Poslední z nás část I na PC zpožděná do 28. března – Verge, jaká je poslední z nás Část 1 PC vydání?

Co je to poslední z nás Část 1 PC

Napsal Ben Williams

Poslední z nás část I na PC zpožděná o několik týdnů

Remake posledních z nás byl nastaven na vydání 3. března, ale nyní vyjde 28. března.

Jay Peters, editor zpravodajství, který píše o technologii, videohrách a virtuálních světech. Předložil několik přijatých návrhů emodži konsorciu Unicode.

3. února 2023, 16:39 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Poslední z nás část I Pro PC bylo zpožděno do 28. března, v pátek oznámil vývojář Naughty Dog v pátek. Remake prvního Poslední z nás Hra byla původně nastavena na spuštění 3. března, takže zpoždění není příliš dlouhé, ale stále by mohlo být zklamáním fanouškům, kteří mohli zakroutit původní datum na svých kalendářích.

“Chceme se ujistit, že debut posledního z PC z nás je v nejlepším možném stavu,” napsal Naughty Dog v tweetu. „Těchto dalších několik týdnů nám umožní zajistit, aby tato verze posledních z nás žila podle vašich a našich standardů.“

Remake, který přidává věci, jako je vylepšená grafika a rychlejší doba načítání, spustila se nejprve na PS5 v září. Stále čekáme, až uslyšíme některé z upgradů specifických pro PC, ale pokud jsou něco jako to, co Sony přidala do jiných PC portů, pravděpodobně budou existovat několik skvělých přidaných funkcí.

Poslední z nás není jedinou hrou, která tento týden získala mírné zpoždění; EA Star Wars Jedi: Survivor byl tlačen od poloviny března do 28. dubna. Alespoň máme další epizodu vynikající adaptace HBO Poslední z nás těšit se v neděli.

Příbuzný

Co je to poslední z nás Část 1 PC?

Jaký je poslední z nás Část 1 PC PC vydání?

Napsal Ben Williams

Zveřejněno 27. března 2023 17:07

Co je to poslední z nás Část 1 PC?

Poslední z nás Část 1 PC PC vydání Čas vydání foto režimu

Jak je v současné době uvedeno na stránce Steam Game, Poslední z nás část 1 Zdá se, že doba uvolnění je 4:00 BST/8AM PT v úterý 28. března 2023. V tomto okamžiku se hra odemkne a umožní vám začít hrát.

Jak tentokrát není konkrétně zmiňován, ale spíše uzavřen přibližným odpočítáváním nalezeným v době psaní – Poslední z nás část 1 Doba uvolnění by mohla být o něco dříve nebo později o něco dříve nebo později.

V současné době neexistuje žádný přibližný časový rámec na stránce Epic Game Store, i když je snadné spekulovat, že doba vydání by byla přibližně stejná.

Nicméně poslední z nás PC port části 1 bude k dispozici pro hraní první věci ráno pro americké hráče, zatímco britští hráči mohou skočit v polovině až pozdní odpolední místní čas.

To je vše, co potřebujete vědět díky našemu poslednímu z nás Část 1 PC.

Další informace o hře najdete v úplném seznamu Poslední z nás Část 1 Hlasové herci. Pokud jste ještě vyzkoušeli televizní adaptaci, podívejte se na naše Poslední z nás Recenze sezóny 1.

Pro ještě více z nás posledních průvodců můžete si jistě najít právě tady v Ggreconu.

Poslední z nás PC datum vydání PC, přívěs a hraní změny

Datum vydání PC pro poslední z nás je téměř tady, přičemž na platformu poprvé přináší Joela a Ellieho kriticky uznávaný příběh.

Poslední z nás PC Datum vydání: Ellie Nocks A šípu a zaměřuje se proti neviditelnému nepříteli

Publikováno: 17. března 2023

Poslední z nás PC datum vydání PC určitě přichází dlouho. Majitelé konzoly poprvé vyhlášeni na letních hrách v červnu 2022. Těch několik měsíců je pokles v kbelíku ve srovnání s uživateli PC, kteří se v závislosti na Epic vyvolaném příběhu o zlobivém psu dívali téměř deset let.

Nesmí se zaměňovat s remasterem exkluzivním konzolem, poslední z nás PC vydání je součástí 1 Joel a Ellie’s Journey. Je to také nejnovější ze stáje Sony exkluzivních exkluziv první strany, aby se dostala na PC a na patách datum vydání Returl se horko. I když nevíme mnoho o tom, co se děje pod kapotou portů PC, máme představu o tom, co lze očekávat díky verzi konzoly. Jako první uchazeč o jednu z nejlepších PC her roku je zde vše, co víme před posledním datem vydání PC.

Poslední z nás PC datum vydání PC

Poslední z nás datum vydání PC je 28. března 2023 a bude k dispozici na PC prostřednictvím Steam. Byl propuštěn na PlayStation 5 v prosinci 2022.

