Poslední z nás PC Datum vydání PC – vše, co potřebujete vědět, je poslední z nás, část 2 přichází do PC?

Je poslední z nás, část 2 přichází na PC?

Například, Horizon Zero Dawn PC Port nevyšel až do srpna 2020, více než 3 roky od svého spuštění PS4. Spider-Man (2018) Na PC nevyšel až do 4 let později v srpnu 2022. .

Poslední z nás PC datum vydání PC – vše, co potřebujete vědět

Poslední z nás PC datum vydání PC

Kdy je datum vydání PC poslední z nás? Protože se nemůžeme dočkat, až budeme hrát tuto nezbedný pes klasiku na zvíře PC. Přineste to!

Poslední z nás je bezpochyby jedním z nejvíce kriticky uznávané série všech dob PlayStation od kritiků i fanoušků. V závislosti na tom, na koho se můžete zeptat, však můžete získat velmi odlišnou odpověď, pokud jde o poslední z nás: část 2.

Video YouTube

Odpočítáváme dny do posledního data vydání PC!

Poslední z nás byl původně propuštěn pro PS3 v roce 2013 ke konci životního cyklu konzoly a posunul systém na jeho absolutní limity.

Poté jsme v roce 2014 byli ošetřeni posledním z nás: Remastered for PS4. To byla velmi stejná hra jako rok před rokem. Přišlo to však se zlepšenými vizuálními prvky a výkonem. V zásadě to byla lepší verze hry, kterou jsme již milovali.

V roce 2019 jsme dostali poslední z nás: Část 2, která udělala velmi překvapivé otočení, která neseděla dobře s mnoha fanoušky. Osobně jsem miloval hru za to, co to bylo, ale to neznamená, že se mi nelíbí všechny aspekty. I když je to rozhovor na další den. Vraťme se tedy k tématu.

Poslední z nás remake

Září 2022 viděl zahájení posledních z nás: Část 1 pro PS5. To byl remake (ne remaster) původní hry, která to začala všechno. S pomocí technologie konzoly současného genu však hra vypadala, hrála a hrála lépe než kdy jindy.

Poslední z nás: Část 1 přichází na PC

Jistě, otázky by mohly být vzneseny týkající se RRP posledního z nás: Část 1. Jak již bylo řečeno, pokud by to byl váš první vstup do této klasické zlobivé série psů, prostě nebylo lepší místo pro začátek. Takže šest měsíců od vydání PS5, poslední z nás: Část 1 přichází do PC.

Poslední z nás remake

V tomto okamžiku v článku bych vás informoval o požadavcích systému PC. V době psaní však nebyly vydány požadavky systému PC. Nezapomeňte tedy udržet rozhlednu na Gamebyte, když tyto podrobnosti poklesnou.

V tuto chvíli vám mohu říci jen to, že bude vyžadovat 64bitový procesor a operační systém. .2.00 GHz.

Kdy je poslední z nás datum vydání PC a kde si ho mohu koupit?

Za předpokladu, že netrpíme žádné další zpoždění, poslední z nás je datum vydání PC 28. března 2023. Což znamená, že jeho spuštění je hned za rohem. Poslední z nás si můžete koupit: Část 1 na PC prostřednictvím Steam nebo Epic Games.

Zkontrolovali jsme poslední z nás remake

V naší recenzi posledních z nás: Část 1 jsme řekli: „Poslední z nás část 1 je hra, která nemá pocit, že musí existovat, ale jsem rád, že ano.

I když tento zastaralý design z roku 2013 stále krvácí, vizuální upgrady, bojové vylepšení a zlepšení přístupnosti způsobují, že se cítí jako zbrusu nový titul. Časem se to stane de facto definitivním vydáním hry, která se bude těšit po generace.

Budete vyzvednout poslední z nás: Část 1 na PC? Dejte nám vědět napříč našimi kanály sociálních médií.

Když jste tady, nezapomeňte se podívat na naše Video týdne. 10 z Nejděsivější hororové hry všech dob jsou předvedeny. Jaká je vaše oblíbená hororová hra?

Video YouTube

Úvěrový úvěr na obrázku: Nezbedný pes

Je poslední z nás, část 2 přichází na PC? Vše, co víme zatím

Přichází poslední z nás část 2 na PC? Vše, co víme zatím

Napsal Ben Williams

Zveřejněno 30. března 2023 16:21

Je poslední z nás, část 2 přichází na PC?

Poslední z nás část 2 PC Ellie

Od teď, neexistují žádné plány na Poslední z nás část 2 příchod na PC. Ačkoli pokud jde o počítačové porty exkluzivních Sony, obvykle se jedná o „prozatím“.

Společnost Sony má téměř vždy záznamy o tom, že neoznačuje PC port pro exkluzivní PS4/PS5 až dlouho po svém původním vydání.

Například, Horizon Zero Dawn PC Port nevyšel až do srpna 2020, více než 3 roky od svého spuštění PS4. Na PC nevyšel až do 4 let později v srpnu 2022. God of War (2018), pravděpodobně jedna z nejlepších her všech dob spolu s posledními z nás, také měla 4 roky čekání na vyjde na PC – vydáno v lednu 2022.

Celkově vzato, Sony opravdu ráda čeká na přivedení her na platformy, jako je Steam, nejen vyžaduje čas na posouzení zájmu z širší komunity PC, ale také na rozsah vydání, aby se vybudovala očekávání.

V případě Poslední z nás část 1, Ve skutečnosti to bylo nejdelší očekávaný port PlayStation-PC zatím od doby, kdy to bylo 10 let od vydání původní hry na PS3. Část 1 Remake on PS5 vyšel – ale také úplné vydání adaptace řady HBO – Sony zjevně honí jeho výstup, takže vydání vyjde, když je poptávka na jeho nejvyšší úrovni.

Navíc od Poslední z nás Část 1 PC Port teprve vyšel, Sony bude s největší pravděpodobností čekat na více času, než uběhne, než znovu vybuduje humbuk s oznámeným portem části 2.

Vydání – do bodu, kdy byl považován za nejhorší port PC vůbec.

To je vše, co potřebujete vědět díky našim průvodcům, kteří odpověděli „je Poslední z nás část 2 příchod na PC?”.

Pokud plánujete vyzkoušet hru, podívejte se na to nejlepší Nastavení PC. Ještě lépe, podívejte se na některé z nejzábavnějších Poslední z nás PC závady zatím.

Ještě více Poslední z nás průvodci, můžete si je jistě najít právě tady v Ggreconu.