Pramen | Destiny Wiki | Fandom, Destiny 2 Strand podtřída průvodce, jak odemknout a upgradovat | PCGamesn

Průvodce podtřídou Destiny 2 Strand, jak odemknout a upgradovat

Titanové ovládající prameny se nyní nazývají Berserkers. Zatímco původní popis poznamenal, že by se mohli zapojit do jedinečných dovedností, které by jim umožnily použít masivní dráp k nakrájení do svých nepřátel, revidovaný text nyní naznačuje, že mohou „projevit drápy“, aby „přerušily své cíle od vazby.“

Pramen

Podtřída známá jako pramen, dává Gurdianovi schopnost ovládat zelenou sílu podobnou řetězci. Umožňuje uživateli vyzvednout nepřátele a držet je ve vzduchu s více zelenou prameny. Nebo se otočit a udeřit s nezbytnými prostředky. Nebo posílejte vlákny, aby honili za soupeře.

Tangles []

Rozmotání jejich životní síly vytváří a spleť, což je svazek vlákna pramenů. Tangles explodujte, když je výstřel, ale hráči je mohou také hodit na nepřátele. Tangles jsou koule více zelených pramenů, které se vrhnou do koule a mají velmi rychlou dobu vyzvednutí. Když je hoden, můžete rychle použít svůj drap spleť zatímco vám přináší daleko, při nárazu spleť Exploduje poškození typu. Jak získáte spleť je zabíjením nepřítele pramen a vytvoří a spleť ale pokud zabijete a soupeře s pistolí typu pramene, nedá vám spleť.

Recenze expertů GameSpot

24. listopadu 2020

Broodweaver: Warlock podtřída []

Podtřída Warlocks je Broodweaver. Warlock’s Strand Powers je proměňuje v třídu, která se nyní známá jako Broodweavers. Zatímco původní text popsal podtřídu Warlock Strand jako schopnost proniknout do telekinetických schopností, které jim umožňují vytvářet a střílet rakety, novější kopie vysvětluje, že „mohou dokonce i vracet se do vnímajících stvoření, aby dělali své nabízení nabídek.“

Melee: Arcane Needle: Řetězec až tři smrtící projektily, které sledují cíle pro vysoké poškození, a rozmotají je při nárazu.

Super: Needlestorm: Vytvořte fusillade tvrzených hrotů, které se drží nepřátel a životního prostředí a poté se odpálí a přepnou se do vlákna.

Aspekty Warlock Strand:

Broodwatcher

 • Weaverův hovor: Roztržení vrtu se tká tři závitu vejce, která se vylíhnou do vlákna po nasazení povrchu. Posazené vlákny jsou přeměněny na další vejce.
 • Posazené vlákny jsou nevyužité vlákny, které hráče obíhají, dokud nezaútočí na jiného nepřítele
 • Invocation MindSpun: Tento aspekt zlepšuje několik schopností Warlock Strand:
 • Grapple: Zápasná melee se tká tři závitka z cíle.
 • THEWLING GRENADE: Konzumujte závity granát a vytvořte celou sadu posazených vláken.
 • Shackle Grenade: Konzumujte poutka granátu, abyste získali buff a vytvořili pozastavení detonace při každém zabití.

Berserker: Titan podtřída []

Titans Strand

Titanové ovládající prameny se nyní nazývají Berserkers. Zatímco původní popis poznamenal, že by se mohli zapojit do jedinečných dovedností, které by jim umožnily použít masivní dráp k nakrájení do svých nepřátel, revidovaný text nyní naznačuje, že mohou „projevit drápy“, aby „přerušily své cíle od vazby.“

Super: Bladefury: Titan Dual-Wielding Fist Blades.

 • Lehký útok: Přeplňovaná verze útoku zběsilého melee na melee, která zvyšuje rychlost dalšího útoku, doplňuje tři zásahy. Spojení s lehkými útoky vytváří energii pro těžký útok Super s každým zásahem.
 • Silný útok: Titan vrhá pár projektilů vpřed, které hledají nepřátele, pozastaví je a poškozují je na dopad.

