Průvodce Elden Ring Boss: Který pořadí byste měli zabít šéfy? | Beebom, Elden Ring Boss Místa: kde najít všech 238 Elden Ring Bosses | Shotkul skalního papíru

Místa Elden Ring Boss: Kde najít všech 238 šéfů prstenů Elden

Contents

Ale Ale Ale! Margit je zpět a bolí se o zápas poté, co jste ho nejvíce před tolik hodinami přivedli k vchodu na hrad Stormveil Oh. Má přesně stejné pohyby a vzory jako předtím, ale zjevně zasáhne mnohem těžší a má více zdraví než dříve, což z toho činí mnohem náročnější fázi druhého již nebezpečného boje.

Průvodce Elden Ring Boss: Který pořadí byste měli zabít šéfy?

Objednávka šéfa Elden Ring

Svět Elden Ring World obsahuje několik mocných šéfů pro hráče, aby se mohli řešit, což ztěžuje pochopení toho, jak k nim přistupovat. Zatímco otevřenost světa Elden Ring je nepochybně znatelná, někdy se to stává pro nováčky pro hru. To by zase mohlo udělat zážitek mimo penting pro mnoho hráčů. V tomto článku tedy budeme hovořit o pořadí, ve kterém by hráči měli řešit všechny šéfy v Elden Ring, což z cesty učinilo spravedlivý zážitek pro každého.

Pokud jde o boje s šéfem, Fromsoftware zajistil, že hráči je nebudou proniknout. Elden Ring obsahuje nejvyšší počet šéfů v jakékoli hře Souls, celkem 238 šéfů a umožňuje hráčům prozkoumat a porazit v jakémkoli pořadí, které chtějí. To však vyvolalo problém, že hráči čelili šéfům se zvýšenými obtížemi. Pojďme tedy prozkoumat pořadí, ve kterém by se hráči měli vypořádat se všemi 14 významnými šéfy v Elden Ring.

1. Margit, padlí omen

Margit

 • Umístění: Stormhill, po překročení Stormhill Shack a po hlavní cestě k hradu.
 • Doporučená úroveň: 20-25.

Margit, The Fell Omen, je vysoká monstróznost, která nese personál, který používá k potrestání hráčů. I když hráči mohou ignorovat Margit, je nezbytným nepřítelem jako šéf chrání vchod na hrad Stormveil. Nejen to, ale Margit upustí talismanský pouzdro, což je nutné, pokud hráči chtějí vybavit Talismany později ve hře.

Pro hráče se doporučuje dosáhnout úrovní 20-25, než se pokusí bojovat proti Margit, padlí Omen-první šéf Elden Ring. Kromě toho, protože tento boj umožňuje duchovní popel a multiplayer, mohou hráči zavolat nějakou pomoc proti šéfovi. Hráči mohou také svolat NPC s názvem Sorcerer Rogier přímo před bránou šéfa, aby jim pomohli.

2. Godrick roubovaný

Godrick

 • Umístění: Inside Stormveil Castle, kolem lokality komory výtahu.
 • Doporučená úroveň: 30-32

Godrick Grouphed se nachází na konci hradu Stormveil v otevřeném prostoru. Zatímco hráči mohou ignorovat boj proti němu a zamířit do druhé hlavní oblasti v Elden Ring, je jedním ze čtyř šéfů, které jsou hráči porážkou porážkou. Godrick nese jednu ze čtyř velkých run potřebných před vstupem na náhorní plošinu Altus.

On má Dvě formy v boji s jediným šéfem, první, kde používá svou velkou sekeru k útoku. Do mixu také přináší různé útoky v oblasti účinku (AOE). Druhá forma vidí Godricka používat dračí hlavu jako levou paži a používá ji jako plamenomet. Navíc jeho minulé útoky využívají oheň, oheň a fyzické poškození.

Proto se doporučuje, aby hráči dosáhli úrovní 30-32, než bojují s Godrickem, roubovaný. Tento boj šéfů umožňuje hráčům svolat jiného hráče pro multiplayer nebo použít svůj oblíbený duch Ash. Zabíjení Godrick poskytuje hráčům velkou runu potřebnou pro progresi příběhu a jeho vzpomínku, kterou si mohou vyměnit na kulatém stole, aby přijali Godrickovu sekeru.

Po porážce Godricka roubovaného mohou hráči zamířit k jednomu ze tří volitelných šéfů ve hře, aby obdrželi druhou velkou runu, aby pokročili v příběhu. Elden Ring vyžaduje pouze hráče, aby získali dvě velké runy, aby pokračovali v ději. Alternativně mohou udělat bezprostřední tři boje šéfů, pokud mají rádi nějakou výzvu.

3. Rennala, královna úplňku

Rennala

 • Umístění: Akademie Raya Lucaria, kolem učebny Schoolhouse Classroom of Grace.
 • Doporučená úroveň: 40

Rennala je jedním ze tří volitelných šéfů, kteří se hráči mohou vypořádat, aby získali druhou požadovanou skvělou runu pro postup ve hře. Hlava karianské královské rodiny a vůdce Akademie Raya Lucaria, Rennala je a mocná čarodějka kdo používá její čarodějnictví k vyřazení hráčů. Před dosažením Rennaly v Eldenově Ringu musí hráči vyjmout Red Wolf of Radagon, obřího červeného vlčí. Jakmile se hráči budou muset přestěhovat do knihovny, kde sídlí Rennala a její učedníci.

První fáze tohoto boje šéfa se scvrkává na vyřazení jednoho z učedníků Rennaly zodpovědné za vykouzlení ochranné bariéry kolem ní. Jakmile je utlumený, zaútočte na Rennala a pokračujte v tom až do druhé fáze boje. Ve druhé fázi Rennala používá různé kouzelné čaroděje k poškození hráčům. Jakmile budou hráči odměněni skvělou runou, a Rennala umožní hráčům znovuzrostnout pomocí larválních slz.

4. Starscourge Radahn

Radahn

 • Umístění: Redmane hrad v Caelidu, kolem hradu Redmane Plaza.
 • Doporučená úroveň: 70-72.

Jeden z polobohů s tragickým příběhem za ním, generálem Radahn, je další ze tří volitelných hráčů šéfů, kteří mohou porazit, aby získali skvělou runu pro postup hry. Radahn sídlí přes hrad Redmane na otevřeném poli v Caelid. Aby se tam dostali, musí hráči cestovat do caelidové části mapy a poblíž mostu Redmane. Odtud mohou vzít magickou bránu, která je přenese do vnitřků hradu. Zde si vytáhněte šéfa kelímku na hradu Plaza a vydejte se dopředu k výtahu.

Krása boje Radahn Boss je, že hráči mohou svolat hrst NPC po celé mapě, kteří pomůže snižovat legendárního generála. To se váže na „Festival Radahn“, hostované, aby přinesly adeptní šampiony ochotné sundat kdysi velký generál. Po porážce Radahna dostávají hráči skvělou runu a jeho vzpomínku. Porážka Radahn otevírá další podzemní místo v Elden Ring s názvem Nokron, věčné město.

5. Rykard, pán rouhání

Rykard-Elden-ring-šéfy-řádný

 • Umístění: Volcano Manor, v MT. Gelmir. Minulý chrám Eiglay.
 • Doporučená úroveň: 65-70.

Třetí šéf, který mohou přehrávače Elden Ring podrobit, je Rykard, Lord of Blasphemy. K dosažení tohoto boje šéfů cestují hráči do sopky Manor, umístěné na hoře Gelmir. Hráči dále cestují dolů do vězeňského města přes tuto oblast, opuštěné místo plné hadích lidí a lávy. Procházejte oblast a vytáhněte šéfa Godskina Noble. Aktivujte chrám Eiglay na místě milosti a vezměte výtah umístěný vpravo. Cestujte směrem k zadní straně a zadejte okno. Vydejte se na tuto oblast k cestování a setkání s šéfem.

Stejně jako každý šéf, Rykard, lord rouhání, má dvě formy. První je had s názvem The Lord-Devyring had. Před zahájením boje šéfa mohou hráči získat a použít zbraň s názvem „Hunter hadrů.„Dovednost zbraně vytváří větrnou čepel a poškozuje had poškození. Po zabití hada se přemění na Rykard, který vytáhne rouhačskou čepel, jednu z nejlepších zbraní ve hře. Porazte Rykarda a přijměte velkou runu a jeho vzpomínku.

Jakmile jsou získány povinné dvě velké runy, hráči zamířijí na náhorní plošinu Altus a postupují v ději.

6. Godfrey, první Elden Lord (zlatý stín)

 • Umístění: Po celém West Capital Rampart, na Leyndel, Royal Capital.
 • Doporučená úroveň: 72-75.

