Producent Overwatch 2 sdílí aktualizaci Pink Mercy Skin, protože fanoušci požadují svůj návrat – Dexerto, Pink Mercy Skin Overwatch 2 není zpět, ale charitativní akce jsou | PCGamesn

Pink Mercy Skin Overwatch 2 není zpět, ale charitativní akce jsou

Pink Mercy je jednou z nejvzácnějších a nejvyhledávanějších kůží overwatch od té doby, co bylo v roce 2018 propuštěno, aby získala peníze na Nadaci pro výzkum rakoviny prsu.

Producent Overwatch 2 sdílí aktualizaci Pink Mercy Skin, protože fanoušci požadují svůj návrat

Růžová Mercy Ow2 Skin Flying

Blizzard Entertainment

Hráči Overwatch 2 touží po růžové Mercy Skin, aby se vrátili k jedné z loutkami hry, aby zazvonili.

Pink Mercy je jednou z nejvzácnějších a nejvyhledávanějších kůží overwatch od té doby, co bylo v roce 2018 propuštěno, aby získala peníze na Nadaci pro výzkum rakoviny prsu.

Kůže, která v té době stála 15 $, přišla s řadou jedinečných efektů, díky nimž vynikl od ostatních kosmetik Mercy a byla považována za jednu z nejkrásnějších skinů vydaných pro populárního hrdinu.

Článek pokračuje po reklamě

O několik let později musí Blizzard ještě přinést růžovou milosrdenství zpět nebo uvolnit jinou charitativní kůži, ale to nezabránilo hráčům v žádosti o to, což mělo za následek, že výkonný producent Jared Neuss reaguje na požadavky.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch Pink Mercy Rakovina prsu Povědomí o pokožce

Fanoušci Overwatch 2 požadují, aby se růžová milosrdenství vrátilo.

Overwatch 2 odhaluje růžovou aktualizaci pleti Mercy a není to dobré

Jak se hráči napříč X, Reddit a další weby sociálních médií zeptali na Pink Mercy, se nakonec vrátil, zazněl Jared Neuss Overwatch 2 a zabýval se požadavkem.

“Nemáme v plánu přivést zpět růžovou milosrdenství zpět,” připustil a zopakoval dřívější komentáře, když Amazon Prime Gaming reklama škádlila návrat kůže.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Producent dále poznamenal, že zatímco tým slyší žádosti o přivedení kůže zpět, má v tuto chvíli jiné priority, a proto se nevrátil v žádné kapacitě.

Chvíli jsem to oslovil a věci se nezměnily – nemáme v plánu přivést růžovou milosrdenství právě teď.

Rozhodně nechci, abyste se vy nebo nikoho jiného cítili ignorováni nebo neslýchaní, ale v tuto chvíli jsme zaměřeni na jinou práci. Pokud se to změní, budeme o tom hlasitě!

– Jared Neuss (@ohreallyjared) 21. srpna 2023

“Rozhodně nechci, aby se vy nebo nikoho jiného cítili ignorováni nebo neslýchaní, ale v tuto chvíli jsme se zaměřili na jinou práci.”. Pokud se to změní, budeme o tom hlasitě!”Neuss dodal.”.

Článek pokračuje po reklamě

Bohužel se zdá, že to vylučuje možnost, že se růžová milosrdenství brzy vrátí, ale na jasné straně se také zdá, že se kůže může vrátit, jen dále dolů po linii.

Článek pokračuje po reklamě

I když to nemusí být novinky Overwatch 2 hráči a Mercy Mains doufali, fanoušci mohou v následujících měsících očekávat více crossoverových kůží, takže to nezapomeňte udržet zamčenou Dexerto po nejnovější.

Pink Mercy Skin Overwatch 2 není zpět, ale charitativní akce jsou

Jedna z nejpopulárnějších vzácných kůží Overwatch 2 se nevrátí, navzdory nepoctivému vzhledu, ale Blizzard v budoucnu plánuje dělat více charitativních akcí.

