingové místnosti v policejním úkolu 1

   Policejní úkol: Ve snaze o anděla smrti

   Jedna z nejrealističtějších policejních her všech dob je také jedna z prvních policejních her, jaké kdy byly vydány. Hra Sierra Entertainment Adventure Adventure je tak věrná pro správný policejní protokol, že se dokonce používá k trénování důstojníků nováčků v jednom bodě.

   V policejním úkolu nejsou žádné tradiční hádanky, žádné spletité spiknutí nebo rozlehlé přestřelky. Místo toho trávíte většinu času zajištěním scén zločinu, rozdáváním vstupenek a zatčení opilců.

   Tento realismus může udělat při pronásledování anděla smrti trochu suché, ale pokud vy opravdu chtějí simulaci policejních prací, pak původní série policejních úkolů, a zejména tato, nenechá vás chtít.

   Nejlepší policejní hry - policajti obklopující některé zločince v HardLine Battlefield

   Battlefield Hardline

   Pamatujte, když vám bylo pět a hra s názvem Cops and Lobbers byla vzteklá? Battlefield Hardline je to, co se stane, když Triple-A Studio vezme ten skromný koncept a běží s ním; televizní akční drama ve své kampani pro jednoho hráče a bonkers, Michael Bay inspirovaný trhák ve svém multiplayeru. Jak jsme řekli v naší recenzi Battlefield Hardline, je to rychlé a zuřivé přicházejí do půdy FPS.

   Jak policejní hry jdou, jste tvrdě tlačeni, abyste našli další tak výbušné. Nevadí nevadí policejní auta a tasery, Hardline je stále hra na bojiště, kolapsu budov, LMG, explodující vrtulníky a všechny. Zvýšený důraz na vozidla tlačí tempo multiplayeru HardLine daleko za par, s režimy, jako je Hotwire – který přesouvá tradiční vlajky dobytí na vozy – odměňující rychlost a agresi. Její model řízení může být základní, ale Battlefield Hardline může soupeřit s nejlepšími závodními hrami, jak dobré je být za volantem jednoho z jeho svalových vozů nebo kupé.

   Přes spoustu předvídatelných narativních rytmů a některých veselých AI goofů patří jeho kampaň mezi nejlepšími ze série. Hrajete důstojníka Nicka Mendoza, detektiva zapleteného do Miami Drug War. Každá mise vidí, jak se věnuje stále více neoficiálním úkolům. Ať už označujete svůj odznak a zatkneš pachatele, spíše než je zastřelit, určuje, jaký druh důstojníka se stanete během deseti misí Hardline v deseti misích.

   Dobře, nyní jsme uzavřeli náš seznam nejlepších policejních her, musíme vám poradit, že nemusíte nic říkat, ale může to poškodit vaši obranu, pokud nezmiňujete, když jste se dotazovali na něco, na co se později můžete spolehnout soud. Cokoli, co říkáte … počkej, to není ten správný závěr skript. Nic, o které byste se měli bát; Pokud chcete větší vzrušení, můžete jít a podívat se na nejlepší hry.

   Další příspěvky Jordan Forward.

   Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

   Nejlepší hry, kde hrajete jako policista

   Být policistou byl sen mnoha mladých chlapců a dívek, ale jak stárnete, přestanete chtít nebezpečí zapojená do tohoto života. Místo toho je zábavnější hrát si ve videohře a předstírat, že jste mečem spravedlnosti, udržujte obyvatele vašeho města v bezpečí.

   Většina videoher vám dává odznak nebo říká, že jste důstojník a zároveň zcela ignorujete skutečnost, že byste měli zastavit zločiny, ale nejlepší hry Cop vám dávají pocit, že jste důstojníkem. Níže jsme shromáždili hry, které si užijete, pokud jste ten život vždy chtěli žít.

   10) Policejní simulátor: hlídkové důstojníci (2021)

   Policejní simulátor: hlídkové důstojníci je docela přesná reprezentace toho, jaké to je být důstojníkem v mnoha částech města. Hráči ovládají hlídkového důstojníka, když plní své každodenní povinnosti Policejní simulátor: hlídkové důstojníci. Rychlá filmová akce je vzácná, a přestože se to stane, strávíte většinu času jen dáním vstupenek a udržováním míru.

