Průvodce Crossplay Destiny 2 | PCGamesn, dělá Destiny 2 Cross-Play nebo Cross-Progression?

Má Destiny 2 křížové nebo křížové pokroky

Všechny platformy v současné době podporují Destiny 2 a hráči v těchto formátech jsou nyní schopni skočit a hrát společně – díky crossplay.

Průvodce Crossplay Destiny 2

Vědět, zda je vám k dispozici Crossplay Destiny 2 Crossplay a vaši bratři konzoly vám mohou dát výhodu při řešení obtížného nájezdu nebo zničení nepřátel v PvP.

Osud 2 Crossplay: Tři futurističtí vojáci stojí vedle sebe

Publikováno: 27. ledna 2023

Pokud vás zajímá Osud 2 crossplay, Pak máte štěstí. Nesmírně populární střelec je postaven na sociální interakci, přičemž hráči se spojí téměř ve všech aspektech hry, ať už je to něco tak jednoduchého jako veřejná akce v Overworld, na drsně obtížný nálet, potřebujete hráče, aby měli záda, pokud jste chci přežít.

Spojení v Destiny 2 bylo tradičně omezeno na hráče, se kterými jste sdíleli platformu, přičemž hráči PC byli nuceni držet se pohromadě. Ale co když máte přátele, kteří si užili hru FPS na konzoli, je způsob, jak se zapojit, takže si můžete užít jednu z nejlepších PC her ve společnosti přátel? S datem vydání Destiny 2 na obzoru je to důležitější než kdy jindy.

Crossplay 2 Crossplay: Tři vojáci stojí v úctě z obrovského futuristického panoráma města

Má Destiny 2 crossplay?

Destiny 2 má skutečně povoleno crossplay a od konce roku 2021 má od konce roku 2021. To znamená, že se můžete spojit se svými přáteli, bez ohledu na to, na které platformě hrají zdarma PC hru. PC, PlayStation a Xbox Players se mohou navzájem pozvat a provádět jakékoli aktivity ve hře, které si vybírají.

Jak povolit osud 2 crossplay

Když byl crossplay přidán do Destiny 2, byl každému hráči přidělen jméno Bungie, což bylo jméno hráče, následovaný čtyřmi číslicemi. Vaše jméno Bungie je univerzální na každé platformě a je to, jak vás ostatní hráči pozve na své hry.

Když byla přidělena jména Bungie, hráči také získali přístup k seznamu přátel Bungie. Takto do svého seznamu přidáte hráče z jiných platforem a můžete se k nim přistupovat ve hře nebo směrem na tuto stránku na Bungie.síť. Jakmile je vaše jméno bungie nastaveno a přidali jste své přátele do seznamu, je to jen případ pozvání na váš fireteam a je dobré jít.

Crossplay 2 Crossplay: Budoucí voják, který nosí egyptský stylizovaný brnění, běží směrem k fotoaparátu, který drží útočnou pušku

Destiny 2 Crossplay Matchmaking

Se směsí hráčů PC a konzoly je důležité si uvědomit, že občas existují určitá omezení, pokud jde o konkurenční hru. Pokud váš FireTeam obsahuje i jednoho PC přehrávače, budete všichni umístěni do fondu PC přehrávače pro aktivitu. Pokud nechcete hráče konzoly ve svých lobbiích, můžete křížový přehrát přejít na stránku Nastavení.

Všechno klasifikované jako nekonkurenční, jako jsou stávky a události v Overworld, bude ve výchozím nastavení otevřeno hráčům na všech platformách a nebudete se shodovat s konkrétním fondem hráčů. Jedinou aktuální aktivitou, která vyžaduje povolení crossplay, jsou pokusy Osirise.

Tady to máte, osud 2 crossplay a jak jej používat. Spojení svých přátel, aby se dostali na těžkou výzvu, je to, co dělá tuto hru tak zvláštní, a s další expanzí nedaleko by se dobře přečetlo na nové podtřídě pramenů, abyste zjistili, zda její schopnosti uvede váš osud 2 staví přes vrchol.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Má Destiny 2 křížové nebo křížové pokroky?