Melee: Frenzied Blade: Tlačítko Melee stisknutí způsobí, že Titan posílá dopředu a skáká nepřátele čepelemi pramene, odříznutí obětí. Výchozí hodnoty na tři poplatky, aby je Titan mohl spojit.

Aspekty Titan Strand:

 • Do roztržení: Zničte spleť k propojení tkané pošty Titanu a blízkým spojencům. Snižuje poškození a zvyšuje regeneraci energie na blízko při nošení tkané pošty.
 • Drengrova řasy: Při schopnosti obsazení třídy Titan ve skutečnosti vystřelí silné zvlnění a pozastaví nepřátele zachycené v rámci rázové vlny.

Threadrunner: Hunter podtřída []

Hunter Strand

Lovci zůstávají známí jako ThreadRunners, kteří „pochopí vlákna a tkají nové, aby se vrhli do vzduchu.„Bungie se zmiňovala, že by to byl řetěz, který by mohli použít k manipulaci s jejich prostředím.

Super: SilkStrike: Použijte Grapple k volnému pohybu v pohledu třetích osob. Zatímco v tomto stavu mohou lovci také hodit své lano šipky, aby udeřili nepřátele.

 • Lehký útok: Určena pro jednotlivé soupeře. Lze použít ve vzduchu a na zemi, a když na zemi může Hunter hladce uvahovat útoky. Dart Tip Hits Deal Bonus poškození. Porážka nepřítele s tím způsobí, že nepřítel exploduje.
 • Silný útok: Hunter Swingings Rope Dart za 360 stupňů oblouku, poškození všech nepřátel. Lze použít na zemi nebo ve vzduchu.

Melee: Thread Spike: Lano šipky, které se odrazí mezi nepřáteli, poškozující je a odřízne je. Poskytuje energii melee pro každého nepřítele. Dokonale načasované lano úlovky vydělávají hráče více energie melee.

Aspekty Hunter Strand:

 • Zachycení zabouchnutí: Stisknutím vstupu vzduchu se zabouchněte dolů ve vzduchu a pozastavte nedaleké nepřátele.
 • Vdova hedvábí: Poskytuje další granátový poplatek. Schopnost lovce lovců vytváří přetrvávající zápas s drapákem, když se zachytí, a plně vrátí granátovou energii, když se potýká. Lovci proto mohou pro tým pro rychlý pohyb nastavit řetězy drapáků.

Grenades Destiny 2 Strand []

Podtřída Strand představí tři nové granáty.

Pramen

 • Zápas (ovládáno tlačítkem granátu): Promítá háček, který umožní hráči otočit vzduch.
 • THEWLING GRENADE: Rozděluje se na tři projektily, které se stávají navzájem.
 • Shackle Grenade: Působí jako bola, která se zapletuje nepřítele a odpálí se pozastavením výbuchu a vysílá menší sekundární bolas, aby pozastavil blízké nepřátele.

Fragmenty Destiny 2 Strand []

Bungie odhalila několik fragmentů, které mohou hráči použít k dalšímu posílení jejich sestavení pramenů. Jsou následující:

 • Vlákno výstupu: Aktivace schopnosti granátu znovu načítají vybavenou zbraň a granty zvýšené manipulace se zbraněmi a efektivitu ve vzduchu na krátkou dobu.
 • Vlákno zuřivosti: Škodlivé cíle pomocí spleti poskytují energii melee.
 • Vlákno finality: Finišery generují vlákny.
 • Vlákno strážce: Zvednutí koule napájecího grantů tkané poštou.

Průvodce podtřídou Destiny 2 Strand, jak odemknout a upgradovat

S Lightfall přichází nová podtřída temnoty, tady je vše, co potřebujete vědět o Destiny 2 Strand, včetně toho, jak odemknout, a upgradovat své schopnosti.

Průvodce podtřídou Destiny 2 Strand: Guardian je připraven na bitvu, zdůrazněný v Neon Green, aby předvedl své schopnosti pramenů

Publikováno: 17. dubna 2023

Připravte se zvládnout podtřídu Destiny 2 Strand. Je to už nějakou dobu, co si strážci dostali ruce na novou sadu schopností, takže se připravte na bombardování s časem a prostorem, když byl Strand uvolněn na komunitě Destiny 2.

