Proč jsme tak nadšeni z guinsoo s novou MOBA: Fangs, 32 nejlepších her MOBA, které si můžete hrát právě teď (2023)

Nejlepší zdarma MOBA hry pro PC a prohlížeč v roce 2023

Výsledkem bude dostatek prostoru pro inovace a experimentování, zpomalení vývoje meta a zpoždění nástupu stálé.

Proč jsme tak nadšeni z Guinsoovy nové MOBA: Fangs

Fangs by Hidden Leaf Games je MOBA, která pro hráče slibuje jedinečné herní příležitosti.

Fangs bude 4v4 akční hrdinský výtržník, který bude brzy k dispozici pro hru na PC.

Fangs oficiálně debutoval svůj herní přívěs a přestože jsme docela nadšení, určitě nás nepřekvapuje, že to slibuje, že bude měnič her v průmyslu pro více hráčů (MOBA). Steve “Guinsoo„Feak je jedním z největších jmen v odvětví MOBA, hraje klíčovou roli při zavádění a v čele úspěchu žánru prostřednictvím Dota: Allstars a pak jej zdokonaluje s League of Legends.

Nyní, když oznámil své spojení s Fangs Hidden Leaf Games a jeho herní přívěs ukázal spoustu slibů, určitě se mu podařilo upoutat naši pozornost.

Skryté hry Leaf ve vydání s jistotou tvrdily, “Naším posláním je rozšířit nejlepší boj ve své třídě prostřednictvím strategického rozhodování. Chceme zmocnit hráče, aby vyjádřili svůj styl s rychlým hrdinským výtržcem, který odměňuje adaptabilitu a přesnou dovednost.„Fangs vouches pro rychlé tempo hry, což umožňuje hráčům ponořit se přímo do hry bez potíží. Přináší také ke stolu spousta nových mechaniků, která přepsá žánr MOBA.

Přizpůsobení pro hrdiny

Hry Hidden Leaf uváděly, že hra má rozmanitý seznam hrdinů a hloubkový systém přizpůsobení. V podstatě tesáky umožní hráčům změnit „rozšiřuje“ každé kolo, aby mohli změnit svůj styl Play, aby odpovídali jakýmkoli výzvám týmu Comp. Vývojář vysvětlil, „Takže se vám líbí být pyromaniakem a vyfukovat věci, ale tým potřebuje léčitele? Žádný problém, vybavte své rozložení a proveďte exploze, nyní uzdravují své spoluhráče!

Změna role vaší hrdinské střední hry bude jednoznačným měničem her, konceptem, který je pro MOBA relativně nový.

Skočit přímo do akce

Fangs je neustále se vyvíjející MOBA 4v4, která se zaměřuje na strategie specifické pro hrdinu. Vývojář navíc zarušil, že hra okamžitě nechá hráče vstoupit do bitvy, místo hraní dlouhých zápasů. Skryté hry Leaf uvedly: „Známe bolest příliš dlouhých, natažených zápasů, takže chceme, aby naši hráči mohli jít rovnou k akci. Být schopen Změna na cestách a rychle posoudit situace jsou prvořadé, že jsou skvělé v tesácích.

Různé mapy, různé příležitosti ke hře

Fangs po vydání bude mít tři různé mapy, každý sportovní různé podmínky bojiště a jedinečné strategické výzvy uvedené v různých prostředích. Tři mapy jsou Embersong, Stormheart a Crownwatch.

Zatímco hraní stejné mapy v jiných MOBA by se mohlo opakovat, protože hráči nakonec zjistí nejlepší způsob, jak hrát „meta“, hráči podstoupí různé herní zážitky se třemi mapami v tesácích. Tato rozmanitost při výběru map také bude hra vzrušující a poskytne variabilitu v herním stylu a strategiích, bez stagnace.

Výsledkem bude dostatek prostoru pro inovace a experimentování, zpomalení vývoje meta a zpoždění nástupu stálé.

Elementární hory zlomených říší

Tesáky se točí kolem krásného, ​​přesto nebezpečného světa zlomených říší. Tesáky jsou magické hory, které ovlivňují vše na světě. Zatím existuje sedm odlišných tesáků, z nichž každý má různé magické vlastnosti: Scorch, Storm, Sea, Gale, Slunce, Země a led.