Fanoušci renomované zombie hry si vzpomenou, že poslední z nás PC bylo původně naplánováno na vydání 3. března, ale od vývojáře Naughty Dog obdrželo zpoždění, aby se zajistilo, že při spuštění je v „nejlepším tvaru možného“. Jak byste mohli očekávat, nebude k dispozici na Game Pass.

Thumbnail YouTube

Poslední z nás PC hraní

I když roste trend remake zahrnující zbrusu nové hraní a příběhové prvky, poslední z nás PC slibuje, že bude věrné pro originál, jak je to možné. Struktura konstrukce úrovně i cutscenes je prakticky identická, jak je vidět v jednorázovém srovnání herních záběrů mezi remake a remasterem sestaveným zlobivým psem.

Jak již bylo řečeno, existuje několik vylepšení her, které můžeme očekávat před datem vydání PC, z nichž většina byla informována pokračováním. Pro jednu věc, nepřítel AI byl výrazně vylepšen pro lidi i infikované, které se chovají spíše jako jejich modernější, inteligentnější protějšky v poslední z nás části 2. Režimy Speedrun a Permadeath se také zpětně přenesly do posledního z nás PC a také plné sady možností dostupnosti.

Poslední z nás PC zahrnuje také zanechané dvouhodinové kapitoly prequel tři týdny před náhodným setkáním Joela a Ellie v hlavním příběhu. Tento DLC mapuje kvetoucí přátelství mezi Ellie a Riley během jejich času na vojenské škole před objevením Ellieho imunity vůči viru Cordyceps.

Thumbnail YouTube

Poslední z nás PC přívěsy

V současné době Naughty Dog nevydal pro poslední z nás PC verzi vyhrazený přívěs a všechny aktuální přívěsy používají záběry zachycené na PS5. To může být zklamáním pro fanoušky, kteří touží zjistit, jak hra s akčním adventurou bude pravděpodobně vystupovat na PC, ale přívěs před nákupem vydaným společností Sony poskytuje obecný smysl pro to, jak můžeme očekávat, že poslední z nás PC se bude srovnávat na remaster exkluzivní konzoly.

Port z nás PC poslední z nás

Konečně známe jemnější podrobnosti o tom, co můžeme očekávat od posledního portů PC. Zejména to zahrnuje plnou podporu DualSense spolu s adaptivním režimem pro kombinování vstupů napříč periferiemi.

Víme také, že to bude spuštěno na Steam Deck díky tweetu od spolupředseda Naughty Dog Neil Druckmann, i když to nebylo zahrnuto do blogu. Zde jsou plné požadavky na poslední z nás PC pro vaše prohlédnutí.

Bohužel v tuto chvíli existuje poslední z nás budov shaders, které trápí PC hráče, a může to dát přestávky na vaši první přehrávání. Ještě horší je, že skalnaté spuštění přístavu vedlo k negativnímu skóre Steam Review, ale Naughty Dog říká, že aktivně pracuje na vyřešení problémů s výkonem.

Poslední z nás PC datum vydání: Ellie mazlík na žirafu, když se Joel dívá

Poslední z nás vydání PC

Poslední z nás PC má dvě speciální vydání: Digital Deluxe Edition a Firefly Edition. Digital Deluxe Edition nabízí předčasné odemknutí řady dovedností a zbraní, včetně zvýšené rychlosti hojení a opětovného načtení. Také se může pochlubit celkem šesti skiny zbraní – každý z nich pro pistoli, brokovnici a luk. Pokud chcete vědět, kde je nejlepší místo koupit hru, zde jsou nejlepší z nás PC Deals.

Edice Firefly zahrnuje veškerý digitální obsah dostupný v digitálním deluxe edici. Jako fyzický produkt je dodáván s pouzdrem Steelbook a čtyřmi čísly posledních z nás: American Dreams Comic s exkluzivním obálkou.

Spolu s posledními z nás PC vydání existuje několik bonusů předobjednávky, které můžete očekávat, pokud se nemůžete dočkat, až se s penězi rozloučíte s penězi. Poslední z nás PC Pre-Order Bonusy jsou:

  • Bonusové doplňky: Používá se ke zvýšení atributů, jako je maximální zdraví, rychlost řemeslné rychlosti, vzdálenost režimu poslouchání, rychlost hojení a zlepšení výstupu zbraně.
  • Části bonusové zbraně: Používá se k upgradu pouzdra zbraní a řemeslných zbraní na jednom z mnoha posledních umístění nástrojů Workbench.

To je vše, co potřebujete vědět pro datum vydání PC pro poslední z nás. Pokud jste fanouškem složitých grafů a komplikovaných postav, náš seznam nejlepších příběhových her vás určitě udrží nadšení až do spuštění. Alternativně, pokud nemůžete dostat dost The Walking Dead, máme několik výjimečných hororových her, které vás udrží v noci. Máme také průvodce pro poslední tréninkové příručky a kombinace pro poslední z nás bezpečných kódů, takže se můžete dozvědět o jejich místech předem.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.