Bungie lákala fanoušky s prvním pohledem na podtřídu Destiny 2 Strand, když škádlila Lightfall Destiny 2. Nová síla Darkness se připojuje k řadám oblouku, solárních, prázdnotu a stáze a dává hráčům ještě větší rozmanitost v tom, jak zřídili své oblíbené třídy Destiny 2. Zatímco náhled Lightfall se nám poprvé podíval na novou podtřídu, další podrobnosti se objevily v následujících týdnech. Zde je vše, co potřebujete vědět o podtřídě Destiny 2 Strand, včetně toho, jak ji odemknout ve hře zdarma.

Průvodce podtřídou Destiny 2 Strand: Warlock Guardian předvádí své pramene

Jak odemknout podtřída Destiny 2 Strand

Chcete -li odemknout podtřída Destiny 2 Strand, musíte dokončit celou kampaň Lighfall a meditovat na Poouka Pond on Neomuna.

V několika misích Lightfall jste dostali ochutnávku pramene, ale vždy skončí vyčerpaní, neschopní držet tolik energie uvnitř vašeho těla. Teprve když jste porazili každou příběhovou misi, podtřída Strand je na vás, abyste mohli ovládat podle libosti.

Jak získat meditace pramenů a upgradovat své schopnosti pramenů

Jakmile odemknete podtřídu pramenů, můžete navštívit rybník Pouka v Neomuně a odemknout další pramenné granáty, aspekty a fragmenty. Chcete -li tyto další pravomoci odemknout, musíte utratit měnu známou jako meditace Strand.

Meditace pramenů můžete získat pomocí pramene kdekoli v systému a dokončením činností v Neomuně. Můžete si vydělat další meditace pramenů, zatímco ve zóně VEX Inscrusion v Neomuně

Co je to power Destiny 2 Strand?

Podle vývojářů Bungie je Strand o manipulaci s prostorem a časem. Síla temnoty umožňuje strážcům sáhnout do struktury světa kolem nich, jako je matice. Vývojáři Bungie to označují za vazbu a zdá se, že Strand je zakořeněn v psychické energii. Slovo „Strand“ může odkazovat na prodlouženou délku něčeho dlouhého a tenkého, jako je vlákno, vlákno nebo dráty. Pravděpodobně je myšlenka existence Strand ve vesmíru hry podobná manipulaci s vlákny, která drží pohromadě látku SpaceTime.

Z pohledu herní tradice je Strand obzvláště jedinečný. Na rozdíl od ARC, SOLAR, PRACE a STASIS, z nichž všechny existovaly před opětovným výskytem strážce, jsou strážci první, kteří objevili a naučili se používat Strand. To znamená, že v průběhu historie vesmíru jste první, kteří našli a používali pramen. Přestože bude Guardian první, kdo použije Strand, tradice hry naznačuje, že úl, Eris Morn a drifter mohou vidět vazbu.

Podobně jako další elementární síly hry, Warlocks, Titans a Hunters budou mít jedinečné schopnosti pramenů. Hráči mohou očekávat super schopnost jádra Strand (nebo snad více než jedna možnost) a několik typů možností schopností melee, granátu a třídy. Strážci mohou být také schopni získat aspekty a fragmenty, aby dále rozšířili své postavy.

Co jsou mechanika osudu 2 řetězce?

Podle nedávného příspěvku od Bungie by hráči měli porozumět slovní zásobě spojené s podtřídou pramenů.

Základy pramenů

 • Tkaní znamená vytvoření objektu z Strand.
 • Pokud porazíte nepřítele pomocí Strand, budete Unrevel jim.
 • Rozmotání jejich životní síly vytváří a spleť, což je svazek vlákna pramenů. Při výstřelu explodují spleti, ale hráči je mohou také hodit na nepřátele.

Pramene nadšenci

Tkaná pošta chrání opatrovníka v síti pramenu a snižuje poškození. (V PVP se toto jediné poškození těla sníží.)

