Proč byste měli hrát femshep v Mass Effect Legendary Edition – Informer Game, velitel Shepard | Mass Effect Wiki | Fandom

Velitel Shepard

“Nakonec je stále stejný ikonický vzhled.”. Myslím, že kdybyste jí jen ukázali ve vakuu, mohli byste někomu opravdu odpustit, aby nutně neznal rozdíl. Ale zachytí světlo lépe a ona více soutěží s ikonickým mužským Shepardem, pokud jde o celkovou kvalitu.“

Proč byste měli hrát femshep v Mass Effect Legendary Edition

Legendární edice Mass Effect je Just dva Dny pryč a i když jsme už rozešli, proč byste to měli stejně dát (bez ohledu na to, zda jste vracející se fanoušek nebo nový hráč), musíme udělat ještě jeden případ. Prosím, pro lásku ke všem věcem Garrus vakarian, prosím, dejte femshep (Jane Shepard) výstřel.

Když spustíte trilogii, existuje možnost hrát jako mužský Shepard (John Shepard) nebo Shepard (také označovaný jako femshep s Jane Shepardovou). Mark Meer je hlas za bývalým, přičemž Jennifer Hale vezme Sheparda do nových výšin. S více než 30 hrami pod mým pásem vám mohu slíbit, že jsem hrál každým způsobem, jakým si dokážete představit: každá romantika – včetně jedné noci, John versus Jane, Renegade versus Paragon, všechny tři konce a všechny malé různé odchylky, které se často přehlíží. Určitě si užívám svého času s Johnem Shepardem, zvláště když se dívám na romance Tali, Jacka a Corteze, ale o Haleově zobrazení této postavy je něco jedinečně zvláštního.

Když hraji RPGS, mám sklon chodit po mužských postavách. Nejsem si jistý proč, ale to je vždycky tam, kde jsem se naklonil. Moje první přehrávání masového efektu byl jako John a já jsme si mysleli v té době Toto je můj velitel Shepard. Ale pak jsem hrál jako Jane pro svůj druhý běh a celý můj svět se změnil ohledně této franšízy.

Existuje důvod, proč najdete Hale mezi hlasovým talentem mnoha vašich oblíbených her: nabízí neuvěřitelný talent, pokud jde o oživení různých postav. Zná jakoukoli postavu, kterou zobrazuje dovnitř a ven, což z něj dělá působivý pohled, když použije, když použije tyto znalosti k přidání vlastního hlasu do obrovské řady herních ikon. S Shepardem však její hlubší hlasové příkazy respektují způsobem, který je uvěřitelný a příjemný k svědkům. To je dvojnásobně pro ty, kteří se rozhodují do nemilosrdné trasy tím.

Její inflexe je podrobně popsáno do poslední slabiky, její vášnivé a motivující projevy jsou její hlasovou kontrolou ještě dopady. Pro mě, navzdory hraní Johna Sheparda téměř tolikrát, jak jsem hrál Jane, je Femshep ideálním způsobem, jak hrát trilogii. Je škoda, že původní trilogie byla během marketingového období tolik zaměřena na Johna, ale zdá se, že legendární vydání dává Hale svůj čas na záření. Pokud hrajete poprvé, nesledujte ji při pohledu na vaši obvyklou volbu hry. Pokud znovu skákáte a hráli jste pouze jako John, nemohu doporučit dostatečně vystoupit z vaší zóny pohodlí. Haleův výkon je Tak to stojí za to.

Jsem velitel Shepard a ona je můj oblíbený hlas na Citadele.

Před vydáním ve hře 14. května Bioware také rozdává tunu obsahu zdarma, takže si nenechte ujít! Můžete se podívat na to, co se děje pro chytání právě zde. Zájem o dozvědět se více o legendární edici Mass Effect? Podívejte se také na naše exkluzivní herní centrum. Od žádných herních režimů pro více hráčů po ztracený kód, který nikdy nelze získat, jsme se ujistili, že se zeptáme na všechno.

Tak mi řekni o svém Shepardu? To je samozřejmě jen názor jedné osoby, chci od vás slyšet! Řekněte mi, jaký je tvůj Shepard: Jaká je jejich životní cesta, romantika, filozofie? Zvuk v sekci komentáře níže!

