Protokol zablokování | Warframe Wiki | Fandom, protokol zablokování se zdá být příliš obtížný (vyřešen): Obecná diskuse o válečném rámu

Protokol zablokování

Díky- prozatím si dělám malou přestávku, když pracuji na věcech souvisejících s událostmi, ale pokud se mi podaří porazit.

Protokol zablokování

Propuknul bojový boj v rámci elity Corpus. Hledáte kontrolu, nef anyo se dívá na minulost. do samotného původu samotného korpusu.

Protokol zablokování je volitelný sólový úkol vydaný v aktualizaci 28.0 (2020-06-11), kde se Nef Anyo snaží získat kontrolu nad korpusem tím, že tvrdil, že našel dědice svého zakladatele Parvos Granum. Dokončení tohoto úkolu uděluje ocenění Blueprint pro Protea .

Obsah

 • 1 Synopse
 • 2 průchod
  • 2.1 Dešifrujte nef anyo’s Deadlock Memorandum (Interception, Venus)
  • 2.2 Navštivte Eudico ve Fortuně
  • 2.3 Naučte se osud chybějících Solaris („Dobrovolníci“, Venuše)
  • 2.4 Návrat do Fortuny
  • 2.5 Beat Nef to Granum Void (pocty, phobos)
  • 2.6 Získejte díly pro stavbu Xoris (The Xoris, Europa)
  • 2.7 Použijte své Xoris k volnému zajatci Solaris v Granum Void (Parvos Granum, Neptun)

  Synopse []

  Správní rada Corpus je nerozhodná. Aby dokázal, že je oprávněným dědicem, se Nef Anyo pokoušel najít genetický důkaz svých předků se zakladatelem Corpus Parvos Granum tím, že našel jeho pozůstatky, což by mu umožnilo získat kontrolu nad deskou. Nalezení stop Parvosovy osobní bodyguard Protea, jeho hledání vede k pravopisu granum, kde obětoval pracovníky Solaris, aby viděl uvnitř této interdimenzionální říše.

  Tenno sleduje jednoho z těchto pracovníků Solaris a zjistí, že Parvos je naživu od doby Orokin, zachráněná Protea, která obchodovala s jejím životem, aby zabavila Parvos v nadčasové prázdnotě. Ukázalo se, že Parvos nalákal Tenno do prázdnoty, aby Protea mohl prohledat své válečné rámy a opět se stal funkční, jako Specter.

  NEF se rozhodne spojenec s Tenno, aby zastavil Parvos a jeho Protea Specter před únikem z prázdnoty granum a dává jim šifry pro přístup ke souborům corpus na Parvos. Poté, co pronikl do databází Corpus za účelem vybudování Xoris, Parvosův vynález spojený s technologií Specter, Tenno znovu zastoupejte.

  Parvos však úspěšně unikl do reality a rozložil plány na restrukturalizaci frakce korpusu nebo zahájení nové filozofie pod záminkou „hrozící hrozby z Tau“, nabídl Tenno místo na jeho vyjednávacím stole.

  Návod []

  “Neměl bys tady být.”! Zničíte překvapení!“
  Následující článek/část obsahuje spoilery. Před pokračováním dokončete úkol.

  K tomuto úkolu lze přistupovat přímo z Codexu po dokončení VOX Solaris a být mistrovským pořadí 4.

  Hraje se krátká filmová filma, kde Nef Anyo začal restrukturalizovat flotilu Corpus vyvoláním „zablokovacího protokolu“: iniciativa pro pohotovostní kontingence pro případ, že by měla být správní rada Corpus někdy chycena v trvalé hlasovací slepé uličce; Poté, co neúspěšně hlasoval sedmkrát se sedmi režiséry a sedm proti, znovu a znovu pokaždé. Tenno poté obdrží vysílání od Vox, který oznamuje, že struktura moci v korpusu selhává a že je čas Solaris United na vzestup.

  Dešifrovat Nef Anyo’s Deadlock Memorandum (Interception, Venus) []

  Eudico kontaktuje Tenno a informuje je, že protokol zablokování stojí životy Solaris; Nef Anyo tvrdil, že našel dědice zakladatele Corpus, Parvos Granum, který může potenciálně sjednotit představenstvo Corpus a přinést katastrofu společnosti Solaris United.

