Průvodce Destiny 2 Maelstrom – Jak dokončit úkol | PCGamesn, Destiny 2 Maelstrom Guide a jak se spojit se zdroji pramenů | Gamesradar

Průvodce quest a jak se spojit se zdroji pramenů

Oba pramene však dávají potíže s opatrovníky. Bohužel není úplně jasné, kde najít zdroje pramenů. Tyto zdroje se vytvářejí pouze v zóně VEX vpadící zóny, zřídka se vynořují a jsou k dispozici pouze na několik okamžiků najednou. Když jste blízko jednoho, uvidíte, že je označena šedou hvězdnou značkou. Jakmile ji najdete, můžete oblast buď tábořit, dokud se nevrátí nebo pokračuje v hledání jiného. Bohužel neexistuje způsob, jak donutit tyto předměty, aby se vynořily, takže to jen čeká a doufá, že štěstí je na vaší straně.

Průvodce Destiny 2 Maelstrom – Jak dokončit úkol

Destiny 2 Maelstrom dává strážcům, kteří vlastní LIGHFALL DLC trochu bolesti hlavy, ale náš průvodce vám řekne vše, co potřebujete vědět, abyste to dokončili.

Destiny 2 Maelstorm Quest: Guardian se připravuje na boj v Lightfall

Publikováno: 7. března 2023

Chtějí vědět, jak porazit Destiny 2 Maelstrom Quest z Lightfall DLC? Maelstrom je jedním z několika, které Guardians získá od Quinna v hale hrdinů. Někteří hráči hlásí, že jim Maelstrom dává trochu bolesti hlavy. Naštěstí je to relativně snadné, jakmile víte, kam jít a co najít. Pokud jste jedním z mnoha hráčů frustrovaní s Maelstromem, nebojte se, protože vám přesně řekneme, co se týká úkolu a jak dokončit každý krok.

Někteří hráči hlásí, že tento Destiny 2 Quest je nepříjemný jednoduše proto, že pokyny nejsou tak jednoduché, jak by měly být v populární hře FPS. Tento úkol však můžete rychle dokončit ve hře zdarma, pokud víte přesně jak – i když je to také trochu štěstí.

Osud 2 Maelstrom Quest průvod

Úkol Destiny 2 Maelstrom se skládá ze čtyř kroků a po dokončení odměňuje výkonné vybavení. Jako zaručenou odměnu, výkonný výstroj vám pomůže zvýšit úroveň výkonu vaší postavy a že a Pinnacle Gear je nutné pokračovat v vyrovnávání mimo měkký čepice Destiny 2. Skutečným cílem tohoto úkolu je však nakonec odemknout týdenní misi kampaně, která každý týden udělí odměnu za vrchol. Je také nutné dokončit tento úkol jako součást Questline, abyste získali Exotic Glaive Winterbite. Zde je to, co musíte udělat, abyste to dokončili.

  1. Spojte se se zdroji pramenů a účastnit se veřejných akcí, hlídek a kořistí, vše v rámci zóny VEX Intarsion. (Budete muset porazit nepřátele, abyste „obhajovali oblast“ a „Bond“ dva zdroje pramenů.)
  2. Dokončete ztracený sektor v zóně VEX Incorsion
  3. Vraťte se do síně hrdinů a opraví Maelstromův památník
  4. Návrat do Quinn

Destiny 2 Maelstorm Quest: Vex Enemy v Neomuna ztraceném sektoru

Destiny 2 Maelstrom Quest Breakdown

I když to není nejzábavnější úkol v historii Destiny 2, Maelstrom Quest není obtížné dokončit. Zde je rozpis různých kroků.

Vazbu se zdroji pramenů a bránit oblast

Pro tuto část se budete muset vydat do zóny VEX. Zde najdete značku úkolu, který vám ukáže, kde se nachází v určitý den, protože se to bude pravidelně měnit. Pokud však budete někdy potřebovat najít a nevidíte značku úkolu, hledejte oblast s zářícími, zelenými tečkovanými liniemi na mapě. Poté, jak říká text Quest, se podílejte na veřejných akcích, hlídkách a zdrojích kořistí, abyste dosáhli 100% na tomto baru pro dokončení úkolu.

Oba pramene však dávají potíže s opatrovníky. Bohužel není úplně jasné, kde najít zdroje pramenů. Tyto zdroje se vytvářejí pouze v zóně VEX vpadící zóny, zřídka se vynořují a jsou k dispozici pouze na několik okamžiků najednou. Když jste blízko jednoho, uvidíte, že je označena šedou hvězdnou značkou. Jakmile ji najdete, můžete oblast buď tábořit, dokud se nevrátí nebo pokračuje v hledání jiného. Bohužel neexistuje způsob, jak donutit tyto předměty, aby se vynořily, takže to jen čeká a doufá, že štěstí je na vaší straně.

Destiny 2 Maelstorm Quest: Detailní obrázek zdroje pramene

Dokončete ztracený sektor v zóně VEX Incorsion zóny

Zóna VEX Intarsion se mění denně, což znamená, že ztracený sektor, který budete muset dokončit pro úkol. Na mapě najdete zónu indexu, jak je uvedeno v předchozí části, a poté hledáte ikonu ztraceného sektoru, reprezentovanou jako řada klenutých linek. Jakmile cestujete na toto místo, hledejte znak ve vašem prostředí, který odhalí, když jste blízko něj. Ačkoli ztracená odvětví Neomuna mají jedinečnou estetiku, nejsou tak odlišné od ztracených odvětví, se kterými jste se setkali ve zbytku herního světa.