Tyto hory jsou od stvoření v centru kultury a konfliktů a staly se nejvyhledávanějším zdrojem na světě. Hry Skryté listy popsaly zlomené říše jako „Po velké kalamitě magie tesáků roste nestabilní a zlomené říše se na pokraji nového věku tajemného otřesu otřesů. Kdo bude vytvořit svou legendu v této nové éře konfliktu a na který bude zapomenut? Ještě se o tom rozhodne.

Elementární hory nebo tesáky

Různá řada hrdinů Fangs

Hráči budou mít možnost vybrat mezi 14 různými hrdiny a Hidden Leaf Games uvedli, že každý hrdina bude mít konkrétní herní styl a vyhrazuje je, aby je přizpůsobil s nimi.

Současných 14 hrdinů je následující:

 • Astrada, královský devastátor
 • Belroth, Wraith of Deepwoods
 • Brutus, býk
 • Ethryn, štít východu
 • Fiorne, poslední Lance
 • Ishir, meč osudu
 • Kiona, pěst rady
 • Rayo, bleskové eso
 • Rose, Dreadreaver
 • Rowan, Glade Knight
 • Somna, Dreamweaver
 • Chomáčci, zvědavý cestovatel
 • Yanari, Lionsworn
 • Zoey & Boo, The Healing Helpers

Vývojář uvedl, že tesáky se budou snadno učit a těžko se ovládat, protože pozvala nové hráče i veterány MOBA. Očekává se, že bariéra Fangs vstupu bude nízká, takže každý má příležitost ochutnat a zažít krásu žánru. Zejména vývojáři budou každé dva týdny tlačit aktualizace a vyvážení do hry.

Dávejte pozor na sociální média Fangs, protože se zdá, že skryté hry mají mnoho oznámení. V současné době Fangs hostí, aby zlepšil hru začleněním zpětné vazby hráče. Můžete také seznamu Fangů na přání ve společnosti Steam a The Epic Games Store a také se připojit k komunitě Fangs na Discord.

Nejlepší zdarma MOBA hry pro PC a prohlížeč v roce 2023!

32 Hry MOBA zdarma nalezených v našem seznamu! Vezměte prosím na vědomí, že také zahrnujeme online hry pro více hráčů s prvky MMO.

Battle Arena

Crystal Clash

Primordials: Battle of Gods

Procházejte platformou:
Populární značky:
Další značky:
Seřazeno podle:

Battle Arena

Battle Arena

Battle in PVP v reálném čase bojí v MOBA s některými prvky RPG.

K dispozici na prohlížeči

Warlander

Warlander

Mágové, středověké zbraně a dokonce i roboti se spojí ve strategii PVP zdarma pro všechny.

K dispozici na Windows

Kingshunt

Kingshunt

Boj na 5V5 jízdních pruhů kompletní s cíli, kouzelnými kouzly a střetem oceli.

K dispozici na Windows

Tesáky

Tesáky

MOBA více v souladu s nápady Battlerite spíše než nápady League of Legends.

K dispozici na Windows

Omega Strikers

Omega Strikers

Myslím, že MOBA splňuje fotbal. Dostal jsem to do hlavy? Jo, to je skoro.

K dispozici na Windows

Drifters kořistí galaxie

Drifters kořistí galaxie

Kořist a střílet na obsah vašeho srdce v drifterech, kořist galaxie, vysoce létající střelec s volným hráčem od Blind Squirrel Entertainment! Potrubí na váš driftpac a přiveďte svůj těžce vydělaný kořist zpět k dropship, ale dejte si pozor-vaši soupeři se vás pokusí zmírnit vaše kořist a nárokovat si to pro sebe!

K dispozici na Windows

Primordials: Battle of Gods

Primordials: Battle of Gods

Bojujte v epickém PvP 1v1 “TUG-WAR” MOBA-like duels in Free-to-Play Battler Prividials: Battle of Gods! Vyvolejte obrovskou armádu prvotních a odložte je do boje proti vašemu soupeři, dominujte jeho armád.

