Pozůstalí Vampire: Jak se vyvíjet zbraně – Gamespot, Upírské přeživší upgrady zbraní – seznam evolučních grafů

Upgrady zbraní pro přeživší upír – seznam evolučních graf

Odemknutí zbraní v Upírští přeživší . Ale pokud se zdá, že dostupný fond je malý, nedělejte si starosti. Vyvinuté zbraně jsou speciální kategorií, která vyžaduje kombinace s konkrétními položkami a také po určitých krocích. Tato příručka vysvětluje, jak to funguje a jde přes dostupné Upírští přeživší .

Upíří přeživší: Jak vyvíjet zbraně

Staňte se nezastavitelným zabijákem nadpřirozeného s tímto seznamem kombinací zbraní u upírských přeživších.

2. listopadu 2022 ve 14:54 PDT

GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

. Jistě, bič odvede skvělou práci při rozbíjení otravnou pálkou, ale jakmile se bitevní pole plazí s vlkodlaky, upíry a válečníky kostry, budete potřebovat k dispozici silnější arzenál, který máte k dispozici.

. S několika z nich je vybaveno, přejdete od Plucky Adventurer k pěší bouři kovu, kletby a magie, kteří dokáže zničit cokoli, co se vám přiblíží. Zde je to, jak vývoj zbraní funguje u upířích, kteří přežili.

Kolik zbraní můžete držet?

Budete mít na vaši postavu vybavené až šest různých zbraní, stejně jako šest různých položek upgradu. Pamatujte, že každá zbraň má své vlastní jedinečné silné stránky, takže budete chtít jejich kombinaci, která vám pomůže vytvořit všestranný trestný čin pro legie nepřátel, se kterými se setkáte. Každá zbraň může být také upgradována tak, aby způsobila více škod a má na bojišti dlouhodobější účinky, přičemž tyto položky maximální na úrovni 8.

Upgradování zbraně vyžaduje vyrovnávání vaší postavy shromažďováním drahokamů od poražených nepřátel a tvrdší nepřátelé upustí pokladnici, která vám také může náhodně vyrovnat váš nástroj pro uzavření smrti.

První věc, kterou budete chtít udělat, je maximální část vaší zbraně a získat verzi úrovně 8, jakmile se zvýšíte nahoru. Dále budete chtít mít položku, která synergizuje s touto konkrétní zbraní, jako je duté srdce pro bič nebo duplikátor pro blesk. .

To vyvine vaši zbraň do její silnější formy a stále si ponecháte položku, která vám pomohla transformovat ji. Stojí za zmínku, že tyto specifické truhly klesnou pouze po 10 minutách, takže budete muset být rychle na nohou, když přežijete vlny nepřátel. Pokud máte více zbraní, které jsou připraveny k vývoji, hrudi náhodně vyberou, která zbraň bude upgradována na jeho konečnou formu.

Vyvinuté zbraně

Pozůstalí Vampire jsou konečnou hrou sledovanou nulu

Krvavá slza

Jedna z prvních vyvinutých zbraní, které odemknete, krvavé slzy skrz nepřátele v širokém horizontálním oblouku, způsobují vysoké poškození a krádež zdraví, které k vám proudí přímo zpět.

Hůlka je užitečnou položkou pro udržení nepřátel v okolí na uzdě, ale tento upgrade drasticky zmenšuje jeho období cooldownu, zvyšuje rychlost střely a vypálí proud magických raket u nejbližšího nepřítele.

Tisíc hrany

! Thousand Edge je v podstatě štít nožů směřující dopředu, který bude i nadále střílet a odstřel nepřátele s nekonečnou palbou čepelí.

Spirála smrti

Od několika os do rozšiřujícího se kruhu kosů, smrt spirála způsobí velké poškození v masivním rozšiřujícím se poloměru kolem vás kolem vás.

Nevychytáme se příliš mnoho od kříže, nebe meč vrhá silné čepele na nepřátele a pak Ricochets dozadu, aby způsobily více poškození nepřátelům vzadu. Má vysokou rychlost, může srazit nepřátele zpět a má krátkou základnu cooldown.

Unholy Vespers

Královská bible vytváří užitečný štít, když je aktivní, ale bezbožní Vespers udržuje tuto obranu neustále v provozu. Má vysokou rychlost, která se může rozdrtit skrze všechny nepřátele, kteří do něj vstoupí, a pokrývá širokou oblast kolem vašeho hrdiny.

pekelný oheň

Požární hůlka se vyvíjí ve zbraň hromadného ničení, když se stane peklem, protože s tímto mocným nástrojem budete moci vystřelit několik planoucích meteorů kolem vás.