Velitel Shepard

Velitel Shepard je hlavní protagonista Mass Effect, Mass Effect 2 a Mass Effect 3, jehož pohlaví, vzhled, dovednosti a historie předškolních služeb jsou přizpůsobitelné a mají dopady na příběh. Shepardovo křestní jméno je také přizpůsobitelné, ale nikdy není uvedeno ve hře. Předem vytvořený Shepard pro možnost QuickStart je mužský voják jménem John, s profilem Earthborn/Sole Survivor.

Shepard se narodil 11. dubna 2154, [1], je absolventem programu System Alliance N7 Special Forces (Služba č. 5923-AC-2826), veterán Skyllian Blitz, a je původně přidělen k SSV Normandii v roce 2183 jako výkonný důstojník, se systémovou aliancí velitele poručíka poručíka. Shepard se později stal prvním člověkem, který se připojil k Specters, elitní speciální pracovní skupina pro Citadel Council.

Shepard je biotic, poté, co v roce 2168 byl sekundární expozicí Zero. [2]

Obsah

 • 1 Hmotný efekt
  • 1.1 Rekonstrukce profilu
   • 1.1.1 historie před servisem
   • 1.1.2 Psychologický profil
   • 1.1.3 třída
    • 1.1.3.1 bonusový talent
    • 2.1 Shepardova rekonstrukce
    • 2.2 zjizvení obličeje
    • 3.1 osud
    “Tato mise byla mnohem komplikovanější.”.“ – Spoilery pro Hromadný efekt následovat.

    Recenze expertů GameSpot

    Hromadný efekt

    Rekonstrukce profilu

    Logo N7

    Rekonstrukce profilu je systém vytváření znaků hmotného efektu. Proces začíná přehrávačem buď výběrem přednastaveného znaku nebo vytvoření vlastní postavy.

    Při vytváření vlastní postavy se může hráč rozhodnout hrát jako muž nebo ženskou Shepard. Jména pro přednastavené modely znaků jsou buď John Shepard pro muže, nebo Jane Shepardová pro ženu, i když pouze první jména mohou být přizpůsobena a nikoli skutečný model.

    Historie před servisem

    Hráč pak vybere Shepardovu předškolní historii tím, že si vybere spacer, earthborn nebo kolonista. Tato volba ovlivňuje, jak ostatní mluví o hlavní postavě, a v kombinaci s psychologickým profilem určuje, kolik bonusů Paragon a Renegade body, které velitel má na začátku hry. Některé úkoly ve hře jsou k dispozici pouze těm, kteří vybrali konkrétní předběžnou historii.

    • Spacer: Oba vaši rodiče byli v alianční armádě. Vaše dětství bylo vynaloženo na lodě a stanice, když se přenesly z vysílání na zveřejnění, nikdy nezůstaly na jednom místě déle než několik let. Po stopách vašich rodičů jste se přihlásili ve věku osmnácti let.
     • Postavy spaceru mohou mít krátkou konverzaci s matkou Hannah Shepardové, prostřednictvím úkolu, který je k dispozici pouze s tímto pozadím. (V obou ostatních pozadí jsou Shepardovi rodiče zemřeli nebo jinak nepřítomní.)
     • Znaky Země mají také jedinečné přiřazení. Člen gangu Shepard patřil do mládeže, přistoupí k Shepardu mimo Chora’s Den v Citadelwards. Shepard je požádán, aby pomohl osvobodit člena gangu z turiánu v baru.
     • Kolonistické postavy mají také jedinečnou misi. Při odchodu z výtahu Docking Bay obdržíte žádost o pomoc kolegovi Survivor of Mindoir, kterého přijali otrokyně během nájezdu na Mindoir, když vám bylo šestnáct.

     Psychologický profil

     Po výběru historie před servisem si musí hráč vybrat psychologický profil: Jediný přeživší, válečný hrdina nebo nemilosrdný – každá z nich se týká konkrétní události v historii aliance a umístí Sheparda do významné role.