S Destiny 2: Lightfall Přináší do mixu nejrůznější lidi, včetně bývalých dlouhých časovačů a propadlých hráčů, je pochopitelné, že někteří lidé zapomněli na co Destiny 2 V tuto chvíli vlastně podporuje. Zde je rychlý přehled všech systémů křížových a křížových posílení přítomných v Destiny 2.

Ano Destiny 2 mít křížovou hru? (FAQ)

Destiny 2 podporuje křížový hra, s omezeními. Pokud se jen díváte na dohazování, „nekonkurenční aktivity a herní režimy, jako jsou údery a sociální prostory, se dotknou na všech dostupných platformách a nebudou se rozděleny na odlišné bazény,“ podle Bungie.

Hrají spolu hráči PC a hráči konzoly spolu Destiny 2 PVP?

Pokud jde o konkurenční hru, má Bungie zde informativní rozpis svého postoje: „Konkurenční herní režimy, jako jsou Gambit a Crucible Playlists PC přehrávače. Pokud se hráč konzoly připojí k fireteam obsahující PC přehrávače (Steam, Microsoft Store), bude FireTeam vyráběn do fondu PC Player pro aktivitu. Kromě toho budou zkoušky s Osirisem vyžadovat, aby hráči měli zúčastnit se křížové hry.“

Můžete deaktivovat křížovou hru Destiny 2?

Hráči PlayStation mohou deaktivovat křížovou hru jednoduše tím, že přejdete do nabídky ve hře a deaktivace.

Hráči Xbox musí udělat trochu nohou:

 • Přejděte na Nastavení> Obecně na samotné konzole Xbox
 • Online bezpečnost a rodina
 • Ochrana osobních údajů a online bezpečnost
 • Ochrana osobních údajů Xbox
 • Zobrazit podrobnosti a přizpůsobit
 • Komunikace a multiplayer
 • Nastavte „můžete se připojit k přehrávání křížové sítě“ a blokovat “
 • Nastavte „můžete komunikovat mimo Xbox s hlasem a textem“ a „blokovat“

Ano Destiny 2 mít křížové progrese (křížový porovnání)? (FAQ)

To je kde Destiny 2 pravděpodobně nejvíce svítí. Úplná křížová progrese je podporována v Destiny 2, Díky bungie.Systém čistého účtu. V podstatě vše, co musíte udělat, je přihlásit se na Bungie.síť, přejděte do svého profilu/nastavení a propojte všechny vaše příslušné účty: Bungie udělá zbytek. PlayStation, Steam a Xbox jsou podporovány (stejně jako stadia před tímto kousnutím kulky).

Zde je to, jak Bungie popisuje křížové pokroky, podle svých vlastních slov: „Cross Save vám umožňuje vybrat si jeden Destiny 2 Účet hráče (váš aktivní účet), na který můžete přístupný odkudkoli se rozhodnete hrát. Ačkoli se nejedná o trvalou akci, vytvořili jsme tuto novou funkci jako něco, co se hráči aktivují jen jednou, aby podpořili koníček, který zahrnuje více než jednu platformu, kde Destiny 2 lze hrát.“

Bohužel nemůžete rozšířit stejný systém křížového pokroku na digitální licence. Budete muset znovu zabudovat obsah, který chcete hrát na všech platformách, mimo sezónu: “Destiny 2 Rozšíření (např Opuštěný, Shadowkeep) nepřenášejte mezi platformami s křížovým uložením. Destiny 2 Sezónní průchody (např.: Sezóna nehynoucího) se pohybují mezi platformami na postavách, na kterých byli vykoupeni.„Byla tam výjimka s stadií.

