Průvodce bojovým průvodcem Valheim Bonemass Boss | Techraptor, co je slabost bonemass ve Valheimu? Vysvětlil

Co je slabost Bonemass ve Valheimu? Vysvětlil

Bonemass najdete v bažinovém biome Valheim. Nalezení vaší první bažiny může být trochu složité a samotný biom je způsoben nebezpečím-zvláště pokud jdete do podrobování. Důrazně se doporučuje, abyste se dostali do velkého množství potravin a plně upgradovaným bronzovým nástrojům a zbraním na minimum.

Valheim Bonemass Boss Fight Guide

Valheim bonemass průvodce

Náš Valheim Bonemass Boss Fight Guide vám řekne, kde najít třetí šéf hry, jak se připravit na boj a jak ho porazit!

Kde najít šéfa bonemass Valheim

Bonemass najdete v bažinovém biome Valheim. Nalezení vaší první bažiny může být trochu složité a samotný biom je způsoben nebezpečím-zvláště pokud jdete do podrobování. Důrazně se doporučuje, abyste se dostali do velkého množství potravin a plně upgradovaným bronzovým nástrojům a zbraním na minimum.

Stejně jako u většiny šéfů se můžete pokusit najít Runestone, který na mapě umístí jedno z míst bonemasů. Jeho Spawner je však gigantická lebka a není příliš obtížné ji spatřit, když běžíte bažinou; Než najdete kámen, který vám řekne, kde je, kde je, kde je, kde je, kde je, kde je, kde je, kde je, kde je, kde je!

Pokud stále máte potíže, můžete obvykle najít bonemass Runestones v některých kamenných věžích v bažině. Strávit nějaký čas pobíhat v bažinách a nakonec narazíte na jeden.

Jak odemknout bonemas šéfa Valheim

Zde je návod, jak odemknout šéfa bonemass Valheim:

 1. Porazit staršího šéfa
 2. Cestujte do bažinového biomu. Nezapomeňte si vzít s sebou bažinový klíč.
 3. Pomocí klávesy Swamp prozkoumejte potopené krypty a sbírejte 10 zvačených kostí. Pravděpodobně budete muset prozkoumat více krypty, abyste dostali dost.
 4. Při zkoumání potopených krypty hledejte bonemass vegvisir, aby našel jeho polohu.
 5. Vezměte 10 zvadlých kostí k oltáři bonemas, abyste ho svolali.

Valheim Bonemass Guide Castle

Jak se připravit na Valheim Boj bojové boje

Boj s Eikthyrem a The Elder jsou ve srovnání s tímto bojem proti bonusovému dortu. Volání ho bez řádné přípravy bude pravděpodobně mít za následek vaši smrt a nezapomeňte – šéfové se neznáší Valheim. Nedokáže ho zabít a bude navždy viset, dokud ho skutečně neporazíte.

Jaká je slabost bonemassu?

Hlavní slabosti bonemassu jsou tupé poškození a mráz. Je dost snadné přivést do bitvy palc.

Bohužel, Frost Arrows lze získat pouze zabitím Drakes v horách Biome. To znamená, že budete muset udělat trochu rozbití sekvence a cestovat do čtvrtého biomu, abyste měli snadnější práci při porážce šéfa třetího biomu.

Výlet do hor však stojí za to. Zvláštní škoda, kterou poskytuje šípy Frost, může usnadnit snížení bonemas.

Jak svolat bonemas šéfa Valheim

Můžete svolat bonemas šéfa Valheim Umístěním 10 uschlých kostí na oltář.

Valheim bonemass průvodce sólo

Jak porazit Valheim Bonimass Boss Solo

Boj Boss Boss začíná jako většina ostatních šéfů Valheim — Uvidíte spoustu energetických koulí, která se začnou scházet, když se objeví nějaká úžasná metalovou hudbu. To vám dá vědět, kde se šéf vynoří do světa. Budete chtít být na začátku co nejdále od bonemas.

Bonemass má tři útoky:

 • Swipe Melee – Bonemass bude houpat paží v širokém oblouku na vás. Toto je velmi těžce telegrafuje a nechcete být tímto útokem zasaženi. Pokud se tomu nemůžete vyhnout, zablokujte nebo odrazíte. Ať tak či onak, okamžitě se dostanete z dosahu, pokud zasáhnete.
 • Vyvolání monster – Bonemass chytí kousek gunk z jeho těla a hodí ho obecným směrem. Jakmile tato blob přistane, může vynořit kostry, kuličky nebo vůbec nic. Zabijte tyto přidání bezprostředně předtím, než pokračujete v poškození bonemass.
 • Poison Cloud – Bonemass zvracet na zemi a vytvořit oblak jedovatého plynu kolem něj, který je asi dvakrát tak široký než jeho tělo. Tento cloud se na chvíli drží, takže nechcete být v oblasti vůbec.