     • Jediný přeživší: Během vaší služby se mise, na které jste byli, strašně mýlila. V pasti v situaci extrémního přežití jste museli překonat fyzické trápení a psychologické stresy, které by většinu lidí zlomily. Přežili jste, zatímco všichni kolem vás padli, a teď jste sami ponecháni, abyste vyprávěli příběh. Jediná jednotka Survivor byla zabita útokem maw na Akuze.
      • Jediní pozůstalí začínají hru bonusem Paragon a bonus Renegade Body a mají zvláštní dialog v UNC: Dead Scientists Actorment.
      • Váleční hrdinové začínají hru bonusem Paragon Body a mají zvláštní dialog v UNC: Entsionage sonda přiřazení.
      • Bezohledné postavy začínají hru bonusovým odpadlým body a mají speciální dialog v UNC: Major Kyle Adgech.

      Třída

      Hlavní článek: Třídy Hlavní článek: Talenty

      Hráč pak musí přijmout vojenskou specializaci, z nichž každá určuje, jaký soubor schopností nebo talentů bude mít hráč v boji přístup. Šest tříd je voják, inženýr, adept, infiltrator, Sentinel a Vanguard. Volba třídy také ovlivní znalost zbraní – pokud Shepard není se zbraní zdatný, může to velitel stále vystřelit, ale nemůže s ní přiblížit a mnoho bonusů pro zbraně je neplatné. To platí pro všechny zbraně kromě pistole, na které jsou všechny třídy zdatné.

      Výběr třídy hráče v žádném případě neovlivňuje příběh; Při rozhovoru s Kaidanem Alenkem existuje jedna menší variace v dialogu, která se týká jakékoli vybrané biotické třídy nebo biotických bonusových talentů v Mass Effect, jakož i linii dialogu založeného na výběru třídy s Liarou T’soni v Mass Effect 3. Biotická třída může také získat další řádek, když Samantha Traynor mluví o Grissom Academy, zatímco třída inženýrů bude mít možnost rychle opravit systémy během situace na Omega.

      Bonusové talenty

      Pokud hráč vytváří druhou postavu, v tomto okamžiku mohou být vybrány jakékoli odemčené bonusové talenty. Tyto talenty jsou odemčeny získáním úspěchu pro každý talent. Hráč si může vybrat jeden další talent, který by mohl přidat do své dovednosti. Tento talent se nespoléhá na stávající třídu nebo předpokladový talent. Například čistý voják může mít technický bonusový talent a inženýr může být poskytnut singularitu.

      V případě, že není vybrána třída vojáků, může být místo jiné schopnosti vybrána druhá specializace zbraní, jako je například útočná puška.

      Vzhled

      Konečný stadium přizpůsobení může hráč změnit strukturu obličeje, hlavy, oči, očí, ústa, ústa, vlasy, jizvy, jizvy, make-up) a vousy (pouze muž). Alternativně může hráč vybrat výchozí vzhled.

      Dokončit

      Před zahájením hry je pro kontrolu zobrazeno souhrn profilu a je k dispozici šance vrátit se do předchozích fází přizpůsobení a provést změny.

      Pokud není velitel Shepard upraven a je přijímán jako akcie, Shepard bude Earthborn, jediný přeživší a voják. Pokud je Shepard muž, bude jeho jméno John Shepard; Pokud je žena, bude se jmenovat Jane Shepardová.

      “Šance na přežití jsou … Slim.”.“ – Spoilery pro Hmotný efekt 2 následovat.

      Hmotný efekt 2

      “Jen jednou bych chtěl někoho požádat o pomoc a slyšet je říkat:” Jistě. Pojďme. Právě teď. Nepochybněny žádné řetězce.““

      Shepardova rekonstrukce

      Shepard

      Po útoku na citadelu aliance poslala Sheparda, aby vykořenil jakýkoli zbývající Geth odpor. Normandie byla poslána do sektoru, kde bylo hlášeno, že tři lodě zmizely v prostoru jednoho měsíce. Po čtyřech dnech bezvýrazného hledání příznaků Geth aktivity je Normandie napadena neidentifikovanou lodí a roztrhává ji od sebe.

