Project Diablo 2 Shop – Itemforge, GitHub – Project -Diablo -2/BH: Upravená verze Slashdiablo S BH pro projekt Diablo 2

Vyhledávací kód, úložiště, uživatelé, problémy, žádosti o vyžádání

Modifikovaná verze Slashdiablo’s BH pro projekt Diablo 2

Project Diablo 2 Private Server – PD2

PD2 byl propuštěn 6. listopadu 2020. Je to mod/oprava, kterou musíte stáhnout a aplikovat se na svou pravidelnou instalaci LOD Diablo 2, doporučujeme ji spustit uvnitř virtuálního stroje.
Má jeden globální herní režim, což znamená, že hráči ze všech rohů světa mohou hrát společně. Nabízí mnoho nových funkcí a vylepšení, jejichž cílem je zlepšit původní zážitek Diablo 2.

Prodáváme předměty a služby na žebříku softcore/hardcore. Chcete -li procházet náš projekt Diablo Shop, přejděte do jakékoli kategorie Diablo 2, kterou chcete E.G. Runy a vyberte si herní režim z rozbalovacího serveru. Je k dispozici na každé stránce kategorie, ale můžete také použít vyhledávání a poté jej vybrat na stránce produktu.
Filtry můžete použít ke zúžení výsledků, například můžete nastavit požadované úrovně nebo omezit zobrazené položky pouze pro léčby.
Pokud máte potíže s nalezením nebo nějaké dotazy, neváhejte se zeptat na zákaznickou podporu.

Hlavní rysy:
– Nové sestavy: Mnoho dovedností bylo bušeno a byly přidány zcela nové dovednosti.G. Necro/Druid má vestavěné dovednosti teleportu a % životní dovednosti, jako je Oak/BO, nyní poskytují ploché bonusy místo procenta.
– Nové položky, léta a přepracované položky: Nové vlastnosti a spousta změn rovnováhy, přičemž slabé položky jsou zváženy a přemoženy položky, které se dostávají k nerfici (detaily přečtěte níže).
– Nový obsah: Přepracovaný Ubers, Diablo Clone, Rathma, Uber Antikent, Party Dungeons and Maps inspirované cestou exilu. Existuje šance setkat se s jednou ze zvláštních akcí při vyčištění map.
– Soubojová v PvP Arena nezabije tvrdé postavy a hráči Softcore nemusí získat svou mrtvolu. V PVP Arena nemůžete používat pravidelné lektvary, prodejci arény prodávají pvp mana lektvary.
– Postavy a předvolání melee způsobují poškození aoe, což je ve srovnání s kolečkami ve srovnání s kolečkami ve srovnání s kolečkami.
– Žoldnéři ze všech činů jsou silnější s novými dovednostmi a Paladin Auras, které jsou trvale aktivní. Mohou také vybavit více položek (pouze položky třídy, rukavice, pás, boty, kuše, osy a maces) a při přepsání jiným Merc upustí vybavené položky.
Nový akt 1 fyzický nepoctivý merc with Magic Arrow, Act 4 s Amplify Curse Curse nebo Sanctuary Aura a Act 5 s bitevními příkazy, Battle Cry a Whirlwind.
– Existuje globální oznámení pro první zabití šéfa, nejvyšší úroveň UPS a Hardcore úmrtí na vysoké úrovni. Každou sezónu hráči Top3 z každé třídy na dosažení úrovně 99 a kteří zabíjejí klon Rathma/Diablo na SC a HC, obdrží červenou zářící auru (podobnou plné sadě jako Tal Rasha).
– Moderátoři udržují komunitu čisté a potrestá toxické lidi, podvodníky a podvodníky.
– Od konce sezóny 4 se všechny postavy žebříku po resetusu přeměňují na non-ladder, ale neprodáváme tam položky ani služby kvůli nízké popularitě.