Zatímco míří k trůnu Elden, přes West Capital Ramparts a nahoru kořeny stromu, hráči se setká s Godfreyem, prvním Eldenem, ve své formě zlatého stínu. To také dává hráčům malou chuť boje šéfa a co očekávat později ve hře. Godfrey je typický šéf Soulsborne, který k útoku používá svou sekeru.

Vezměte ho ven a pokračujte dále k trůnu Elden, kde jsou hráči předurčeni stát se příštím Eldenem Lordem. Doporučuje se dosáhnout úrovně 72-75, pokud hráči chtějí odolat Godfreyově útoku a poškodit mu poškození. Hráči mohou v tomto boji svolat další hráče a válečný popel.

7. Morgott, omen král

Morgott-Elden-ring-šéfy-řádný

 • Umístění: Zad královniny v posteli v Leyndelu, královském hlavním městě.
 • Doporučená úroveň: 72-75.

Druhé setkání s Margit se děje uvnitř trůnu Elden, tentokrát proti jeho původní podobě. Morgott, Omen King, je samozvaný „Last of the Kings“ a má podobný tah nastavený jako Margit, s výjimkou jeho druhé fáze nyní způsobuje poškození krvácení hráčům. Navíc, pokud hráči získali pouty Margit z náplastí, mohou položku použít během první poloviny bitvy dvakrát, zastavit ho na jeho cestě a umožnit hráčům poškodit poškození.

Abychom úspěšně odrazili tohoto šéfa, doporučujeme hráči Elden Ring k dosažení úrovní 72-72. Kromě toho, stejně jako každý šéf, mohou hráči svolat Ashes of War nebo jiného hráče pro multiplayer, aby jim pomohl v tomto boji. Proces pro hráče, který dokončil titul, je však mírně odlišný. Druhý hráč musí používat své malé zlaté podobizny a komunikovat s královnou ložskou komorním místem milosti ve své vlastní hře, než je druhý hráč může svolat ve svém světě.

8. Požární gigant

 • Umístění: Po hrobech Giant’s Gravepost, na hory Giants.
 • Doporučená úroveň: 105-110.

Kolem trůnu Elden je jednou z posledních hlavních otevřených oblastí hry – hory Giants. V této oblasti je další šéf s názvem The Fire Giant. Velký obr s obličejem jako žaludek, pokud se hráči setkali s mnoha obry ve hře, vědí, jak se vypořádat s tímto šéfem. Fire Giant je také jediným hlavním šéfem hry, který umožňuje hráčům používat svou horu k boji (pokud svolávají jiného hráče pro kooperaci). Aby podmanili ohnivý gigant, musí hráči konkrétně zaútočit na nohy, aby ho svrhli dolů. Má však tendenci používat oheň, aby způsobil poškození AOE, takže mějte na paměti.

Proto se doporučuje jednat s šéfem, když hráči dosáhnou kolem úrovně 105 na úroveň 110. Vyšší úroveň také znamená, že poškození způsobené nohama bude vyšší, protože požární gigant trvá docela čas, než se sundá. Kromě toho mohou hráči zavolat válečného popela, aby jim pomohli v boji.

9. Godskin Duo

 • Umístění: rozpadající se Farum Azula, kolem Dragon Temple Site of Grace.
 • Doporučená úroveň: 110-115.

Pokud se hráči dříve snažili bojovat proti apoštolu Godskin a Godskin Noble v Elden Ring, bude tento boj pro hráče velkou výzvou k překonání. Oba tito šéfové se spojují, aby se stali duem Godskin, kde se s nimi musí hráči vypořádat současně současně. Godskin Duo používá předchozí sadu pohybu bez změn v nich. Obtížnost pramení ze skutečnosti, že zatímco hráči s nimi dříve jednali jednotlivě, jednali s nimi dohromady.

Proto hráči nejen musí zajistit úroveň 110 až 115. A dokonce i na hřišti mohou hráči zavolat někoho na kooperativní kooperaci a válečný popel, aby jim pomohli.

10. MALIKETH, Černá čepel

Maliketh-Black-Blade-1-Elden-ring-šéf-řádný

 • Umístění: rozpadající se Farum Azula, kolem vedle obřího mostu Grace.
 • Doporučená úroveň: 115-123.

Pokud si hráči přečtou náš článek zaklínače, pravděpodobně se setkali. Chráněné stvoření, které má na hlavě látku, Guuranq až do této chvíle byl NPC pouze NPC, který přijímal položky hledání výměnou za odměny. No, hned za obřím mostem se hráči setká s NPC. Kromě toho, že tentokrát bude Guuranq vůči nim nepřátelský. Vyndáním svého zdravotního baru na půli cesty odhaluje jeho skutečnou identitu: Maliketh, Black Blade.

Maliketh je rychle se rozvíjejícím nepřítelem od začátku boje šéfa a postaví odolnou rvačku proti hráčům. Proto se doporučuje pro hráče úrovně 115 až 123, než se pokusí bojovat. Jeden skvělý trik, který mohou hráči udělat, aby bojovali s Maliketem. Válečný popel odvrátí šéfa a nechá hráče zaútočit na šéfa. Hráči mohou samozřejmě zavolat přítele, aby jim pomohl v multiplayeru.

11. Sir Gideon ofnir, vševědoucí

Sir-Gideon-Ofnir-Elden-ring-šéf-řádný

 • Umístění: Po celé Leyndel, hlavní město Ash Site of Grace, po porážce Maliketh.
 • Doporučená úroveň: 125-130.

Gideon Ofnir, vševědoucí, je jedním z prvních hráčů NPC, se kterým se setkává v držáku kulatého stolu. Dává vám úkol vystopovat polobohy a pomoci vám stát se lordem Elden, je to nešťastné, když je šéf, který stojí v cestě na vaší cestě k tomu, aby se stal příštím pánem v Elden Ring. Gideon ofnir, vševědoucí, vrhá vše, co má, pokud jde o magii a melee. Hodně se však spoléhá na magii, aby zabránil nepříteli.

Vezměte šéfa není obrovský čin, pokud jsou hráči trpěliví a jejich úroveň je kolem 125-130. Kromě toho, stejně jako každý boj, mohou hráči svolat válečnou popel nebo hráče pro multiplayer.

12. Godfrey, první Elden Lord

Godfrey-the-First-Elden-Lord

 • Umístění: Jihovýchodně od Queen’s Bedchamber Site of Grace v Leyndelu.
 • Doporučená úroveň: 132-135.

Hráči okamžitě poznají Godfreyho, prvního Eldena Lorda, z jejich posledního setkání na West Capital Ramparts. Tentokrát na ně bude čekat na trůnu Elden. První fáze Godfrey sleduje stejný tah ze své formy zlatého stínu, takže hráči by se neměli moc bojovat. Neznámnost přichází, když se přepne do druhé fáze boje šéfa, Hoarah Loux. V této fázi Godfrey navštěvuje hráče zápasů, bombardování je na zem a přepne na styl boje pouze pro ruky.

Protože se jedná o jeden z konečných šéfů, doporučuje se dosáhnout někde mezi úrovní 132 a úrovní 135.

13. Radagon zlatého řádu a Elden Beast

 • Radagon
 • Elden Beast
 • Umístění: Poté, co porazil Godfrey.
 • Doporučená úroveň: 140-145.

Jedním ze dvou konečných šéfů Eldena Ringa, které hráči musí porazit, aby dokončili titul, je Radagon Golden Order. V tradici hry je to ten, kdo způsobil rozbití a držel kladivo, které se rozbilo Elden Ring. Radagon ovládá stejné kladivo, aby zaútočil na hráče, pomocí útoků AOE a zpožděné útoky kladivem. Radagon tyto útoky mísí, takže se hráči mohou rychle přizpůsobit stylu hry. Skutečný problém začíná po porážce Radagona, který vyvolává obřího nepřítele zvaného Elden Beast.

Elden Beast má v levé ruce meč a používá jej k sekání hráče. Elden Beast navíc používá magické prsteny na zemi a Aoe, takže hráči jsou nuceni využívat každou možnost mobility dostupné ve hře.

Hráči by proto měli dosáhnout úrovně 140 a vyšší, aby porazili posledního šéfa Radagona zlatého řádu a Elden Beast v Elden Ring. Oba tyto šéfové také umožňují předvolání multiplayeru a válečné popel. Porážka těchto šéfů nabídne hráči požadovaný konec, který sledovali.

Místa Elden Ring Boss: Kde najít všech 238 šéfů prstenů Elden

Část mapy Elden Ring s umístěním některých šéfů označených

Chcete se dozvědět o všech různých šéfech Elden Ring a jejich umístění? Podle našeho počtu je v mistrovském díle z Open-World Open-World Open-World Open-World Stowers 238 šéfů. S tolika šéfy skrytými v každém rohu a štěrbinou zemí je velmi snadné hrát ve hře, aniž byste si uvědomili, že jste zmeškali na některých z nejúžasnějších a nezapomenutelnějších setkání šéfů, které Elden Ring nabízí nabídnout.

