Pozornost Mafie III k detailům způsobuje, že se jeho převzetí New Orleans cítí skutečný – The Verge, Mafia 3: Datum vydání, nastavení, příběh, DLC – vše, co potřebujete vědět | PCGamesn

Andrew Webster, editor zábavy pokrývající streamování, virtuální světy a každou videohra Pokémon. Andrew se připojil k Verge v roce 2012 a psal přes 4 000 příběhů.

Na první pohled, Mafia III nevypadá tak jedinečně. Je to ještě další hra zaměřená na zločin na otevřeném světě, která má hráče začínající zdola a budování podsvětí říše od nuly. . Mafia III velká automobilová krádež klon se zdá, něco, čemu jsem pochopil po hraní hrstky misí ve hře.

. „Lincoln nejde z rybaření nebo tak něco – všechno podporuje jeho cíl.

Když převezmete roli protagonisty Lincoln Clay ve svém pokusu o vybudování nové organizace pro zločiny, která má přijmout italskou mafii, vše, co provádíte – ať už jde o pronásledování divokého auta nebo klepání na telefonní linky sousedství – se vrací do této větší motivace k této větší motivaci Převezměte kontrolu nad obrovským zločincem města.

Mafia III . . S pomocí trojice spojenců – včetně Protagonista Vito Scaletta – Clay nastavuje na přestavbu nového davu, aby se pomstila. .

.

Mafia III. . Vaše postava může čelit vnitřním nepokojům o jeho rozpadajícím se životu, ale to vám nezabrání v krádeži aut a joyridingu při nalazení na snadné poslechové rozhlasové stanice místo toho, abyste pokračovali ve svých násilných ambicích koncových her.

To není případ nového Bordeaux. Vezměte si například Clay. Uncharted , Možná se divíte, jak může běžný člověk ovládat zbraň jako voják a snadno sundat desítky nepřátel. . Před začátkem hry měl zkušenosti v situacích života nebo smrti. Je obeznámen s extrémním násilím.

Jeho historie má také narativní výhody, což umožňuje spisovatelům komentovat kulturně turbulentní čas, během kterého je hra stanovena – ve stejném roce jako zákon o občanských právech z roku 1968.

„Myšlenka, že by hráč mohl trochu přemýšlet o závodě, jak hrají, je pro mě důležitá,“ říká Blackman. .„Městští policisté vám často vrhnou podezřelý pohled a v některých čtvrtích majitelé obchodů volají policajty jen proto, že visíte venku příliš dlouho.

Tato tematická konzistence se vztahuje na strukturu hry. . Rozdíl, přinejmenším jako vývojář Hangar 13, je, že to jsou věci, které by Clay opravdu udělala v jeho snaze sundat mafii. .

Tematická konzistence se rozprostírá v celé hře

. . Jsou to boční odklony, které také slouží účelu. . .

. Ulice jsou širší a rozložení eliminuje hojné 90 stupňové zatáčky nalezené v reálných New Orleans. . .

To znamená, že v této smyšlené verzi New Orleans je pozornost na skutečné detaily. . Mnoho různých okresů New Bordeaux zahrnuje nejen známá místa jako Canal Street a Francouzská čtvrť, ale také menší čtvrti dělnické třídy, vše navrženo tak, aby vypadaly jako v reálném životě. . . Je tu povinná scéna s Mardi Gras, ale odehrává se v důsledku události, takže ji můžete vidět z jiné strany.”

„Je toho mnohem víc.”

Získání těchto podrobností zahrnuje hodně výzkumu. . Blackman odhaduje, že si přečetl několik desítek knih o samotném davu, nemluvě o tématech pokrývajících vše od historie Voodoo až po rozmanitou architekturu města. . .

I po hraní hry pouze po relativně krátkou dobu je jasné, že když tyto různé prvky spolupracují, jak bylo zamýšleno, . Akce, které jsem podnikl, nebyly zvlášť jedinečné – hodně střelby, házení granátů a skrývání se za obálkou – ale důvody pro ně byly.

„Na konci dne se téměř každá hra scvrkává na jen hrst mechaniky,“ říká Blackman. . Jak tedy udržujete čerstvé? Pro nás jsme museli přimět, aby to bylo svázáno s vyprávěním.”

.

. .

? Vyzkoušejte jednu z nejlepších her na karanténu.

Pokud honičky a bodnutí vozidel s vysokou rychlostí a bodnutí lidí, dokud nebudou mít obličej, uvidíte, že váš pohled zní jako váš druh zábavy, pak vítejte v našem jednom stop-shopu pro všechno, co se týká mafie 3. Tady je všechno, co víme.

Mafia 3 uvolní svou kampaň zločinu 7. října. …99 /59 $.99). .

.

. . Níže najdete minimální a doporučené specifikace.