K dispozici na Windows

Super Mecha Champions

Super Mecha Champions

Skočte do svého mecha a vévoda to se zbytkem světa v Super Mecha Champions, bezplatný bitvu Royale z Netease. Vaše bojiště je futuristické manga inspirované alfa město, kde si vyberete svého pilota esa, vyberte jednu z 10 mecha, přizpůsobte jej podle svých představ a pomlžte se do zuřivého boje!

K dispozici na Windows

Věčný návrat: Černé přežití

Věčný návrat: Černé přežití

Vezměte si všechny příchozí v Free-to-hrajícím MOBA/Survival/Battle Royale Mash-up věčný návrat: Black Survival. Vědecká organizace Aglaia vytváří rasu pokročilých lidí s úžasnými silami a zkouší je v experimentálních bitvách proti sobě, aby zjistila, kdo vyjde nahoře!

K dispozici na Windows

Krev oceli

Krev oceli

Veďte své armády k vítězství ve hrách YC, který hraje Středověký simulátor oceli, který je hraním zdarma! Převezměte roli slavného generála z historie, od Julia Caesara po Joan z Arc po Lyu Bu a nabíjejte do bitvy v čele elitního jádra válečníků.

K dispozici na Windows

Crystal Clash

Crystal Clash

Crystal Clash je bezplatný fantasy hrad obléhání RT od křupavé hry Leaf. Vytvořte své armády z desítek silných jednotek a mocných kouzel a převzetí jak šéfů PVE, tak konkurenční zápasy proti jiným hráčům.

K dispozici na Windows

Minion Masters

Minion Masters

Vyvolejte své přisluhovače a jděte do války v Minion Masters, bitvu o volný pruh z Betadwarf. Vyberte si svůj balíček přisluhovačů a pošlete je pochodu k vítězství – nebo jejich zkáze – a zároveň je podporate kouzly a schopnostmi.

K dispozici na Windows

Battlerite Royale

Battlerite Royale

Battlerite Royale je hra Battle Royale zdarma založená na populární hře od Battlerite z Stunlock Studios. Připojte se k akci na mapě, která je 30krát větší než vaše typická mapa Battlerite, ale dejte si pozor na zasahující vír smrti, který bude hláskovat váš zkázu!

K dispozici na Windows

Spellsworn

Spellsworn

Souboj na smrt ve stále ztřesené aréně v Spellsworn, hraní hra arény zdarma z Frogsong Studios, inspirované klasickými hrami PvP Arena. Vyberte si svého kouzelníka bojovníka a nahraďte ho s nejlepšími silami a vybavením a při hraní vylepšujte svou sestavu v obchodě.

K dispozici na Windows

Awesomenauts

Awesomenauts

Bojujte o budoucnost a buďte naprosto úžasní v Awesomenauts, 2-D, boční porovnávací MOBA, která je nyní ještě lepší, když je to zdarma! Hrajte online nebo místní multiplayer v zápasech 3v3 nebo smrtů.

K dispozici na Windows

Vyrostlé stroje

Vyrostlé stroje

Nakopněte to do vysokého vybavení s těžkými kovovými stroji, titul zdarma, který spojuje závody a hraní MOBA do rychlé, vysoce oktanové směsi strategie a chaosu! Po apokalypse hrají šíleni válečníci nebezpečnou hru kuře a vytáhnou jejich vozidla, aby dodali bombu na základnu svých soupeřů.

K dispozici na Windows

Jedna věž

Jedna věž

Připravte se na intenzivní akci jeden na jednoho s jednou věží, „mikro-moba“ od Skyreacher Entertainment, kde je vítězství nebo porážka zcela na vás. Vyberte si svého hrdinu a pečlivě si vyberte svou vlnu přisluhovačů, abyste postupovali po jediném pruhu a zničili soupeřovu věž – ale pozor na pasti!

K dispozici na Windows

Battlerite

Battlerite

Ze stejného týmu Dev, který vám přinesl mistry Bloodline Champions, přichází Battlerite, bezplatná moba s obsazení barevných postav a zaměření na hru založenou na dovednostech. Se zaměřením na krátké zápasy a rychlou akci hraje Battlerite frenetickým tempem a nabízí režim diváků, takže můžete povzbudit své oblíbené hráče.