To je to, pro co je naše umístění Elden Ring Boss, pro to. Níže najdete mapy pokrývající každou oblast zemí mezi nimi a zdůrazňují přesné umístění každého z šéfů Elden Ring. Na každém setkání s šéfem jsme trochu napsali, abychom vám pomohli najít a řešit každého z těchto hlavních protivníků, a na dně jsme také přešli přes naši doporučenou objednávku šéfa pro ty, kteří chtějí řešit všechny důležité šéfy v logickém pořadí postupu.

Poznámka: Následují těžké spoilery. Byl jsi varován.

Grafted Scion (kaple očekávání)

Úplně prvním šéfem, se kterým narazíte v Elden Ring, je roubovaný Scion, který vás má zabít po prvních několika krocích v kapli očekávání. Možná si neuvědomujete, že se můžete skutečně vrátit na toto místo a vyzvat Scion k odvetu tím.

Grufted Scion je jedním z nastier ranných šéfů Elden Ring, s mnoha rukama umožňujícími dlouhé komba dalekosáhlých útoků meče. Před zasažením použijte buď velký štít k nasávání těchto útoků.

Voják Godrick (výukový šéf)

Hráči, kteří začínají novou hru Eldena prstenu, budou pravděpodobně čelit vojákovi Godricka v jeskyni znalostí. Tento šermíř je sotva tvrdší než standardní vojáci, se kterými se setkáte, a v Limgrave, takže je to vůbec šéf. Ale pro dokončení to zmiňuji.

Demi-Humánní náčelníci (pobřežní jeskyně)

Boj mezi hráčem a minibossovými skvrnami v Elden Ring

Opravy (jeskyně Murkwater)

Vnitřní vtip pro mnoho veterána AFOSF, Patches je jednoduchý žoldnéřský šéf, který se vzdáte poté, co ho způsobíte dostatečné poškození. Najdete ho na konci velmi krátkého dungeonu, Murkwater Cave – ale je důležité, abyste ho našli, protože pokud ušetříte jeho život, otevře se obchod, kde si můžete koupit položku, která vám pomůže v Některý důležitý budoucí boj.

Guardian Golem (Highroad Cave)

Guardian Golem z High Road Cave se může zpočátku zdát tvrdý, ale jakmile poprasknete tajemství tohoto boje šéfa, je to procházka v parku. Přineste tupou zbraň a zacílte na nohy těžkými útoky, aby se zhroutily dolů na zem, připraveno na kritický zásah do hrudi.

Black Knife Assassin (DeathTouched Catacombs)

Hlava šíleného dýně, šéf v Elden Ring, útočí na hráče svou flail

Mad dýňová hlava (ruiny trasového bodu)

Šílená dýňová hlava sídlí ve sklepě pod ruinami na trasovém bodě a chrání místnost, kde žije čarodějnice Sellen, připravená pro předat hranici čarodějné znalosti. Šílená dýňová hlava vás miluje hlava a seká na vás s jeho krvácením inflikujícím flailu. Udělejte si čas, nenechte se chamtiví svými útoky a budete v pořádku.

Noční kavalérie (Highway Bridge)

Během dne je dálniční most oddělující východ od West Limgrave chráněn obyčejný voják na koni. V noci je tento voják nahrazen noční kavalérií – mnohem silnějším jezdcem s bezbožným halberdem s překvapivým dosahem. Pokud bojujete proti tomuto šéfovi, využijte taktiku hit-and-run s Torrent.

Strom Sentinel (Church of Elleh Road)

Mapa Liurnie v Elden Ring, s místy každého jednotlivého setkání šéfa označeného a očíslovaného

Cleanrot Knight (jeskyně Stillwater)

Impozantní, metalclad, clearot rytíř nosí na mysu. Je to nebezpečný nepřítel ovládající duální kopí a nepomůže to, že s ním musíte bojovat v oblasti zaplavené otrávenou vodou. Přineste cokoli, abyste zvýšili statistiku imunity a dejte si pozor na jeho křížovou čepel.

Adan, zloděj ohně (MaleFactor’s Evergaol)

Elden Ring: Hráč bojuje s šéfem Glintstone Dragon Smarag

Glintstone Dragon Smarag (Temple Quarter)

Glintstone Dragon Smarag je dalším pozoruhodným obyvatelem jezera obklopujícího Raya Lucaria Academy. Najdete ji na kousku země jen na západ od samotné akademie a hlídá klíč Glintstone, který budete potřebovat, abyste se dostali do uvedené akademie.

Stejně jako Flying Dragon Agheel byste měli řešit Glintstone Dragon Smarag opatrně a trpělivě a na koni, aby se věci usnadnily. Smarag je schopen výbuchů Glintstone Magic, ale můžete se jim vyhnout stejně snadno jako na dechový útok jakéhokoli draka. Hack a skákat na nohy, dokud to nepadne.

Crystalians (Crystal Cave Academy)

Krystaliani nalezeli na konci akademie Crystal Cave (přístupné z jezera) je duo nepřátel vyrobených z čistého krystalu. Jako takové jsou téměř nepropustné pro mnoho různých typů poškození, ale jsou náchylní vůči tupým útokům, takže se ujistěte, že přinesete zbraň schopnou způsobit škodu na tomto boji.

Boj s dvojicí šéfů může být velmi obtížné, ale v tomto případě to není hrozné, protože kruh Blade Crystalian má tendenci zůstat v dosahu, zatímco Crystalian ovládající oštěp rád mezi vámi uzavírá mezeru. Tyto znalosti použijte k jejich co nejvíce a vytáhněte je po jednom.

Death Rite Bird (Gate Town North)

Hredavěký pták smrtů na smrt lze nalézt v bažinaté clearing přiléhající na východní stranu akademie a objevuje se pouze v noci. Nepodceňujte tohoto protivníka: může vás to zkaženo svými neobvyklými útoky na černý plamen Aoe a zametajícími údery melee, které ztěžují hraní na koni na koni. Doporučil bych přinést zbraň s posvátnou afinitou.

Ring Blade Crystalian (Raya Lucaria Crystal Tunnel)

Na konci křišťálového tunelu Raya Lucaria najdete jediný prstencový čepel Crystalian. Pokud jste již řešili Crystal Cave Academy, měla by to být ve srovnání s procházkou v parku. Dávejte pozor na své různé útoky na dálku, ale jinak znáte vrták. Rozdrtit to Mace nebo jinou tupou zbraní, dokud nezemře. Jednoduchý.

Bell Bearing Hunter (kostel slibů)

Vraťte se do kostela slibů v noci a jste na další ošklivý boj s lovcem zvonu a jeho telekinetický meč. Je stejně náročný porazit, jako byl zpátky v Limgrave, pokud jste ho samozřejmě sýrovali tím, že jste neustále zůstali mimo jeho dosah a bombardovali ho kouzly a šípy. Hej, nebudu soudit.

Erdtree Avatar (East Minor Erdtree)

Minor Erdtree na východní straně Liurnie je ve zvýšené oblasti země, kterou můžete snadno přistupovat z hlavní silnice, která vede k velkému výtahu dectus. Stejně jako u mnoha jiných menších erdtrees v Elden Ring je tento hlídán avatarem Erdtree, který spočívá na základně stromu. Je to funkčně totožné s tím na pláčícím poloostrově: plné silných, ale pomalých útoků a jediným magickým útokem, kterému lze snadno zabránit sprintem do strany.

Hřbitov a vrah černý nůž (černé nože katakomby)

V katakombách černého nože najdete dva známé šéfy; Naštěstí s nimi nemusíte bojovat současně. Hřbitový odstín je zřetelnější šéf, zatímco snadno přehlížený boj s vrahem černých nožů lze dosáhnout sekáním na iluzorní zdi v zadní části místnosti s kosterním válečníkem a lukostřelcem uvnitř.

Setkáváte se s oběma těmito šéfy v Limgrave, ale zejména atentát na černý nůž je nebezpečnější než dříve, což jasně ukazuje, že ten, kterému jste čelili v deathtouchových katakombách, není zdaleka nejsilnějším vrahem černých nož. Ani to není, ale dobře. S tím se budeme zabývat později.

Feering otisky prstů vyke (Church of Inhibition)

Feering otisky prstů Vyke zdánlivě napadne váš svět v kostele inhibice, pouze pokud jste dosáhli čtvrté fáze Hyetty’s Quest (žena, která žádá o hrozny Shabriri). Vyke je poměrně přímočarý útočník s agresivním herním stylem a dlouhodobě kopí. Jeho útoky vytvářejí váš metr šílenství poměrně rychle, takže pokud jste zasáhli dvakrát nebo třikrát v řadě. Hrajte to trpělivě a použijte těžké útoky k přerušení jeho tahů.