Overwatch 2 Pink Mercy Skin - milosrdenství v její charitativní růžové oblečení s blond coptails, dává úšklebný vzhled

Publikováno: 15. dubna 2023

Sběr sběru Overwatch 2 Skins je pro mnoho hráčů velkou součástí přitažlivosti, ale jedna z jeho nejpopulárnějších kůží po celá léta unikla některým. Růžová pleť Overwatch 2 Pink Mercy byla k dispozici v rámci charitativní jednotky, ale od té doby nebyla k dispozici ve hře pro více hráčů. Jeho nedávné vystoupení v reklamě Amazon Prime Gaming inzerát způsobil, že byly vyvolány otázky, ale výkonný producent hry říká, že to byla chyba.

Růžová pokožka Mercy byla v prodeji v květnu 2018 v prodeji, aby získala peníze na Nadaci pro výzkum rakoviny prsu. Od té doby to nikdy nebylo k dispozici, přesto zůstává jedním z nejžádanějších vzhledů švýcarského léčitele. Někteří hráči dokonce zašli tak daleko, že žádají o koupi účtů Battlenet, aby na to dostali ruce (něco, co je proti smluvním smluvním podmínkám Blizzard, takže to nezkoušejte sami).

Nedávné opětovné opětovné objevení v hlavní herní reklamě, která pro své předplatitele zobrazuje, vedla k tomu, že mnoho hráčů se ptal, zda se kůže konečně vrátila. Bohužel tomu tak není; Reklama byla sundána a výkonný ředitel společnosti Overwatch 2 Jared Neuss říká (přes kavalérii Overwatch), „Pink Mercy, které se zobrazuje, nebylo úmyslné, promiň. Tento konkrétní kus jsme nevytvořili a ujistili jsme se, že chybu napravíme poté, co jsme ji viděli.“

Když mluvíme o účtu Twitter s názvem „Bring Back Pink Mercy 2023“ (v případě, že jste měli pochybnosti o žádosti o kůži), Neuss pokračuje: „Absolutně chceme dělat více charitativních událostí a diskutujeme o možnostech. Jakmile budeme mít věci zamčené, určitě je oznámíme!“

Overwatch 2 Pink Mercy - Exchange na Twitteru, kde producent Overwatch 2 Jared Neuss uvádí:

Neexistuje samozřejmě žádná záruka, že takové události uvidí návrat růžového milosrdenství – ale sám Neuss říká, že by byl nadšený vyhlídkou. “Poprvé jsem to zmeškal,” vysvětluje, “takže sobecky chci, aby to získal další výstřel a zároveň podporoval velkou věc.„Poslední slovo na kůži však bylo od komunitního manažera Andyho Belforda, který v březnu 2022 uvedl:„ Nemáme v plánu vrátit růžovou Mercy Skin nebo ikony.“

S jeho výraznými vizuálními efekty a zvukovými narážkami je růžová milosrdenství možná nejbližší původní hra přišla na mýtické kůže Overwatch 2, takže by to určitě bylo vítaným pohledem, kdyby se vrátil.

Nyní, když probíhá sezóna Overwatch 2 Season 4, ujistěte se, že jste na vrcholu meta kontrolou našeho seznamu nejlepších postav Overwatch 2, které si můžete hrát. Aaron Keller z Blizzardu také škádlil změny Lifeweaver, které brzy přicházejí do aktualizace.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

Vypořádat se s tím: Pink Mercy Overwatch 2 Skin je navždy pryč

Vypořádat se s tím: Pink Mercy Overwatch 2 Skin je pryč navždy obal

Je to navždy pryč, je mi to líto. Pink Mercy Overwatch 2 Charity Skin se nikdy nevrátí.

Hey Overwatch 2 Fanoušci: Naučte se upozornit. Prostě to do tebe není. Není to ona, jsi to ty. Jste nejslabší odkaz. Prosím opusťte zámek. Nyní musíte opustit dům velkého bratra. Byl jsi nasekaný. Chcete -li parafrázovat naši královnu Taylor Swift: to jsi ty, ahoj. Jsi problém, jsi to ty. Nebo být více tupý: Pink Mercy Overwatch 2 Charity Skin není nikdy, nikdy se do hry nevrátí zpět.

A přesto někteří lidé stále drželi naději za posledních několik týdnů díky chybě editace vánice, která by jedna z nejvíce omezených kůží v Overwatch se vrátila. No, mýlíš se. omlouvám se.

