Prodej Steam Halloween je živý | PC Gamer, The Steam Halloween Sale je živý a The Dark Horse Game of the Year je jen 4 $ | Gamesradar

Prodej Steam Halloween je živý a hra roku Dark Horse je jen 4 $

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Prodej Steam Halloween je živý

The Steam Scream Fest 2022 obsahuje slevy a události na strašidelných, strašidelných a děsivých hrách.

Halloween je stále ještě týden pryč, ale sladké dobroty jsou zde již – alespoň na páře, kde nyní probíhá Steam Scream Fest.

Předvídatelně je Big Halloween extravaganza ve společnosti Steam zaměřena na strašidelnou a strašidelnou: hrůzu, hrůza přežití, temná fantazie, lovecraftian příběhy a další formy nadpřirozených shenaniganů. Během prodeje bude také zaměřena řada her, které pořádají sezónní akce.

Několik příkladů, které vám pomohou začít:

A pokud dáváte přednost svým Halloweenským hrůzám s trochou měkčí hrany, existuje také „hloupá“ kategorie, do které se můžete ponořit, představovat hry jako Cult of the Lamb, Monster Prom 2: Monster Camp, Plants vs. Zombie a Ghostbusters remastered.

To je víc než a málo Doporučení, ano, ale v mé obraně se v tomto prodeji děje spousta dobrých věcí a je snadné se unést. V obchodě Steam Points jsou také nové pozadí profilu, avatary, nálepky a další takové digitální předměty.

Během akce je k dispozici také řada ukázek pro aktuální a nadcházející hry. Jedna hra, která na této frontě dělá něco trochu jiného, ​​je hororová střelce pro přežití, kterou zde dnes večer zemřete, která v průběhu akce provozuje šest různých demonstrací, každá z nich staví na událostech poslední.

Steam Scream Fest je nyní živý a běží do 10:00 PT/1 PM ET 1. listopadu.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Andy Chalk

Andy hraje na PC od samého začátku, začíná jako mladík s textovými dobrodružstvími a primitivními akčními hrami na kazetě TRS80. Odtud promoval do slavných dnů Sierra Online Adventures a MicroProse Sims, provozoval místní BBS, naučil se stavět počítače a vyvinul dlouhodobou lásku k RPG, pohlcujícím simům a střelcům. V roce 2007 začal psát videoherní zprávy pro The Escapista a nějak se mu podařilo vyhnout se propuštění až do roku 2014, kdy se připojil k bouřlivým řadám PC Gamer. Pokrývá všechny aspekty odvětví, od nových herních oznámení a poznámek o záplatách po právní spory, škubnutí hovězího masa, esports a Henry Cavill. Spousty Henryho Cavilla.

Prodej Steam Halloween je živý a hra roku Dark Horse je jen 4 $

Upírští přeživší

2022 Steam Halloween Sale je živý s některými děsivými dobrými obchody právě včas pro nejstrašnější roční období.

Když se v posledních několika dnech sezóny čarodějnice vyhříváme v záři plných měsíců, Jack-O’-Lanterns a radioaktivní Halloween Candy. To je místo, kde přichází výprodej Steam Halloween a nabízí strmé slevy na širokou škálu trojnásobných hrůzných, strašidelných nezávislých potěšení a multiplayerů.

Mezi hlavní body, které je třeba zmínit přímo nahoře, patří The Dark Horse Contender za rok 2022 roku: opravdu brilantní upírští přeživší, což je právě 4 $ právě teď (není to drahá hra za plnou cenu, ale dohoda je dohoda.) Pak je tu vysoce podceňovaná hororová hra s otevřeným světem Ghostwire: Tokio, která vás namočí v neonovém japonském folklóru za nízkou cenu 30 $ a jedna z mých oblíbených multiplayerových hororových her, zvrací, v prodeji za spravedlivé 4 $.

Můžete se vydat na Steam a podívat se na prodej v plném rozsahu, ale zde jsou některá doporučení rozdělená do tří kategorií: roztomilé a spoopy, chlupaté a děsivé a plné trauma vyvolávat.

Tady jsou Nejlepší nabídky z prodeje parní Halloween z roku 2022:

SPOOPY

Děsivé

Děsivé

Ještě vyděšený? No, jedna věc strašidelnější než tyto hry je skutečnost, že prodej končí 1. listopadu, takže máte jen několik dní na to, na které, pokud existují, chcete zachytit. To znamená, že pokud vám chybí prodej, budete mít více šancí ušetřit, když se parní podzimní prodej zahajuje 22. listopadu.

Pokud jste skutečný hororový buff, nejlépe se ujistěte, že jste z našeho průvodce po Nejlepší hororové hry kdy byl vyroben.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jordan Gerblick

Po získání titulu v angličtině z ASU jsem pracoval jako editor kopií, zatímco na volné noze pro místa, jako je časopis SFX, RANT Screen, Game Revolution a MMORPG na straně. Nyní, jako spisovatel štábu na západním pobřeží Gamesradar, jsem zodpovědný za správu západní regionální výkonné pobočky webu, aka mého bytu a psaní o jakékoli hororové hře, kterou se příliš bojím dokončit.

Nelíbí se mi nový tajný boj Yakuzy? Jako drak: Nekonečné bohatství umožňuje Kiryu přejít na brawling v reálném čase

Call of Duty Crossovery jsou nyní doslova divoké jako peklo: Nicki Minaj může použít Doomovu super brokovnici k zabití Lilith Diablo 4