Noční kavalérie (Bellum Highway Forest)

Krátká jízda od východní Raya Lucaria v Liurnia vás vezme na malou skvrnu lesa na silnici. Podél této silnice pronásleduje další noční kavalérii během noci. Znáte vrták už, dostaňte se k němu.

Elden Ring: Hráč bojuje s Boss Royal Revenant

Royal Revenant (KingsRealm Ruins Underground)

Royal Revenant nelze čichat. Je to verze mocného nepřítele Swamp Lord, která chrání ruiny Laskyar v jezeře, stejně jako určité zříceniny v oltáři měsíčního svitu. Má nízké zdraví, ale je to děsivý šéf s dlouhými kombami rychlých a mocných útoků, které velmi ztěžují vyhnout se všem poškozením. Má však obrovskou slabost: Použití léčení AOE ve svém okolí způsobí masivní poškození a okamžitě ji omráčí.

Měli byste si také uvědomit, že cesta dolů do podzemní části zříceniny Kingsrealm je skrytá iluzorní podlahou. Najděte ducha sedícího v rohu; Vydejte se skrz díru ve zdi směřující na východ; pak přeskočte přes další zeď přímo před vámi. Nyní byste měli stát na iluzorní podlaze. Slash na to, aby to rozptýlilo.

Bols, Carian Knight (Cuckoo’s Evergaol)

Elden Ring: Hráč bojuje s šéfem Omenkillerem

Omenkiller (vesnice Albinaurics)

Omenkiller sídlí ve vesnici Albinaurics, kterou najdete pod oltářem měsíčního světla (jihozápadní horská oblast Liurnia). Krátce před setkáním se Omenkillerem pravděpodobně narazíte na Nepheli – válečník, který vám pomohl porazit Godricka Godricka na roubované zpět v Limgrave – a ona vám pomůže znovu porazit Omenkiller.

Ne, že Omenkiller je téměř stejně silný jako Godrick. Má silné klubové útoky a může nadechnout se okamžitě, ale když se agroje na Nefeli, můžete ho bezpečně způsobit poškození.

Dragons x3 (oltář měsíčního svitu)

Pokud jste se vydali na oltář měsíčního svitu (žádný snadný úkol: Podívejte se na náš průchod Elden Ranni Quest pro plné podrobnosti), rychle zjistíte, že půda je obsazena řadou plnohodnotných draků. Nemusí být tak impozantní jako pojmenovaní draci, se kterými jste se dosud setkali, ale měli byste být velmi opatrní, abyste nezískali pozornost více než jednoho najednou. Vyberte je jeden po druhém, zůstat trpělivý a používat torrent podle svých nejlepších schopností.

Red Wolf (oltář měsíčního svitu)

I když to není technicky označeno jako šéf, je zde na západním okraji oltáře měsíčního svitu, těsně pod skupinou Crystaianů. Červený vlk je překvapivě mocný protivník díky jeho rychlému přemístění, jeho útokům na kousnutí a jeho kouzelníkům Glintstone.

Alecto, vyzvádač černého nože (Evergaol RingLeader)

Mapa náhorní plošiny Altus v Elden Ring, s umístěním každého jednotlivého šéfa označeného a očíslovaného

Starověký Dragon Lansseax (náhorní plošina Altus)

Starověký Dragon Lansseax, jeden ze dvou sourozeneckých draků s mocnými schopnostmi blesku, vás pozdraví krátce poté. Určitě to vypadá zastrašující se svými bouřlivými útoky na blesky, ale váš Gameplan je zde téměř stejný jako u ostatních draků, které jste dosud bojovali. Zůstaňte na koni, sekli na nohou a hrajte ji v bezpečí.

Poté, co bude vyčerpána asi třetina zdraví Lansseax, bude odletět. Boj můžete dokončit místem na clearing na jih od místa milosti Rampartside Path na Dálný východ od náhorní plošiny.

Misbegotten Warrior & Perfumer Tricia (nevzhledné katakomby)

Toto nepravděpodobné duo se nachází na samém konci nevzhledných katakomb zastrčených v západním rohu náhorní plošiny Altus. Je to vždy nebezpečné, když musíte bojovat se dvěma šéfy najednou; Naštěstí můžete do značné míry ignorovat Perfumer Tricia, která zaujímá hlavně podpůrnou roli, zatímco opatrně bojujete s agresivním misbegottonem válečníkem až do zabití. Poté by to mělo být prosté plachtění; Stejně jako u všech parfémů, Tricia nevyhovuje moc boje v boji o jeden na jednoho melee.

Godefroy Grufted (Golden Lineage Evergaol)

Skryté uvnitř snadno zmeškané zlaté linie Evergaol je známá tvář: Je to Godrickův téměř identický potomek, Godefroy roubovaný. Toto je v podstatě další příležitost k boji proti Godrickovi s více vyrovnanými statistikami a zařízením. To samozřejmě není zvlášť snadný boj, protože Godrick/Godefroy má četné zdlouhavé kombo útoky s neobvyklým načasováním, které vás mohou zakopnout. Pravděpodobně se však můžete spolehnout na svou svalovou paměť z hradu Stormveil, aby byl tento boj o něco snazší než boj Godrick.

Noční kavalérie (Altus Highway)

Další noční kavalérii najdete na dálnici vedoucí z velkého výtahu dectus ke vchodu do Leyndell podél jihu náhorní plošiny Altus. Kavalérie této noci ovládá flail a nebojí se skočit velké vzdálenosti, aby vás zasáhla, takže buďte opatrní.

Demi-lidská královna Gilika (luxní ruiny)

Jedno z trojice demi-humánských královen poblíž (další dva v MT. Gelmir), Queen Gilika najdete pod luxusním ruinami. Může se zdát silná a agresivní, ale ve skutečnosti ji může být velmi šikovně poražena, pokud se vyhýbáte z cesty její jasně telegrafní útoky.

Tibia Mariner (Wyndham Ruins)

Další mariner s tibií se odhaluje, když se blížíte k jižnímu okraji zříceniny Wyndham. Stejně jako u Liurnian Mariner je tento silnější než varianta Limgrave, schopná svolat kolosální kostry na krátkou dobu, které zametají zemi svými obřími kosterními rukama, které vás hledají. Ale stejně jako u všech námořníků je to docela snadný boj, jakmile víte, že ignorujete předvolání a jdete rovnou pro Boatmana.

Necromancer Garris & Black Knife Assassin (Sage’s Cave)

Jeskyně jeskyně je domovem dvou šéfů v různých arénách. Cesta se rozdělí ke konci dungeonu, s nekromancer Garris vlevo a černým nožem na pravé straně.

Necromancer Garris je poměrně přímočarý nepřítel: jen se vyhýbat jeho předvolání a jeho naváděcí lebce a pracovat na pummelingu pryč v jeho nízkém poise a nízkém zdraví. Ale vrah Černého nože je nebezpečný, protože z velké části je zcela neviditelný. Musíte se dívat na postříkání, které dělá ve vodě, abyste ho našli většinu času, a buďte velmi opatrní při jeho útoku na chytání, který vás může ujít pro kolosální (potenciální jednorázové) poškození.

Erdtree Burial Watchdog (Wyndham Catacombs)

Další erdtree pohřební hlídací pes najdete ve Wyndham Catacombs velmi krátkou vzdálenost od zříceniny Wyndham. Zde není moc nového: Už byste měli vědět o pohybu pohřebiště. Vyhýbat se jeho útokům na slam, udeřte na to, zatímco se zotaví.

Eleonora, fialový krvavý prst (druhý kostel Marika)

Mapa Caelid v Elden Ring, s místy každého jednotlivého setkání s šéfem označeným a očíslovaným

Magma Wyrm (tunel Gael)

Magma Wyrm bude pravděpodobně jedním z prvních šéfů, s nimiž se setkáte v Caelid Wilds, který se nachází jako v tunelu Gael mezi Limgrave a Caelid. Podobně jako Magma Wyrm Makar na hranici mezi Liurnia a Altus, tento magma Wyrm miluje chrlit magma a nabíjet se po celé jeho aréně, což znamená, že hráči by měli trpělivě hrát, pokud chtějí čisté vítězství.

Erdtree Avatar (West Minor Erdtree)

Dva avatary Caelid jsou nejsilnější avatary Erdtree, které jste dosud zažili v tomto seznamu. Méně z nich najdete na Západě, krátkou cestu od Limgrave na severním pobřeží. Zabalí více úderu než dosud ostatní, ale jinak je to téměř stejný boj.

