Poslední z nás PC – datum vydání, platformy a požadavky – Minitool, poslední z nás část I přijíždí na PC 3. března 2023 – –

Poslední z nás část I přijíždím na PC 3. března 2023

Připravte se na vydržení a přežití, hráči PC. Jsme tak nadšeni, že můžeme odhalit poslední z nás část, kterou budu vydán na PC přes Steam a The Epic Games Store 3. března 2023.

Poslední z nás PC . Tento příspěvek z Minitoolu vám řekne poslední z nás PC datum vydání PC, platformy a systémové požadavky. Tento příspěvek vám také říká, jak hrát poslední z nás, část 1 a část 2 na PC.

Úvod do posledního z nás

Poslední z nás je hra s akční adventure hranou z pohledu třetí osoby. Tato hra je vyvinuta společností Naughty Dog a byla původně vydána v roce 2013 na PS3 společností Sony Computer Entertainment.

Ve hře převezme hráč kontrolu nad Joelem, mužem pověřeným doprovodem mladé dívky, Ellie, po celých Spojených státech a bránící se proti kanibalistickým tvorům infikovaným mutovaným kmenem Cordyceps Fungus.

Hra má také online multiplayerový režim nazývaný frakce, což umožňuje až osmi hráčům zapojit se do konkurenční hry v přeskupených verzích více nastavení pro jednoho hráče.

Jakmile byla hra propuštěna, obdržela kritickou uznání, s chválou za jeho vyprávění, hraní, vizuály, zvukový design, skóre, charakterizaci a zobrazení ženských postav.

Proto Naughty Dog vydal poslední z nás remastered pro PlayStation 4 v červenci 2014. Poté vydalo poslední z nás 2, pokračování pro poslední z nás, pro PS4 v roce 2020. .

Poslední z nás platformy a data vydání

Data vydání všech verzí posledních z nás všech verzí jsou následující:

 • Počáteční datum vydání posledního z nás je 14. června 2013.
 • Poslední z nás remasterované datum vydání je červenec 2014.
 • . Kdy vyjde poslední z nás 2? Někteří lidé se mohou zeptat na tuto otázku. .
 • Poslední z nás remake datum vydání je 2. září 2022 (PS5). .

 • Počáteční poslední platformy nás – PS3.
 • Poslední z nás remasterovaných platforem – PS4.
 • Platformy poslední z nás Část 2 – PS4.
 • Poslední z nás remake platformy – PS5 a Windows.

Bude tu poslední z nás část 3?

. Kromě toho poslední z nás Část 2 nechala všude mnoho kritických otázek číhajících. Proto je získání části 3 ze série nevyhnutelnou realitou. Podle některých zpráv je část 3 v raných fázích předvýroby a skript do určité míry prošel dokončením.

.

. . .

Ve srovnání s originálem má poslední z nás verze poslední z nás, část 1 (verze remake) má 3 hlavní změny:

#1. Lepší vizuální kvalita

Textury jsou mnohem více hi-res, stíny nejsou tak blátivé, rozlišení je mnohem vyšší a snímková frekvence je na hladkém 60 fps. Například tváře postav vypadají mnohem realističtější a podrobnější. Kromě toho je PS5 schopen dynamického osvětlení a stínů, nechat vše vypadat bohatší, realističtější a působivější.

#2. Optimalizovaná hratelnost

. Návrh úrovně byl změněn v bodech. Více zničení je zavedeno do environmentální reakce. Kromě toho byl v části 1 implementován rys žirafy Haptics of the DualSense, včetně adaptivních spouštěčů při střelbě a haptice v konkrétních sekvencích.

. Pokročilejší možnosti dostupnosti

.

Poslední z nás část 1 vs. poslední z nás část 2

Protože poslední z nás část 1 a poslední z nás, část 2, jsou obě hry vydané ve 20. letech, jejich technologie jsou téměř stejné. Jejich vizuální efekty a akční efekty charakteru jsou proto na stejné úrovni. Jejich rozdíl spočívá v herním příběhu a hračkách.

#1. Herní příběh

. Poslední z nás část 1 udržuje původní příběh. Pokud jde o herní příběh posledního z nás, část 2 si myslí, že se zdá, že se to občas zdá náhodné a stimulace je také slabá, ale stále je to příjemný zážitek.

