Poppy Playtime | Poppy Playtime Wiki | Fandom, Poppy Playtime Kapitola 3: Datum vydání, spiknutí a vše, co potřebujete vědět – Hindustan Times

Poppy Play -Time Kapitola 3: Datum vydání, spiknutí a vše, co potřebujete vědět o Evil Innocent

Poté si prohlédneme mák ve spojkách maminek dlouhých nohou, na chodbě herní stanice. Mommy zesměšňuje mák, jejíž ústa zakryla pavouk. Místo toho máma Whisks Poppy Away a nutí nás hrát tři smrtící hry, z nich. Po dokončení všech tří mini-her musíme zabít maminku. Poté, co jsme byli svědky prototypu, který přetáhl maminskou nejvyšší polovinu, pak procházíme Bay 09, abychom našli mák.

Poppy Playtime

Tento článek může mít informace, které obsahují spoilery Poppy Playtime. Přečtěte si prosím vlastní uvážení!

Poppy Playtime

 • Kapitola 1: Těsné stisknutí
 • Kresba

Kapitola 2: Létejte na webu

Kapitola 1: Těsné stisknutí

Kresba

Aliasy

 • Mák
 • Opravdu inteligentní panenka (Elliot Ludwig)
 • Skutečná dívka (samozvané)
 • Slečno Poppy (od mámy dlouhých nohou)
 • “Tina Toytime” [1]

Přidružení

Fyzické informace

Postavení

Neznámé (předpokládané naživu)

Druh

Živý organismus panenky

Rod

Vzhled

Role

Deuteragonista/předpokládané antihrdiny

Datum vzniku

Vyjádřeno

Se objeví v

Debut

Hm. Chtěl jsem ti poděkovat za osvobození, byl jsem tam tak dlouho uvízl. Děkuji.
Poppy poděkování hráči za to, že ji osvobodil, v kapitole 2: Fly in a Web.

Poppy Playtime je první hračka vyrobená společností Playtime Co., kdo debutoval Kapitola 1: Těsné stisknutí. Ona je titulární charakter hra, poprvé se objeví na konci kapitoly 1 jako menší postava a později se znovu objevuje Kapitola 2: Létejte na webu Jako hlavní deuteragonista a objeví se v kapitole 3: „Deep Sleep“.

Obsah

 • 1 vzhled
 • 2 Osobnost
 • 3 příběh
  • 3.1 příběh
  • 3.2 Kapitola 1: Těsné stisknutí
  • 3.3 Kapitola 2: Létejte na webu
  • 3.4 Kapitola 3: „Hluboký spánek“

  Vzhled []

  Oficiálnípoppyrrender

  Poppy je drobná panenka s křídou bílou kůží, pihy a růžové tváře. Má červené, kudrnaté vlasy svázané do dvojitých copánek, zvedla se pár práškových modrých stuh. Lesklá ting světla se sklíčka přes její tvář, což naznačuje, že je madeout z Porcleinu.

  Nosí velké, chmurné práškové modré šaty s dlouhými zběsilými rukávy zdobenými četnými luky, ozdůbkami a shluky a párem Black Mary Janes. Také nosí tmavě červenou rtěnku. Má pár tenkých, černých obočí a pár neskutečně realisticky vypadající modré oči orámované dlouhými řasami.

  Osobnost []

  Ve své reklamě je Poppy považován za sociální, odchozí, elegantní a elegantní jedinec. O jejím vzhledu se také hodně stará, protože vždy chce vypadat nejlépe, jak je vidět v reklamě Vintage Poppy. Je také velmi zdvořilá, zdvořile se ptá svého majitele, jestli by si mohli vyleštit boty a čistit si vlasy.

  Jako živá panenka, i když si stále zachovává svou obecnou osobnost, má mák poněkud odlišně. Na začátku kapitoly 2 je Poppy poprvé představen s temperamentní, pečující osobností, děkuje hráči za to, že ji osvobodil, trpělivě čekal na hráče, když stoupáme po větracích otvorech v zákulisí a nabízíme, abychom nám pomohli uniknout z továrny. Pokračuje v této osobnosti na začátku hry. Ačkoli na konci kapitoly 2 se zdá, že se tato osobnost změnila v temnou, prázdnou osobnost s tím, že se ptal strašidelných otázek jako: „Zabil jsi ji?„Jakmile potvrdíme smrt maminky, mák na palubě vlakem. Když hráč vstoupil do kódu vlaku a založil vlak, Poppy se rozhodl, že nás ještě nenechá, a vysvětlí, jak ví, že jsme schopni dělat, co chce, abychom udělali, abychom udělali. Je to neznámé, proč její osobnost provedla tento sporný přepínač, ačkoli se předpokládá, že mák převzal tato „temnota“ nebo by to mohla být její skutečné barvy.