      Když zbytek posádky opustil loď, šel Shepard zachránit Jokera, který odmítl počáteční příkaz k evakuaci a věřil, že by mohl lodi stále zachránit. Bohužel, výbuch je oddělil stejně jako Shepardovi se podařilo dostat žokera do únikového modulu. Hardsuit velitele byl poškozen výbuchy a Shepard byl vržen do vesmíru, stěží přežil Normandiiho zničení. Tlakové těsnění obleku však byly ohroženy a je zřejmé, že velitel udusil k smrti, spojený s možností, že hardsuit vypálí na reentry na planetě níže.

      Kybernetická implantace na Shepardu

      Vzhledem k jeho komplexním znalostem galaktických událostí posílá Shadow Broker Feron, drell ve své službě, aby získal Shepardovo tělo. Zároveň Liara T’soni, která od útoku hledá Sheparda, přijímá Cerberus, aby obnovil tělo velitele. Feron původně plánoval vrátit tělo Shadow Broker, dokud neslyší o dohodě makléře s sběrateli. V tu chvíli se vadí na Cerberus. Jakmile je tělo velitele získáno duem, rozhodnou se ji dát pro-lidské organizaci Cerberus, než aby jej obrátili na sběratele.

      Ve snaze vynaloženém Cerberusem s názvem The Lazarus Project je Shepard přestavěn a oživen, organicky a synteticky. O dva roky později se Shepard probudí v laboratoři kosmické stanice Cerberus, která je pod útokem. Když se Shepard pohybuje stanicí, velitel se začíná učit o projektu Lazarusovi a úsilí vynaloženém na Sheparda zpět – s mnoha datovými mezipaměti citující nesmírné náklady na projekt a to navzdory jejich úsilí o to, aby velitel učinil přesně tak, jak předtím, Shepard může Shepard může Shepard May, Shepard může Shepard byly neúmyslně změněny nějakým způsobem. Shepard byl již nějakou dobu označován jako „spící“ iluzivním mužem, vůdcem Cerberus.

      Opravy a posílení na Shepardu

      Po celou dobu, celá populace lidských kolonií mizí bez stopy během neschopnosti velitele. Vzhledem k nevědomosti a politické byrokracii bránící alianci i radě je Cerberus jedinou organizací v pozici, která má boj proti hrozbě, a Shepard souhlasí s tím, že bude pracovat s Cerberusem na vyřešení tohoto tajemství. Mezitím mají zvěsti o Shepardově zjevném přežití smíšené obavy. Někteří by si dokonce mysleli, že Shepard tajně zkoumá zmizení kolonie.

      Zjizvení obličeje

      Protože Shepard byl probuzen předtím, než byla rekonstrukce velitele skutečně úplná, Shepardova tvář nese několik zářících jizev, které může působit jako viditelný náznak zarovnání. Výdělky Paragon body způsobí, že tyto jizvy pomalu zmizí, zatímco odpadlíky způsobují, že jizvy jsou znatelnější, což ukazuje více zářící oranžové kybernetiky. Vyšší skóre odpadnutí také způsobí degeneraci očí, nejprve vedoucí k zářícím sekcím v duhově; Ve vyšších dvou částech odpadlíku se oči viditelně svíjí červeně.

      Bezprostředně po získání přístupu do technologické laboratoře Normandie obdrží Shepard e -mail od doktora Chakwas, což vysvětluje, že pozitivní myšlenky uzdraví jizvy. Rovněž uvádí, že prostřednictvím upgradu na lékařskou zátoku Normandie by mohla chirurgický zákrok izolovat kybernetické implantáty a urychlit proces hojení. Pokud se hráč rozhodne podstoupit operaci, jizvy jsou trvale uzdraveny a Shepardovy morální volby již neovlivní vzhled velitele. Tato upgrade stojí 50 000 platiny; Samotná upgrade nehojí jizvy, ale upgraduje lékařskou zátoku, kde Shepard může kdykoli uzdravit jizvy.

      Pokud se Shepard rozhodne, že během Mass Effect 2 nevyléčí jizvy obličeje, budou stále uzdraveny na začátku Mass Effect 3. Pokud Shepard pokračuje podél cesty od Renegade v Mass Effect 3, jizvy a červené žáky se nakonec vrátí.