Jaká růžová Mercy Overwatch 2 Skin?

Vydáno v květnu 2018, kůže Pink Mercy Overwatch byla součástí společného úsilí Blizzarda s nadací pro výzkum rakoviny prsu. To, co tuto propagaci vyniklo mezi tolika dalšími ze své ILK, bylo to, že „Blizzard Entertainment daruje 100% výnosy, které dostává od všech růžových prodejů pokožky Mercy na BCRF, se zaručený minimální dar 250 000 $ (USD).”

Dává dokonalý smysl, že se tato kůže nikdy nevrátí, protože to byl celý bod propagace. „Vyděláváme tuto velmi omezenou věc, abychom získali co nejvíce peněz. Jednat podle toho.”

Bez ohledu na to, Overwatch Stans nikdy nebyl schopen pustit. Podívejte se na „milosrdenství“ a na Twitteru dostatečně přejděte dolů a vy. Nejprve pravděpodobně zasáhnete hodně pravidla 34. Poté, co to všechno je mimo způsob, jak nevyhnutelně najdete někoho, kdo si stěžuje na růžovou Mercy Skin, která není k dispozici.

V okamžiku se to stalo spíše meme než skutečná výzva k akci. Je to skoro jako staré zpěvy „CM Punk“, které proklínaly všechny živé show World Wrestling Entertainment po desetiletí. Vyvolává vyvolání spíše prohlášením o obtěžování a opovržení, než žádá, aby se kůže vrátila.

Zmeškal jsi, chlapče

<em></p>
<p>Komentář od komunitního manažera Blizzard Andyb, potvrzující zřejmé.</em>“width =” 747 “výška =” 475 ” /></p>
<p><em>Komentář od komunitního manažera Blizzard Andyb, potvrzující zřejmé.</em></p>
<p>Takže to, co tentokrát narušilo klaunské auto a přimělo se, aby si všichni mysleli, že růžová kůže se vrátila? Problém se objevil minulý měsíc, když příspěvek Amazon Prime Gaming Video, který oznamuje novou propagaci Overwatch 2. To samozřejmě probudilo spací zvíře a Amazonovo volání „To se děje!„Všechny všichni byli horkou a obtěžovali.</p>
<p>Blizzard se rychle omluvil za chybu a uvedl, že to nebyl náznak, že se kůže vrátila. Na konci března byly dveře zavřeny, když modrý příspěvek komunitního manažera důrazně řekl: „Nemáme v plánu přivést zpět růžovou milosrdenskou kůži nebo ikony.”</p>
<h2><span id=Proč to nejen přivést zpět?

Žijeme ve světě, který se najednou stal posedlý digitálním nedostatkem díky zlaté horebě NFT. Šílenství NFT však bylo založeno na dosah, který může digitální objekt zrát v hodnotě, ale pouze pokud jste se dostali do přízemí co nejdříve. O čem mluvíme s odkazem na kůži Pink Mercy Overwatch 2, není to tak. Kůže již nenabízí nic společného s nedostatkem, hodnotou, spravedlností nebo hodnotou.

Bylo to pro charitu. Jednorázová propagace, která měla nabídnout položku, která nikdy-a nikdy by neměla být znovu nabízena. Zmeškal to poprvé? Moc špatné. Ve světě, kde se herní položky nazývané „vzácné“ ve skutečnosti nic neznamená, je o to důležitější, že Blizzard tuto pokožku už nikdy neprodává.

Chválím Blizzard za to, že se držel jeho zbraní. Kůže byla okamžik v čase, měla by mít co nejvíce peněz na výzkum rakoviny prsu. Prodalo by se také, kdyby propagace řekla: „Prodáme to znovu v určitém okamžiku po silnici!” Ne. Společnost uvedla, že jakmile bude pryč, bude to navždy pryč a to by mělo něco znamenat.

Nejen, že je to slib pro lidi, kteří si koupili a dostali kůži, ale je to vzácná jistota, že ve svém slově vezme vydavatele her.

Takže se těším na tuto konverzaci, která se znovu stane, až se příště uvolní. Dobrá.

Zůstaňte naladěni na esports.GG pro zprávy o esportu a milosrdenství.