#2. Hraní

Jak je uvedeno výše, hratelnost poslední z nás je hybrid mezi originálem a částí 2. Hlavní hraní se moc nezmění. Proto je hraní poslední z nás část 1 v některých aspektech zastaralá.

Je poslední z nás na PC?

Ano, můžete očekávat poslední z nás PC. Bylo potvrzeno, že poslední z nás část 1 dorazí na PC 3. března 2023.

Nyní můžete předběhnout poslední z nás PC na Steam and Epic Games.

 • Bonusové doplňky: Používá se ke zvýšení atributů, jako je maximální zdraví, rychlost řemeslné rychlosti, vzdálenost režimu poslouchání, rychlost hojení a zlepšení výstupu zbraně.
 • Části bonusové zbraně: Používá se k upgradu pouzdra zbraní a řemeslných zbraní, když jste na pracovní lavici.

Zde je poslední z nás Steam Page a poslední z nás epická stránka. Po vydání hry vám okamžitě poskytne poslední z nás PC.

Poslední z nás část 1 bude také hratelný na parní balíčku.

Bude tu poslední z nás 2 PC?

Protože ještě neexistuje žádné oficiální potvrzení, je těžké to říct. Ale jak vidíte, poslední z nás 1 PC se blíží a poslední z nás 2 má také dobrý prodej na PS4, takže se zdá, že můžeme očekávat poslední z nás 2 PC.

Ale i když poslední z nás, část 2, se nakonec uvolní na PC, neočekáváme, že bude spuštěna nějakou dobu. Koneckonců, pracovní zátěž je obrovská.

?

Ano, můžete hrát poslední z nás na PC, bez ohledu na část 1 nebo část 2. Chcete -li však hrát poslední z nás PC, musíte splnit následující požadavky.

Požadavky na poslední z nás na prvním místě v části PC

. Mnoho lidí však předpovědělo na posledních požadavcích na část 1 z nás. Zdá se, že poslední z nás část 1 vyžaduje prostor alespoň 79 GB a GPU jako 1060, ale mnoho lidí doporučuje 1080ti.

Vzhledem k tomu, že poslední z nás remake má lepší vizuální efekty, můžete očekávat, že musí mít vysoké požadavky na GPU a skladování. Když budou zveřejněny oficiální požadavky na počítač poslední z nás, aktualizuji tento příspěvek.

Nyní můžete zkontrolovat specifikace PC a zjistit, zda splňuje požadavky na PC na poslední části 1 z nás. Pokud nesplňuje požadavek na úložiště, je velmi snadné tento problém vyřešit. Pro rozšíření oddílu můžete použít průvodce Minitool oddíl. Tady je průvodce:

Krok 1: . Rozšířit.

Vyberte rozšiřování

Krok 2: Vyberte si další oddíl, který získáte místo. Přetáhněte modré tlačítko a zjistěte, kolik místa chcete vzít. Poté klikněte na OK knoflík.

Vezměte místo z jiné jízdy

Krok 3: tlačítko pro spuštění probíhající operace.

Klikněte na Použít

Pokud váš počítač nesplňuje požadavky CPU, GPU nebo RAM, následující příspěvky vám pomohou:

 1. Jak nainstalovat grafickou kartu do počítače? Podívejte se na průvodce!
 2. Jak získat více RAM na notebooku – bez ram nebo upgradujte RAM

Poté, co váš počítač splní požadavky, můžete získat poslední z nás PC ke stažení z Steam nebo Epic Games.

Ačkoli v současné době není poslední z nás Část 2 PC, stále můžete hrát poslední z nás část 2 na vašem PC. Existují pro vás 2 způsoby.

Způsob 1. Použijte vzdálenou hru PS

Tato služba může streamovat vaše hry PlayStation z konzole do telefonu, tabletu, notebooku, stolního počítače, PS5 nebo PS4.

 • Konzola PS5, PS5 Digital Edition, PS4 nebo PS4 Pro2 připojená k širokopásmové síti.
 • Bezplatná aplikace pro vzdálenost PS.
 • Bezdrátový ovladač Dualshock 4 nebo bezdrátový ovladač DualSense.
 • Doporučuje se nejméně 5 Mb / s internetu, ale 15 Mb / s.