      “Nezbývá ze zemí, která by měla zachránit.”. “ – Spoilery pro Hmotný efekt 3 následovat.

      Hmotný efekt 3

      “Je to dost těžké bojovat proti válce.”. Ale je to horší vědět bez ohledu na to, jak tvrdě to zkusíte, nemůžete je všechny zachránit.“

      Pokud se Shepard zúčastnil událostí příjezdu, velitel je na Zemi a je zatčen a čeká, až bude souzen za to, že způsobí zničení systému Bahak a jeho 300 000 batariánských kolonistů. Pokud ne, pak se Shepard zkouší pro práci s Cerberusem. O šest měsíců později zahájili Reapers útok na Zemi a našli alternativní prostředky vstupu do galaxie. Shepard a David Anderson uniknou do aliance-odražené Normandy SR-2, kde Anderson Advisions a obviňuje Sheparda z nalezení pomoci, zatímco zůstane pozadu, aby vedl odpor. [3] [4] [5]

      Výchozí ženský shepard

      Když se Normandie zvedne, Shepard si všimne mladého chlapce, který předtím odmítl pomoc, vyšplhal se do odcházejícího raketoplánu, jen aby byl sestřelen torpédoborcem Reaper. Shepard má i nadále opakující se sny o dítěti, když viděl, jak se pohltí, než se k němu může velitel dostat. V jednom takovém snu, Shepard vidí, že chlapec běží k jiné verzi sebe, než oba jsou spotřebováni ohněm.

      Shepard se poté začne pokoušet najmout různé závody galaxie, aby bojoval proti Reapers, a postavil super zbraň známou jednoduše jako kelímek, schémata, pro kterou byla objevena Dr. Liara T’soni v prothejských archivech na Marsu. Bohužel se iluzivní muž snaží postavit se proti úsilí velitele a snaží se najít způsob, jak ovládat reapers.

      Osud

      Během poslední bitvy o Zemi je Shepard vážně zraněn při útoku Harbingera. Po dosažení citadely a jednání s iluzivním mužem je Shepard přivítán katalyzátorem – starověký a.I. který ovládá Reapers. Katalyzátor vysvětluje, aby Shepardoval účel Reapers a jejich cyklus ničení, a poté uvádí, že Shepard má až tři možnosti pro ukončení cyklu:

      1. Zničit Reapers: Na tomto konci Shepard střílí klíčovou energetickou trubici, což způsobuje masivní explozi. Pomocí hromadných relé, energie vystřelená kelímkem ničí všechna syntetika napříč galaxií, včetně Reapers, EDI a Geth. Hromadná relé a citadela jsou buď vážně poškozeny, ale nakonec opraveny, nebo (pokud je efektivní vojenská síla hráče nízká) do vzduchu, zatímco způsobují galaktickou destrukci. Pokud je efektivní vojenská síla hráče dostatečně vysoká, krátká scéna ukazuje, že Shepard se zhluboka nadechl uprostřed hromady troskách.
      2. Ovládejte Reapers: Na tomto konci Shepard popadne dvě elektrické držadla, které pomalu rozpadnou tělo velitele. Pomocí hromadných relé, energie vypálená kelímkem nahrává Shepardovu mysl jako nové vědomí Reaper Master. Reapers odjíždějí Země, hmotnostní relé jsou poškozena střelbou kelímku a citadela zůstává neporušená. Reapers znovu vybudují galaxii, včetně hromadných relé a nového Sheparda a.I. Sliby na ochranu „Mnoho“ – i když její způsob plnění této povinnosti je ovlivněn tím, zda Shepardova morálka byla více paragon nebo více odpadlíků.
      3. Syntéza: Na tomto konci Shepard skočí do energetického paprsku Crucible, který absorbuje a rozpustí velitele. Pomocí hmotnostních relé se energie vypálená kelímkem transformuje veškerý život v galaxii na nový hybrid syntetického organového života (se všemi jednotlivci vyvíjejícími zeleně vysokou kůži a zářící oči). Reapers odjíždějí Zemi a hmotnostní relé i citadela jsou poškozeny střelbou kelímku. Reapers spolupracují se všemi na přestavbě galaxie, včetně hromadných relé, a sdílejí znalosti dříve rozvíjených civilizací.
      4. Odmítnutí: Na tomto konci Shepard odmítá vybrat si jakoukoli ze tří možných možností nebo střílí katalyzátor. Katalyzátor temně uznává rozhodnutí velitele a zmizí, uzavírá kelímek a nechává jej. Shepard je ponechán sám a otočí se, aby viděla, jak se loď Reaper zničí alianci Dreadnought. Reapers uspěje ve sklizni veškerého pokročilého organického života v celé galaxii, což umožňuje pokračovat v cyklu.

