Poslední den pro tyto skvělé nabídky herní židle Fortnite – GameSpot, Cena herní židle Fortnite, podrobnosti a kde si ji koupit | Rozhlasové časy

Cena herní židle Fortnite a jak koupit sedadlo SecretLab

Herní židle Fortnite jsou v prodeji celý víkend a dnes, 17. srpna, je poslední den pro prodej, takže méně než 24 hodin zbývá, aby si vzal novou židli pro vaše herní nastavení. Nezapomeňte se podívat na další nabídky Newegg, protože existují slevy na židlech s tematikou Fortnite, a podívejte se na naše úplné zaokrouhlování nejlepších herních herních židlí pod 200 USD za další možnosti.

Poslední den pro tyto skvělé nabídky herní židle Fortnite

Nejnovější prodej Newegge nabízí některé židle Fortnite za téměř 50% slevu.

17. srpna 2020 v 7:33 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Mít podpůrnou a pohodlnou židli pro práci i hraní her se v posledním roce stal ještě důležitějším, protože více lidí se snaží zůstat doma kvůli Covid-19. V důsledku toho jsme nedávno viděli několik skvělých nabídek na herních židlích a jiných ergonomických kancelářských zařízeních a nejnovější nabídky Newegg zejména obsahují několik herních židlí s tématem Fortnite.

Jak by se dalo očekávat, je k dispozici poměrně několik různých návrhů Fortnite a dva různé styly: ležící styl s koly a rockerovou židlí, která obsahuje základnu podstavce. Normálně ceny mezi 200 a 300 USD, židle Fortnite jsou všechny označeny mezi 104 a $ 156, což je skvělá cena za jakoukoli herní židli. Všichni jsou součástí spolehlivé respawn od OFM řady herních židlí, které jsou známé svou cenově dostupnější cenovou značkou a ergonomickou podporou.

Herní židle Fortnite jsou v prodeji celý víkend a dnes, 17. srpna, je poslední den pro prodej, takže méně než 24 hodin zbývá, aby si vzal novou židli pro vaše herní nastavení. Nezapomeňte se podívat na další nabídky Newegg, protože existují slevy na židlech s tematikou Fortnite, a podívejte se na naše úplné zaokrouhlování nejlepších herních herních židlí pod 200 USD za další možnosti.

Herní židle Fortnite Omega-Xi

130 $ (byl 250 $)

Židle omega-xi je inspirována vzácnou kůží Fortnite a má polstrované loketní opěrky; Bohužel jsou pevné a nejsou nastavitelné. Židle se může naklonit až 155 stupňů s úhlem zámku, který vám pomůže nastavit preferovanou polohu. Má také prodloužitelnou nohou pro natažení.

Herní židle Fortnite Raven-xi

130 $ (byl 250 $)

Herní židle Raven-xi je stejný styl jako herní židle Omega-Xi, jediným rozdílem jsou díry připomínající oči jako outfit Raven ve hře.

Herní židle Fortnite Skull Trooper-V

104 $ (bylo 200 $)

Za více než 100 $ je tato herní židle Skull Troop-V velkou hodnotou za vaše peníze. I když to nakloní pouze až 105 stupňů a nemá nožní past, stále má plné otočné 360 stupňů, vestavěnou bederní podporu a integrovanou opěrku opěr.

Fortnite Omega-R Gaming Rocker Chair

130 $ (byl 250 $)

Omega-R Gaming Rocker Chair se nachází níže k zemi a má vysokou záda a vestavěnou bederní podpěru, zaměřené více na hráče konzoly, a má vysokou zad a vestavěnou bederní podporu.

Židle ve stylu závodního stylu Fortnite

130 $ (byl 250 $)

Tento konkrétní styl, který představuje stejný design rockerů jako židle Omega-R, je inspirován oblečením divoké karty od Fortnite.

Nejlepší herní a technické nabídky tento týden

 • Final Fantasy 7 Recorth Preorders přicházejí s pouzdrem Steelbook At Best Buy
 • Herní klávesnice inspirovaná Nintendo-inspirovaná 8bitdo je nyní k dispozici na Amazonu
 • Edice Berserk Manga Deluxe jsou v prodeji za hvězdné ceny v Amazonu
 • + Zobrazit další nejlepší odkazy na herní a technické nabídky (2)
 • Manuální předobjednávky pilota z obr. Core 6 jsou na Amazonu strmě diskontovány
 • Marvel’s Spider-Man 2 Special-Edition PS5 a DualSense Controller je stále k dispozici

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Cena herní židle Fortnite a jak koupit sedadlo SecretLab

Herní židle Fortnite od SecretLabu

Připadá mi to jako zápas vyrobený v nebi – Secretlab, dodavatelé některých z nejlepších herních židlí na planetě (včetně tajného titanu, na kterém sedíme právě teď), vytvořil oficiální herní křeslo Fortnite ve spolupráci s epickými hrami.

Vypadá to, že by to mohla být perfektní investice pro ztuhlý fanoušek Fortnite pro sebe, nebo by to mohl být obzvláště velkorysý dárek pro fanouška Fortnite, který znáte. Přijetí jednoho by bylo ještě více vzrušující než úniky týkající se sezóny Fortnite 4.

Ale kolik stojí herní židle Fortnite a odkud si ji chcete koupit? Pokračujte ve čtení a my to pro vás rozebíráme.

Kolik stojí cena herní židle Fortnite?

Ceny začínají na 414 GBP GBP Pro herní křeslo Fortnite, soudě podle webových stránek SecretLab. Jeho oficiální název produktu je SecretLab Titan Evo 2022 Série: Fortnite Battle Bus Edition.

