Poppy Playtime Chapter 3 Datum vydání Spekulace | Kapesní taktika, Poppy Play -Time Kapitola 3 Datum vydání Spekulace, přívěsy a příběh | PCGamesn

Poppy Play -Time Kapitola 3 Datum vydání Spekulace, přívěsy a příběh

Daz Skubich Pokud hledáte rytmický milovník hry nebo obsedantní Pokéfan, Daz je osoba, kterou byste měli hledat. Poskytnou jakémukoli žánru alespoň jednou (dokonce vyzkoušeli několik her Roblox). Po celá léta byli na volné noze a stále občas psali písemně pro Wargamer a PCGamesn, stejně jako streamovali nezávislé hry na Twitch a vytvářeli video eseje o reprezentaci ve hrách. Dazův odborný herní názor je, že se můžete dostat dobře s úplným týmem čtyř hvězdiček v Genshin Impact.

Poppy Play -Time Kapitola 3 Datum vydání Spekulace

Po setkání s Huggy Wuggy a Mommy Long Feet se divíme, jaké hrůzy na nás čekají v máku v kapitole 3, a právě když je zažijeme.

Poppy Play -Time Kapitola 3: Huggy Wuggy vypadá horší pro nošení pod fialovou rukou

Publikováno: 4. září 2023

Díky masivnímu úspěchu prvních dvou částí potvrdily hry Developer Mob Games Poppy Playtime Chapter 3. Tato třetí splátka je zahalena tajemstvím, ale jsme tu, abychom vám poskytli informace, které potřebujete o další části vaší cesty přes továrnu hraček.

Říká se, že „znáte svého nepřítele“, takže doporučujeme, abyste se vydali na naše postavy z máku a průvodci továrními dobami máku, abyste se seznámili s posádkou a cílem. Pokud chcete na největších hrozbách továrny více hloubkového intelů, podívejte se na naše mák HOUGGY WUGGY a Poppy Playtime Kissy Missy Guides.

Zde je vše, co víme o kapitole máku 3.

Poppy Play -Time Kapitola 3 Datum vydání Spekulace

Datum vydání máku Kapitola 3 KAPITORA 3 PLAKE V ZIMU 2023, Ale zatím nemáme přesné datum. Prozatím si můžete prohlédnout dva upoutávky na upoutávky, které nám poskytují malý vhled do nové hry.

Existuje přívěs z máku Kapitola 3?

Hry davy nahrály upoutávku na třetí kapitolu na svůj kanál YouTube v srpnu 2022. Tento přívěs umožňuje slyšet muže mluvit o továrně na hračky a sirotčince nad reproduktorem, než se v centru pozornosti objeví červená plynová maska.

Thumbnail YouTube

Druhý přívěs z upoutávky na mák Kapitola 3 je nyní naživo! V tomto upoutávce vidíme silně hořící oheň, stěny pokryté šplhavým textem, dekapitovaný Huggy Wuggy a skok ze stinné postavy, než se na obrazovce objeví slova „Kapitola 3 hluboký spánek“.

Thumbnail YouTube

Co je kapitola 3 má mák?

Poppy Playtime je hororová hra s přežitím s hratelností založenou. Hrajete jako bývalý zaměstnanec populární hračkové společnosti z minulosti s názvem Playtime Co., Opětovné přehled o opuštěné továrně na hračky, kterou jste pracovali deset let po zmizení jiných zaměstnanců. Putování po chodbách v perspektivě první osoby musíte vyřešit hádanky pomocí vašeho gadgetu GrabPacket, a to vše při vyhýbání se podrážděné, noční můře, posedlé hračky, které si s vámi chtějí hrát.

Kapitola 3 je další částí příběhu o máku. I když o tom ještě nevíme moc, víme, že to vyzvedne tam, kde končí kapitola 2 a určitě bude pokračovat v tématu strašidelné dětské nostalgie. Pokud se potřebujete dostat na rychlost, podívejte se na naši kapitolu 1 a Poppy Playtime Chapter 2 kapitoly 2.

To je vše, co potřebujete vědět o kapitole máku Poppy. Nezapomeňte si tuto stránku uložit do záložek a brzy se podívejte na další aktualizace na další splátce v této sérii Indie Horror. Pokud jste po více děvkách, podívejte se na naše průvodce FNAF Freddy, FNAF Chica, FNAF Foxy a FNAF Monty.