      Za předpokladu, že si Shepard vybere možnost, která aktivuje kelímek, pak mnoho let v budoucnu se velitel Shepard stal legendární postavou známou jako „Shepard“.

      Pokud Shepard neaktivuje kelímek, budoucí cyklus se dozví o svých akcích prostřednictvím glyfu a vše, co je známo o „Shepardu“, je to, co bylo uloženo v archivech, které zanechal Liara. Tento nový cyklus znamená, že vyřešil hrozbu Reaper díky informacím předaným „ti, kteří přišli dříve“.

      Pokud si Shepard vybere možnost, která aktivuje kelímek, epilog ukazuje skupinu spolu s Jokerem, Cortezem (pokud přežil) a Traynor. Squadmate Shepard byl nejblíže místům Shepardovo jméno nad Andersonem na pamětní zdi, a pokud se Shepard rozhodl sloučit organickou a syntetický život, objetí Edi. Pokud se však Shepard rozhodl zničit Reapers a efektivní vojenská síla hráče byla dostatečně vysoká, squadmate váhá, aby na zeď položil Shepardovo jméno a místo toho se usmívá.

      Trivia

      • Velitel Shepard je pojmenován po Alan Bartlett Shepard, JR., Druhá osoba a první Američan ve vesmíru (5. května 1961). Později velel Apollo 14 mise v roce 1971 a stala se pátou osobou, která chodila na Měsíci. [6]
       • Matka Spacer Shepardova je nakonec povýšena na admirála, a to může být také kývnutím na Alana Sheparda, protože byl povýšen na admirála v námořnictvu Spojených států 25. srpna 1971, první astronaut, který dosáhl této hodnosti. [7]
       • Kromě poskytnutí hlasu pro muže Sheparda poskytuje Mark Meer také hlasy pro všechny postavy Vorcha a Hanar, stejně jako Niftu Cal a Prorazza v sérii Mass Effect. Dříve Meer poskytl hlasy Zhonga a Watcher v Jade Empire. Meer také vyjadřuje několik postav v řadě Dragon Age: Atras, Jethann, The Lothering Merchant, první a přetahování.
       • Žena Shepard hraje plodná hlasová herečka Jennifer Hale, která také hlasuje, může O’Connell v Mass Effect. Dříve Hale vyjádřil Bastilu Shan ve Star Wars: Knights of Old Republic a později by poskytl hlas pro Satele Shan a ženské republikové vojáky ve Star Wars: Stará republika a Krem v Dragon Age: Inquisition.
       • Vojenské řady mohou být v některých situacích odloženy ve prospěch civilních řad. S ohledem na povahu a autoritu přízvuků je pravděpodobné, že se to považuje za nahrazení jakékoli vojenské hodnosti.
       • Podle aktualizovaných statistik pocházejících z hry Mass Effect Legendary Edition od 27. července 2021: [14]
        • 32% hrálo ženskou shepardu, zatímco 68% hrálo mužského sheparda.
        • 52% je na zem, 27% jsou rozpěrky a 21% jsou kolonisté.
        • 44% má psychologický profil Survivor, 43% jsou válečné hrdinové a pouze 13% jsou nemilosrdné.