V mém výzkumu pro tento boj jsem viděl mnoho lidí, kteří radí, že dostanete tupou zbraň a jdete do poškození melee. dělám ne Doporučit to udělat v jednom hráči-je to blízko suicidní. Místo toho by se mělo zaměřit na střelbu bonemas z dosahu Frost Arrows.

Udržujte bonus na dálku a vystřelte mrazové šípy, když jdete. Okamžitě si vezměte jakékoli kostry nebo kuličky, které se vynoří, abyste se mohli soustředit na bonemass. Nakonec budete jeho zdraví omezit na nulu a budete hotovi!

Pokud zemřete, budete opravdu šťastný, že postavíte základnu poblíž respawn. Jediným skutečným způsobem, jak selhat, je dojít šípy mrazu. To je nejlepší způsob, jak poškodit – pokud vám dojdou, je pravděpodobně dobrý nápad ustoupit, vytvořit více předmětů, které potřebujete, a začít bojovat. Bonemass se nezoufal, dokud nebude mrtvý.

Jak porazit Valheim Bonimass šéf v multiplayeru

Pro boje proti multiplayeru bonemassu není mnoho změn s výjimkou jeho zdraví a poškození způsobených Valheim je Systém škálování potíží. Přestože je jeho zdraví vyšší, možná ho budete moci porazit rychleji, věřte tomu nebo ne.

Bonemass se může zaměřit pouze na jednoho hráče najednou. To dává každému dalšímu hráči příležitost zasáhnout ho zezadu s tupou zbraní na blízko. Plně upgradované železné Mace nebo Warhammer způsobí více poškození než šípy mrazu, ale riskujete, že budete mít hodně poškození.

Určitě se můžete pokusit ponořit a zasáhnout ho melee, když se soustředí na jiného hráče. To znamená, že je bezpečnější (a jen trochu pomalejší), aby ho odtrhl z dosahu mrazových šípů.

Valheim bonemass průvodce stříbro

Na co se šéf bonemass upadne Valheim?

Vítězství Valheim Boj Bonemass Boss vám poskytne trofej bonemassu a lístky. Chistone je položka, která dokáže detekovat položky skryté podzemí a je nezbytné pro nalezení stříbra v horách Biome.

Co je to bonemas?

Síla bonemass vám dává šílené množství fyzického odporu, jakmile je aktivována. Pokud se chystáte do situace, kdy si myslíte, že budete hodně zasaženi, není to špatná volba vzít si tuto moc s sebou!

Všichni jsme hotovi s Valheim Průvodce bojovým bojovým bonem boss, ale v našich ostatních průvodcích je toho mnohem více prozkoumat!

Více Valheim Průvodci

 • Valheim Guides – průvodce
 • Obecné průvodce
  • Průvodce zvířaty
  • Stavební průvodce
  • Průvodce portálem
  • Průvodce událostí a základních nájezdů
  • Průvodce obchodníkem a prodejem předmětů
  • Průvodce tabulky mapy a kartografie
  • Valheim Průvodce aktualizací krbu a domova
  • Průvodce řemeslníkem
  • Průvodce těžbou
  • Průvodce lodí
  • Průvodce zemědělstvím
  • Průvodce rybařením
  • Průvodce jídlem a vařením
  • Lektvary a průvodce mead
  • TAR Průvodce
  • Meadows Biome Guide
  • Průvodce biomem Black Forest
  • Průvodce biome bažiny
  • Průvodce Biome Mountains
  • Průvodce Biome Plains
  • Mistlands Biome Guide
  • Průvodce Ocean Biome
  • Průvodce bojovým bojem Eikthyr
  • Průvodce bojovým šéfem staršího šéfa
  • Bojový průvodce bojovým šéfem
  • Průvodce bojovým bojem Moder
  • Průvodce bojovým bojem Yagluth
  • Průvodce bojovým bojem královny
  • Průvodce serverem Valheim
  • Valheim Cheats Guide
  • Jak obnovit zkorumpovanou postavu Valheim

  Přihlaste se k odběru naší týdenní herní rekapitulace

  Mít tip nebo chcete poukázat na něco, co nám chybělo? Pošlete nám e-mail na [chráněné e-mailem] nebo se k nám připojte k Discordu!

  Co je slabost Bonemass ve Valheimu? Vysvětlil

  Bonimass Bossfight

  Zdroj obrázku: Iron Gate AB přes Twinfinite

  Valheimův třetí šéf, Bonemass, je obří humanoidní hmota složená z toxického proudění, bahna a kosterních zbytků, že se pravděpodobně absorbovala z blízkých hrobek. Hráči to najdou v Biome Swamp, kde hlídá svůj oltář. Tento příšerný nepřítel má hodně zdraví a způsobuje významné škody a jeho porážka je nutná dále do hry. Pokud se nechcete stát jeho dalším jídlem, určitě se budete chtít sledovat Co je slabost bonemassu ve Valheimu.