Vraťte se do haly hrdinů

Po dokončení ztraceného sektoru se vraťte do haly hrdinů a komunikujte s určeným památkou, abyste mohli pokračovat v pátrání.

Návrat do Quinn

V tuto chvíli navštívíte Quinn, také v hale hrdinů. Odmění vás zbraní a udělí vám přístup k osudu 2 bluejay quest, kterou pak můžete začít.

Jakmile zabalíte Maelstrom, nezapomeňte se podívat na to, co jiného je také nové v Destiny 2 Season 20. Pokud jste to tak ještě neučinili, budete chtít dokončit nějaké podnikání v Destiny 2 Nedokončené obchodní úkol a vyřadit Quicksilver Storm Catalyst Quest, abyste polévali svůj arzenal dvěma z nových destiny 2 Lightfall Exotics , které jsou velmi působivé.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Průvodce quest a jak se spojit se zdroji pramenů

Destiny 2 Maelstrom Quest Fixing Cloud Strider Memorial v Hall of Heroes

Chcete -li dokončit Destiny 2 Maelstrom, budete se muset spojit se zdroji pramenů a trochu rozdrtit, abyste uklidili předměty v zóně Neomuny vex. Maelstrom je jedním ze čtyř questů Destiny 2 Lightfall, které vás nakonec vede k získání exotického Glaive Winterbite – museli jste však dokončit kampaň a „Vítejte v hale hrdinů“ zahájit tento Destiny 2 Questline. Během Maelstrom Quest budete pomáhat Quinn Laghari Opravit Maelstromův památník, aby získal životně důležité údaje, které drží, ale nepříjemně je to trochu sloganu. Naštěstí vám tato průvodce pomůže projít co nejrychleji skrze kroky Destiny 2 Maelstrom ‘.

Průvodce Lightfall Destiny 2

Je však důležité, abyste věděli, jak Zóny VEX Inscursion Pracujte, protože musíte v této zóně dokončit následující cíle. Každý týden bude na mapě označena jedna ze tří hlavních oblastí Neomuny jako současná zóna VEX Intarsion s vícebarevnou ikonou a pruhy barevného světla. Když jste v této zóně, zvyšují se meditační kapky pramenů, jsou k dispozici zdroje pramenů a vexové nepřátelé se objevují ve větším počtu.

Průvodce osudem 2 Maelstrom Quest

Zde jsou kroky, které musíte dokončit k opravě Maelstromova zničeného památníku:

  1. Bránit současnou zónu invaznice VEX dokončením veřejných akcí a shromažďovánímAccertions osudu 2 cloud, a otevírací kořistné truhly: Toto je nejmladší krok úkolu a doporučuji vybavit MOD Ghost Womba Detector Ghost a Drancování hrudníků a cloudových přírůstků v zóně infrínu, ponoření do hrdinských veřejných událostí a hlídek Destiny 2 – zejména ty zlaté – pokud je to možné. Zdá se, že každá narůstání cloudu a hrudník udělují 2% pokrok, zatímco hlídky ceny 4%. Přetížení terminálu může také poskytnout pokrok, ale pouze pokud použijete klíč k otevření bonusového hrudníku. Pokud si nejste jisti, jak Vazba se zdroji pramenů V zóně VEX Intarsion můžete občas najít zdroje energie zeleného pramene, se kterými budete komunikovat a získat dočasnou podporu regeneraci schopností pramenů. Často se nacházejí na vyšší zemi a vy musíte jen komunikovat se dvěma, zatímco hlídají zónu.
  1. Dokončete ztracený sektor v současné zóně VEX Incorsion: Najděte příslušný ztracený sektor a dokončete jej jako normální.
  2. Vraťte se do síně hrdinů a opravte Maelstromův památník: Stejně jako u Stargazeru, vraťte se do haly a komunikujte se zhrouceným památníkem, abyste jej opravili.
  3. Návrat do Quinn: Zabalte Destiny 2 Lightfall Maelstrom Quest od Quinn.

S opravou Maelstromův památník se nyní můžete přesunout na opravu dalšího pro Bluejay. Poté můžete pracovat na opravě konečného památníku a odemknutí nového Winterbite Exotic Glaive-je to první glaive s poškozením státy a jde to ve slotu! Ujistěte se, že také pracujete prostřednictvím nedokončeného obchodního hledání Destiny 2, abyste získali deterministický exotický kulomet chaos.

© Gamesradar+. Nesmí být reprodukován bez povolení

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Will Sawyer

Will Sawyer je spisovatel průvodců ve společnosti Gamesradar+, který pracuje se zbytkem týmu Guides, aby čtenářům poskytl skvělé informace a rady ohledně nejlepších položek, jak dokončit konkrétní výzvu nebo kam jít do některých z největších videoher. Will se připojil k týmu Gameradar+ v srpnu 2021 a psal o službách, včetně Fortnite, Destiny 2 a Warzone, jakož i o některých z největších vydání, jako je Halo Infinite, Elden Ring a God of War Ragnarok.

Call of Duty Crossovery jsou nyní doslova divoké jako peklo: Nicki Minaj může použít Doomovu super brokovnici k zabití Lilith Diablo 4

Rockstar staví svůj vlastní malý herní průsmyk pro „rotující sortiment“ her, počínaje těmi hroznými remastery GTA

Nelíbí se mi nový tajný boj Yakuzy? Jako drak: Nekonečné bohatství umožňuje Kiryu přejít na brawling v reálném čase