Project Zomboid: Jak nastoupit na okna a dveře – Prima Games, Project Zomboid – Jak nastoupit a barikádová Windows – Gamer Empire

Project Zomboid – Jak nastoupit a barikádovat Windows

13. srpna 2023

Project Zomboid: Jak nastoupit na okna a dveře

V projektu Zomboid existuje mnoho způsobů, jak prodloužit váš krátký, nešťastný život. Jedním z trvalejších řešení je zabezpečení vaší usedlosti nástupem do oken a dveří, aby se omezil potenciální přístupové body pro nemrtvou hordu, která na vás nevyhnutelně sestoupí. Nejedná se však o snadný proces, zejména při přepravě těžkého vybavení po nemrtvé pustině, takže zjistěme, jak nastoupit na okna a dveře v projektu Zomboid.

Jak nastoupit na okna a dveře v projektu Zomboid

Prvním problémem, který budete muset řešit, jsou zásoby, které potřebujete. Budete potřebovat kladivo, dva nehty a prkno na holém minimu. To vám dá vše, co potřebujete k použití jednoho prkna na jeden vstupní bod; Budete však potřebovat čtyři prkna a osm nehtů, abyste zamkli okno nebo dveře.

Nejlepší způsob, jak najít tyto stavební nástroje, je vyhledat přístřešky a garáže s regálovými stojany. To jsou běžné napříč vlastnostmi v rámci projektu Zomboid a nemělo by být příliš obtížné najít. Pokud budete mít štěstí, můžete narazit na velkou dřevěnou bednu obsahující odměnu za zásoby užitečné pro vaše obranné úsilí.

Nejbližší součástí rovnice jsou prkna. To může být obtížné najít a jsou těžké, což omezuje schopnost je přepravovat. Máte tři možnosti pro zajištění napájení prken: výlet nebo jízda do velkého řeziva ve středu mapy. Zde najdete spoustu beden obsahujících prkna. Jedinou obtíž bude přepravovat je všechny na místo, kde je potřebujete.

Další dvě možnosti vyžadují sekeru. S tímto v ruce můžete zlomit dveře a nábytek, abyste našli prkna a nehty z nedalekých budov, aby posílily vybraný domov, nebo můžete snížit stromy a vytvořit operaci řeziva; To však bude vyžadovat další položku, ruční pila k převodu protokolů na stále cenné prkna.

S nehty, kladivem a prkny v ruce je čas zabarizovat okno. Začněte klepnutím pravým tlačítkem myši na okno, které chcete zajistit a vybrat možnost barikády. Všimněte si, že musíte mít své kladivo vybavené ve svém primárním slotu, abyste viděli interakci na seznamu.

Jakmile si vyberete možnost Craft Barricade, vaše postava se automaticky rozbalí a poskytne cokoli, co potřebují k zahájení výstavby; Zamíří k oknu a kladivo na místo prkna, což vám poskytne pěkný kus opevnění na jinak zranitelném přístupovém bodě. Každé okno a dveře může být barikováno až čtyřikrát pro maximální ochranu.

Pokud se zoufale snažíte vytvořit útočiště, ze kterého se má provozovat a nemáte čas na lov požadovaných nástrojů, můžete použít listy k blokování oken a zabránit zombie, aby vás skrz sklo spatřili, čímž se snižuje pozornost, kterou získáte. Pokud však čas a zdroje nejsou problémem, můžete investovat do kovů a upgradovat barikády kovovými listy, abyste vytvořili mnohem vytrvalejší pevnost. Je důležité si uvědomit, že barikády mohou být aplikovány na obě strany oken, aby nabídly ještě silnější vrstvu ochrany.

Nyní, když víte, jak barikádovat vaše okna v projektu Zomboid, proč nezjistit, kdy bude vydána nadcházející sestavení 42?

Project Zomboid – Jak nastoupit a barikádovat Windows

Momentálně prohlížíte projekt Zomboid - jak nastoupit a barikádovat Windows

Když se nemrtví putují venku, je nezbytné posílit okna, aby zpozdila zombie, které se vloupaly nebo bránily proti vetřelcům. Navíc zajištění vašeho domu může výrazně zvýšit vaši šanci na přežití.

Tato příručka vám ukáže, jak se nastoupit a barikádovat okna v projektu Zomboid.

Chcete -li nastoupit a barikádovat okna v projektu Zomboid, musíte sbírat nástroje a materiály, jako jsou nehty, dřevěné prkna a kovové tyče. Poté zvolte, která okna, která se má posílit, klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte „Barikáda“.

Obsah

 • Jak nastoupit na Windows a Barricade Windows v projektu Zomboid
  • Získejte správné nástroje
  • Shromažďovat materiály
  • Nastoupit na palubu a barikádu Windows

  Jak nastoupit na Windows a Barricade Windows v projektu Zomboid

  Zde jsou kroky k narušení a barikádu Windows v projektu Zomboid.