K dispozici na Windows

Paladins

Paladins

Paladins: Šampióni říše jsou Hi-Rez Studios ‘Přijměte žánr boje proti aréně, přijímat narážky z více her a aplikovat jedinečný lesk středověkého chaosu! Paladins má styl hry podobný her jako Overwatch nebo Battleborn.

K dispozici na Windows

Hrdinové bouře

Hrdinové bouře

Heroes of the Storm je rychle se rozvíjející MOBA od Blizzard Entertainment, která staví hrdiny (a darebáky) z každé z ikonických vesmírů studia proti sobě v několika objektivních orientovaných mapách. Na rozdíl od jiných MOBA, Hots se vzdává položek a tradičního vývoje schopností, ve prospěch pasivních zvětšení jejich schopností, z nichž si mohou hráči vybrat v intervalech na úrovni na úrovni.

K dispozici na Windows

Defenders Dungeon 2

Defenders Dungeon 2

Defenders Dungeon 2 je pokračování velmi populárních obranných her věží Dungeon Defenders. Originál představoval jedinečné hráči hrdinů, z nichž si mohli vybrat, každý s vlastními speciálními schopnostmi, přetrvávajícím vyrovnáváním a získaným zařízením.

K dispozici na Windows

Božské duše

Božské duše

Divine Souls je bezplatný 3D akční bojový MMORPG z Outsparku, s jedinečnými třídami postav, ukládáním zbraní, hraniční hraní arkádového stylu a nepřetržitým akcí. Chcete -li se proměnit v božskou duši, osvícenou, musíte v bitvě zvládnout působivou řadu komba, dovedností a zbraní.

K dispozici na Windows

Robocraft

Robocraft

Robocraft je střelec vozidla, ve kterém hráči staví a poté bojují se svými vlastními robotickými výtvory. Robocraft obsahuje neuvěřitelně flexibilní editor vozidel, který umožňuje hráčům umístit jednotlivé bloky ve stovkách konfigurací, což jim dává možnost vytvářet skutečně jedinečné návrhy robotů.

K dispozici na Windows

Archeblade

Archeblade

Archeblade je nereálná 3-poháněná týmová bojová hra vyvinutá společností Codebrush Games. V archeblade si hráči mohou vybrat z různých postav, každý s vlastním jedinečným bojovým stylem a kombinovanými schopnostmi.

K dispozici na Windows

Smite

Smite

SMITE je MOBA třetí osoby publikovaná společností Hi-Rez Studios. Na rozdíl od jiných MOBA, Smite umístí kameru do perspektivy třetí osoby za Bohem.

K dispozici na Windows

Psi of War Online

Psi of War Online

Na základě slavné konfrontace miniaturních deskových her je Dogs of War Online jedinečnou taktickou hrou založenou na přehrát, která založí na hraní, která nastavuje hráčům třístně konflikt mezi silami světla, tmavého a osudu. Hráči budou muset stavět své jednotky a zapojit se do divokých bitvy jménem svých zaměstnavatelů, ať už jsou kýmkoli.

K dispozici na Windows

Dota 2

Dota 2

Dota 2 je 3D MOBA publikovaná Valve. Oficiální remake původního modu Dota, Dota 2 přináší z originálu přes 100 původních hrdinů.

K dispozici na Windows

Panzar

Panzar

Panzar je zdarma hrát týmové MMO založené na CryEngine 3 vyvinuté společností Panzar Studios. V Panzaru si hráči mohou vybrat z jedné z 8 různých tříd, z nichž každá má vlastní jedinečné schopnosti a bojové styly.

K dispozici na Windows

AirMech Strike

AirMech Strike

AirMech je 3D sci-fi rT od uhlíkových her, k dispozici v prohlížeči (Chrome) a prostřednictvím Steam s hraními hraní ve stylu Dota ovládat transformující mech, který může v této hře na tuto strategickou hru odletět v okamžiku. Bojovat na zemi nebo přepněte do vzduchu, abyste létali a vyzvedli jednotky pro přepravu.