Zlepšení kvality života:
– Mnohem větší skrýš a zásoby, nemusíte obětovat prostor, abyste kořili, abyste nosili celou sadu kouzel (9 dovedností, 10 SC, Torch, Anni).
– Sdílená skrýš umožňuje přesunout položky mezi znaky do 9 nových karet.
– Podporována je širokoúhlé a větší rozlišení než původní 800×600, vylepšený HD text a 60+ FPS.
– Kořistní filtry mohou skrýt nežádoucí položky a označit položky s barvami a také zobrazovat kapky na mini mapě nebo chat.
– Název hry/heslo poslední hry, kterou jste se připojili/vytvořili, si bude pamatovat pro snadné opětovné připojení.
– Byl přidán měřič DPS, typ .DPS to povolit/deaktivovat.
– Byly přidány rychlé obsazení pro dovednosti a časovače trvání buffů. Nová přenos položek KEYBINDS A Mnoho dalších nastavení, jako je úroveň zobrazení/skrývání položek. Můžete svázat každou dovednost k kliknutí na levé straně, včetně Paladin Auras (nelze použít dva Auras).
– Můžete si nahromadit runy/drahokamy/misc předměty a runy krychvy nyní vyžaduje klíče (prodávané Akara) místo drahokamů. Výchozí KeyBinds: Vyzvedněte položku a unstack a poté stiskněte Ctrl+levý kliknutí a na hover Shift+Ctrl+levý kliknutí přidat/Odebrat plus.
– Zabití krále vám již nezabrání v otevření tajné úrovně krávy.
– Perfektní drahokamy klesají na peklo a bezchybné drahokamy začínají klesat v normálu A4.
– Pokročilý znakový list, který ukazuje mnoho vlastností znaků, které jste předtím neviděli.
– Úroveň oblasti je zobrazena vedle názvu oblasti v pravém horním rohu.
– Jeden velký globální chatový kanál a obchodní web.
– Hráči s pekelným přístupem jsou schopni vidět normální a noční můry.
– Vidíte na položkách proměnné min/max.
– Bylo přidáno tlačítko Obnovení hazardu.
– Larzuk prodává Larzuk’s Malus, který k položce přidá 1 zásuvku.
– Tomes drží až 80 svitků.
– Shakech obrazovky je deaktivován.
– Krewels lze roztřídit do fragmentů šperků s klíčem v Horadric Cube. Mohou být použity při vytváření receptů namísto běžných šperků.
– Držte směnu a použijte všechny dovednosti/statistiky najednou, držte Ctrl a použijte 5 bodů najednou.
– Zlatá čepice ve Staše byla zvýšena ze 2.5 až 5 milionů a zlata je automaticky vyzvednuto.
– Můžete nést více než jednu nohu Wirt, Annihilus, Torch a Gheed, ale pouze jeden bude aktivní.

Změny mechaniky hry:
– Poškození PVP je sníženo o 50% a pomalé/pierce/knockback (z položek)/trny (ATD) jsou deaktivovány.
– Ke všem útokům na melee byl přidán 1 rozsah proti pohyblivým cílům.
– Zatímco dvojí ovládá, vaše rychlost útoku se počítá pomocí rychlejší zbraně.
– Global Cooldown byl odstraněn a můžete vidět cooldowns dovedností v popiscích.
– Éterické položky získají 25% bonus za škodu/obranu místo 50%. Mají také plnou trvanlivost místo 50% a většina položek se zdvojnásobila svou trvanlivost. Ethereal (dokonce i rozbité) předměty můžete opravit je krytím pomocí Zod Rune a Perfect Skull.
– Házení zbraní a šípů/šroubů má neomezené množství, takže každá zbraň na dálku je lepší, pokud je éterická, protože se nemůže zlomit.
– Rádelníky vyrobené ve stavech budou namísto zasažení vrhat kouzla na obsazení. Staves mají vždy 10/30/50% FCR mod (normální/výjimečný/elita).
– Svatyně aura snižuje nepřátelskou magickou odpor.
– Polearmové léta mohou být také vyrobeny ve Spears.
– Automod s rychlostí pohybu byl odstraněn ze středních a těžkých brnění, což vám umožnilo nosit jakékoli brnění, které se vám líbí bez trestu.
– Necromancers mohou proklínat příšery s více kletbami najednou. Odolnost kletby snižuje účinky kletby, nahradila zkrácenou korupci trvání kletby a nyní je omezena na 75%. Monster kletby vydrží 20 sekund.
– Předvolání a pasti získávají bonusy z plus/mínus Elementární poškození %, jako je Grifforn.
– Vzácné položky budou vždy válet minimálně 4 přípony na úrovni položky 45+, 5 při 65+ a 6 na 85+. Vzácné šperky budou vždy válcovat 4 přípony.
– Recepty na tvorbě již nezvyšují úroveň.
– Otevřené rány (OW) hromadí až 3krát, trvá 5 sekund a pracuje s poškozením Splash.
– Drtivá rána (CB) nyní čepije 65% versus šéfy a pracuje s poškozením Splash.
– Smrtící úder (DS) a Critical Strike (CS) jsou omezeny na 75% místo 100% a DS obchody 1.5krát více poškození místo dvojitého.
– Čepice odporu byla snížena z 95% na 90%.
– Omlazovací lektvary nemohou uzdravit více než 2000 zdraví.

