Poslední z nás 1: Všechna umístění nástrojů Workbench | Push Square, nástroje | Poslední z nás wiki | Fandom

Poslední z nás nástroje

Poslední z nás 1: Všechna umístění nástrojů Workbench

Hledat Všechna umístění nástrojů Workbench v Poslední z nás 1? Jako součást našeho Poslední z nás 1 průvodce, Vypíšeme , počítaje v to Nástroje Workbench. Nástroje Workbench jsou položky, které odemknou nové možnosti tvorby .

Poslední z nás 1: Všechna umístění nástrojů Workbench

Poslední z nás 1: Průvodce umístěním všech nástrojů Workbench 2

Nástroje Workbench jsou ve hře označeny jako červené boxy nástrojů, které lze otevřít. Jakmile se k nim přiblížíte, budou ilustrovány ikonou kleště. Můžete sbírat Nástroje Workbench s tlačítkem trojúhelníku. Pokud otevřete batoh s touchpadem, můžete prozkoumat jakékoli Nástroje Workbench Zatím jste shromáždili. Náš zahrnuje Všechna umístění nástrojů Workbench. Můžete kliknout na jakékoli Nástroj Workbench Pro podrobnější popis toho, kde jej najít. Existují 5 nástrojů Workbench Celkem je najít napříč posledním z nás a posledních z nás: Zůstaňte pozadu a jejich shromažďování všech odemkne Nejostřejší nástroj v trofeji.

Hřbitov

Sám a opuštěný

Nástroje jsou úrovně stanoveny pomocí nástrojů shromážděných v Poslední z nás. Jsou povinni upgradovat určité zbraně na pracovníchbenech, aby byly efektivnější a výkonnější.

Nástroje se při použití nespotřebují; Místo toho přispívají k „úrovni nástrojů“, která maximuje na úrovni 5, při které můžete použít všechny upgrady na všechny zbraně, pokud máte požadované množství dílů.

Umístění nástrojů []

1. šance: Uvnitř kanalizací. Hned poté, co Ellie opraví generátor, Joel, Henry a Sam projíždějí přes pohyblivou platformu. Jakmile projdou, hledejte vlevo úložnou místnost vybavení.
2. šance: Na konci, poté, co se odloučíte velkou kovovou bránou a jste spolu se Samem, poté, co se dostanete kolem všech infikovaných, v místnosti se zlomeným oknem. Nejvzdálenější od místa, kde jste vstoupili, je na podlaze mezi některými postelemi a policí sada nástrojů.

Upgrade nástroje 1

Upgrade nástroje 2

Upgrade nástroje 3

Recenze expertů GameSpot

Všechna z nás poslední z nás část 1 nástroje

Poslední z nás část 1 Remake Tools Locations

Existuje pět naposledy z nás na části 1 nástroje k nalezení a vědět, kde najít tato místa vám umožní upgradovat zbraně, což z nich přinese důležité věci. Nalezeno v červených nástrojových boxech rozptýlených po celé hře, tyto efektivně vyrovnávají vaši zbraň, zaplacené za šrot, které najdete neustále při hraní.

Takže pro přístup ke všem upgradům, které můžete získat, budete muset najít všech pět nástrojů. Problém je zde mohou jim chybět. Pokud jste si neuvědomili, že jste šli projít jedním (nebo více), nemusíte nikdy odemknout cestou upgradu celé zbraně. Abychom se ujistili, že se to nikdy nestane, máme místo, kde najít všechny nástroje v posledním z nás remake části 1.

Všichni poslední z nás části 1 nástroje

Na následujících místech je pět nástrojů na poslední z nás

  1. Billovo město, pod kostelem
  2. Pittsburgh, v první garáži
  3. Předměstí, v kanalizačních tunelech
  4. Univerzita, V budově vědy
  5. Bus Depot, V třídění

Půjdeme do více podrobností o tom, kde jsou níže, ale mějte na paměti, že hledáte Červené nástrojové boxy. Obvykle je těžké minout, ale musíte najít oblast, která je první v poslední z nás, část 1. Tyto nástroje jsou nezbytné pro vytěžit maximum z vašich zbraní a pozdní hra, poslední z nás upgradů zbraní bude mít velký rozdíl, když držíte bloatery, kliky a bandity.

Umístění nástrojů Billova městského kostela

Poslední z nás bezpečné kódy

Chcete najít všechny poslední z nás bezpečných kódů? Najděte je zde a ušetřte čas hledat, jak je otevřít!

Poté, co potkáte Billa, přivede vás a Ellie do suterénu kostela, kde dostanete brokovnici čerpadla, jednu z nejlepších posledních z nás zbraní a bomba na nehty. Ještě neopouštějte kostel! Vydejte se do suterénu a do levého výklenku před pracovním stolem (za předpokladu, že vaše záda je po schodech vedoucí nahoru) je sada nástrojů na skříňce. Je na levé straně, s několika částmi pod ní. Popadněte to, než na nedaleký pracovní stůl provedete jakékoli upgrady, abyste měli více možností na výběr.

Poslední z nás Pittsburgh Tools Location

Tento nástroj pro poslední z nás část 1 je nalezen velmi brzy v Pittsburghu – hned po přepadení lovců vám Ellie pomůže zvednout kovové dveře do garáže a uvnitř sady nástrojů je přímo po vaší levici, spolu s vaší první kouřovou bombou. Pittsburgh je docela drsná oblast, takže upgrade ASAP vám pomůže později, zejména s okamžiky, jako je poslední z nás Hunt v hotelu v hotelu.

Poslední z nás předměstí se kanalizační nástroje Umístění

Při zkoumání kanalizací s Ellie, Henrym a Samem budete muset na paletě vznášet Ellie přes vodu, aby mohla zapnout generátor, aby přesunula platformu. Jakmile vás platforma přenáší, projděte nově přístupný tunel a hledejte dveře vlevo s nápisem vedle ní, který zní: Danger: kotelna. Pouze autorizovaný personál. Uvnitř je malá místnost se složenou židlí a vedle ní je sada nástrojů s nástrojem uvnitř. Stojí za zmínku, že v tomto okamžiku můžete také zamířit zpět do vody a ponořit se pod nájemné auto s jedním z přívěsků Firefly v posledním z nás vedle ní.

Poslední z nás University Science Building Tool

Čtvrtá sada nástrojů lze nalézt tiché daleko na univerzitu. Jakmile stoupáte do okna vědecké budovy, po rozbití do brány s válcovacím popelnicem sledujte chodbu vlevo do místnosti 205 (přednášková místnost). Toto jsou dveře Shiv – praskněte je otevřenou čepelí a uvidíte krabici na nástroje těsně před vámi napravo. K dispozici je také poslední z nás tréninkové příručky, stejně jako spravedlivé několik posledních z nás doplňků. Takže rozhodně stojí za shiv.

Poslední z nás nástroje TRIASS TRIASE SUP SUP

Konečná sada nástrojů ve hře je těsně po spuštění autobusu. Ellie a Joel vyjde na druhou stranu do třídění – sbírka lékařských stanů, dlouho opuštěné. Budete vědět, že jste ve správné oblasti, když Joel komentuje místo a přináší vzpomínky zpět. Chcete -li získat konečný nástroj, přejděte do druhého otevřeného stanu na levé straně – největší – a sada nástrojů bude na vaší pravici. V pravém horním rohu této oblasti je dokonce i pracovní stůl, na kterém můžete pracovat.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.