Pojídač duší

Česnek je užitečný pro udržení nepřátel krmiva v dělo na uzdě, ale s Soul Eater získáte páchnoucí pole, které bojovníky o životě a převody přímo do vaší postavy přímo do vaší postavy.

La Borra

Jediná věc lepší než bojiště promočené ve svaté vodě, je bojiště promočené v sentientní svaté vodě, která vás bude následovat a spálit cokoli na cestě s posvátnými tekutinami.

RuneTracer se stává absolutní hrozbou na vyšších úrovních, ale žádná budoucnost to promění v sílu přírody. Stále to způsobí poškození, jak to prochází nepřáteli, ale na těchto runách bude výbušná reakce, kdykoli se odrazí kolem obrazovky.

Thunder Loop

Skvělé pro udržení vnějšího obvodu jasné, Thunder Loop dokazuje, že Lightning může udeřit dvakrát a s ničivou přesností na zavedení.

Nádherný měsíc

Jedna z nejmocnějších a nejužitečnějších zbraní v okolí, nádherný měsíc vyčistí fázi všech viditelných nepřátel a shromažďuje každý drahokam v dohledu pro rychlé doplňování zdrojů. .

Vzájemný hlad

Pro hráče, který chce proměnit hordu rozzlobených koček na mocnou zbraň, která také generuje zlatý, je pro tuto práci perfektním nástrojem hlad.

Mannajja

Mannajja změní píseň tvaru Many a transformuje jeho svislou oblast efektu na dobře zaoblený kruh pulzujících kruhů, které způsobují velké poškození a zpomaluje všechny nepřátele v dosahu.

Valkyrie Turner

Pokud Hellfire nestačí k uspokojení vašich pyromanovských tužeb, Valkyrie Tuner přidá do vašeho arzenálu další teplo tím, že vám umožní opustit stopy vysoce poškozených plamenů za vámi.

Ashes of Muspell

Další skvělá zbraň, která se zaměřuje na cokoli, co vás pronásleduje, Ashes of Muspell ve vaší brázdě generuje výbuch černých plamenů.

 • Základní zbraň:
 • Položka: Torrona’s Box (maximální úroveň)

Nekonečná chodba

Zatímco nekonečná chodba nezpůsobuje žádné poškození, jeho schopnost vystřelit pronikavé paprsky, které zmrazují nepřátele kolem vás. Je to další schopnost na polovinu zdraví nepřátel poté, co provedla plnou rotaci 12 úderů a nastavilo je na rychlou smrt.

 • Základní zbraň: Hodiny Lancet
 • Položky: Stříbrný prsten a zlatý prsten

Crimson Shroud

Chcete -li získat tuto praktickou položku, budete muset vyrovnat obě položky Metaglio, ale jakmile ji budete mít, budete nezničitelným válečníkem, který může poškodit nepřátele, kdykoli se aktivuje speciální schopnost Crimson Shroud.

 • Položky: Laurel, Metaglio vlevo a Metaglio vpravo

Phieraggi

. V závislosti na vašich položkách budete moci uvolnit neustálé šíření laserů, které pronikají zdi a nepřáteli, a každé oživení činí zbraň silnější.

 • Základní zbraně: Phiera der Tuphello a osm vrabců
 • Položka: Tiragisu (musí být získán před Phiera der Tuphello)

Jediné řešení

Uvnitř nás je vesmír a u upířích přeživších lze tento potenciál realizovat jediným řešením, protože posílá všechny nepřátele na obrazovku směrem k kosmickému zapomnění.

Vandalier

Všechno, co bylo zachyceno ve Vandalierových dvou bombardovacích kruzích, je v podstatě goner, protože tento výbušný pták je více než šťastný, že koberec bomba cokoli kolem vás.

 • Základní zbraně: Peachone a Ebony Wings

Fuwalafuwaloo

Tato zbraňová svaz, vyvinutá forma vyvinuté zbraně podél prakkého Vento Sacro. Ještě lépe to způsobí exploze s každým kritickým zásahem.

 • Vento sacro a krvavá slza

Pozůstalí upírů nedávno vstoupili do svého 1.0 Verze. Tady je všechno, co je nové.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

? E -mail [email protected]

Upgrady zbraní pro přeživší upír – seznam evolučních graf

Odemknutí zbraní v Upírští přeživší je součástí odvolání a existuje spousta z nich. . Vyvinuté zbraně jsou speciální kategorií, která vyžaduje kombinace s konkrétními položkami a také po určitých krocích. Tato příručka vysvětluje, jak to funguje a jde přes dostupné Upgrady zbraní.