   Tím nechci říci, že neexistuje menší akce. Člověk může být vždy chycen v menším zločinu, a pak, když je stisknut, zaútočí na vás nebo se pokusí utéct, protože na nich mají nějaké nelegální vybavení.

   Hra je stále v raném přístupu, takže se zlepší pouze s časem a mnoho z nich si již užije jednoduchost.

   9) Toto je policie (2016)

   Toto je policie je simulační hra pro řízení policejního řízení s příběhem, aby věci udržovaly zajímavé. Hrajete jako policejní náčelník, jste zodpovědní za poslání policie na scénu a zajištění toho, že jsou dobře vybaveni.

   Existuje mnoho nepřesností v Toto je policie, Ale budete si to stále užívat, pokud pozastavíte svou nedůvěru. Nejpříjemnější část Toto je policie vysílá vaše důstojníky a zacházení se zločiny, ale vyšetřování skutečně svítí. Nakonec musíte odlišit pravdu od lží, určit, jak došlo k zločinu, a zatknout pachatele.

   Pokud se pokusíte najít díry v příběhu, najdete mnoho a nebudete si to užívat, takže je nejlepší soustředit se na to, co je v našich silách, vyhrát.

   8) Skutečný zločin: ulice LA (2003)

   Hráči v Opravdový zločin Série byly umístěny do policejních bot, jako žádná jiná hra neměla. Vyšetřování zločinů je vaší prací jako policejní detektiv Nicholas Kang, člen divize autonomní elitní operace.

   Sleduje to Kang, když hledá uzavření pro zmizení svého otce, ale volný roam je místo, kde hra svítí. Mohli byste zatknout zločince, podezřelé frisky a zastavit zločiny po celém městě. Nejlepší na tom bylo, že hra vám umožní být špatným policajtem, pokud se rozhodnete, ale pokud jste byli příliš špatní, policie by vás zastavila.

   Více než jednou fanoušci hru porovnali s GTA III, a mnozí si mysleli, že to byl spíš klon. To je spravedlivé hodnocení, protože vozidla velení bez důvodu jsou do značné míry velká automobilová krádež. Hra přesto vyniká natolik, aby byla víc než jen a GTA klon.

   7) Skutečný zločin: New York City (2005)

   Skutečný zločin: New York City nedostával chválu, kterou si v té době zasloužil. Hra umístila hráče do bot Marcus Reed, bývalého gangstera, který je nyní policejním detektivem.

   Stejně jako v poslední hře, hráč hlídá ulice New Yorku jako policista. Měl 25 mil roamingu, což byl v té době obrovský čin, a na cestě k každé misi bylo spousta zločinů, které se zastavilo. Nejlepší část Skutečný zločin: New York City byl boj. Místo toho, aby byl prostý jako Skutečný zločin: ulice LA, Pokračování umožnilo hráčům rozvíjet svůj bojový styl a zapojit se do boje proti ruce s mnoha zločinci.

   Příběh byl docela dobrý, ale nakonec se hra propadla, a to byla poslední splátka v sérii.

   6) Rainbow Six: Vegas 2 (2008)

   Mnoho her na tomto seznamu zachycuje, jaké to je být policistou, ale Duha šest Série se toho nikdy nepokusila dosáhnout. Toto je SWAT, který vidíte ve filmech, rychle se rozvíjející a zabíjet jakéhokoli nepřátelství. Hra zahrnuje určitou strategii, protože taktě posíláte své squadmates, aby vás posílili. Budete však dělat více střelby než přemýšlení.

   Spíše než se snažíte přimět nepřátelství k vzdání se, vklouznete a zabijete je různými zbraněmi. Když postupujete v řadách, můžete si přizpůsobit svůj tým a vybavit je lepšími zbraněmi a brněním.

   Příběh je docela silný, ale nejlepší na tom jsou mise, kde musíte vzít nepřátele, které můžete přehrát a dělat lépe pokaždé.

   5) Disco elysium (2019)

   Zábavná směs policejního tajemství a hry na hraní rolí. Ve hře hráči přebírají roli detektiva, který má za úkol prozkoumat vraždu zahrnující mnoho pozoruhodných rukou. V závislosti na tom, co ve hře děláte, existuje několik konce, takže budete muset být opatrní s tím, co děláte.