Více z kapesní taktiky

Daz Skubich Pokud hledáte rytmický milovník hry nebo obsedantní Pokéfan, Daz je osoba, kterou byste měli hledat. Poskytnou jakémukoli žánru alespoň jednou (dokonce vyzkoušeli několik her Roblox). Po celá léta byli na volné noze a stále občas psali písemně pro Wargamer a PCGamesn, stejně jako streamovali nezávislé hry na Twitch a vytvářeli video eseje o reprezentaci ve hrách. Dazův odborný herní názor je, že se můžete dostat dobře s úplným týmem čtyř hvězdiček v Genshin Impact.

Poppy Play -Time Kapitola 3 Datum vydání Spekulace, přívěsy a příběh

Další splátka strašidelného indie hororového hry bude s námi dříve než později, ale kdy je datum vydání Pry Play -Time Kapitola 3?

Růžová, karikatura, chapadlo s jasně zeleným očima hledí přímo na uživatele

Publikováno: 7. září 2023

Jaké je datum vydání máku Poppy? Kapitola 2: Léta na webu byla poslední splátkou hrací doby máku a nechalo nás, abychom se ulevili, že jsme se vyhnuli mamince dlouhým nohám a nadšení z toho, co by mohlo přijít dál.

Hry z máku jsou zajímavou kombinací hororových mikro-skenarioů, přičemž celkový příběh je přerušován několika děsivými mini-hrami. Druhá kapitola hraní Poppy zařadila hráče několika koly Whack-A-Mole, červené světlo zeleného světla a opravdu zkroucená hra Simona říká. Co bude zahrnovat další kapitola hry Indie, a co je důležitější, co je datum vydání kapitoly 3 Poppy?

V každém rohu obrazovky se zobrazí modrá a červená ruka. Hráč se dívá na dítě dítěte s obrovským, chlupatým děsivým tvorem

Poppy Play -Time Kapitola 3 Datum vydání Spekulace

Developer, Mob Games, potvrdil, že Poppy Play -Time Kapitola 3: Deep Sleep je nastaven na uvolnění v zimě 2023 na PC přes Steam. Ještě nemáme přesné datum, ale vzhledem k tomu, že je to více než rok od druhé kapitoly, očekáváme, že se do hry dostaneme do hry v prosinci 2023.

Proč? Hry Mob vydaly první dvě kapitoly hry pouhých sedm měsíců od sebe. Poppy Play -Time Kapitola 1 byla vydána v říjnu 2021 a kapitola 2 byla vydána v květnu 2022. Poté následoval projekt: Playtime, bezplatná kooperační hra, sedm měsíců později v prosinci 2022.

Vzhledem k loajalitě vývojového týmu byly rozděleny ve dvou hrách, je pravděpodobné, že uvidíme, že třetí kapitola dorazí v prosinci tohoto roku, což nám umožní pokračovat v naší malé noční můře.

Poppy Playtime Chapter 3 Trailer

Mob Games vydal pro hru upoutávka na upoutávku, kterou můžete sledovat níže.

Thumbnail YouTube

Jak vidíte, jsme se rozčileni na docela strašidelný příběh, který vypadá, že je nastaven hlavně v rámci playcare. Na základě samotné plynové masky a strašidelné nové monstrum si myslíme, že kapitola 3 by mohla být dosud nejnepříjemnějším vstupem do série.

Poppy Play -Time Kapitola 3 Podrobnosti příběhu

V závěrečné scéně Poppy Playtime Kapitola 2: Létajte na webu, ocitnete se na palubě vlaku s mákem, jak to vykolejí, nakonec narazili do budovy. Poslední věc, kterou vidíte před bezvědomí, je znamení pro „playcare“. V upoutávce na upoutávku Elliot Ludwig potvrzuje umístění playcare a uvádí, že je to útočiště pro děti. Vypadá jasně, že třetí kapitola doby máky se bude konat uvnitř tohoto útočiště.

Nyní víte, že kapitola 3 Poppy Playtime bude vydána letos, mohl by být ten pravý čas na přehrát předchozí hry a vrátit se k rychlosti s nepřirozenými odchody zapnutými. Pokud mezitím hrajete po něčem jiném, máme tu nejlepší PC hry a nejlepší hororové hry, pokud hledáte něco jiného, ​​co vás v noci vzbudí vzhůru.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.