  1. Získejte správné nástroje

  Chcete -li nastoupit a barikádu v projektu Zomboid, budete potřebovat konkrétní nástroje, jako je kladivo, propanová pochodeň a svařovaná maska.

  K vytvoření bariéry pro Windows je nutné kladivo. Je to také zbraň s jednou rukou.

  Kladivo můžete získat z obchodů s nástroji, armádní základny nebo v bednách a mentálních policích.

  Dále jsou nehty vyžadovány k zabarikádovému dveřím nebo oken. Obecně platí, že množství nehtů potřebných pro baricading je 2 až 4.

  Na různých místech jsou k dispozici nehty: Hardwarové obchody, továrny, přístřešky, garáže a umístění úložiště. Navíc můžete demontovat dřevěný nábytek, abyste získali nehty.

  Pokud chcete barikádovat okna s kovem, budete potřebovat propanovou pochodní. Propanový pochodeň je vypustitelný nástroj, který potřebuje k doplnění propanového plynu.

  Kromě kovového baricaningu budete potřebovat svařovanou masku kombinuje s propanovou pochodní pro kovoobrábění.

  Můžete získat oba v protokolování továrny, obchodech s nástroji, garáže a úložné jednotky.

  Alternativně můžete z mechanických zombie mrtvol vyloučit svařovanou masku.

  2. Shromažďovat materiály

  Dále sbíreme potřebné materiály.

  Dřevěná prkna je důležitým materiálem pro opevnění v zmboidu projektu.

  Plank najdete v bedrátech ve skladech nebo v jakékoli úložné budově. Rovněž se získá odtržením domů nebo rozbíjením dveří.

  Na druhou stranu můžete použít sekeru k odříznutí stromů a poté pomocí pily vyrobit dřevěná prkna z protokolů, i když tento proces spotřebuje hodně času.

  Obecně budete potřebovat 1-4 dřevěná prkna, abyste zabarikádovali okno v projektu Zomboid.

  Pokud se chcete nastoupit a barikádovat okna s kovem, měli byste hledat kovové listy.

  Kovový list může být vytvořen ze 4 malých kovových listů, nebo jej můžete hledat v protokolování továrny, přístřešků a obchodů s nástroji.

  Pro každé okno potřebujete pouze jeden kovový list.

  Další alternativou pro kovové baricading je kovová tyč. Pro každé okno budete potřebovat 3 kovové tyče.

  Kovové tyče najdete v protokolování továrny, obchodů s nástroji nebo ve vozidlech stavebních dělníků.

  3. Nastoupit na palubu a barikádu Windows

  Než zabalíte okna, nezapomeňte zabít všechny zombie a pak jděte po domě, abyste se ujistili, že je v bezpečí.

  Ujistěte se, že máte ve svém inventáři všechny požadované položky. Poté zvolte okno, které chcete nastoupit a přiblížit se k němu.

  Ještě jednou se ujistěte, že zůstanete uvnitř domu, protože můžete zabarikádovat okno venku.

  Klepnutím pravým tlačítkem myši na okno vyberte „Barikáda“. Když vaše postava odvedla práci, můžete vidět prkno přes okno.

  Okno můžete zabarikádovat až třikrát. Pokaždé vyžaduje jedno prkno, dva nehty a kladivo.

  Pokud počet prken na oknech přesahuje 2, nebudete moci vidět nic mimo váš dům.

  Kovové zdroje lze použít k posílení vašich oken. Kovová barikáda vyžaduje buď kovovou plech nebo kovovou tyčinku. Klepněte pravým tlačítkem myši na okno a poté vyberte „Barikáda (kovový list)„Možnost.

  Kovová barikáda stojí kovový list nebo tři kovové tyče, zatímco propanová pochodeň a svařovaná maska ​​jsou pro zpracování kovů povinné.

  Kovové barikády jsou podstatnější než dřevěné barikády, takže to trvá déle. Kovové listy a kovové tyče obsahují 5000 HP, zatímco dřevěná prkna má pouze 1000 hp.

  Takto se nastoupit a barikádovat Windows v projektu Zomboid.

  Mít nějaké návrhy pro tuto příručku? Dejte nám vědět v sekci komentáře níže.

  Binh Tran

  Jako spisovatel hry je mým cílem vyrábět poutavé, informativní a stručné články. Ať už se potápí do nejnovějších herních trendů nebo průvodců herních her, jsem vždy nadšený, že mohu sdílet své poznatky s ostatními.

  Mohlo by se Vám také líbit

  Přečtěte si více o projektu článku Zomboid - seznam všech zvířat a jejich účelu

  Project Zomboid – seznam všech zvířat a jejich účel

  Přečtěte si více o projektu článku Zomboid - kde najít sekeru

  13. srpna 2023

  Project Zomboid – kde najít sekeru

  Přečtěte si více o projektu článku Zomboid - kde najít Sledgehammer

  4. dubna 2023

  Project Zomboid – kde najít kladivo

  zanechte odpověď Zrušit odpověď

  Trendové příspěvky