Ertree Burial Watchdog X2 (Menší katakomby Erdtree)

Existuje důvod, proč byl Erdtree Pohřební hlídač jedním z prvních a nejjednodušších šéfů v Limgrave: je to pomalé a jasně telegrafoval a snadno se naučil vzory útoku. Způsob, jakým se později potíže s obtížemi zmocnit, je hodit dva z nich současně v menší katakombách Erdtree. Budete muset hrát docela pečlivě a dávejte pozor na oba, abyste se ujistili, že za své útoky nejste potrestáni.

Mad dýňová hlava x2 (Caelem Ruins Underground)

Stejně jako výše uvedené hlídací psi, v Caelidu budete vyzváni dvěma dříve přímým nepřítelem současně. Dvě dýňové hlavy nalezené pod trochou Caelem jsou nebezpečné jednoduše díky jejich agresi, omezeným prostoru a riziku, že budou koordinovat jejich útoky. Pokuste se udržet svou vzdálenost od jednoho, zatímco zaostřujete druhou.

Rytíři Velké nádoby X3 (Caelid Colosseum)

Bohužel nebudete bojovat s obrovskou skvělou nádobou, která sedí, zkřížené paže, před Caelid Colosseum. Místo toho máte tři označení, které vám umožní vyvolat tři rytíře velké nádoby, aby bojovali po jednom po druhém. Porazit je všechny v řadě a dostanete odměnu. Každý z těchto bojovníků má jiné vybavení a jiný herní styl, takže byste měli nejprve hrát opatrně, abyste zjistili vzory útoku každého z nich.

Frenzied Duelist (Gaol Cave)

Frenzied Duelist je příliš odlišný od duelistů Grave Warden, se kterými jste se setkali dříve. Jen to zasáhne trochu těžší. Těžká část se k němu dostane: musíte na konci jeskyně vytáhnout páku, abyste odemkli všechny vězeňské buňky, a pak naleznete velkou buňku s dřevěnou prkno na pravé straně. Prořízněte prkno, abyste dosáhli šíleného duelisty.

Decaying Ekzykes (Caelid Highway South)

Decaying Ekzykes je šarlatový dýchací drak na jihu dlouhé kruhové silnice kolem bažiny Aeonia. Je nebezpečnější než ostatní draci, se kterými jste se již narazili, hlavně proto, že má další útok, kde kolem sebe dýchá silný šarlatový hnilobu, takže je nezbytné, abyste si v těchto chvílích udrželi svou vzdálenost.

Hřbitov (Caelid Catacombs)

Na konci Caelid Catacombs na jih od Caelid Wilds se můžete setkat s dalším hřbitovným odstínem na konci Caelid Catacombs. Stejně jako jiné hřbitovy, které najdete napříč zeměmi mezi nimi, je těžké se snižovat a může být devastující, pokud dovolíte, aby jeho rychlý nůž napadli komba přistát; ale má úžasně malé zdraví a může být poraženo jen v několika silných hity.

Noční kavalérie (Caelid Highway South)

Tuto noční kavalérii ovládající Flail najdete na krátké vzdálenosti podél silnice kolem rozpadající se Ekzykes a stejně jako jiná noční kavalérie se bude vynořit pouze v noci. Je to téměř stejný boj jako kavalérie jiná noc. Pokud můžete soustředit jeho koně a dostat ho na zem, můžete získat pěkný kritický útok na velký kus poškození.

Death Rite Bird (Southern Aeonia Swamp Bank)

Další mocný pták smrt smrtů najdete mezi hradem Aeonia Swamp a Redmane a, stejně jako ten v Liurnii, se objevuje až v noci. Tenhle je ještě silnější než varianta Liurnia, takže buďte mimořádně opatrní, abyste se vyhnuli ničivým útokům černého plamene.

Velitel O’Neil (Aeonia Swamp)

Velitel O’Neil sídlí hluboko v zakazujícím bažinu Aeonia. Tento šéf se silně spoléhá na nějaké otravné předvolání Archer, aby vás obtěžovalo, zatímco s ním bojujete, takže je dobré tyto předvolání vyčistit, jakmile dorazí. Sám velitel O’Neil je určitě nebezpečnější než průměrný bojovník, ale jeden na druhého je velmi poražený.

Millicent (Aeonia Swamp)

Než dokončíte Gowryho snaha o léčbu Millicentovy nemoci, může vás napadnout, když prozkoumáte bažinu Aeonia. Může být docela nebezpečná, pokud jste na konci jednoho z jejích útoků v návalu, ale jinak je skutečným nebezpečím samotný bažina. Ujistěte se, že jste vybaveni něčím, co zvládne hnilobu Scarlet, nebo zůstaňte co nejvíce na suché půdě.

NOX Swordstress & Nox Priest (židle-krypta Sellia)

Je to vždycky trochu znepokojivé, když musíte bojovat se dvěma šéfy najednou, ale meč a kněz Nox a Nox opravdu nejsou tak špatní. Jejich útoky mohou být silné, ale oba nepřátelé mají velmi nízké zdraví a mohou být rychle propuštěni bez příliš velkých potíží – zvláště pokud máte předvolání, které vám pomohou.

Fallingstar Beast (Sellia Crystal Tunnel)

Ach ano, Sellia Crystal Tunnel. Toto místo může být prvním nahlédnutím na Caelid Wilds z mnoha hráčů, poté, co byl zařazen do pasti transportéru v hrudi zpět v Limgrave, který vás zde přepravuje. Bojujte se do konce a narazíte na další bestii Fallingstar stejně jako ta v kráteru na náhorní plošině Altus. Stejně jako dříve: Zaměřte se na obličej.

Cleanrot Knight X2 (opuštěná jeskyně)

Krátký výlet po nemocně bažinaté opuštěné jeskyni vás přivede tváří v tvář s čistým rytířem v závěrečné komoře. Není to velmi mocný nepřítel – přinejmenším, dokud nezrazíte na zdraví jeho zdraví a připojíte se k dalšímu rytíře Cleanrot, tento se specializuje na útoky na dálku Glaive. Dávejte pozor na rytíře se pohybu. Jen buďte opatrní na jeho zkřížený obranný postoj. Poté by dokončení rytíře na dálku mělo být snadné.

Battlemage Hugues (Sellia Evergaol)

Battlemage Hugues je silný kouzelník, který vás bojuje uvnitř Sellia Evergaol ve středu Caelid Wilds. Zvláštní poznámku jsou jeho magické útoky na kladivo, které produkují Aoe Shockwave, kterému je těžké se vyhnout v dosahu melee; a jeho magické útoky komety, kterým je obtížné se vyhnout ze stejného důvodu. Zůstaňte tedy proti tomuto kouzelníkovi a použijte silné útoky na melee k přerušení jeho kouzel.

Starší drak Greyoll (mimo Fort Faroth)

Jeden z největších nepřátel v celém prstenu Elden, starší drak Greyoll je vlastně neuvěřitelně snadné porazit. Většinou tam jen sedí a nechává vám to velrybu. Jeho hlavní obranou je množství draků, kteří ho obklopují, a pokaždé, když porazíte jednoho z těchto draků, Greyoll poškodí; Ale můžete také jen velryby na samotném Greyollu. Má směšné množství zdraví, ale ostatním drakům lze většinou vyhnout po celou dobu skrytí pod Greyollovým křídlem a sekáním na něj. Doporučil bych přinést zbraň s krvácením, pokud se na ni nechcete celé hodiny snižovat.

Crystalians X3 (Sellia úkryt)

Pravděpodobně jste už nyní zvítězili proti dvěma krystalianům najednou, ale tři? To by to mohlo trochu tlačit. Je pravda, že se mi poprvé podařilo porazit tři Crystalians na konci Sellia Hideaway, ale musel jsem použít téměř veškeré své uzdravení, abych tak učinil. Nejprve bych doporučil vyjmout uživatele personálu, následovaný uživatelem kopí a nakonec Ringblade Crystalian. Mějte na paměti také, že všechny jejich útoky vytvářejí váš šarlatový rozměnek, takže přineste něco, co může zmírnit nahromadění, nebo jste zničeni.

Godskin Apoštol (božská věž Caelid)

Silný apoštol Godskin lze nalézt na základně božské věže Caelidova interiéru. Je to totožné s tím, že bojujete ve vesnici Domilula Windmill Village na náhorní plošině Altus – což znamená, že je to děsivě mocné. Je však náchylný k útokům na krvácení, což usnadňuje boj, který by mohl být.

Bell Bearing Hunter (izolovaný obchodní chatrč)

Stejně jako se lovec ložiska zvonu objevuje v noci místo Bernahl zpět v chatrči Limgrave Warmaster, tak se také objevuje v noci namísto obchodníka v izolovaném chatrči Caelida izolovaného obchodníka. Je tady tak tvrdý jako kdykoli, tak se proti němu postarejte. Buď se dostat zblízka a osobní (a být dobrý v uhýbání), nebo zůstat na dlouhém doletu. Nezůstávejte v polovině třídy, jinak vás jeho telekinetické meč.

Putrid Avatar (East Minor Erdtree)

Putrid avatar od východního menšího Erdtree of Caelid je téměř identifický vůči zbytku, přičemž hlavním rozdílem je jeho příležitostný útok šarlatové hniloby, který vás nutí udržet si vzdálenost na nějaký čas.

Beastman z Farum Azula X2 (DragonBarrow Cave)

Slyšel jsem, že na konci jeskyně Dragonbarrow je spousta lidí těžké časy proti dvěma zvířatům z Farum Azula. Je pravda, že pokud je necháte dělat svou věc, mohou být velmi smrtící: jeden zůstane v dosahu a bombarduje vás házením nožů, zatímco druhý uzavírá vzdálenost svými silnými útoky na melee.

Abychom tento boj usnadnili, měli byste svolat nějaký mocný duchovní popel, abyste rozptýlili Beastman Melee, zatímco rychle bojujete a zabijete Beastmana na dálku. Sám, tito kluci jsou pushovery.

Noční kavalérie (Lenne’s Rise Bridge)

Noční kavalérie umístěná na mostě Lenne’s Rise v noci je pravděpodobně nejsilnější noční kavalérie, se kterou jsem narazil. Jeho dlouhý Polearm mu dává překvapivý rozsah a jeho vysoké poškození a vysoké zdraví z něj činí bitvu trpělivosti a konzistentního a pečlivého načasování.

Flying Dragon Greyll (Farum Greatbridge)

Hlavním problémem s Fighting Flying Dragon Greyll je to, že se nachází na mostě, který poněkud omezuje váš pohyb. To může ztěžovat věci, když Greyll začne létat a dýchat oheň. Ale můžete ho pečlivě přivést na zem, abyste mohli bojovat spíše jako pravidelný boj draka – na který byste si měli být nyní zvyklí.

Black Blade Kindred (Bestial Sanctum)

Černá čepel Kindred chrání hlavní vchod do bestiálního svatyně na severovýchodním špičce Caelid Wilds. Tato mocná chr. Gargoyle přepíná mezi dvěma zbraněmi a sady útoků podle libosti, a tak budete muset strávit slušný trochu času učením všech svých útočných vzorců, než ho budete moci čistě vyjmout.

Gurranq (Bestial Sanctum)

Po krmení Gurranq Four Deathroots se stane vůči vám nepřátelský. Je to neuvěřitelně silný a agresivní nepřítel, plný dlouhých útoků, které je těžké blokovat nebo se vyhnout. Naštěstí musíte z jeho zdravotního baru vzít jen malý kus, než bude znovu uklidněn, takže to není skutečný boj šéfů (i když jsem si myslel, že to stojí za zmínku bez ohledu na to).

Misbegotten Warrior & Crucible Knight (hrad Redmane)

Pokud dorazíte na hrad Redmane před splněním určitých podmínek, nebude to festival bojovat proti StarsCourge Radahn, kterému jste čelili v hlavní oblasti. Místo toho vám bude představen misbegotten Warrior, který se při polovině zdraví spojil. Silná kombinace. Měli byste použít vše, co máte k dispozici (včetně duchovního popela), abyste rozdělili misbegotten Warrior, než se začne kelímkový rytíř stát skutečným problémem.

Starscourge Radahn (hrad Redmane)

Mapa MT Gelmir a Volkano Manor v Elden Ring, s místy každého jednotlivého setkání šéfa označeného a očíslovaného

Anastasia, poskvrněný jedlík (Corpse-Sench Shack)

Vaše druhé setkání s Anastasií se odehrává v Corpse-Sench Shack na cestě k Mount Gelmir z náhorní plošiny Altus. Je to stejně jako předtím, s jejími režijními útoky a bouchacími kombami, ale samozřejmě zde způsobí poněkud více poškození a přijímá více trestu než ona zpět v Limgrave.

Grafted Scion (North MT. Gelmir)

Centrum cesty k panství sopky je řada nepřátelských tvorů, v neposlední řadě je to roubovaný potomek, se kterým se setkáte na okraji útesů v zničeném kempu. Jeho nevyzpytatelný pohyb je totožný s předchozími verzemi tohoto šéfa, takže by se zde nemělo příliš obávat.

Demi-Human Queen Margot (jeskyně sopky)

Demi-lidská královna Margot je žalostně slabý nepřítel ve srovnání s většinou, kterou najdete v MT. Gelmir. Celá tato jeskyně je ve srovnání s okolím úžasně snadná. Margot je obklopen demi-humany, což může udělat věci trapné, pokud vám nedávají čas na uzdravení; Ale pokud je vyberete, zjistíte, že Margot má nízké zdraví a na opakované útoky není moc odpověď.

Ulcerovaný duch stromů (menší Erdtree)

Na rozdíl od většiny menších erdtrees v Elden Ring, ten v MT. Gelmir není hlídán avatarem Erdtree, ale něčím ještě nebezpečnějším: ulcerovaným stromovým duchem. Je to stejně jako ty, s nimiž jste se setkali v Limgrave, ale i silnější díky měřítku založeného na regionu. Vezměte to pomalu a vyhýbejte se jeho zametacím ocasu a kousnutí.

Kindred of Rot X2 (jeskyně Seethewater)

Příbuzný hniloby je další velmi snadný boj šéfů ve srovnání s většinou, kterou v této oblasti najdete. Mohou být nebezpeční, pokud se nevyhýbáte jejich sprejem útoků projektilu, ale jakmile se dostanete zblízka a osobní, zjistíte, že mají zdraví běžného nepřítele a mohou být velmi rychle zabiti.

Red Wolf of the Champion (Gelmir Hero’s Grave)

Červený vlk šampiona najdete na samém konci hrobu Gelmir Hero’s Grave a – naštěstí – vlastně si nemyslím. Tento červený vlk je téměř stejný jako ty, kterým jste již čelili v Liurnii, i když trochu silnější a zdravější. Ve srovnání s jinými šéfy Elden Ring v regionu by to mělo rychle klesnout.

Plně dospělý padající star. Gelmir kemp)

Mapa Leyndell, hlavní město v Elden Ring, s místem každého jednotlivého setkání šéfa označeného a očíslovaného

Ulcerovaný duch stromů (Leyndell West)

Jsem si jistý, že jste zvyklí na krásnou ulcerovaný duch stromu, který se na vás teď vrhá. Jeden takový duch se objeví, když se přiblížíte k táboření na jih od vnější stěny Phantom Tree Místo milosti těsně za jižním vchodem do Leyndell.

Twinblade Gargoyle (Leyndell vstupní kroky)

Když vyrazíte po schodech od stromu vnější stěny, vás bude vyhlášen obřím twinblade gargoyle, který se miluje zkroutit, řekl twinblade ve tváři a přinutil vás, abyste se několikrát vyhýbali v řadě. Nějaký silný duchovní popel tento boj mnohem usnadňuje, ale s trochou trpělivosti se můžete snadno naučit tento nepřátelský mování bez ohledu na to.

Margit, The Fell Omen (Leyndell West)

Ale Ale Ale! Margit je zpět a bolí se o zápas poté, co jste ho nejvíce před tolik hodinami přivedli k vchodu na hrad Stormveil Oh. Má přesně stejné pohyby a vzory jako předtím, ale zjevně zasáhne mnohem těžší a má více zdraví než dříve, což z toho činí mnohem náročnější fázi druhého již nebezpečného boje.

Bell Bearing Hunter (Hermit Merchant’s Shack)

Další ošklivé noční setkání s lovcem Bell Bearing vás čeká na chatrči Hermit Merchant’s Shack na okraji Leyndell. Toto je pravděpodobně ten nejtěžší boj lovce zvonu ve hře, jednoduše proto, že škálování obtížnosti Lenydell vytočí poškození a zdraví tohoto šéfa až do 11. Jinak je to stejné jako všechny ostatní boje lovce zvonu.

Deathbird (Leyndell North)

Kdokoli jiný je trochu unavený z Deathbirds? Ne? No, pak se dostaňte na daleký sever od Leyndellových okrajů, východně od chatrče Hermit Merchant’s Shack. Pokud tam půjdete v noci, bude na vás čekat známý boj s deathbirdem.

Onyx Lord (uzavřený tunel)

Lord Onyx najdete na konci Leyndellova zapečetěného tunelu a hlídá vchod do božské věže West Altus. Lord Onyx je velmi, velmi podobný Pánu Albaster z dřívějšího. Všechny stejné útoky založené na gravitaci a snadno se vyhýbat meteorovým úderům kouzel.