Změny položek Zvýraznění:
– Překonané jedinečné a ledové předměty byly nerfitovány, ale korupce a schopnost hodit mnoho dalších zásuvek činí celkově mnohem silnějším vybavením.
– Trepence přepracované novými recepty a vlastnostmi nových položek E.G. Bezpečnostní amulety vždy válejte 10% blok šanci.
– Klon Diablo může být vytvořen kryjením vzácných ingrediencí a vedle neidentifikované Anni má velmi nízkou šanci upustit jednu z extrémně vzácných 5 nových položek: Aidanova jizva, Dark Abyss, Hadriel’s Hand, Itherael’s Path, Overlord’s Helm. Snadné potíže nespadají exkluzivní jedinečné položky a přístup k tvrdému režimu vyžaduje rune vex-zod (obtížnost 1-8), ale rostou rostou jedinečné míry poklesu.
– Rathma může být vytvořena kryjením vzácných ingrediencí a vedle poskvrněného Worldstone Shard (který může zkorumpovat Anni s dovednostmi navíc +1 nebo vylepšit jiné vlastnosti), má velmi nízkou šanci upustit jednu z extrémně vzácných 3 nových položek: Band of Skull,, Klec unsullied, třetí oko. Snadné potíže nespadají exkluzivní jedinečné položky a přístup k tvrdému režimu vyžaduje rune vex-zod (obtížnost 1-8), ale rostou rostou jedinečné míry poklesu.
– Nové lety: Azyl, Dominion, zuřivost, blikající plamen, mlha, neofyt, posedlost, vzorec, mor, běsnění, rozbitá zeď, nekonečná vůle, zenith.
– Sedm nových položek nízké úrovně (jedna pro každou třídu): Cyclopean Roar, Kalanův odkaz, Mage Slayer, Quetzalcoatl, Sankekur’s Fall, Tempest, True Silver.
– Jedenáct nových jedinečných elitních předmětů: Akaratská oddanost, Brimstone Rain, Martyrdom, Mermanovo řetězové kolo, Odium, Purgatory, Raekorova ctnost, Stalkerův porážku, Ursova noční můra, odhodlání Zerae.
– Nové spotřební položky:
* Worldstone Shard (WSS) se používá k poškození položek, které mohou přidat nové vlastnosti jako až 3-6 zásuvek, všechny res, 10-40% FCR/IAS/FHR/FRW/BLOCK nebo +1 do všech dovedností atd.
* Larzuk’s Puzzlebox se používá k výrobě 2-4 zásuvek ve vaší jedinečné nebo nastavené položce. WSS + Puzzle může například vyrábět Windforce se 6 zásuvkami nebo majetkem navíc a 4 zásuvky nebo shako s +3 dovednostmi a 2 zásuvky nebo Andy se 3 zásuvky!
* Larzukova logická díla se používá k válcování zásuvek v čistých/poškozených předmětech stejně jako logické box.
* Vial of LightSong bude vaše položka éterická. Lze jej použít pouze na položky, které mají trvanlivost.
* Lilith’s Mirror vytvoří kopii položky. Zrcadlové položky už nikdy nelze upravit.
– Neomezené použití knih TP/ID a neomezený klíč z koster.
– Nastavení položek lze upgradovat na elitu/výjimečné, je zde také prsten bul-kathos.
– Mnoho melee zbraní mělo svůj rozsah, rychlost útoku (IAS) a % vylepšených hodnot poškození buffed, také způsobují aoe splash poškození.
– Normálně nezničitelné předměty lze nalézt jako éterické jako dědeček, Schaefer, Doombringer nebo Cranium Basher. Mnoho jedinečných předmětů a léků e.G. Hladomor může být nyní ETH, takže postavy melee mohou způsobit více škod než kdy jindy.
– Torch a Anni dávají 30-60 vitalitu místo 10-20 str +dex +vit, také hořák dává pouze +2 dovednosti třídy místo +3.
– Duch dává +1 dovedností místo +2, Lidless může nyní poskytnout +2 dovednosti.
– Arach Rolls 15-20% FCR, ale korupce může učinit 30% FCR.
– Life Tap byl odstraněn z většiny položek, jako je Dracul nebo Exile, ale poslední přání (LW) to stále uděluje. Pro kompenzaci, položky dávají mnohem více doplňování života.
– Decrepify Curse byla nahrazena amplify poškození na většině položek. Je to velmi cenná kletba pro prodejce fyzických poškození a každý melee by to měl mít na přepínači nebo na merc.
– SOJ a BK již nejsou jedinými kruhy +1 dovedností, protože WISP také dává tento bonus, navíc každý prsten může získat dalších 10% FCR z korupce a vzácné prsteny mohou získat 20%.
– Templar’s by nyní mohla dávat moci auru, když je vybavena, což z něj činí skvělou volbu pro merc brnění.
– Paladin Shields může získat pouze až 20-30% všechny odpory automod (z maxima 45%).
– Necro výjimečné a elitní štíty se nyní mohou převádět na 3 zásuvky.
– Aegis a Ward Shields mají lepší blokovou šanci a obranu.
– Kluby rolí Druid Skill Mods.
– Šipky a šrouby mohou být vzácné nebo magické a A1 Rogues je mohou vybavit.
– Velká kouzla může vytvořit novou předponu: až 4% na magii, jed, chlad, oheň nebo blesk.
– Vzácné a magické rukavice, štíty, pásy a brnění mohou válet 10-20% FCR a 10-20% snížení poškození.
– Až 30% smrtící údery (DS), otevřené rány (OW) a rozdrcená rána (CB) se mohou vynořit na vzácné a vytvořené zbraně (s výjimkou stavů, hůlek a koulí).
– Vzácné šperky se mohou po každém zabití vytvořit až 3 život nebo 5 mana.
– MageFist se vrhl +1 k oheň / jedu / studené / bleskové dovednosti během sezóny 4, ale v sezóně 5 se vrátil zpět k původnímu požáru +1.
– Reaver a kostní jímk se mohou převádět až 4 zásuvky.
– Spawn DarkForce dává +1 maximálnímu kletbě.