Stejné omezení platí pro stříbro (měna mikrotransakce), které „musí být utraceno na platformě, kterou bylo zakoupeno.“

EIC, ředitel recenzí – Chris si užívá Destructoid od roku 2008. Nakonec se rozhodl udělat další krok v lednu 2009 blogování na webu. Nyní je personál!

Má Destiny 2 crossplay? Platformy, jména bungie, aktivity a další

Hraní Destiny 2

Bungie

Populární titul Destiny 2 Bungie má nyní křížový, což znamená, že hráči na všech platformách se nyní mohou připojit k sobě navzájem. Zde je vše, co byste měli zvážit s crossplay in Destiny 2.

Jako jedna z největších herních her venku, Destiny 2 upoutala pozornost milionů po celém světě a pokračovala v tom v různých expanzních balíčcích. Od té doby, co se franšíza odstartovala v roce 2014, byli hráči odděleni výběrem hardwaru, až dosud to je.

Článek pokračuje po reklamě

Ať už jste na PC, Xbox nebo PlayStation, nyní se můžete spojit a rozdrtit nejnovějším obsahem Destiny 2 díky implementaci crossplay.

Článek pokračuje po reklamě

Od toho, jak to všechno funguje, do doby, kdy se tato funkce objevila, je vše, co je třeba vědět o crossplay v Destiny 2.

Obsah

 • Platformy Crossplay Destiny 2
 • Jak křížení funguje v Destiny 2
 • Kdy dorazil crossplay do Destiny 2
 • Destiny 2 Crossplay VoiceChat
 • Destiny 2 Cross Save

Platformy Crossplay Destiny 2

Hraní Destiny 2

Fireteams připravené na RAID mohou nyní tvořit hráče ze všech platforem.

Všechny platformy v současné době podporují Destiny 2 a hráči v těchto formátech jsou nyní schopni skočit a hrát společně – díky crossplay.

To znamená, že Xbox, PlayStation a PC, se mohou navzájem promíchat v PVP nebo PVE Akce. Neexistují žádná stanovená omezení, kdo se může a nemůže připojit k FireTeam, pokud chcete řešit tvrdý nálet dohromady.

Článek pokračuje po reklamě

Například Guardians on PlayStation mohou tvořit tým s hráči PC nebo majitele Xbox přímo do své lobby. Žádná kombinace není mimo limity, jako tomu bylo dříve.

Článek pokračuje po reklamě

“Budete si moci hrát se všemi svými přáteli bez ohledu na to, jakou platformu říkáte domů,” řekl Bungie.

Jak funguje crossplay v Destiny 2?

Destiny 2 Pvp

Strážci konzoly budou nuceni do PC lobby, pokud chtějí hrát s PC Friends.

Nic se neliší od toho, jak byste normálně pozvali přátele na svou současnou platformu výběru, Crossplay Destiny 2 vám umožní přivést přátele z celého světa.

Všechny aktivity, všechny destinace a veškerý budoucí obsah jsou zdánlivě přístupné smíšenými firety. Jednou z klíčových oblastí, která by mohla zvednout určité obočí, je PVP. Ačkoli Bungie objasnila, že hráči konzoly a PC se ve výchozím nastavení nepřipojí k sobě navzájem ve kelímku.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Místo toho musí PC hráči „konkrétně pozvat přátele konzoly, aby si s nimi hráli v bazénech Crucible Crucible.„Hlavní věc, kterou je třeba si všimnout, je však to, že to může být stále provedeno, může to jen trvat, jak se nejprve skočí obruč.

Článek pokračuje po reklamě

Destiny 2 Bungie Jméno

Názvy Bungie udržují vaši identitu konzistentní na všech platformách vpřed.

Když došlo ke spuštění crossplay, museli všichni nastavit nové jméno v Destiny 2. Toto je nyní známé jako vaše Bungie jméno a slouží jako univerzální jméno na všech platformách.