  Tato mise je tříkolové zachycení pouze s dvěma věžemi. Eudico používá tyto věže k dešifrování memoranda Nef Anyo, kde vysvětluje svou historii narození v korpusu, než odvážně tvrdí, že on sám je genetickým dědicem zakladatele, a to musí pouze dokázat.

  Navštivte Eudico ve Fortuně []

  Eudico volá Tenno, aby se setkal v zákulisí Fortuna. Podnikání představuje Protea, válečný rám osobně přiřazený k Granum samotným Orokin. Granum byl zavražděn, pravděpodobně členem představenstva, když byla sabotována voidní pohon jeho osobní dopravy a Nef Anyo hledá zbytky Protea, která byla během své smrti údajně s granum.

  Naučte se osud chybějících Solaris („Dobrovolníci“, Venuše) []

  Při přistání nařizuje podnikání Tenno, aby lokalizoval protean senzor, což je obří ruka ve zlatě, pocta pozdní gramum, které chyběla levá ruka. Přerušují je pravopisným posunem a oznámením Nef Anyo, který přináší „dobrovolníky“. Abychom pochopili situaci, podnik nasměruje Tenno, aby převzal kontrolu nad blízkými systémy Corpus a poté jej bránil.

  Tenno je poté nasměrováno na jiný protean senzor. Po příjezdu vidí, že pracovník Solaris je odpařen rukou, hodně k Eudicoově šoku. Po obhajobě příštích systémů Corpus obdrží Tenno živý zdroj od odpařeného Solarisa, který byl převezen do prázdnoty, hodně k nef anyo’s potěšení.

  Návrat do Fortuna []

  Zpátky v zákulisí odhaluje podnikání, jak ovládat pocty Granum s použitím položky zvaného Granum Crown, která se nachází někde na lodích corpus.

  Porazte Nef to Granum Void (pocty, phobos) []

  Při hledání koruny granumové koruny Nef Anyo prohlašuje, že je připraven poslat pokladníka, aby udělal poctu sám. Tenno musí zachytit pokladníka a kořist korunu granum, kterou spadnou, pak se vydat na hold granum.

  Po nabídnutí pocty jsou Tenno transportovány do prázdnoty granum a objevují velmi živý parvos granum, který byl zachován díky proteaovým časovým manipulačním schopnostem, ale stal se jen strašičem sebe sama. Když Tenno bojuje s potulnými přízraky, Granum nepopírá, že Nef Anyo je jeho syn, ale odmítá ho a odmítá jeho zkroucené a sobecké metody v korpusu; Granum odhaluje, že jednoduše používal Nef Anyo k svolání Tenno. Protea byla oživena svou příbuznou, než je okamžitě vypustila z prázdnoty časovou kotvou . Dilatace času přivádí Tenno zpět na loď, jako by nikdy nevstoupili do prázdnoty; zmatená firma říká Tenno, aby extrahoval, jak se začínají objevovat potupecké přístřešky.

  Získejte díly pro stavbu Xoris (The Xoris, Europa) []

  Na orbiteru obdrží Tenno zprávu doručené pošty od rozzuřeného a zradeného Nef Anyo, který je ochoten zavolat příměří se Solaris United kvůli hrozbě Protea Specter: Pokud je Tenno schopen porazit, bude na oplátku, budou na oplátku, budou na oplátku, budou na oplátku, budou na oplátku schopen zachránit Solaris uvězněný v prázdnotě. Za tímto účelem dodává Tenno s plánem pro Xoris Glaive.

  Tato mise je špion. Všechny tři trezory musí být napadeny, aby se získala rukojeť Xoris, jádro a čepel. Klenby odhalují, že Parvos Granum rozvíjel teorii částic SPECTER, a použil ji k vyhlazení Warframe Strike Force během staré éry Orokin. Podnikání prohlašuje, že vysokou inteligenci Granum lze považovat za hrozbu pro Solaris United.

  Použijte své Xoris k volnému zajatci Solaris v Granum Void (Parvos Granum, Neptun) []

  S ručními částmi musí Tenno postavit Xoris ve slévárně. Při tvorbě podnikání zjistí, že Granum může být brzy schopna opustit svou prázdnou doménu.

  Vrácení do flotily Corpus, Nef Anyo, prohlašuje, že Tenno je příliš pozdě, protože Errant Specters překročili jeho flotilu. Neochotný nechat své lodě zachytit, přeruší svou dohodu se Solaris United a zapojuje sebezničující sekvenci na svých lodích. Tenno je schopen získat korunu pokladníka a vstoupit do prázdnoty granum těsně předtím, než loď exploduje.

  Aby se zachránil tři pracovníky Solaris uvězněných v prázdnotě granum, musí hráč „účtovat“ Xoris zabitím částic Specter jeho útoky na blízko. Po nashromáždění tří poplatků musí odpálit Xoris v polovině letu přes tlačítko Alternate Fire poblíž pracovníka Solaris.

  Po osvobození pracovníků Solaris opustí Protea Specter svůj podstavec, aby bojoval, vyzbrojený podpisem Velox Bodearm a Gunsen . Po vyčerpání svého zdraví aktivuje časovou kotvu, aby znovu získala veškeré své zdraví; Hráč to musí zastavit pomocí vypouštění Xorise. Proces musí být opakován ještě třikrát, aby porazil Protea Specter.

  Po porážce Protea jsou Tenno vypuštěny z prázdnoty granum a jsou pokřiveny zpět v čase, až do začátku mise, těsně předtím, než se Nef Anyo rozhodne aktivovat sebezničení lodi lodi. Extrakt Tenno z zmateného NEF Anyo a jeho bezprostřední lodi.

  Po návratu k orbiteru vysílá Vox pro Solaris, aby oslavil jejich sjednocenou frontu s Tenno. Hráč je odměněn na plán pro Warframe Protea. Mezitím Parvos Granum přináší doručenou zprávu Tenno, který je informuje o jeho záměrech restrukturalizovat korpus, aby čelil blížící se hrozbě Tau, jinak opustí své děti, aby vytvořily novou doktrínu, pozvala je a Solaris sjednotila na svém místo Nový stůl, také jim uděluje scénu granum prázdnota.

  Poznámky []

  • Hráči, kteří již mají před dokončením tohoto úkolu plně postavenou Protea.
  • Solarian Captive 2, nervózní/Twitchy, je vyjádřen hlasovým herec Oliver Koppert.

  Protokol zablokování

  Тема закрыта

  11 янв. 2021 – 16:09

  Protokol zablokování se zdá být příliš obtížný (vyřešen)

  Už nějakou dobu jsem uvízl na poslední části protokolu zadlužení a je to opravdu frustrující; Obzvláště pokaždé, když se jedna z těchto pokladníků objeví v misi a vím, že za ně nic nedostanu (díky wiki!).

  Myslím, že jsem odemkl tento úkol někde kolem Marsu a na základě úrovně a velikosti skupiny si hraje, že byste to měli být schopni zvládnout přibližně ve stejnou dobu, kdy se dostanete na mise Jupiter/Europa/Saturn, ale zkusil jsem to Poslední šéf-boj nejméně 2 tucetkrát a ještě jsem ji dostal k méně než 50% zdraví.

  Ano, vím, že používám Xoris, ale zdá se, že Protea způsobuje absurdní množství poškození, snižuje můj štít na 0 v 1 zásahu a poté trhá mé zdraví. A je to v obrovské, prázdné aréně bez zdravotního/energetického/munice, takže vše, co mohu udělat, je utéct a nechat ji uzdravit. Zdá se, že má tento obrovský potíže s náskokem nad čímkoli jiným, se kterým jsem se setkal. Alespoň s atentátními misemi mohu najít jiné lidi a následovat je.
  Pokud má někdo nějakou konkrétní radu, rád bych to slyšel.

  Upravit: Cheesy strategie pro vítězství- Použijte svého operátora (za předpokladu, že jste dokončili válku v rámci úkolu). Energy-beam-Blast nebo cokoli se tomu nazývá Burns přes plnou zdravotním sloupci sotva vteřinu, pak skočte zpět do svého rámu, aby hodil Xoris.

  Отредактировано DeepblueDiver; 18 янв. 2021 в 5:04
  Сообщения 1 – 15 из 21

  11 янв. 2021 – 16:39

  Bojuji také s poslední částí, Protea způsobí tolik škod a její téměř nemožné ji skutečně zabít fidget spinner

  11 янв. 2021 в 17:36

  Zjistil jsem, že část nejtěžší z většiny úkolů (stejně se vzal nejvíce opakované pokusy).
  Před provedením poslední části se ujistěte, že je Xoris umístěn a upravena a zaútočte pouze na to, když je plně nabité, abyste se ujistili, že ji můžete zabránit v používání času obrácení času

  Отредактировано 2genl; 11 янв. 2021 в 17:37

  11 янв. 2021 в 17:44

  Pokud bojujete s nejlepší možností, je použít jiný rámeček, jako je nosorožce nebo léčivý rám, jako je Oberon.

  Nezapomeňte, že vaše Meele může blokovat výstřely na dálku, pokud to nedodržíte před vámi.
  Vyžaduje to určitou úroveň vědět, co dělat, ale není to příliš těžké.

  11 янв. 2021 в 18:24

  Автор соообщения: | Oblek
  Vyžaduje to určitou úroveň vědět, co dělat, ale není to příliš těžké.

  Možná ne pro vás, ale problémem je, že je to mnohem těžší než všechno ostatní kolem něj. Pokud jste zvyklí na hru, kde je překážka vysoká jen 6 palců, z ničeho nic se zdá být 5 stop vysoký skok. Nebo možná jako nalepení segmentů náhodných železničních střel do středu RPG; rozbíjí tok způsobem, který je velmi otravný.
  A jak jsem řekl, zkusil jsem to 25 a vícekrát a stále se nemohu projít.

  Отредактировано DeepblueDiver; 11 янв. 2021 в 18:29

  11 янв. 2021 в 19:13

  Může být tvrdá, ale hodně to bude záviset na tom, co přinesete. Například, pokud máte Vauban, můžete házet flechette koule a vyhraje to pro vás boj*

  *použitelné také pro zbytek hry

  Doporučuji vám opustit úkol později. Už máte jedinou odměnu, která je pro vás okamžitá, což je Xoris. Nebudete schopni hospodařit s Protea, dokud nebudete dostatečně silní, aby tento boj a pokladníci vypadali snadné.

  11 янв. 2021 в 19:47

  Problém je v tom, že hra neřekne správně, který obsah je vhodný pro váš výkon moci. Všechno je dnes k dispozici příliš brzy do hry, je to matoucí a frustrující novější hráče. Nejsem si jistý, jestli DE chápe, že dostupnost není vždy dobrá věc.

  Отредактировано sceles; 11 янв. 2021 в 19:50

  11 янв. 2021 в 20:22

  Moje Titania odvedla práci, pokud si dobře pamatuji.

  11 янв. 2021 – 21:57

  Автор соообщения: DeepblueDiver
  , Zdá se však, že Protea způsobuje absurdní množství poškození,

  Můžete použít některé dovednosti s rámcem k „minimalizaci“ poškození,
  Stejně jako Vauban, S Thether Coil, Gara’s Spectrage, Saryn’s Molt atd. (Můžete ji omráčit)
  stačí použít cokoli, abyste se vyhnuli nebo rozptýlili poškození.

  Když ji poškozujete, jen to děláš. A jakmile dosáhla nízkého zdraví, vrhá svou 4. dovednost (která se snaží převinout čas),
  Zatímco je v té fázi, jen hodte Xoris a explodujte na ni.

  Pokud byste to udělali správně, další fáze by ji zahájila 3 zdravotním barem místo 4.
  Takže to musíte udělat čtyřikrát (4 zdravotní bary).

  Za každou explozi musíte plně účtovat Xoris (zabijte věci, dokud na kříži neuvidíte 3 oranžové tečky)

  snad to pomůže

  Отредактировано astori heichalot; 11 янв. 2021 в 21:58

  12 янв. 2021 в 2:43

  Автор соообщения: DeepblueDiver
  Автор соообщения: | Oblek
  Vyžaduje to určitou úroveň vědět, co dělat, ale není to příliš těžké.

  A jak jsem řekl, zkusil jsem to 25 a vícekrát a stále se nemohu projít.
  Ale zkusili jste to s jinými rámečky?
  Většina lidí stále dělá to samé se stejným rámcem v naději, že to nakonec bude fungovat.

  Někdy musíte myslet na nové strategie i někdy nové mody.
  Například pokud máte problém s přežití – změna vašich modů, abyste měli více brnění + štíty + přesměrování, půjde dlouhou cestu.