  V dříve škádlených verzích starých scén byla Poppy viděna, měla tuto prázdnou osobnost, ale stále byla ochotná vám pomoci, když jste jí pomohli. Její nevyužitý konec vlaku má také nabídku, aby nám pomohla, i když většina zaměstnanců zmizela.

  Příběh []

  Backstory []

  Poppy byl vytvořen společností Playtime Co. V roce 1950 s úmyslem chování a interakce tak, jak to lidé dělají, jako je mluvení a konverzace, a byla představena uvnitř vintage reklamy máku. . Jako takový mák získal hromadnou pozornost a stal se populárním. Její poslední slova v komerční bytosti: „Jsem skutečná dívka. stejně jako ty.„To vede ke spekulacím, že buď mák je člověk uvnitř panenky nebo to je jen odkaz na Pinocchio.

  Kapitola 1: Pevně ​​stisk []

  Na konci kapitoly je Poppy viděn obsažený ve skleněném pouzdře. Jakmile hráč otevře případ, světla začnou rychle blikat a její oči se otevřou, když hráči oznamuje, že otevřeli její případ. Není jasné, kdo nebo co ji vložil do případu a proč byla v tomto případě.

  Kapitola 2: Létajte na webu []

  Poprvé se setkáme s mákem na samém začátku hry, v reklamě maminky dlouhých nohou. Pokud pečlivě posloucháme, před jejím vzhledem, jemně zašeptá probuzení. Po závadu uvedené reklamy její tvář vyskočí z tmy, zatímco ona říká „probudit se“ silněji. Reklama se poté rozřezává na černou a my se znovu nesetkáme s mákem. Zdá se, že mák je osvobozen od jejího případu a my jsme zpočátku vyděšeni jejím náhodným tlačením přes bednu. Tvrdí, že se „jen snažila dostat sílu zpět“, ale umožňuje nám to udělat sama s naším Grabpackem. Jakmile zapne sílu, řekne nám o tom, jak byla „v tom případě tak dlouho zaseknuta“. Poté nám nabídne pomoci, protože jsme ji „zachránili“, když slepě otevírají její případ. Tato pomoc, kterou nabízí, je uniknout z továrny přes herní stanici tím, že vezme vlak, který vede z továrny, z níž má Poppy kód vlaku. Přestože hráč vstoupil do továrny, aby našel pohřešované zaměstnance, přijímáme. Poppy nám pak pomáhá navigovat v tomto vlakovém nádraží po celé větrací otvory, následovat nás, když se pohybujeme, když se pohybujeme. Poté se setkáme s Poppy v místnosti s velkou dírou, obklopenou zamčenými dveřmi. .

  Poté si prohlédneme mák ve spojkách maminek dlouhých nohou, na chodbě herní stanice. Mommy zesměšňuje mák, jejíž ústa zakryla pavouk. Místo toho máma Whisks Poppy Away a nutí nás hrát tři smrtící hry, z nich. Po dokončení všech tří mini-her musíme zabít maminku. Poté, co jsme byli svědky prototypu, který přetáhl maminskou nejvyšší polovinu, pak procházíme Bay 09, abychom našli mák.

  . Po použití Grabpack k zdarma se zdá, že se liší. Její temperamentní, zábavná osobnost ustoupila temné, sadistické, když se nás chladně ptá, jestli jsme zabili maminku. . . Místo útěku se však Poppy najednou rozhodl nechat nás ještě nechat odejít a posílá nás hlouběji do továrny. Vysvětluje, jak „měla tolik času přemýšlet a přemýšlel“ uvnitř případu a jak chce „napravit věci“, protože ví, že jsme schopni dělat, co od nás potřebuje. Také říká, že v továrně se „hrozné věci staly“. Než má Poppy dokončit svůj monolog, je zachycena mimo dohled zvukem budíku, má jen dost času na to, aby její překvapení vykřikla, než zvuk úplně ztichne. Vlak pak znepokojivě zrychluje a my spolu s mákem vykolejil a havaroval, svědky znamení pro playcare před zatemněním. V současné době není známo, kde je mák (pokud je stále ve vlaku nebo znovu unáší) a kdo nebo co ji odřízne.

  Kapitola 3: „Deep Sleep“ []

  Údržba máku Play -Time []

  Údržba máku je páska, která není zamýšlena k vidění veřejnosti. Je přístupný pouze prostřednictvím parní stránky Poppy Playtime a oficiálním kanálem YouTube Mob Entertainment. Pro pásku, která divákovi jednoduše demonstruje, jak se postarat o panenku s mák, obsahuje více tajemství, než by se dalo očekávat.