Článek pokračuje po reklamě

Proto, pokud hrajete několik hodin na konzole, pak později přeskočte na počítač, vaše jméno Bungie udržuje vše v pořádku a udržuje váš profil.

Tato jména bungie jsou generována automaticky při spuštění na základě vašeho aktuálního jména. Devs se však v určitém okamžiku snaží implementovat univerzální nástroj pro změnu názvu-možná v roce 2023.

Jak se jmenuje jména Bungie, převzala také přátelé z Bungie. Toto je nový způsob, jak sledovat své přátele, kteří hrají na různých platformách, což vám umožní pozvat spoluhráče s lehkostí, bez ohledu na to, kde by mohli hrát.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kdy dorazil crossplay do Destiny 2?

Hraní Destiny 2

Crossplay je konečně k dispozici v osudu 2 po letech poptávky komunity.

Po spoustě teaserů podél cesty a dokonce i včasného testu, Destiny 2 Crossplay konečně žil 24. srpna 2021, se sezónou ztracených.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

“Strážci napříč Xbox, PlayStation a PC se budou moci připojit k FireTeams, aby společně převzali temnotu,” potvrdil Bungie v blogovém příspěvku 29. července 29. července.

S hlavní sezónní aktualizací – nejdelší v historii Destiny – jsou hráči na všech platformách nyní schopni se propojit bezproblémovým způsobem.

Veškerý obsah a všechny aktivity jsou přístupné společně bez ohledu na váš hardware.

Článek pokračuje po reklamě

Destiny 2 Crossplay Voice Chat

Destiny 2 sezóna ztracených brnění

Hlasový chat crossplay nyní přistál v Destiny 2.

Zatímco crossplay poprvé dorazil do Destiny 2 24. srpna 2021, jeho doprovodná funkce hlasového chatu nebyla přidána až do 2. září později v roce, kdy Bungie vytlačil aktualizaci 3.3.0.1.

Článek pokračuje po reklamě

Hlasový chat crossplay funguje tak hladce, jak byste očekávali: jednoduše se spojte se svými přáteli na jiných platformách, skočte do kanálu hlasového chatu ve hře a měli byste být dobří jít.

S funkcí však stále mohou existovat nějaké škytavky, zejména pro hráče Xbox (kteří se prozatím musí vypořádat s několika upozorněními).

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li pro odstraňování problémů s hlasovým chatem, podívejte se na užitečný zvukový průvodce Destiny, protože poskytuje užitečné rady a tipy.

Destiny 2 Cross-Save

Na rozdíl od mnoha populárních her právě teď Destiny 2 umožňuje přenos pokroku na několika různých platformách – to se nazývá ‘Cross Save ‘.

Článek pokračuje po reklamě

Tato funkce vám umožní propojit všechny platformy, na kterých hrajete s bungie.Čistý účet a následně si vyberte, která sada strážců, jejichž pokrok a výstroj bude přenesen.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je návod, jak můžete nastavit křížovou porovnání v Destiny 2:

 1. Přihlaste se ke svému účtu Bungie.síť.
 2. Vybrat „Cross Save“ Možnost z nabídky účtu.
 3. Propojit jakékoli nové platformy, které již nejsou spojeny s vaším Bungie.Čistý účet (Pro každou z těchto platforem budete potřebovat přihlašovací údaje).
 4. Ověřte všechny existující platformy, které byly dříve propojeny (pro tyto systémy musíte také znovu zadat své přihlašovací údaje).
 5. Vyberte platformu/znaky jehož pokrok chcete udělat s sebou napříč všemi ostatními systémy a potvrdit svůj výběr jednou konečnou dobu.

Po dokončení tohoto procesu a dokončení nastavení obdržíte zprávu, která říká „Cross Save Actived“. A to je vše!

A tady to máte, to je vše, co potřebujete vědět o crossplay v Destiny 2 a jak to dostat do provozu.

Máme pro vás tunu dalších průvodců Destiny 2, abyste se také podívali se spoustou užitečných informací: