Pre-Patches Dragonflight začnou přicházet v týdnu 25. října, Wow Dragonflight Pre-Patch Čas vydání: Kdy bude aktualizace hratelná? | Den geeka

Wow Dragonflight Pre-Patch Čas vydání: Kdy bude aktualizace hratelná

Activision Blizzard je v současné době vyšetřován po obvinění z obtěžování, diskriminace a podpory nepřátelského pracovního prostředí. Více o vyšetřování si můžete přečíst tady.

Předvolby Dragonflight začnou přicházet v týdnu 25. října

Oznámení nadcházejícího konce Shadowlands Sezóna 4 jsme si docela jisti, že Dragonflight Pre-Patch (aka patch 10.0) by dorazil současně 25. října, A dnes bylo zveřejněno oficiální slovo potvrzující jeho příchod příští týden s týdenním resetem. V oznámení však bylo trochu curveball, protože se ukázalo, že ve skutečnosti existují dva předvolby, s druhým dorazí v týdnu 15. listopadu v týdnu 15. listopadu. S náplastí 10 přichází hodně.0, takže konečně mít očekávané datum příjezdu je dobré, i když ne všechno je k dispozici první den.

S datem vydání Dragonflight 28. listopadu, týden 25. října pro Pre-Patch nám dává solidní měsíc, abychom mohli začít experimentovat s některými novými funkcemi nadcházející expanze. Úplně vylepšené stromy talentů a přizpůsobitelné uživatelské rozhraní budou okamžitě implementovány, protože bude moci převrátit mág, kněz nebo nepoctivé rasy. Události před přípravou a nový Uldaman Dungeon nebudou k dispozici až do druhého předběžného nápadu 15. listopadu a ti, kteří si předem zakoupili Dragonflight do té doby nebude moci začít vyrovnávat svůj Dractthyr Evoker přes startovací zónu.

Zatímco hory, portály a tituly související s sezónou 4 již nemohou být vydělány od předběžného nápadu, jiné časově omezené aktivity zůstanou až do vydání Dragonflight. Karcinizovaný Zerethsteed bude stále dosažitelný až do 28. listopadu, stejně jako jellycat – a že hora může být snazší získat, protože všechny tři nájezdy by měly být v té době k dispozici v osudovém režimu. Kromě toho se očekává, že vítr moudrosti XP Buff vydrží, dokud „nový Dractthyr Evoker nebude hratelný“ Úplná zkušenost buff do 15. listopadu. Zpětná záda od společnosti Beyond of Ferw a jeho odměna titulu Veilstrider se také neodejde až do nové expanze, ale budete se chtít jít na to, jak se jedná o významné časové hráče.

Původně zveřejněno 11. října 2022. Aktualizováno 18. října 2022.

Wow Dragonflight Pre-Patch Čas vydání: Kdy bude aktualizace hratelná?

Přestože World of Warcraft: Dragonflight nebude spuštěn až do konce listopadu ocasu, budete moci vyzkoušet části nové expanze, když budou tyto předškolní aktualizace zveřejněny.

Aaron Greenbaum | 24. října 2022 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

World of Warcraft Dragonflight

Activision Blizzard je v současné době vyšetřován po obvinění z obtěžování, diskriminace a podpory nepřátelského pracovního prostředí. Více o vyšetřování si můžete přečíst tady.

Svět války byl propuštěn v roce 2004. To má téměř 20 let vzpomínek, kořistí a expanzí. V současné době hra obsahuje osm rozšíření plné nových tříd, závodů a obsahu (různé kvality) a toto číslo skočí na devět dříve, než si myslíte.

Začátkem tohoto roku oznámil Blizzard World of Warcraft: Dragonflight. Tato nadcházející expanze dá hráčům nové místo ve formě Dragon Isles, nový závod a třída s tématem draka a nové dračí hory. Všechno je buď drakonické, nebo je vyrobeno z draků Dragonflight, A zatímco expanze nebude přistávat až do 28. listopadu, hráči nebudou muset čekat až po Turecku, než začnou obsah expanze z první ruky.

Wow: Datum vydání Pre-Patch (část 1) Dragonflight A čas

Od té doby World of Warcraft: Dragonflight, Představuje dračí hromadu změn a aktualizace, Blizzard se rozhodl dát hráčům náskok, aby si mohli vydělat své mořské nohy před správným spuštěním expanze. Vyplatí se být připraven, zejména pokud jste takový hráč, který se naúčtuje co nejdříve.

AD – obsah pokračuje níže

25. října si mohou hráči stáhnout Dragonflight‘První aktualizace před expanzí. Přídavky před přípravou budou představeny jako součást údržby regionální oblasti hry, takže jakmile to skončí (očekává se, že bude probíhat z asi 10 hodin EST do 18:00 EST), mohou vyzkoušet některé z nových funkcí expanze.

Tato první aktualizace záplaty před přípravou se zaměří na třídy. Pro začátek hra přináší zpět stromy talentů, které dávají body s každou úrovní, a hráči mohou začít používat tyto body k přizpůsobení jejich postav. Navíc nový systém umožní hráčům vyměnit talenty kdykoli chtějí (pokud nejsou uprostřed boje). Také Dragonflight Pre-Patch učiní Mage, Rogue a Priest třídy univerzální mezi závody. Dává to smysl, že obří Tauren brzy utajuje tak efektivně jako malý gnome? Koho to zajímá. Více tříd pro více závodů se rovná více zábavné!

Zatímco třídy jsou v popředí tohoto prvního kola předběžného obsahu, tato první aktualizace také přidává tuny nových úspěchů, zlepšení kvality života a dlouho očekávanou schopnost změnit PániUI bez modů. To je samozřejmě teprve začátek procesu předboru.

Wow: Datum vydání Pre-Patch (část 2) Dragonflight (část 2) A čas

Stejně jako u Hořící křížová výprava, Potopa, Mlhy Pandaria, a Bitva o Azeroth před tím, hlavním prodejním místem Dragonflight je jeho nová rasa. Místo zavedení více „světských“ závodů, jako je Pandaren nebo Goblins, bude expanze představovat mystický Dractthyr: rasu dračích humanoidů dlouho zapomenuté válkou a časem. Ve skutečnosti budete moci začít hrát jako ten závod a nová třída, která s nimi přichází, Evoker, předtím Dragonflight je oficiálně propuštěn.

Druhý a poslední kousek obsahu před nápravou přistane 15. listopadu (po obvyklé aktualizaci ráno/odpoledne) a poskytne hráčům povolení k vytvoření Dractthyr Evoker a prozkoumat jejich počáteční zónu zakázaného dosahu zakázaného dosahu. Pouze hráči, kteří si předobjednali Dragonflight může využít tohoto startu hlavy. Navíc podle webů, jako je Wow Head, mohou hráči vytvořit Dractthyr pouze tehdy, pokud již mají znak úrovně 60, a dokonce i pak bude existovat jeden Dractthyr na hráč/Omezení serveru. Tato omezení jsou podobná těm, která ovlivnila třídu lovců démonů, která byla propuštěna krátce před začátkem Legie expanze.

Zatímco Dractthyr je ve středu tohoto druhého předboru, tato aktualizace bude opět zahrnovat kolo doplňkového obsahu. Například hráči také prozkoumají nový dungeon známý jako Uldaman: Legacy of Tyr. Navíc hráči mohou odrazit primalisty v nových úkolech a světových událostech známých jako prvotní bouře. S štěstí budou tyto přírůstky udržovat hráče pobavené až do oficiálního spuštění World of Warcraft: Dragonflight.