Jak vyrobit upgrady zbraní upírů, kteří přežili

Proces výroby Upírští přeživší Upgrady zbraní jsou následující:

 • Vezměte zbraň, kterou chcete vyvinout na úroveň 8.
 • .
 • .

Je to dostatečně přímý proces, ale je to silně závislé na štěstí, protože nikdy nevíte, které zbraně nebo položky se setkáte. , Je tedy pravděpodobné, že získáte to, co potřebujete, 10minutovou značkou a dále.

Doporučuji se zaměřit na vyrovnání zbraně pokaždé, když dostanete upgrade jako možnost při získávání úrovně. Zároveň dávejte pozor na příslušenství. Nemusíte vyrovnat příslušenství, Takže si s tím nedělejte starosti. Pokud to vidíte, ujistěte se, že ji chytíte a pokračujte v vyrovnávání zbraně.

Jakmile máte zbraň úrovně 8 a vyžaduje s sebou příslušenství, pokračujte v procházení jevištěm, dokud se nedostanete na nejméně 10 minut času. Poté, porážka speciálních nepřátel (kteří jsou buď větší než obvykle nebo mají jinou barvu) má šanci upustit hrudník. Otevření by vám mělo poskytnout vyvinutou zbraň. Pokud tomu tak není, zkuste jinou hruď.

Upgrady a evoluční graf všech upírských přeživších

Poslední aktualizace: 8. července 2022

Zde je vše možné Upírští přeživší Upgrady zbraní v grafu Evolution:

 • Ax + Candelabrador
 • Cross + Clover: Nebe meč (šance na kritické poškození)
 • Požární hůlka + špenát
 • Česnek + pummarola: Soul Eater (zvyšuje sílu při zotavení HP)
 • King Bible + Spellbinder: Bezbožní Vespers (dělá King Bible oběžné dráhy nekonečně)
 • Knife + Bracer: Tisíce okraje (nemá žádné zpoždění)
 • Kouzelná hůlka + prázdný tome: Svatá hůlka (nemá žádné zpoždění)
 • Whip + Hollow Heart
 • Santa voda + Atractorb: La Borra (škodlivé zóny vás sledují a rostou, když se pohybují)
 • Osvětlovací prsten + Duplikátor: Thunder Loop (Lightning Strikes dvakrát na stejném místě, po krátkém zpoždění)
 • Pentagram + : Nádherný měsíc (generuje další drahokamy a shromažďuje je všechny)
 • Runnetracer + Brnění: Žádná budoucnost (exploduje při skákání a na odvetu)
 • Píseň many + Lebka O’Maniac: Mannajja (může zpomalit nepřátele dolů)
 • + Kamenná maska: Začarovaný hlad (poskytuje šanci proměnit vyzvednutí na zlaté mince)
 • + Křídla: Valkyrie Turner (zlepšuje efekty Shadow Pinion)
 • Hodiny Lancet + stříbrný prsten + zlatý prsten

Kromě toho aktualizace v lednu 2022 přidala odbory, což jsou upgrady, ke kterým dochází mezi dvěma zbraněmi místo toho.

Najdete všechny dostupné Upírští přeživší Níže:

 • Peachone + Ebony Wings: Vandalier (pták, který letí kolem hráče a vrhá projektily ve dvou kruhových zónách kolem hráče)
 • Phiera der Tuphello + OsmVrabec + Tiragisú: Phieraggi (střílí čtyři lasery, které se otáčí kolem hráče)
 • Vento sacro + krvavá slza: Fuwalafuwaloo (vytváří více útoků vodorovně před postavou a také kruh útoků kolem charakteru)

, a poté otevřete hrudník po 10minutové značce.

Vývoj zbraní upírů 3

Celkově vzato, získávání Upírští přeživší . Pokud sledujete konkrétní vývoj, doporučuji dvakrát kontrolu, pokud jedna z postav ve výchozím nastavení nemá zbraň. To můžete poskytnout dostatek pákového efektu, jak začít vyrovnávat zbraň co nejdříve.

 • Vampire Survivors Dev Talks Secpped Story Mode a NFT vtipy
 • Aktualizace přeživších upírů – Jak odemknout postavy Dommario & Suor Clerici
 • Průvodce kamenné masky upírů – Jak odemknout kamennou masku

Pokud hledáte tipy, máme průvodce, jak odemknout tajnou postavu, kdo je nejlepší postava a jak dostat ruce na položku Spellbinder.