Poznámky k aktualizaci obsahu, wow Dragonflight začátkem 10.1.7 Poznámky k náplastům: Dreamsurge, nový systém pingů, více – Dexerto

WOW Dragonflight začátkem 10.1.

Zde najdete seznam hotfixů, které se zabývají různými otázkami souvisejícími s World of Warcraft: Dragonflight, Wrath of Lich King Classic, Burning Crusade Classic a Wow Classic.

Poznámky k aktualizaci obsahu

World of Warcraft je neustále aktualizován, aby přidal nový hratelný obsah, opravil chyby a vylepšil váš herní zážitek. .

Hotfixs: 21. září 2023

Zde najdete seznam hotfixů, které se zabývají různými otázkami souvisejícími s World of Warcraft: Dragonflight, Wrath of Lich King Classic, Burning Crusade Classic a Wow Classic.

Tento týden ve WoW: 5. září 2023

Každý týden se podíváme dopředu na to, co je v obchodě pro World of Warcraft, sdílíme nejnovější zprávy a udržujeme vás v znalostech bajtu byte. Vtělená náplast Fury dorazí na týden 5. září! Připravte se na obranu půdy proti prvotním inkarnacím, pusťte se do snů a další.

Dragonflight: Poznámky k aktualizaci obsahu Fury Incarnate – nyní živě!

Dragonflight: Fury Incarnate je živý!

Wrath Classic: The Joyous Journeys 50% Experience Buff se vrací

Silnice v Northrendu jsou ledové a plné nebezpečí. Aby vám pomohli pokračovat ve vaší cestě, hráči získají výhodu ze zážitku radostných cest Buff, což zvýší zkušenosti o 50% pro všechny hráče prostřednictvím úrovně 80!

Určit tajemství Azerothu

Pověsti jsou všude, kam jdete, ale za každou pověstí jsou tajemství, která je nalezena – dokonce i – dokonce i ve vedení Azerothovy rozmanité a pestré krajiny na starověké artefakty a skryté poklady.

Chaaaarge do zářijového obchodního příspěvku

Přijměte svou pirátskou stránku nebo předveďte svou třídní pýchu s nabídkou obchodních příspěvků tohoto měsíce. .

Hotfixs: 30. srpna 2023

Zde najdete seznam hotfixů, které se zabývají různými otázkami souvisejícími s World of Warcraft: Dragonflight, Wrath of Lich King Classic, Burning Crusade Classic a Wow Classic.

!

. Máte jen jeden život k životu a duchovní léčitelé tam nebudou, aby vás poslali zpět do světa života, když zemřete. Smrt je trvalá a jakmile vám bylo zajištěno životní prostředí (nebo dokonce jinými hráči), budete se muset odprášit a vytvořit novou postavu, abyste to zkusili znovu.

Nové sady tříd přicházející na obchodní příspěvek!

Počínaje měsícem září a každý měsíc do prosince představí obchodní poštu nové sady pro transmogs a nové sady pro přenosové zbraně specifické pro každou třídu.

Týdenní bonusová událost: Legion Timewalking

Napřmíte svou mysl pro chrono-prostorovou hlavolam s chvěním a dalšími v tomto týdnu bonusové události.

[Aktualizováno 11. července] Dragonflight: Zlomeniny v čase Poznámky k aktualizaci obsahu – nyní živě!

Dragonflight: Zlomeniny v čase jsou živé!

Zde najdete seznam hotfixů, které se zabývají různými otázkami souvisejícími s World of Warcraft: Dragonflight, Wrath of Lich King Classic, Burning Crusade Classic a Wow Classic.

WOW Dragonflight začátkem 10.1.7 Poznámky k opravě: Dreamsurge, nový systém pingů, další

Blizzard Entertainment

Blizzard sdílel poznámky o opravách pro WOW Dragonflight 10.1.7, který představuje Dreamsurge, zbrusu nový ping systém a další.

Vývojáři nedávno uvolnili World of Warcraft Dragonflight 10.1.7: Fury inkarnace na veřejné testovací oblasti (PTR). Zatímco Blizzard ještě musí specifikovat datum vydání opravy v hlavním klientovi, plán obsahu sdílený koncem minulého roku ukazuje na zavedení podzimu 2023.

.

Článek pokračuje po reklamě

Přepracovaný systém pingů by se měl ukázat stejně zajímavý, protože umožňuje uživatelům rychle komunikovat se spoluhráči, aniž by se spoléhali na možnosti textu nebo hlasového chatu.

Článek pokračuje po reklamě

.1.7 Aktualizace

Každý týden bude jedna ze čtyř původních zón Dragon Isle cítit účinky snu. . V okolí zóny by se měly objevit nové portály s vysněným snem podobné invazi.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Ještě lepší je, že ti, kteří vstoupí do Dreamsurge.

Článek pokračuje po reklamě

.1.

Dreamsurge

 • Každý týden bude jednou ze čtyř původních zón dračích ostrovů ovlivněna Dreamsurge. .
 • Hlavní portál probouzejícího se snů bude otevřen jako skupinová událost každou půl hodiny. Porážka to bude vyžadovat velkou skupinu hráčů a bude mít šanci odměnit rychlostní zařízení na úrovni RAID.
 • Portály drobných probuzení najdete rozptýlené po celé zóně a mohou být poraženy sólovými hráči nebo malými skupinami.
 • . Každou půl hodinu bude vybrán nový buff pro celý region, přičemž hráči si sami vyberou, která z nich prostřednictvím shromažďování a „hlasování“ (zapínání) snu koalescence, což je položka, kterou lze získat prováděním činností (včetně světových úkolů), nalezení Skryté skrýsky a zabíjení skupiny.
 • Thaldraszus bude počáteční zónou aktivní pro PTR.

Postavy

 • .
  • .
  • Poznámka vývojářů: The Heritage Armor Questlines se neobjeví na PTR.
  • Poznámka vývojářů: K dispozici pro ženy OBRSKENE v budoucí sestavení PTR.

  Třídy

  • Mnich
   • Mistweaver
    • Poznámka vývojářů: Mistweavers si mohou všimnout některých změn v čajové schopnosti Mana v inkarnaci Fury PTR. Stále pracujeme na konečných změnách tohoto kouzla, než jej umístíme na strom talentů Mistweaver. Naším hlavním cílem tohoto přepracování je centralizovat mana mana Mistweaveru na dynamický, stálezelený talent, který nabízí uspokojivý způsob, jak se aktivně zapojit s Manou jako zdrojem a řešit některé dlouhodobé mana obavy trvalejším způsobem. Těšíme se na vyslechnutí vaší zpětné vazby k tomuto tématu!

    Položky a odměny

    • Nové odměny za dovolenou za Brewfest, den mrtvých, Hallowův konec a Pirate’s Day.

    • Ping systém
     • Nový systém pingu umožňuje rychle komunikovat s vaším týmem, aniž byste museli používat hlasový nebo textový chat. Držení tlačítka G + levé myši otevírá pingové kolo, kde můžete rychle volat příkazy, jako je útok, asistenční, varování a na cestě. .
      • .
      • ping
      • /Ping Asist
      • /ping onmyway
      • /varování ping
      • /ping [@Target] Attack

      V době psaní musí Blizzard Entertainment ještě oznámit, kdy Wow Dragonflight 10.1..