CPU Intel: I5-2500K

AMD GPU: Radeon HD7870
NVIDIA GPU: GeForce GTX 660
Video paměť: 2 GB

CPU AMD: AMD FX 8350 4.

AMD GPU: Radeon R9 290X
NVIDIA GPU: GeForce GTX 780 nebo GeForce GTX 1060

Mafia 3 DLC

. . .

!

Mafia 3 rychlejší, zlato

Jak název napovídá, tato první splátka DLC je o vysokorychlostních honičkách a opětovném spojení se starými plameny. Tato série misí uvidí Lincoln Clay spojit síly s bývalým milencem Roxy Laveauem, když se pár pokouší pomoci skupině aktivistů v oblasti občanských práv, kteří jsou obtěžováni pokřiveným šerifem působícím na okraji nového Bordeaux.

Znamení časů

Mafie 3 znamení časů

Lincoln je poslán otcem Jamesem, aby hledal ty odpovědné za řadu rituálních zabíjení a odvezli ho do nejtemnější hloubky starého zálivu do slumů vnitřního města. Zní to strašidelně, ale buďte ujištěni.

Mafie 3 kameny bez

.

Nákup každého balíčku mise samostatně přijde na 39 $.. S ročním průsmykem je dostanete všechny za 29 $..

Nastavení mafie 3

Mafia 3

Zatímco předchozí hry Mafia se ostře zaměřily na to, co tradičně chápeme jako klasická éra italské mafie, třetí hra míří někde úplně novou. . .

Hangar vývojářů 13 udělal hodně pro zajištění toho, aby v jejich otevřeném světě byla zachycena vibrace a rozmanitost 60. let New Orleans. Očekávejte klasická svalová auta éry, kouřové jazzové bary, rozmanitou sbírku postav na ulicích a soundtrack, který zahrnuje ikonické blues, duši a rockové písně, zejména New Orleans Varusion Traile Slunce vycházejícího slunce.

Hráči se dostanou do ulic jako Anti-Hero Lincoln Clay Mafia 3. Politická klima z roku 1968 na něj určitě ovlivní černá postava, která se vrací do Ameriky po prohlídce služby ve Vietnamu. Brzy se připojí k černému davu, který je uzamčen v začarovaném konfliktu s místní italskou mafií. Po masakru svých kamarádů je Lincoln pomstít proti Itačům.

I když ještě musíme objevit úplný souhrn spiknutí, časové období naznačuje, že rasismus bude zjevně jedním z hlavních rytmů. Jak bude „rodina“ (cenových značek je důležité, protože se jedná spíše o vazby na přátelství gangů než na krev), což není žádným překvapením s ohledem na historii série a mafie příběhů obecně.

Mafia 3 hratelnost

. . Mafia 3 je opět směřující po trase kampaně, ale otevřený svět bude muset více vidět a zapojit se do této doby.

Lincoln bude mít přístup ke svým poručíkům Cassandra, Vito a Burke. Voláno z telefonních buněk po celém městě, každý z nich má konkrétní schopnosti, jako je schopnost poskytovat kapky dodávek a poslat odstřelovače, aby se Lincoln uložili. .

. . .

. . Knifing někoho opakovaně do obličeje je jen další den v životě Lincoln Clay, jak jsme zjistili, když jsme viděli Mafia 3 na Gamescom 2015.

Jednosměrná silniční přívěs nám dává nejlepší pohled na Mafia 3, alespoň pokud jde o jeho narativní design. .

.

Jak vývojáři vytvořili příběh za Mafií III a jeho hlavní postavou Lincoln Clay

.. Na akci také oznámíme 25 nejlepších herních startupů jako měničů her 2024. !

Po hlubokém přehrávání jsem se velmi zajímal o narativní příběh videohra Mafia III pocházející od vydavatelů 2K Games (divize Two-Two Interactive) 7. října.

Je to jednoduchý pomsta pomsta na jedné úrovni, ale spisovatelé a designéři z Hangáru 13 přišli na to, jak kolem něj vybudovat pohlcující svět, zasazený do nepokojů smyšleného New Orleans v roce 1968, během výšky vietnamské války. . .

Celá hra je o tom, jak se tento „nadaný anti-hero“ snaží přesné pomstím proti šéfovi zločinu Sal Marcano tím, že jde po Marcanově zločinecké organizaci, kus po kousku, okresu okresem a nahrazením jeho vlastních (někdy neloajálních) poručíků. . .

Hrál jsem první akt hry a poté jsem pohovořil s Billem Harms, vedoucí spisovatel pro Mafia III na 2K Games ‘Hangar 13 Development Studio v Novato v Kalifornii.

událost

Gamesbeat Next 2023

Připojte se k komunitě Gamesbeat v San Franciscu letos 24.-25. října. .