Opravené chyby:
– Bonus Anya Resion se již při smrti neztratí.
– ETH-Bugged Renewords již není možné.
– Vylepšené poškození (ed) a maximální poškození chyby na šperku.
– Bug WSM byla opravena.

Pokud si přejete přečíst shrnutí nejdůležitějších změn pro každou sezónu PD2, zkontrolujte naše sociální média.

Doručení – jak to funguje?

Doručíme vaši objednávku Face2face: Po přípravě položek, které jste si objednali, vás požádáme e -mailem a vytvoříme hru s heslem na normální, pak se připojíme a upustíme k vaší položce (položku). Prosím, neříkej nic ingame, nenabízíme tam zákaznickou podporu, takže nebudeme reagovat.

Uložená vyhledávání

Použijte uložené vyhledávání a rychleji filtrujte své výsledky

Zrušit vytvořit uložené vyhledávání

Přihlásili jste se jinou kartou nebo oknem. Znovu načtěte svou relaci. Odhlášení jste se odhlásili na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci. Přepnuli jste účty na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci.

Modifikovaná verze Slashdiablo’s BH pro projekt Diablo 2

Licence

Project-Diablo-2/BH

Tento potvrzení nepatří do žádné pobočky v tomto úložišti a může patřit k vidličce mimo úložiště.

Nelze načíst větve

Jméno již používané

Značka již existuje s poskytnutým názvem větve. Mnoho příkazů Git přijímá názvy značek i větví, takže vytvoření této větve může způsobit neočekávané chování. Jste si jisti, že chcete vytvořit tuto větev?

  • Místní
  • Kódové prostory

Použijte GIT nebo pokladnu s SVN pomocí webové adresy URL.
Rychle pracovat s naším oficiálním CLI. Zjistěte více o CLI.

Požadované přihlášení

Přihlaste se prosím k používání kódů.

Spuštění stolního počítače GitHub

Pokud se nic nestane, stáhněte si GitHub Desktop a zkuste to znovu.

Spuštění stolního počítače GitHub

Pokud se nic nestane, stáhněte si GitHub Desktop a zkuste to znovu.

Spuštění Xcode

Pokud se nic nestane, stáhněte si Xcode a zkuste to znovu.

Spuštění kódu vizuálního studia

Váš kodespace se otevře, jakmile bude připraven.

Došlo k problému přípravy vašeho kodespace, zkuste to znovu.

Nejnovější spáchání

Statistiky git

Soubory

Nepodařilo se načíst nejnovější informace o potvrzení.

Nejnovější zpráva o potvrzení

Readme.MD

Projekt Diablo 2 BH

Nastavení ladění a sestavení výstupních složek

Nastavte následující proměnné prostředí podle vašeho nastavení, změňte složku na složku Diablo II. To lze provést buď na kartě proměnné prostředí, nebo otevřít PowerShell jako správce a spusťte následující příkazy, aby se nastavil systém IT:

⚠ Navrhuji použít čistý Diablo II 1.13C složka, kterou k tomu nepoužíváte, protože to přepne soubory TXT v této složce při spuštění skriptů nebo ladění pomocí Visual Studio.
⚠ Ujistěte se, že ‘hra.Exe ‘má režim kompatibility nastavený na Windows XP (Service Pack 2).

[Systém.Environment] :: SetenvironmentVariable ('diablo_debug_folder', 'c: \ programové soubory (x86) \ Diablo II \ ProjectD2', [System.Environmentvariabletarget] :: stroj) 

Můžete změnit argumenty příkazového řádku, jak uznáte za vhodné.

[Systém.Prostředí] :: SetenvironmentVariable ('Diablo_Debug_Command_line_arguments', ' -W -ns -Direct -txt', [System.Environmentvariabletarget] :: stroj) 

Jakákoli ladění nebo změněná verze bude fungovat pouze Jeden hráč. Nepřidávejte multiplayer s upraveným BH

O

Modifikovaná verze Slashdiablo’s BH pro projekt Diablo 2