Strand debuffs

 • Pozastavit: Zvedněte nepřítele ze země na krátkou dobu a deaktivujte je. V PVP jsou pozastavené hráči zvednuty ze země, ale stále se mohou pohybovat.
 • Unrevel: Útok na nepřítele, který je rozmolený, způsobuje výbuch nití, které útočí na ostatní nepřátele v okolí. Cíle zasažené tímto prasknutím se také rozpadnou.
 • Sever: Oddělený nepřítel má snížený výstup poškození.

Strand Grapple

Dalším mechanikem primárního pramene je schopnost drapáku. Grapple pracuje, když hráč zasáhne tlačítko granátu, který bude propojit háček, který jim umožní chytit kotevní bod. Protože Strand je všude, hráči se mohou potýkat s vzduchem kdekoli. Hráči mohou také provést Melees na konci drapáku.

Schopnosti Grapple vytvářejí velký vzrušující potenciál v celém herním světě. Například Bungie miluje zahrnutí platformových hádanek do nájezdů a dalších herních aktivit PVE. Hráči proto možná budou muset využít schopnosti drapávat se k houpání dále nebo vyšší, než by mohli získat pouhým skokem. Takový mechanik také otevírá dveře do četných velikonočních vajec v těžko přístupných oblastech stávajících map.

Průvodce Destiny 2 Strand podtřída: Titan Guardian ukazuje sílu Strand

Schopnosti Destiny 2 Strand

Bungie zůstává relativně maminkou na Strandových specifikách, ale studio potvrdilo několik věcí o nadcházející temnotě síly.

Když Bungie představila nové podtřídy během události Lightfall Preview, původně označovala podtřídu Warlock jako architekty, podtřída Titan jako tyrany a podtřída Hunter jako Threadrunners. V polovině ledna však aktualizace oficiální webové stránky Lighfall Destiny 2 ukázaly, že Bungie změnila dvě jména, později také aktualizovala popisy také.

Broodweaver: Warlock podtřída

Warlock’s Strand Powers je proměňuje v třídu, která se nyní známá jako Broodweavers. Zatímco původní text popsal podtřídu Warlock Strand jako schopnost proniknout do telekinetických schopností, které jim umožňují vytvářet a střílet rakety, novější kopie vysvětluje, že „mohou dokonce i vracet se do vnímajících stvoření, aby dělali své nabízení nabídek.“

Super: Needlestorm: Vytvořte fusillade tvrzených hrotů, které se drží nepřátel a životního prostředí a poté se odpálí a přepnou se do vlákna.

Melee: Arcane Needle: Řetězec až tři smrtící projektily, které sledují cíle pro vysoké poškození, a rozmotají je při nárazu.

Aspekty Warlock Strand:

 • Weaverův hovor: Roztržení vrtu se tká tři závitu vejce, která se vylíhnou do vlákna po nasazení povrchu. Posazené vlákny jsou přeměněny na další vejce.
  • Posazené vlákny jsou nevyužité vlákny, které hráče obíhají, dokud nezaútočí na jiného nepřítele.
  • Grapple: Zápasná melee se tká tři závitka z cíle.
  • THEWLING GRENADE: Konzumujte závity granát a vytvořte celou sadu posazených vláken.
  • Shackle Grenade: Konzumujte poutka granátu, abyste získali buff a vytvořili pozastavení detonace při každém zabití.

  Berserker: Titan podtřída

  Titanové ovládající prameny se nyní nazývají Berserkers. Zatímco původní popis poznamenal, že by se mohli zapojit do jedinečných dovedností, které by jim umožnily použít masivní dráp k nakrájení do svých nepřátel, revidovaný text nyní naznačuje, že mohou „projevit drápy“, aby „přerušily své cíle od vazby.“

  Super: Bladefury: Titan Dual-Wielding Fist Blades.

  • Lehký útok: Přeplňovaná verze útoku zběsilého melee na melee, která zvyšuje rychlost dalšího útoku, doplňuje tři zásahy. Spojení s lehkými útoky vytváří energii pro těžký útok Super s každým zásahem.
  • Silný útok: Titan vrhá pár projektilů vpřed, které hledají nepřátele, pozastaví je a poškozují je na dopad.