K dispozici na Windows

Krevní šampióni

Krevní šampióni

Krevní šampiony je zdarma hrát 3D arénu PVP MMO Game publikované společností FunCom a byla porovnána s obranou Antients a World of Warcraft Arena. Ale místo toho, aby se spoléhal na zabíjení plíží nebo broušení pro nejlepší sadu zařízení, je krevní linie hra založená na dovednostech.

K dispozici na Windows

League of Legends

League of Legends

League of Legends (LOL) je tvorba nepokojových her inspirovaných klasickou obranou Antikes Warcraft III. Tato bezplatná hra MMO mísí strategii a prvky RPG dokonalým způsobem, aby nabídla vzrušující a vždy odlišné zápasy.

K dispozici na Windows

Pocket Starships

Pocket Starships

Vystřelte do Adventure in Pocket Starships, prohlížeč zdarma MMORPG s rychle se rozvíjejícími hvězdnou lodí! Hrajte se svými přáteli nebo jděte sami tím.

K dispozici na prohlížeči

FAQ

Často kladené otázky

Co má MOBA?

„MOBA“ znamená “Multiplayer Online Battle Arena„A obvykle popisuje konkurenční hru, kde týmy hráčů soutěží, aby buď zničily nepřátelský tým, nebo zničily struktury na mapě, které drží nepřátelský tým. Každý hráč obvykle ovládá jednu konkrétní postavu s jedinečnými dovednostmi a schopnostmi a využívá tyto schopnosti, aby pomohl jejich týmu při vítězství v zápase.

Názvy MOBA mají obvykle podobné rysy jako „jízdní pruhy“ (nebo cesty, které jdou z jedné strany mapy zápasu na druhou), struktury, které každý tým ovládá, které je třeba zničit, a „Creeps“, které jsou kontrolovaní přisluhovači AI, s nimiž pomáhají posunutí zápasu vpřed a pomáhat hráčům při převzetí cílů na mapě.

Zajímavým faktem o žánru MOBA je to, že jej vytvořili hráči. Začínáme, když hráč vytvořil úpravy v mapách Starcraft i Warcraft III, tento styl hry pak explodoval, když vývojáři vyzvedli režimy a začali vytvářet vlastní plné verze žánru.

K dispozici je také spinoff her MOBA obvykle označovaných jako „Auto-Battlers.„Tyto hry mají často jízdní pruhy jako MOBA a podobné cíle, ale namísto týmové hry mají tyto hry obvykle bitvy 1-na-1, kde hráči vytvářejí jednotky s kontrolou AI, které pak procházejí jejich jízdním pruhem a provádějí vyhrazené funkce. Strategický prvek v těchto hrách obvykle přichází na hráče před konstrukcí načítání jednotek, které jim poskytnou nejlepší výherní nastavení.

Jaké jsou nejlepší MOBA zdarma v roce 2023?

Nejlepší bezplatné tituly MOBA byly tak dlouho, protože „velcí psi“ v tomto žánru bylo obtížné svrhnout jejich obvykle spravedlivé platební modely zdarma a solidní konkurenceschopné hry.

Zde je několik možností pro ty, kteří si chtějí prohlédnout jejich první MOBA, je však třeba poznamenat, že MOBA jsou vysoce strategické a obvykle vyžadují hodně týmové práce, takže MOBA může být o něco obtížnější učit se a stát se v jiných videích hry. V žádném pořadí:

1. League of Legends
2. DOTA 2
3. League of Legends
4. Smite
5. Hrdinové bouře

Co je nejjednodušší MOBA hrát?

Existuje několik her MOBA, které jsou známé tím, že jsou relativně snadné vyzvednout a hrát, dokonce i pro hráče, kteří jsou v žánru nové. Zde je několik možností zdarma, které byste mohli zvážit: Smite, Paladins a Pokémon Unite.

Nakonec bude nejjednodušší MOBA záviset na vašich osobních preferencích. Doporučujeme se vyzkoušet několik různých MOBA, abyste zjistili, který z nich se vám nejvíce líbí.

Nová ambiciózní hra MOBA pocházející od bývalých Bungie, Riot Games, Blizzard Developers

Projekt Loki Gaming

Onmsft.com

Zatímco Microsoft a Activision to vévodí u soudu proti americké federální obchodní komisi nad titulem Blockbuster Call of Duty, vývojáři z Theorycraft pracují na novém projektu, který má potenciál přehrát stín vysoce ceněného střelce první osoby.