Pokud jde o to, jak stáhnout a používat PS Remote Play pro přehrávání hry na vašem PC, můžete se na tento příspěvek odkazovat: Získejte vzdálené stahování pro dálkové hry pro Windows/Mac/Android/iOS.

Způsob 2.

Společnost Sony má nyní službu předplatného Cloud Gaming s názvem PlayStation, ale tato služba byla sloučena s PlayStation Plus v roce 2022 a již není k dispozici jako samostatné členství. Tato služba vám umožňuje hrát na počítači PS5, PS4 a klasické hry PS přes síť.

Chcete -li používat herní službu PS Cloud, musíte splnit následující požadavky:

 • PlayStation Plus Premium Subscription.
 • .
 • Širokopásmové připojení s minimální rychlostí 5 Mb / s – doporučuje se kabelové připojení.
 • Kompatibilní ovladač, jako je bezdrátový ovladač Dualshock 4.
 • Windows 8.1 nebo 10 ks s jádrem i3 2..

Poté si musíte stáhnout aplikaci PlayStation Plus a přihlásit se do ní. Připojte řadič k počítači a poté vyhledejte poslední z nás část 2 pro streamování.

Sečteno a podtrženo

Je tento příspěvek užitečný pro vás? Znáte další informace o posledním z nás PC? Sdílejte je s námi v následující zóně komentářů.

Kromě toho, pokud narazíte na problémy při používání průvodce Minitool oddíl, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím [chráněné e -mailem] . Co nejdříve se vám vrátíme.

 • Facebook
 • cvrlikání
 • LinkedIn
 • reddit

O autorovi

Linda pracuje jako redaktorka v Minitoolu po dobu 5 let. . Její články jsou jednoduché a snadno pochopitelné. Dokonce i lidé, kteří nerozumí počítači, mohou něco získat. Mimochodem, její zvláštní zaměření jsou správa disku, obnova dat a úpravy PDF.

Poslední z nás část I přijíždím na PC 3. března 2023

Zažijte emocionální vyprávění a nezapomenutelné postavy posledního z nás, přicházejí do PC poprvé.

Faith Ries Associate Communications Manager, Naughty Dog

Připravte se na vydržení a přežití, hráči PC. Jsme tak nadšeni, že můžeme odhalit poslední z nás část, kterou budu vydán na PC přes Steam a The Epic Games Store 3. března 2023.

Toto spuštění jsme očekávali už nějakou dobu a víme, že mnozí z vás také mají. . .

Poslední z nás část I přijíždím na PC 3. března 2023

Přehrát video

Byli jsme tak poctěni přijetím poslední z nás, když debutoval na PS5 začátkem tohoto roku, a nemůžeme se dočkat, až přivítáme nové a vracející se hráče na Joel a Ellieho nezapomenutelné dobrodružství, nově optimalizované a vylepšené pro PC. Budeme mít více informací o posledních z nás, které z nás Část I PC a funkce blíže k uvolnění.

.„Poslední z nás, režisér hry, řekl Matthew Gallant .

.

Zobrazit a stahovat obrázek

Stáhněte si obrázek

Zavřít

.

Poslední z nás Část I Standard Edition (59 $.99)

Pokud předběhnete poslední z nás část I na PC, obdržíte následující položky ve hře:

Zobrazit a stahovat obrázek

Zavřít

“Jsem tak nadšený, že nové hráče cestují po Americe s Joelem a Ellie.”. Nejenže se zažijí tento milovaný příběh poprvé, ale budou hrát hru, která plně využívá moderního hardwaru a začleňuje mnoho funkcí a vylepšení, které jsme v desetiletí učinili od původně propuštěn, “řekl Matthew Gallant.

Celý tým Naughty Dog je tak extatičtí hráči PC brzy zažijí příběh, který zaujalo publikum téměř deset let. . Děkuji, a pokud se na tuto cestu poprvé vydáváte nebo ji znovu prožijete, pamatujte: Vyhledejte světlo.

Líbilo se vám to? Takhle