  Jak hraje páska VHS, roste stále bizarnější a zkroucená. Záběry přeskočí třetí a čtvrté kroky a poté se kamera zaměřuje na pokládání máku lícem dolů, zavřené oči, zjevně v bezvědomí. Obrazovka se poté rozřezává na dráp nebo pinku, která vytáhne hlasovou krabici Poppy, i když vychází děsivě namočená krví, někteří dokonce usušeni kolem okrajů. Poppy pak křičí na torrent „Let Me Go“ na diváky a naznačuje, že se stala vnímající a zoufale se snaží uniknout tomuto mučení.

  .

  Schopnosti a anatomie []

  Poppy, se svou malou postavou, může bez námahy procházet průduchy, aby se obešla kolem továrny. To jí umožňuje sledovat hráče s relativní lehkostí a dokonce se před nimi dostat. Zdá se také, že má také talent pro pracovní stroje, protože změnila směr vlaku, který hráč a ona na poslední sekundu s lehkostí.

  Trivia []

  • Porcelánové panenky byly velmi populární jako předstírané hračky pro mladé dívky v 90. letech.
   • Shodou okolností, kdyby byla mák skutečně vyroben z porcelánu, pravděpodobně by z ní učinil jednu z nejpopulárnějších hraček Playtime Co.
   • Ať už je to úmyslné podle rozhodnutí vývojáře, nebo jednoduše kvůli nedostatku poskytovatelů hlasu, stále stojí za zmínku.
   • Zatímco lidé věřili, že Stella Greyber byla mák, kapitola 2 to vyvrátila tím, že ukazuje, že Stella byla ještě v roce 1991, kdy byla vytvořena maminka.
   • Předpokládá se, že časy mák je adoptovanou dcerou Elliot Ludwig. [3]
    • Zatímco experiment byl úspěšný, Elliot si není úplně jistý, co udělal, což víme na základě poznámky o experimentu 814 v jeho kanceláři.
    • S největší pravděpodobností byl proveden experiment 814: učit se a dosáhnout nesmrtelnosti.
    • Přestože je Poppy odhalena jako spojenec hráče v kapitole 2, je částečně teoretizováno, že má mnoho postranních motivů, které by mohly vést k tomu, že se stala antihrdinou; Mohla by však potřebovat pomoc hráče, aby porazila prototyp a ukončila vládu teroru.

    Smazáno, delší zvuk máku.

    • Smazaný zvuk máku má delší linii z máku, pokud jí nepřerušila mluvení s hráčem maminkou dlouhými nohama, která ji unesla tím, že ji přetáhla do velké díry. Smazaný zvuk má mák pokyn přehrávači o tom, kam jít.

    Smazaná animace máku animator Alice Smith.

    • Odstraněná animace od animátora zábavy Mob odhaluje, že Poppy měl od začátku kapitoly 2 monotónní hlas a stoickou osobnost; Chybí jí energetickou a radostnou osobnost, kterou nakonec má v poslední hře. V animaci je Poppyho monolog delší a skládá se z informací týkajících se spiknutí hry, jako je předzvěst máma dlouhých nohou, která je potenciálně ohrožena. [4] [5]
    • Poppy, alespoň prozatím, je jedinou lidskou hračkou z Playtime Co, protože většina ostatních hraček jsou všechny zvířata.
    • I když není známo, co se stalo s Poppy po havárii vlaku, lze předpokládat, že byla zachycena prototypem.
    • Smazaný, plně zaznamenaný zvuk máku ukázal alternativní konec, který má mák. V zvuku je hlas Poppy mnohem monotónní a její monolog byl delší a odhalil různé informace týkající se spiknutí, které byly nakonec odstraněny z závěrečné hry. Úplný, neupravený zvuk najdete níže.

    Poppy Playtime

    Udělal jsi to! Proti všem šancím, že jste porazili maminku. A osvobodil jsi mě! Ještě jednou. Jsi dokonalý. Příliš perfektní prohrát. omlouvám se. Zatím tě nemůžu nechat odejít. Máte tolik potenciálu. Vím, že jste přišli najít ty, kteří zmizeli před všemi těmi lety. Ale jsou pryč. Byli pryč dlouho. Staly se hrozné věci. A já jsem příčina. Být schopen existovat jako panenka, zabil tolik lidí. Tolik vám není známo. Kde dokonce začnu? Ale můžete všechno opravit! . Tento vlak nyní míří k péči. .”

    Reference [ ]

    1. ↑ https: // Discord.com/kanály/916031007482851338/916031007482851341/939346955530817587
    2. ↑ https: // Discord.com/kanály/916031007482851338/916031007482851341/1113313619053129768
    3. ↑ Teorie her: monstrum ve stínu
    4. ↑ smazaná animace animací Mob Games Animator Alice Smith na Twitteru

    Poppy Play -Time Kapitola 3: Datum vydání, spiknutí a vše, co potřebujete vědět o Evil Innocent

    Poppy je fascinující postava, která dokáže být rozkošný a hrozivý současně

    Hororové hry byly mezi hráči vždy oblíbené a hrací doba máku se stala novým bzučením ve městě. Hvězda hry, Poppy, zachytila ​​srdce hráčů po celém světě s jejím roztomilým, ale znepokojujícím vzhledem. Ale kdo je mák, opravdu a co můžeme v kapitole 3 hry?