Jak je tomu vždy u těchto druhů židlí, existuje spousta volitelných doplňků, které mohou zvýšit cenu, včetně různých tkanin a různých dalších doplňků a příslušenství.

Pro značku židlí SecretLab můžeme velmi ručit, protože jsme v naší domácí kanceláři používali roky, ale nestojí to za nic, co jsou k dispozici levnější židle: nemusí mít značku Fortnite, ale Corsair TC70 je £ 252.48 Na Amazonu právě teď a židle Playhaha je pouhých 81 liber.99.

Nejnovější nabídky

Přečtěte si více o Fortnite:

 • Je Fortnite dolů?Jak zkontrolovat stav serveru
 • Fortnite Battle Pass – Všechny skiny sezóny 4
 • Nová mapa Fortnite – Naučte se zájmové body
 • Co je dnes v obchodě Fortnite Item Shop?
 • Fortnite postavy – kde najít všechny NPC
 • Fortnite odkazuje přítele – Jak získat pleť zdarma
 • Pack Fortnite Anime Legends Pack – Všechny podrobnosti
 • Jak sklouznout ve Fortnite – Jaké je to tlačítko?
 • Fortnite Live Event – Kdy je další?

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Kde koupit herní židle Fortnite z SecretLabu

Pokud vás zajímá, kde koupit herní židli Fortnite, odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá: můžete si koupit Secretlab Titan Evo 2022 série: Fortnite Battle Bus Edition přímo z webu SecretLab.

Na rozdíl od mnoha jiných společností v oblasti herní židle, SecretLab neprodává své akcie prostřednictvím Amazonu, takže místo toho budete muset projít oficiálním webem SecretLab. Můžete tam také vidět všechny volitelné doplňky a různé další návrhy. Šťastné nakupování!

Přečtěte si více:

 • Nejlepší herní židle
 • Nejlepší herní náhlavní soupravy
 • Hrajte recenzi haha ​​herní židle
 • Recenze herního křesla SecretLab Titan
 • Corsair TC70 Herní židle Recenze
 • Recenze Razer Enki herní židle

Sledujte Radio Times Gaming na Twitteru pro všechny nejnovější informace. Nebo pokud hledáte něco, co byste se mohli dívat, podívejte se na našeho průvodce.

Navštivte náš plán vydání videoher pro všechny nadcházející hry na konzolech. Swing po našich rozbočovačích pro více herních a technologických zpráv.

Nejnovější vydání časopisu Radio Times je nyní v prodeji – přihlaste se k odběru a získejte dalších 12 čísel za pouhých 1 £. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times s Jane Garvey.

Bitevní autobus Fortnite potřebuje tyto herní židle SecretLab

Herní křeslo Fortnite Secretlab ukazuje svou přední a zadní stranu, sedí nad toxickým bouřkovým mrakům v pozadí

Když přemýšlíte o Fortnite, vaše mysl se pravděpodobně přitahuje k rabování, zběsilé budově a střelbě z tvrdého místa. Jediným způsobem, jak můžete držet krok s takovým hektickým zážitkem, je, pokud si své svaly nezkazíte na unavené staré sedadlo a místo toho se rozhodnete pro ten, který je navržen tak, aby se staral o vaše držení těla. To platí pro hru a ven-bitevní autobus by mohl udělat s nejlepší herní židlí SecretLab, pokud to znamená udržet si svou postavu comber.

SecretLab se přidává ke svému neustále rostoucímu seznamu partnerství. Je fialové napodobovat zasahující bouři s mlhou, která se plíží po křídlech a bitevním autobusem, který nad ní shlukne po zádech. Nejsem fanoušek Fortnite, ale jsem pevně přesvědčen, že na světě potřebujeme více fialových židlí.

Zadní strana herního křesla Secretlab Fortnite obsahuje bitevní autobus, který kolem plynových mraků shlukuje, zatímco polštáře hlavy vedle něj přicházejí v různých vzorcích s maskotem nad nimi

Samotná židle je založena na edici SecretLab Titan Evo 2022, což znamená, že má všechny stejné rysy: odpočinek na ramena swappable; nastavitelnější bederní podpora než její předchůdce; a magnetické polštáře hlavy, které vykopávají popruhy. Dokonce můžete získat bederní polštáře v Cuddle Team Leader, Peely a Llama Chuť (prodávané samostatně). Design Fortnite obstarává téměř všechny, přichází v malých, pravidelných a xl velikostech.

Popadnutí herní židle Fortnite vám také čistí digitální kód, který odemkne zábal čipové sady, který již není k dispozici pro získání hry. Vzácná animovaná kůže zasáhla digitální obchod v listopadu 2020 pro 500 V-bucks, ale nebyla vidět, protože se po spuštění otočila, ne již po spuštění. Je vybaven futuristickým digitalizovaným camo, který napodobuje to, jak by nejlepší herní procesor vypadal jako v modré a růžové barvě (nezkoušejte to doma!). Můžete si prohlédnout, jak to vypadá ve videu níže.

Thumbnail YouTube

Mohlo by se zdát překvapivé, že střelec se nevynořil dříve, když Secretlab má podobné League of Legends, Dota 2, Overwatch, Minecraft a spoustu esports orgs pod pásem, ale ve skutečnosti je to první z Big Battle Royals získat léčbu. Maxnomic vyrobil herní židli PUBG v roce 2018, ale hra chybí v sestavě SecretLab spolu s Apex Legends a Call of Duty: Warzone.

Spolupráce přicházejí silně a rychle, takže kdo ví, co je za rohem? Fornite tematická kůže secretlab židle nebo dvě? Doufejme.