Prize Ride Challenge | Gta wiki | Fandom, GTA Online Prize Ride Challenge tento týden (29. září) | Turtle Beach Blog

GTA Online Prize Ride Challenge tento týden (29. září)

Ahoj, Skutečné bzučení tady na setkání po tom, co jste vytáhli. Spousta členů získala takový záznam ve svých památkách, ale šli jste a udělali to. vyhrál si tuto cenu od celních úprav. užívat si. Na setkání na vás bude čekat. Neustále to zabíjejte na té stopě kotě. Mimi

GTA Wiki

Dnes si označuje deset let od počátečního spuštění Grand Theft Auto V. Tato patnáctá splátka v GTA Série je druhá nejlepší prodejní videohra v historii a může se pochlubit působivými 180 milionů kopií prodaných po celém světě. A co víc, vygenerovala ohromující globální příjmy ve výši téměř 8 miliard dolarů, přičemž čelist klesala ve výši 1 miliardy dolarů během prvních tří dnů po vydání!

Na památku tohoto milníku, GTA Wiki Sprufikoval své téma pro režimy tmavých i lehkých motivů napříč mobilními a stolními platformami po celý měsíc. Mezitím, GTA online Je tento týden v plném slavnostním houpačce s událostí GTA V 10. výročí Week, který představuje spuštění The Gauntlet Hellfire, spolu se spoustou podstatných slev a bonusů po celý týden.

Rozšiřujeme svou upřímnou vděčnost každému jednotlivci GTA V, ať už hraním hry nebo přispěním, bez ohledu na to, jak skromný nebo zdánlivě nevýznamný, GTA Wiki. Vaše odhodlání a zájem hrály roli při z něj nejrozšířenější splátku v velká automobilová krádež série dosud.

GTA Online Prize Ride Challenge tento týden (29. září)

GTA Online Prize Ride Challenge tento týden (29. září)

The GTA Online Prize Rize byl představen během aktualizace hry Los Santos Tuners Adaice spolu s načítáním více obsahu, který oživil scénu los Santos Underground Tuner. Základním kamenem aktualizace byl zbrusu nový společenský prostor společnosti Rockstar s názvem LS Car Meet, místo pro hráče, aby se spojili a předvedli svá přizpůsobená osobní vozidla, testovali nová auta s přáteli na soukromé trati a mnoho dalšího. Smack Bang Uprostřed setkání s vozem LS, sedící na zadní straně Slamtruck, měli byste také najít týdenní vozidlo pro jízdu s cenou, které hráči mohou vyhrát dokončením výzvy pro jízdu na výpravě každý týden.

Zde je vše, co potřebujete vědět o výzvě Prize Ride Challenge v GTA Online.

Co je tento týden výzva GTA Prize Ride Challenge?

Od 29. září na 6. října – Výzvou pro jízdu na cestě tento týden je „Top 2 v závodě série pouličních závodů po dobu 3 dnů v řadě“ a pokud jste úspěšní, vyhrajete auto z auta LS.

Tento týden mohou hráči vyhrát Pegaasi Infernus Classic Jako jízda na cenu, v hodnotě 915 000 $ od Southern San Andreas Super AUTOS. Pokud chcete trochu více informací o autě, zde je popis ve hře:

Zkušenost vám říká, že cokoli, co je to horké, musí být šílené a nemýlíte se. Infernus Classic je druh automobilu, který vás oslní s jeho dokonalými lícními kostimi, vyprázdněte svůj bankovní účet a jakmile spíte ve mokré záplatě, dokončí vás to rezavou mačetou. Co nemilovat?

Jak získat jízdu ceny v GTA online?

Jak jste si všimli výše, hráči jsou povinni dokončit závodní výzvu založenou na nových závodech přidaných s automobilem LS, což je vše, co lze vidět níže:

  • Hlava na hlavě -Jedinečný „krátký formátový závod“
  • Scramble – až čtyři hráči závodí, aby shromáždili 20 kontrolních bodů
  • Časové zkoušky
  • Série pouličních závodů
  • Série pronásledování – otevřenější závod, kde můžete podniknout několik různých tras
  • Sprint – Point to Point Challenge proti až třem dalším

Výzva pro jízdu na cenách může trvat několik dní, s některými výzvami, které vyžadují, abyste dokončili v určité poloze 3 dny v řadě, nebo někdy 5 dní v řadě. Uvědomte si, že hry vestavěné denní denní časovač pro po sobě jdoucí denní výzvy budou celosvětově resetovat v 00:00 UTC. Je třeba si uvědomit, že tak náhodou nepřeskočíte den.

Než však něco z toho uděláte, budete se muset ujistit, že máte členství v tom, že máte auto, které stojí 50 000 USD předem.

Jakmile se připojíte k setkání s autem LS, měli byste být schopni vybrat „Prize Ride Challenge“ z nabídky Interakce a zobrazit týdenní výzvu. Pak stačí vybrat správný závod z nabídky a začít vkládat pedál do kovu.

GTA Online Tuners Aktualizace automobilu

Jak si nárokovat auto?

Po dokončení týdenní výzvy pro jízdu na cenách byste měli obdržet zprávu od Mimi, která zní:

Ahoj, Skutečné bzučení tady na setkání po tom, co jste vytáhli. Spousta členů získala takový záznam ve svých památkách, ale šli jste a udělali to. vyhrál si tuto cenu od celních úprav. užívat si. Na setkání na vás bude čekat. Neustále to zabíjejte na té stopě kotě. Mimi

Nyní se ujistěte, že jste opustili prostor ve své garáži, když si chcete nárokovat nové auto. Pokud máte ve své garáži místo, můžete si jízdu ceny požadovat prostřednictvím nabídky Interakce, když se uvnitř automobilu setkáte.

Vozidlo bude okamžitě doručeno do vaší zvolené garáže, ale musíte se ujistit, že si můžete prohlédnout svou cenu před další týdenní aktualizací GTA online, když se vše resetuje. Jakákoli auta, která nejsou nárokována před ztracením resetu.

Můžete prodat auto jízdy v GTA online?

Opravdu nemá smysl. Stejně jako u všech vozidel, která vyhrajete z kasina Diamond na Lucky Wheel. Můžete jej prodat pouze tehdy, pokud jste na to utratili peníze, ale i potom získáte pouze 50% nákladů na jakékoli přizpůsobení, které jste použili. V případě, že již vlastníte auto, můžete však prodat ten, který již vlastníte.

To je vše, co potřebujete vědět o výzvě Prize Ride Challenge v GTA Online, pokud hledáte více průvodců GTA, sledujte níže uvedené odkazy, kde najdete více užitečných tipů, triků a vysvětlení.