        Reference

        1. ↑ Potvrzení Christiny Normanové o narozeninách velitele Sheparda
        2. ↑ Talk: Biotics
        3. ↑ Informer Game, květen 2011, vydání 217
        4. ↑ http: // www.Gametrailers.com/video/E3-2011-Mass-Effect/714903
        5. ↑ Game Informer, srpen 2011, vydání 220
        6. ↑ http: // www.GameInformer.com/b/funkce/archiv/2011/04/27/Casey-Hudson-Interview-Mass-Effect-Feedback-Loop.Aspx
        7. ↑ https: // en.Wikipedia.org/wiki/alan_shepard
        8. ↑ Polygon: „Mass Effect: Andromeda bude hrát mladší, netestovanou kapelu hrdinů“
        9. ↑ http: // wii.IGN.com/články/110/1108008p1.html
        10. ↑ http: // mattrhodesart.blogspot.CA/2013/07/Koncepce-Art-Behind-Scenes.html
        11. ↑ http: // xbox360.IGN.com/články/118/1184108p1.html
        12. ↑ http: // xbox360.IGN.com/články/119/1191247p1.html
        13. ↑ http: // au.GameSpot.Com/News/Mass-Effect-3-Players-Prefer-Male-Shepard-6405842
        14. ↑ https: // twitter.com/masseffect/status/1420036454042857472
        15. ↑ https: // twitter.com/joshingtron/status/1393984901330784257
        16. ↑ https: // www.Gamesradar.com/halo-série-mAss-Effect-Easter-Egg-Commander-Shepard/

        „Heroic“ femshep design Mass Effect 3 se nyní objeví v celé trilogii – a měla menší člověka

        v Mass Effect: Legendary Edition, Kultovní verze ženského Sheparda, která se objevila v Mass Effect 3.

        Hry Mass Effect mohou mít schopnost hrát jako mužská nebo ženská verze velitele hlavního protagonisty Sheparda, ale vždy měli něco jako genderovou nerovnováhu. BioWare si klade za cíl alespoň částečně napravit to v Mass Effect: Legendární sbírka, remasterovaný trilogický balíček všech tří her Shepard.

        Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

        V rámci obecných změn ve hrách bude nyní k dispozici „ikonická“ verze ženského Sheparda, jak je uvedena v Mass Effect 3. Ve skutečnosti, přivedení ikonické výchozí Femshep do úplné trilogie bylo „jednou z prvních věcí“, kterou Bioware na projektu udělal, podle ředitele prostředí a postav Kevin Meek.

        To znamená, že hráči femshep neprojdou otřesným zážitkem z navrhování vlastní postavy, jen aby si vybrali, aby se s nimi drželi nebo udělali otřesné přechod na mnohem lepší, ručně modelovanou verzi ve třetí hře. Nyní můžete od začátku do konce nést tento „boxový umění“ Sheparda – nebo pokud se rozhodnete, můžete ji vykopat a navrhnout vlastní vzhled.

        Spolu s jednoduše přivedením tohoto femshepu zpět do jiných her se také změnil a vylepšil model postav. Po pravdě řečeno, model femshep pravděpodobně nebyl tak dobrý jako mužský, který byl hlavovým skenováním skutečného člověka, model Mark Vanderloo.

        “Myslím, že byla opravdu dobrým příkladem postavy Me3, která měla nějaký prostor pro zlepšení,” vysvětlil vedení postavy Meek. “Udělali jsme na ní další průchod, kde jsme udělali všechno od mírného úpravy některých větších forem její tváře nebo přidání několika středních a jemných detailů, jako jsou vrásky, póry a specular -rozpad …”

        “Nakonec je stále stejný ikonický vzhled.”. Myslím, že kdybyste jí jen ukázali ve vakuu, mohli byste někomu opravdu odpustit, aby nutně neznal rozdíl. Ale zachytí světlo lépe a ona více soutěží s ikonickým mužským Shepardem, pokud jde o celkovou kvalitu.“

        Bez ohledu na to, jaký genderový Shepard si vyberete, a pokud jdete na výchozí nastavení nebo si uděláte nějaké vlastní přizpůsobení, Trilogy Remaster také nabízí další vylepšení oproti původnímu vydání hromadného efektu.

        Zpětné porty z ME3 vedle výchozí ženské Shepard jsou všechny možnosti přizpůsobení této hry. Tvůrce postav se v průběhu trilogie výrazně rozšířil, ale nyní si budete moci vybrat vlasy, make-up, jizvy a další přizpůsobení, které bylo dříve k dispozici pouze v ME3 ve všech třech hrách.

        Nejste přihlášeni!

        Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!