    Poppy in Mob Entertainment

    Poppy: zlý nevinný

    Poppy je fascinující postava, která dokáže být rozkošný a hrozivý současně. S jejími roztomilými očima a jasně červenou stužkou na hlavě vypadá jako perfektní hračka pro děti. Jak však hra postupuje, hráči rychle objevují své skutečné barvy. Poppy je zajímavý charakter kvůli kontrastu mezi jejím nevinným vzhledem a jejím škodlivým záměrem.

    Tato myšlenka zlého skrývajícího se za fasádou nevinnosti je běžným prvkem v hororovém žánru. Poppy to však posune na další úroveň. Její vzhled uvádí hráče do falešného pocitu bezpečnosti, než odhalí její pravou povahu. .

    Vývojáři hry si byli vědomi toho, že neznámý se vždy vynořuje větší než známý a úmyslně navrhovali mák s prostorem pro interpretaci. Napětí mezi jejím roztomilým vzhledem a jejím hrozivým chováním přispívá k hrůze hry.

    Děsivá povaha Poppyho v máku pramení z tajemství, které ji obklopuje. Hráč si nikdy není jistý svými skutečnými motivy, což do hry přidává vzduch paranoia. Ve skutečnosti může být nejistota stejně děsivá. Lidé mají přirozenou neochotu k neznámému a nadměrný strach může vést k iracionálním rozhodnutí. Poppy slouží jako varovný příběh a připomíná nám, abychom neignorovali destruktivní potenciál nejistoty.

    Maminka dlouhá nohy, antagonista v máku Playtime Chapter 2. (Mob Entertainment)

    Role máku v tradici

    Vyprávění vyprávění v mák je rozhodující pro zážitek hry a vliv Poppy se rozprostírá napříč deskou. Poppy má v příběhu významnou, složitou roli, představující oběť i pachatele. Kromě toho, že se stala obětí zlověstných experimentů továrny, se aktivně účastní následujícího chaosu a teroru. Poppy je odrazem lidského dilematu, protože jsme často oběťmi i pachateli.

    Hra se také ponoří do otázek autority a velení, s schopností Poppy vyděsit a poškodit hráče odrážející naše vlastní obavy a obavy. Vývojáři chápou emocionální daň, kterou mohou mít na starosti hráče, a role Poppy v příběhu slouží jako vytrvalá připomínka toho, jak rychle můžeme podlehnout naší vlastní paranoii.

    Nyní fanoušci série dychtivě čekají na hrací čas máku: Kapitola 3. Zde je to, co doposud víme o nadcházející splátce!

    Kdy je vydána mák: kapitola 3?

    KAPITOLA 1 Pry PLAYME PLAYSE byla k dispozici pro Windows PC v říjnu 2021 a pro zařízení iOS a Android v březnu 2022. . 6. srpna 2022 vydala Mob Entertainment upoutávku na nadcházející kapitolu 3 Indie Horror Game.

    Podle nedávného tweetu z Poppy Playtime News (@NewSplaytime) je očekávané datum vydání od března do dubna 2023. Nic z toho však nebylo potvrzeno vývojáři, takže musíme počkat na jejich oficiální oznámení.

    Jaký je děj mák hřiště: kapitola 3?

    Zatímco čekáme na zprávy a oznámení od Mob Entertainment, můžeme hovořit o existujících zveřejněných informacích. Pokud jste dokončili kapitolu 2, víte, že další kapitola bude pokračovat ve hře Playcare. Hráč havaruje vlak poblíž Playcare a čeká tam nové dobrodružství. . Nové umístění je vidět v upoutávce na upoutávku na mák Playme: Kapitola 3.

    Co je nového v Poppy Playtime: Kapitola 3?

    Bohužel zatím nemáme mnoho informací o tom, co je nového v kapitole 3. Fanoušci dychtivě čekají, až vývojáři zveřejní více informací, včetně přívěsu.

    Kde mohu hrát čas na mák?

    Můžete hrát kapitolu 1 na zařízeních PC, iOS a Android. Hru si můžete zakoupit a stáhnout v Stora, App Store nebo Google Play Store. Kapitola 2 lze přehrávat na stejných třech platformách. Navíc mohou fanoušci hrát nedávno vydaný projekt: Playtime, který je zdarma hrát, ale v tuto chvíli je k dispozici pouze na PC.