  12 янв. 2021 в 2:59

  Pokusil jsem se o tuto misi Quest třikrát, přibil jsem ji třetí. Poprvé vyzkoušela s Ember Prime, protože je to můj go-to frame. Nefunguje. Byla zasažena příliš tvrdě. Druhý výstřel byl s Octavií, protože ji také používám častěji než ne. Neudělala docela to, co jsem pro misi potřeboval, ale byla velmi blízko. Přestal jsem a změnil rámečky.

  Třetí a poslední výstřel byl s Mesa Prime. A přibil jsem to za méně než 15 minut. Což je výkon pro moji vlastní hraní, velmi rezavý. Zasáhla, jak jsem ji potřeboval, přesunula se, jak jsem ji potřeboval, a dostal jsem také své bonusy se svými zbraněmi.

  Všechno je na tom, aby dal několik snímků a analyzoval to, co potřebujete, abyste udělali to, co chcete udělat. Tak to stejně vidím.

  12 янв. 2021 в 5:50

  Neměli byste na ní používat Xoris. Vypustíte třetinu jejího zdraví a poté, zatímco jsou plně nabité (oranžové částice na boku) použijte svůj nabitý házení + sekundární oheň k přerušení jejího uzdravení zpět. Udělejte to třikrát a vyhrajete.

  12 янв. 2021 в 8:31

  Автор соообщения: Astori Heichalot
  Když ji poškozujete, jen to děláš

  Problém je v tom, že když „dělám věci normálně“. Nejsem nejlepší výstřel, přiznávám to- naštěstí mi Warframe nechá běhat a bít na věci . většinu času.
  Když se však pokusím Melee Protea, použije ty své ginsu-fanoušky a hoří skrz celý můj štít a zdraví v tom, co se cítí jako 3 rychlé hity.

  Автор соообщения: | Oblek
  Ale zkusili jste to s jinými rámečky?

  Ano- nevzpomínám si, jaký rám jsem používal pro první pár pokusů, ale pak jsem si vyměnil Nidus, protože jsem mohl ustoupit a nechat veškeré své zdraví regenerovat. Ale pak jsem četl, že Protea’s Melee zbraně jsou obzvláště dobré proti stavům založeným na zdraví, takže jsem udělal posledních pár pokusů s něčím jiným. Banda lidí doporučila nosorožce, což se mi líbí, ale je to pomalé a neohrabané a vlastně jsem měl potíže s pronásledováním pokladníka v předběžné fázi boje. Hlavně v tom, že běží kolem v místnosti plné nepřetržitě responsujících přisluhovačů, kteří na vás kvílejí, zatímco se ho snažíte zabít, a pokud se přiblíží k některému z těch štítů, zcela obnoví jeho obranu.
  Teď jsem přešel na Excalibur a dělám se trochu lépe, ale stále ji nemohu dostat k méně než 50% HP, než dojde k pokračování.

  Někdy musíte myslet na nové strategie i někdy nové mody.
  Například pokud máte problém s přežití – změna vašich modů, abyste měli více brnění + štíty + přesměrování, půjde dlouhou cestu.

  Jo, snažil jsem se- část důvodu, proč jsem odpnul od Nidusu.

  Mimochodem, uspěl jsem magnetickým poškozením Xoris, abych pomohl s štíty, ale existují další typy poškození nebo kombinace modu, které by pomohly?

  Автор соообщения: 『SE』 Osud

  Díky- prozatím si dělám malou přestávku, když pracuji na věcech souvisejících s událostmi, ale pokud se mi podaří porazit.

  Автор соообщения: C.Ella

  Neměli byste na ní používat Xoris. Vypustíte třetinu jejího zdraví a poté, zatímco jsou plně nabité (oranžové částice na boku) použijte svůj nabitý házení + sekundární oheň k přerušení jejího uzdravení zpět. Udělejte to třikrát a vyhrajete.

  Vyčerpat své zdraví jak přesně? Je ve velké, prázdné aréně bez pickupů a několikrát mi došel munice pro svou primární zbraň (obvykle zemřu, než se mi podaří úplně vyčerpat i sekundární). Zdá se, že Protea nemá problém s házením nekonečného proudu kulek na obličej.