Poslední z nás režisér říká, že zlobivý pes by ho porazil, kdyby odhalil příliš mnoho o své další hře | Gamesradar, Neil Druckmann může říci cokoli o své současné hře, protože Naughty Dog ho pobídne |

Neil Druckmann může říci cokoli o své současné hře, protože ho Naughty Dog porazil

Zpět v roce 2021, Neil Druckmann z Naughty Dog uvedl, že studio mělo obrys příběhu pro poslední z nás 3, že doufal, že „jednoho dne může vidět denní světlo“. V té době se však nic nevyvíjelo.

Poslední z nás režiséra říká, že zlobivý pes by ho „porazil“, kdyby odhalil příliš mnoho o své další hře

Poslední z nás, část 1 remake artefakty sběratelské umístění

Režisér poslední z nás neodhaluje nic o jejich další hře, protože zlobivý pes by je pravděpodobně „porazil“, kdyby odhalili příliš mnoho.

V rozhovoru s Entertainment Weekly, Naughty Dog Co-Head Neil Druckmann dal nejmenší nápovědu k dalšímu projektu se studiem. Když se Druckmann zeptal na možnost třetí splátky posledního z nás, řekl: „Pokud jde o další hru u Naughty Dog, nemohu nic říct,„ vývojář pokračuje “.”

Je zřejmé, že nadcházející vydání Naughty Dog jsou přísně tajné. Přestože nikdo nepotvrdil ani neoznámil, že nová hra z nás je na cestě. Poslední věc, kterou jsme slyšeli o podezřelém projektu, pocházela z úniku, který to naznačoval Ellie bude „stejně důležitá“ jako dříve – Ale to by se stále nemělo brát jako potvrzení části 3.

Pokud by něco, měli bychom být připraveni vůbec nevidět další z nás hlavní hlavní hru. Zpět na začátku roku 2023, Druckmann hovořil o poslední z nás část 3, vysvětluje, že „Záleží na [Naughty Dog], zda to chceme pokračovat nebo ne“ a že Sony tlačí na vývojáře, aby vytvořil další pokračování. Naštěstí stále dostáváme hru poslední z nás multiplayer Nová záhadná hra pro jednoho hráče ze studia.

Bylo by skvělé, kdyby Naughty Dog tajně pracoval na poslední z nás, zejména od – jak vysvětlil Tommyho hlasový herec – “Je tu hodně potenciálu„Nejen pro jeho postavu, ale také ostatní, které jsme opustili na konci Poslední z nás část 2. Prozatím budeme muset jen sedět a počkat, až zlobivý pes učiní toto vzrušující oznámení.

Pokud mezitím potřebujete něco hrát, podívejte se na naše Hry jako poslední z nás seznam.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Neil Druckmann „o své současné hře„ nemůže nic říct “, protože zlobivý pes ho„ poráží “

Poslední z nás část 1, ukazující Joel a Ellie

Neil Druckmann Naughty Dog škádlil, že „pracuje na jiné hře“, ale říká, že o tom „nemůže nic říct“, protože ho zabíjel komunikační ředitel zlobivého psa “.

Když mluvil s Entertainment Weekly, Druckmann hovořil o tom, jak jeho „práce je opravdu divná“ – „Mám zpětnou vazbu o této věci zábavního parku, pracuji na televizní show a pracuji na jiné hře, takže já“ M jen skákání na různých projektech „-a poté, co potvrdil, že druhá sezóna HBO trháku The Last z USA je„ Nastíněna a připravená jít, jakmile stávka skončí “, byla poté požádána o vysoce očekávané Třetí poslední hra z nás.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie
Newscast: Naše nejočekávanější hry pro zbytek roku 2023.Sledujte na YouTube

„Pokud jde o další hru u Naughty Dog, nemohu nic říct,“ řekl. „Můj ředitel Comms Me tam mě pobídne.”

Jak škádlí škádlení, tento není nejzajímavější, udělený, ale Druckmann tuto odpověď dal poté, co byl konkrétně požádán o třetinu poslední z nás splátky. A vzhledem k tomu, že většina studií obvykle okamžitě sestřelí nesprávné nebo nepřesné zvěsti … no, to má spoustu fanoušků nadšení, zejména s ohledem na poslední z nás poslední z nás Část 3 příběhové úniky.

Zpět v roce 2021, Neil Druckmann z Naughty Dog uvedl, že studio mělo obrys příběhu pro poslední z nás 3, že doufal, že „jednoho dne může vidět denní světlo“. V té době se však nic nevyvíjelo.

Začátkem tohoto roku Druckmann zopakoval, že zlobivý pes je otevřen rozvoji části 3, ale pouze pokud „[tým] může přijít s přesvědčivým příběhem, který má toto univerzální poselství a prohlášení o lásce“, jako tomu bylo v části 1 a 2.

Pokud jde o televizní seriál? Podle spolutvůrce a showrunnera Craiga Mazina to zní, jako by to vidělo asi čtyři sezóny poslední z nás.

Na otázku, kolik ročních období by show pravděpodobně musela vyprávět celý svůj příběh, Mazin nedávno potvrdil, že „čtyři se zdají jako dobré číslo“.

„Nikdy nevíš,“ řekl. „Může to být tři nebo pět. Ale čtyři vypadají jako dobré číslo. Některá roční období, kvůli příběhu, který vyprávíme, budou potřebovat méně epizod a některé budou potřebovat více.”

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Horor následovat
  • Následujte rozhovor
  • Následovat nezbedný pes
  • PS5 následovat
  • pokračování následovat
  • Střelec následovat
  • Teaser následovat
  • Poslední z nás část III následuje

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Když se její přátelé zamilovali do mýdlových hvězd, Vikki se zamiloval do videoher. Je to přežití o přežití s ​​přežitím s zálibou v čaji Yorkshire, muži oblečeni jako lékaři a příštím slovy. Snaží se žonglovat s veletrhem k závislému osudu/halo a její poměr zabití/úmrtí je hrozný.