The Loathsome Dung Eater (Leyndell North)

Pokrok podél Questline of the Loathsome Dung Eater a nakonec ho osvobodíte z jeho vězení pod Leyndell, kde vás okamžitě vyzve k boji. To je místo, kde musíte jít bojovat s ním. Hlavním starostí zde není samotný hnojský jedlík; Je to skutečnost, že tyto vody také pronásleduje obrovský krab, takže byste se od něj nejlépe distancovali, nebo jej rychle dokončili, než se postavíte na hnoje – kdo se moc neliší od žádného jiného útočníka, kterému jste dosud čelili.

Pokud chcete více informací o celé této questline, nezapomeňte se podívat na náš průchod Elden Ring Dung Eater Quest.

Draconic Tree Sentinel (Vnitřní vchod Leyndell)

Chcete -li porušit vnitřní stěny Leyndell a vstoupit do samotného hlavního města, musíte se vydat na sever od zdi a čelit drakonickému stromu Sentinel střežící vchod na druhé straně regionu. Pokud jste čelili stromu Sentinel v Limgrave, je to velmi podobné, ale zjevně zasáhne mnohem, mnohem těžší než varianta Limgrave, kdy to udělala. Jediným dalším velkým rozdílem je, že kůň může v okamžiku, kdy si všimne plameny.

Grave Warden Duelist (Auriza Side hrobka)

Je to trochu divné a najde šéfa tak ohromujícího jako duelista Grave Warden v hlavním městě, na všech místech. Nemělo by vás trvat dlouho, než se dostanete do závěrečné části Ariza Side hrobky, a když to uděláte, najdete tento známý boj čeká na vás. Stejně jako dříve, klíčem je buď zvětrávání nebo uhýbání jeho útoků, a nezaútočí na něj sami, dokud není správně v režimu zotavení.

Křička Knight Ordovis & Crucible Knight (hrob Auriza Hero)

Tento boj rozruší některé lidi. Krights Crucible patří mezi nejnáročnější humanoidní šéfy, se kterými se setkáte v každé fázi Elden Ring, a zde jste nuceni bojovat se dvěma najednou.

Ordovis je do značné míry běžným rytířem kelímku meče a štít. Druhý rytíř kelímku je uživatelem kopí, takže si dávejte pozor na své dlouhodobější svaté útoky. Použijte nejsilnějšího duchovního popela, který máte k dispozici, abyste odvrátili jeden, zatímco zapojíte druhého; Poté, když je váš duchovní popel mrtvý, udělejte si čas a udeřte jen na jednu, když se oba zotavují z útoků. Je to těžký boj, ale můžete to udělat s trochou trpělivosti.

Erdtree Avatar (Leyndell Main Road)

Když jdete po největší silnici v Leyndell, Avatar Erdtree se rozvine část po silnici. Není toho co říct, že se dříve neřeklo. Je to velmi normální avatar Erdtree, takže se jen vyhýbá jeho velkým útokům a kouzlům a odsáhněte se na to, dokud to už není.

Ulcerated Tree Spirit (kostel dolního kapitálu)

Když prozkoumáte clearing těsně pod balkonem Avenue, vynoří se duch ulcerovaného stromu. I když to nemá šéfový bar, vždy stojí za zmínku ulcerovaný duch stromu. Ale do této chvíle ve hře by to nemělo být tak tvrdé nepřítele jako kdysi.

Gargoyle (West Capital Rampart)

Další gargoyle najdete a bojí se na West Capital Rampart, velmi blízko místa milosti stejného jména. Oblast je zde mírně omezující, takže byste měli být opatrní na své okolí, když se vyhýbáte, abyste se vyhnuli jeho útokům.

Vargram & Wilhelm (opevněný panství)

Pokud mluvíte dost na rytíře Bernahla na Volcano Manor, když jste mimo uzavření smluv pro Lady Tanith, pak vám dá vlastní smlouvu: aby mu pomohl při napadení světa vargramu zuřícího vlka a errant bodyrer Wilhelm. Tento boj 2v2 je zajímavý, i když to není strašně obtížné. Můžete si bezpečně na chvilku bojovat s Vargramem, když si vezmete Wilhelma, který nemá velkou šanci proti vám na blízkém dosahu.

Esgar, kněz krve (Leyndell Catacombs)

Esgar, kněz krve najdete na konci poměrně matoucí cyklické katakomby Leyndell. Esgar, doprovázeno dvěma psimi, je rychlý a agresivní bojovník vybavený reduvií, stejná mocná čepel inflikující krvácení, jakou jako Nerijus zpět v Limgrave. Může také vyslat roje, které vás pronásledují po malé aréně, a nutí vás zůstat v pohybu, aby se zabránilo poškození.

Godfrey, první Elden Lord (Sanctuary Erdtree)

Mapa oblastí podzemní vrstvy v Eldenově kruhu, s umístěním každého jednotlivého setkání šéfa označeného a očíslovaného

Dragonkin Soldier of Nokstella (Nokstella)

První hlavní šéf, který najdete v řece Ainsel, je určitě velký. Dragonkin Soldier of Nokstella je jedním z několika vojáků Dragonkin, se kterým narazíte v podzemní vrstvě mapy Eldena Ringa, a působí spíše jako mírně menší drak, který preferuje dráp a zabouchne útoky na oheň. Je to mocný šéf, který vás pravděpodobně může zabít pouhými několika zásahy, takže zůstaňte pod nohama nebo na dosah, abyste se udrželi co nejbezpečnější.

Baleful Shadow (Nokstella)

Balentní stín lze bojovat jako součást Ranniho Questline. V podstatě zlá verze Blaidda je Baleful Shadow jedním z nejmocnějších humanoidních nepřátel, se kterými jste se dosud narazili, schopný nebezpečných komba s jeho masivním obouručním velkým mečkou.

Dragonkin Soldier (jezero hniloby)

Další voják Dragonkin je nalezen spící v jezeře hniloby. Není jasné, zda je zvíře samo o sobě silnější nebo slabší než varianta Nokstella, ale skutečnost, že k tomuto boji dochází v jezeře hniloby, je mnohem těžší. Doporučil bych to nalákat na největší kousek nedaleké země, než ji správně zapojím, a poté je velmi opatrný, aby vás nekvalifikoval do jezera.

Putrid Tree Spirit (Grand Cloister)

Spadněte dolů na zem z místa Grand Cloister a poté zamířte opačným směrem, odkud najdete rakev, která vás zavede do Astelu. Když se přiblížíte k vodopádu hniloby na konci této cesty, bude se na vás vynořit a zaútočit na hnilobu stromů.

Doporučil bych vyjmout jakoukoli příbuznou hnilobu poblíž, než se rozčilíte ducha hniloby, protože nechcete bojovat s tímto šéfem a vyhýbat se útokům na dálku z různých nedalekých příbuzných.

Astel, Naturalborn of the Void (Beyond Lake of Rot)

Mapa horchů obrů v Eldenově prstenu, s umístěním každého jednotlivého šéfa označeného a očíslovaného

Noční kavalérie (zakázané země)

Velmi krátká cesta do zakázaných zemí v noci vás zavede na cestu další noční kavalérie. Stejně jako ten v Caelid Wilds je tento obzvláště problematickou variantu s dlouhým halberdem, který se může pochlubit překvapivým dosahem.

Black Blade Kindred (Grand Lift of Rold)

Černá čepel Kindred chrání vchod do velkého výtahu Rold. Tento obří chrlič je totožný s příbuzným, s nimiž jste se možná setkali mimo Gurranq’s Bestial Sanctum v Caelidu, a jeho útoky jsou téměř stejné jako jakýkoli chrlič, takže byste měli vědět, do čeho se zde dostanete. To zasáhne tvrdě, ale pochopení toho, kdy se vyhnout, aby se zabránilo jeho útokům.

Starověký hrdina Zamora (Giant-Conquering Hero’s Grave)

Starověký hrdina Zamora nalezne pronásledování konečné místnosti hrobu obřího navázaného hrdiny. S obtížným škálováním této oblasti pozdní hry ve hře tento starověký hrdina zasáhne velmi tvrdě a neměl by být podceňován.

Ulcerovaný duch stromů (Giants ‘Mountaintop Catacombs)

Oblíbený opakující se šéf každého, ulcerovaný duch stromů, najdete na konci katakomb Giants ‘Mountaintop Catacombs. Stejně jako ten brzy v hrobu hrdiny Fringefolk Hero v Limgrave, jedním z hlavních obtíží je porozumění pohybům a útokům ducha v uzavřeném prostoru. Ale věnujte si čas a často se vyhýbáte a boj by neměl trvat příliš dlouho.