  Melee: Frenzied Blade: Tlačítko Melee stisknutí způsobí, že Titan posílá dopředu a skáká nepřátele čepelemi pramene, odříznutí obětí. Výchozí hodnoty na tři poplatky, aby je Titan mohl spojit.

  Aspekty Titan Strand:

  • Do roztržení: Zničte spleť k propojení tkané pošty Titanu a blízkým spojencům. Snižuje poškození a zvyšuje regeneraci energie na blízko při nošení tkané pošty.
  • Drengrova řasy: Při schopnosti obsazení třídy Titan ve skutečnosti vystřelí silné zvlnění a pozastaví nepřátele zachycené v rámci rázové vlny.

  Threadrunner: Hunter podtřída

  Lovci zůstávají známí jako ThreadRunners, kteří „pochopí vlákna a tkají nové, aby se vrhli do vzduchu.„Bungie se zmiňovala, že by to byl řetěz, který by mohli použít k manipulaci s jejich prostředím.

  Super: SilkStrike: Použijte Grapple k volnému pohybu v pohledu třetích osob. Zatímco v tomto stavu mohou lovci také hodit své lano šipky, aby udeřili nepřátele.

  • Lehký útok: Určena pro jednotlivé soupeře. Lze použít ve vzduchu a na zemi, a když na zemi může Hunter hladce uvahovat útoky. Dart Tip Hits Deal Bonus poškození. Porážka nepřítele s tím způsobí, že nepřítel exploduje.
  • Silný útok: Hunter Swingings Rope Dart za 360 stupňů oblouku, poškození všech nepřátel. Lze použít na zemi nebo ve vzduchu.

  Melee: Thread Spike: Lano šipky, které se odrazí mezi nepřáteli, poškozující je a odřízne je. Poskytuje energii melee pro každého nepřítele. Dokonale načasované lano úlovky vydělávají hráče více energie melee.

  Aspekty Hunter Strand:

  • Zachycení zabouchnutí: Stisknutím vstupu vzduchu se zabouchněte dolů ve vzduchu a pozastavte nedaleké nepřátele.
  • Vdova hedvábí: Poskytuje další granátový poplatek. Schopnost lovce lovců vytváří přetrvávající zápas s drapákem, když se zachytí, a plně vrátí granátovou energii, když se potýká. Lovci proto mohou pro tým pro rychlý pohyb nastavit řetězy drapáků.

  Průvodce Destiny 2 Strand podtřída: Hunter Guardian manipuluje s pramenem

  Nové granáty Destiny 2 Strand

  Podtřída Strand představí tři nové granáty.

  • Zápas (ovládáno tlačítkem granátu): Promítá háček, který umožní hráči otočit vzduch.
  • THEWLING GRENADE: Rozděluje se na tři projektily, které se stávají navzájem.
  • Shackle Grenade: Působí jako bola, která se zapletuje nepřítele a odpálí se pozastavením výbuchu a vysílá menší sekundární bolas, aby pozastavil blízké nepřátele.

  Fragmenty Destiny 2 Strand

  Bungie odhalila několik fragmentů, které mohou hráči použít k dalšímu posílení jejich sestavení pramenů. Jsou následující:

  • Vlákno výstupu: Aktivace schopnosti granátu znovu načítají vybavenou zbraň a granty zvýšené manipulace se zbraněmi a efektivitu ve vzduchu na krátkou dobu.
  • Vlákno zuřivosti: Škodlivé cíle pomocí spleti poskytují energii melee.
  • Vlákno finality: Finišery generují vlákny.
  • Vlákno strážce: Zvednutí koule napájecího grantů tkané poštou.

  To je všechno, co víme o nové podtřídě Destiny 2 Strand. Když se kopáte do Lightfall, podívejte se na našeho průvodce podtřídy, který vám pomůže vybudovat nejlepší postavu pro váš styl hry, spolu s nejlepšími sestavami destiny 2 Warlock, nejlepšími sestaveními Destiny 2 Hunter a nejlepšími sestaveními Destiny 2 Titan pro konkrétní třídy. Máme také každou exotickou zbraň Lightfall, takže víte, na co se zaměřujete.

  Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.