   Nebudete se zapojit do boje jako ve většině policejních her, takže když nastavíte svůj načtení, jde o dovednosti související s policejní prací. Protože vaše načítání se skládá z oblečení a předmětů, způsob, jakým vaše šaty ovlivňují vaši osobnost a psychiku.

   Nejlepší je oblékat se spíše jako profesionální detektiv než bezdomovec, protože Harrier „Harry“ du Bois, hlavní postava, bude jednat mnohem profesionálnější a zdravější, když obléká část detektiva.

   4) SWAT 4

   SWAT 4 dnes zůstává jednou z nejrealističtějších a atmosférických policejních her, které jsou dnes k dispozici. SWAT 4 Simuluje policejní postupy v reálném světě, zatímco přebíráte roli vůdce pětičlenného týmu, když podrobíte ozbrojené cíle a zachraňujete rukojmí na 21 misích. Tato hra je podobná Duha šest, Ale s vylepšenou grafikou a mnohem více pozorností k detailům.

   Můžete použít mnoho různých zbraní, od útočných pušek po samopalové zbraně, ale neočekávejte, že je budete moci použít v každé situaci. Tato verze SWAT 4 Zůstává pevně připoutaná k realistické policejní postupu a potrestá vás za zbytečné stupňování používání síly, zranění způsobená rukojmím a ztrátou důstojníků. Místo toho byste měli použít méně než smrtelné metody, jako jsou záběry z fazolí, pepřové koule a pepřový sprej, abyste se pokusili přimět podezřelé, aby se vzdali.

   Ty hraješ Duha šest Když chcete zabít všechny kolem, jako by jste super policajt, ​​který se drží žádných pravidel, a hrajete SWAT 4 Když chcete vidět, jak těžké není střílet v těchto situacích.

   3) Vlk mezi námi (2013)

   Během hry se hráči přebírají roli Bigby Wolf (Big Bad Wolf), který je jmenován šerifem sousedství na Manhattanu plné folklórních postav. Hra je založena na Bajky Komické série publikované společností DC Vertigo.

   Telltale Games vydala hru s názvem Vlk mezi námi V roce 2013, hit Smash. Hry Telltale přežily bankrot a poté oznámily Vlk mezi námi 2, pokračování Vlk mezi námi. Protože příběh je tak dobře napsaný, bude vám záležet na tom, co si o vás ostatní bajky myslí.

   Jako dobrodružná hra strávíte spoustu času rozhodováním, ale v rychlých událostech se také hraje spousta akcí. Na konci hry se budete cítit tak vyčerpaní jako Bigby, ale je těžké si myslet, že jste odvedli skvělou práci.

   2) L.A. Noire (2011)

   La Noire je podmanivá hra nastavená ve čtyřicátých letech v Los Angeles, která vás bude hádat od začátku do konce. Příběh následuje Cole Phelps, bývalý důstojník námořního sboru Spojených států a veterán z druhé světové války, když se přesouvá z Beat Cop na detektiva.

   Občas je hra pomalá, což vám umožní prozkoumat scény zločinu a zpochybňovat podezřelé. Realistické zachycení obličeje bylo stále novou technologií, když Rockstar vytvořil tuto hru, a byla to hlavní funkce. Hráči musí číst tvář podezřelého, aby zjistili, zda lhají, což jsou obvykle.

   V napjatých chvílích budete muset pronásledovat podezřelé pěšky a v autech, střílet na zločince, kteří vás chtějí mrtvé, a porazit ty, kteří nechtějí být zatčeni. Každý fanoušek detektivních a policejních her se bude líbit L.A. Noire.

   1) Spící psi (2012)

   Spící psi je hodně jako upgrade Opravdový zločin, Ale zaměřuje se více na to, aby byl tajný a jeho příběh. Jste tajný policista, který vyšetřuje triády, což vás staví do mnoha morálně pochybných situací.

   Zpočátku se může cítit cizí, ale světla a atmosféra Hongkongu to po chvíli velmi přivítají. Na konci hry se budete cítit, jako byste byli mistrem bojových umění, protože boj si půjčí z her Arkham a dělá to velmi dobře. Zbraně jsou také k dispozici, ale nebudete je používat stejně jako ve hře se sídlem v USA.

   Zatímco hlavní postava, Wei Shein, roste své přátele v gangu, má přísahu policejního důstojníka zastavit triády.