V rozhovoru s Polygonem odhalily Theorycraft Games několik podrobností o nadcházejícím titulu, na kterém pracují, a zahrnuje „Hero Battleground založené na týmu“ v žíle League a Dota 2.

Nový projekt Passion Theorycraft byl interně označován jako projekt Loki a testeři, kteří získali včasný přístup ke hře, popisují to, protože „League Meets Apex Meets Smash.“

Hráči projektu Loki jsou seskupeni do týmů se čtyřmi hráči a spadli do velké mapy Ala Fortnite, ale mapy jsou zasazeny do oblohy a boj se skládá ze střelby i držení.

Podobně jako Dota 2, hra představuje pohled shora dolů na rychle se rozvíjející akci ve hře.

Na otázku ohledně zřejmého srovnání s League of Legends a Dota 2 a co by tuto hru oddělilo, vysvětlil výkonný producent Jonathan Belliss,

Myslím, že většina lidí, když to vidí, jsou jako, ach jo, vypadá to jako moba. Ale když na to položíte své skutečné ruce a hrajete to, ve skutečnosti se to cítí docela jinak. Mnoho našich playthesterů nám říká, že je to spíš jako Hyper Light Drifter nebo vstoupit do gungeonu-střelec shora dolů s jemnozrnnými ovládacími prvky WASD s bojem založeným na AIM. Méně jako to, jak moba ovládá. V MOBA vydáváte příkaz hrdinu a pak se pohybují na bojišti. Pro nás, ty jsi ten hrdina, pohybujete se.

Existují prvky MOBA, které jsou v naší hře naživu a dobře. Existuje rozmanitá sada fantazií charakteru her a jsou postaveny tak, že se chcete spojit se svými přáteli a používat je [spolupracovat] a mít velké komba wombo – věci, které byste očekávali od ligy Legendy nebo Dota.

Existuje také řada agenturních pravomocí a schopností, které mají být opravdu expanzivní, pokud jde o prostor možnosti, zatímco si myslím, že pokud se podíváte na jiné bitevní královské království-mnoho z nich jsou založeny na vojenských simulacích/zbraních, takže jsou, takže jsou, takže jsou, takže jsou, takže jsou, takže jsou, takže jsou trochu zúžené – máme technologii, fantazii, magii a všechny tyto různé věci. Snažíme se na to naklonit a dát vám hodně agentury nejen na to, jak hrajete, ale jak ovlivňujete karanténu.

Další standout pro projekt Loki je jeho vývojářský fond, který zahrnuje talent od vývojářů, kteří opustili studia, jako jsou Riot Games, Bungie a Blizzard, všechny známé pro úspěšné tituly v každém žánru pákovém pro hraní hry.

Mnoho z nás pracovalo ve opravdu velkých společnostech a když pracujete ve opravdu velkých společnostech, soustředíte se na mnoho různých věcí. Chceme se jen soustředit na jednu hru a učinit tuto hru tak dobrou, jak to může být. V některých z těchto jiných prostředí je to opravdu těžké – a na tyto další společnosti to není žádné klepání; Snaží se dosáhnout věcí, které jsou mnohem větší než individuální hra. Ale mnoho z nás je opravdu, opravdu vášniví konkurenční hráči. A chceme se jen soustředit na skvělou konkurenční hru a nic jiného.

V rámci turné v médiích vydala Theorycraft téměř 5 minut dlouhé video na YouTube, kde bývalý vedení League of Legends a bývalý vývojář v Bungie Joe Young prochází některými z prvních podrobností o projektu Loki a také žádost o získání Více testerů se připojí.

Jak průmysl čeká s návnadou dechem, aby zjistil, co Fallout pochází z bloku nebo případného uzavření dohody Microsoft a Activision, stále je osvěžující vidět, jak se nezávislá studia vycházejí, aby poskytovala nové herní zážitky pro komunitu.

Pro Project Loki není k dispozici žádný oficiální časový rámec ani plán, ale Theorycraft nabízí registrační stránku pro každého, kdo má zájem o testování včasných sestavení nového názvu.