  Bonemass se nachází v bažinovém biome, kde hlídá svůj oltář; Hráči to musí porazit, aby ve hře postupovali dále

  Silné a slabé stránky bonemass ve Valheimu

  Abychom porazili bonus, musí si hráči být vědomi své imunity Poison a ohromit útoky, díky nimž jsou tyto typy útoků neúčinné. Navíc je vysoce odolný vůči Oheň a Pierce Útoky, které přidávají další výzvu pro hráče, kteří tyto typy zbraně používají hlavně k tomu, aby způsobili významné poškození.

  Bonimass je však proti Otupit útoky. Iron Mace je optimální zbraň pro tuto bitvu, protože může upravit značné poškození. To vám také dává hodně mobility ve srovnání se stagbreakerem, který můžete také vypracovat během raných fází hry.

  Jak svolat bonemass

  Chcete -li svolat impozantní monstrum ve Valheimu, musí hráči nabídnout 10 zvadlých kostí Bonimassovi opustit oltář.

  Hráči mohou získat kosti požadované z potopených krypty. Mohou buď zničit blátivé hromady šrotu s 4% šancí na kapku, nebo najít kosti náhodně rozptýlené na podlaze.

  Battle Průvodce bonemassem

  Porážka třetího šéfa ve Valheimu vyžaduje pečlivou přípravu. Za prvé, hráči by měli být obeznámeni s útoky bonemassu.

  BONEMASS ‘Melee: Přejetí úzkého rozsahu, které se týká až 80 tupých a 30 poškození jedu. Hráči se to mohou snadno vyhnout přesunem z oblasti animace zametání nebo skákat pryč.

  Bonemas Útok plynu AOE: Bonemass se nabije silným zeleným oblakem, než uvolní vlnu jedovatého vytopení (100 poškození jedu) v oblasti účinku, nepřetržitě osvěžují trvání jedu na hráče, kteří v něm zůstávají. Nejlépe doporučujeme udržet si vzdálenost, když uvidíte, jak se zvíře na jeho břicho.

  Bonimass ‘tření: V určitém okamžiku bitvy může Bonimass plodit až 4 náhodné příšery (kostry nebo kuličky) vyhazováním Glop of Goop. Útok se nikdy nebude nasměrovat na hráče.

  Doporučené vybavení

  Jak již bylo zmíněno, hráči mohou zvýšit své šance na úspěch vybavením železného mace, protože bonemas je slabý proti Otupit zbraně.

  Hráči by také měli přinést značné množství Mead odolnost proti jedu oslabit účinek jedu. dodatečně, Střední hojení Mead se důrazně doporučuje obnovit zdraví během bitvy.

  Upgradujte na sadu Iron Armor

  Aby se hráči převzali bonus v bažinovém biome Valheim. Je velmi doporučeno nosit upgrade Set Iron Armor Pro větší ochranu během bitvy.

  Bonemass odměny

  Porážka Bonemass poskytuje hráčům cenné odměny. Hráči jsou zaručeni, že obdrží Bonimass Trophy Po porážce tohoto šéfa, který může být umístěn do jeho příslušného obětního kamene, aby odemkl opuštěnou sílu. Tato schopnost zvyšuje odpor proti všem typům fyzického poškození po dobu 5 minut, s cooldown 20 minut.

  Navíc hráči obdrží Wishbone, Položka, která umožňuje objev pohřbených tajemství, jako jsou blátivé hromady šrotu pro železné zemědělství v bažině, stříbrné uzly v horách a pohřbené poklady na loukách. Tyto odměny jsou rozhodujícím krokem k dalšímu postupu ve Valheimu.

  To je vše, o čem potřebujete vědět Bonemass a jeho slabost. Pokud hledáte další tipy, nezapomeňte se podívat na níže uvedené průvodce.

  • Jak dokončit po celém světě SBC v EA FC 24
  • V kolik hodin se objeví zápasy markýzy? Vysvětleny časy uvolnění
  • Jak získat stínění Ring of Mind v Baldurově bráně 3
  • Kde najít všechny památky Země ve Starfieldu
  • Všechny kódy dveří Roblox (září 2023)

  O autorovi

  Šedý giron

  Ray Daniel Giron (Gray Giron) je spisovatel Twinfinite. Gray je s webem po dobu 2 měsíců a v herním mediálním průmyslu pro 6. Šedá obvykle pokrývá popkulturu a rozmanitost videoher pro web a miluje fotografii. Gray je pokračující studentka inženýrství z University Mapua University. Někdy streamuje na Twitch, když potřebuje studovat nebo vytvořit průvodce pro hru, pak o ní píše později. Co je spánek správně?