Erdtree Avatar (East Minor Erdtree)

Další menší Erdtree, další Avatar Erdtree. Už byste měli být velmi dobře obeznámeni s řešením těchto statných tvorů, takže se prostě přesuneme přímo na dalšího šéfa.

Juno Hoslow (Shack of the Lofty)

Juno Hoslow, Knight of Blood je finále ze tří zabíjení smlouvy o smlouvě. Juno lze nalézt těsně před chatrnou vznešenou a používá dvojí biče, které se mohou aktivovat velmi rychle a ztěžují vám zůstat v jeho řadě melee.

Avšak s rizikem, že znějí jako zlomený záznam, mohou být všechny humanoidní NPC v Eldenově prstenu docela snadno přerušeny silnými útoky, takže to využijte ve svůj prospěch, abyste se dostali zblízka a osobně a způsobili zátěž poškození Před ustoupením z rozsahu.

Pták na smrt (North Mountaintops)

Další pták smrt smrtů najdete těsně za mostem, který spojuje oblast ruin Stargazer z oblasti země na hrad Sol oblast země. Stejně jako ten, se kterým jste se setkali v Caelid Wilds, je tento pták smrt smrt nejnebezpečnější, když se vás snaží chytit při svých velkých útocích plamene Aoe Black Flame. Doporučil bych to řešit to z torrent na vrcholu.

Tibia Mariner (North Mountaintops)

Pokud jste prošli výše uvedeným mostem, pravděpodobně jste si všimli několika gigantických kostrů vycházejících ze země, aby na vás přejeli přejetím. Zdrojem této nekromantiky je veverka s námořním tibií, který lze nalézt na malé římse těsně mimo okraj hřbitova. Stejně jako všichni tibie námořníci, je to velmi slabé, jakmile se vám to skutečně podaří dosáhnout, místo toho se spoléháte na sílu svých předvolání. Dobrou zprávou je, že ty obří kostry se vás nemohou ani dostat, když jste na římse Marinerovy holenní kosti, takže ji můžete snadno zabít, jakmile to najdete.

Velitel Niall (Castle Sol)

Mapa rozpadajícího se Farum Azula a hlavní město popela v Elden Ring, s umístěním každého jednotlivého šéfa označeného a očíslovaného

Mad Jazyk Alberich (kulatý stůl)

Šílený jazyk Alberich napadne váš svět, pokud skočíte z balkonu do hlavní haly kulatého stolu. Je to docela choulostivý útočník v rané hře, díky kterému se má za to, že má dlouhý dosah jeho krvácení a jeho útoky založené na mrazu založené.

Ensha Královských pozůstatků (držení kulatého stolu)

Po získání první poloviny medailionu Haligtree, po vaší další návštěvě u kulatého stolu vás okamžitě založí Ensha (chlap, který obvykle spočívá na zdi mimo Gideonovu studii). Je to rychlý a agresivní bojovník, který také má rád používat své zaměstnance k vysílání míčů energie směrem k vám, kterým byste se měli vyhnout, abyste se vyhnuli.

Starověký drak (Farum Azula)

Vítejte v prvním z několika starodávných dračích bojů, se kterými se setkáte během vaší kruhové cesty kolem rozpadající se farum azula. Je to drak Lightning, podobně jako Lansseax a Fortissax z hloubky ALTUS a Deeproot, proto zůstaňte co nejvíce pod nohama, abyste se vyhnuli jeho nebezpečným útokům na blesky.

Wormface (Farum azula)

Další hrozné červy lze nalézt v jezeře pod hloubkami hrobu rozpadajícího se. Je to složitý zákazník, protože v této oblasti nemůžete použít torrent a je lemován dvěma z jeho menších bratří. Je velmi snadné se tímto triem dostat k milosti, takže udržujte svou vzdálenost a zůstaňte trpěliví.

Starověký drak (Farum Azula)

Starověký drak #2 lze nalézt tím, že se zvedne z hloubky hrobu rozpadajícího se zvířete a jde opačně od červů a skákáme přes mezery mezi plovoucími skály, dokud nedosáhnete platformy, která vypadá podezřele jako aréna jako aréna. Připravte se na další boj s drakem Lightning, než se vydáte do centra arény.

Starověký drak (Farum Azula)

Starověký drak #3 vás obtěžuje, když zamíříte na sever směrem k chrámu Dragon, ale lze jej skutečně dosáhnout až později, jakmile se dostanete do samotného chrámu draka.

Alexander, Warrior Jar (Farum Azula)

Váš dobrý společník Alexander má questline, který můžete sledovat prostřednictvím několika oblastí hry. Na jeho konci se objeví na stejném místě jako starověký drak #3. Zde vás vyzve k souboji. Je mnohem silnější než jiné hrnce, se kterými jste se setkali, a měli byste být obzvláště opatrní na jeho velké a působivé útoky AOE. Ale nemělo by to trvat, než by ho svrhl, poté s ním můžete naposledy mluvit na dobrý chat, než se rozpadne.

Starověký drak (Farum Azula)

Starověký drak #4 lze nalézt hned vedle Dragon Temple. Je to na levé straně, když se vydáte na předchozí drak na tomto seznamu. Skutečnost, že to spí, znamená, že na něj můžete získat pěknou sérii útoků, abyste mohli bojovat, což tento boj usnadní než většina ostatních.

Godskin Duo (Dragon Temple Oltář)

Duo Godskin je velmi ošklivý pár. Jedna ruka, kterou máte šlechtice Godskin, robustní, kdo miluje bodnutí se svým rapierem. Na druhé straně máte apoštol Goskin, vysoký, hadský srpkovník. Oba mají zálibu v útocích černého plamene a oba jsou náchylní k útokům na krvácení, což je do značné míry jejich jediná slabost. Připravte se zde na těžký boj.

Opakující Bernahl (střecha Dragon Temple)

Po tvrdém boji proti duu Godskin Duo je invaze od repuzujícího Bernahla na Dragon Temple Rooftop dechem čerstvého vzduchu. Napadne vás, pouze pokud jste dokončili všechny čtyři smlouvy o panství sopky (včetně Bernahla’s Own), a poté zabil Rykarda, než dosáhnete rozpadajícího se farum azula.

Bernahl má masivní palc. Ale sám Bernahl je, stejně jako všichni útočníci, náchylní k heavy útokům, které ho snadno přerušují.

Starověký drak (Dragon Temple)

Poslední (pravidelný) starověký drak, se kterým se setkáte v rozpadajícím se Farum Azula, rád na vás hází blesk z míle daleko, takže budete muset čas běžet nahoru k němu. Naštěstí je tento drak spíše nebezpečí životního prostředí než skutečný nepřítel, protože jakmile navigujete tuto cestu a dosáhnete, zjistíte, že jeho zdravotní bar je již téměř prázdný, takže pár zásahů by ho mělo dokončit.

Draconic Tree Sentinel (Dragon Temple)

Aj, největší strom ze všech stromů. Tento nebezpečný Draconic Tree Sentinel chrání vchod do hlavní oblasti šéfa Dragon Temple. Neexistuje žádný torrent, který by vám pomohl vyhýbat se dalekosáhlým útokům stromu Sentinel, takže se budete muset velmi dobře při čtení jeho útočných vzorců a uhýbání se ve správných okamžicích – zejména když začne volat Lightning z oblohy na vás.

Dragonlord Placidusax (Dragon Temple)

Dvouhlavý Dragonlord Placidusax je možná ze všech draků v Elden Ring. Tohoto skrytého šéfa je dosaženo zamířením výtahu připojeného k velkému mostu. Zamířte před předními dveřmi této budovy a pak se podívejte přes okraj a najděte spodní platformu, na kterou se můžete spadnout. Sledujte cestu ke dnu a najdete několik otevřených pohřebních oblastí sarkofágií s kostími uvnitř. Lehněte si do centrálního, který nemá uvnitř žádné kosti, a budete přepraveni do arény, kde budete čelit Dragonlord Placidusax.

Placidusax se snaží bojovat proti obvyklé anti-drakové taktice zůstat pod nohama tím. Navrhoval bych co nejvíce zvýšit vaši ochranu před ohněm a připravit se na poměrně tvrdý boj proti tomuto legendárnímu šéfovi.

Beast Clergyman / Maliketh, The Black Blade (Dragon Temple)

Hned za Draconic Tree Sentinel musíte správně bojovat. Je to tvrdý starý chlapík, se spoustou rychlých a výkonných dýka. V polopodechu odhaluje svou pravou identitu: Maliketh, The Black Blade.

Maliketh je ještě ošklivější než The Beast Clergyman, se spoustou dalekosáhlých kouzelných útoků, které vaše zdraví odcházejí, i když je zablokujete. Naštěstí ani Gurranq ani Maliketh ve skutečnosti nemají tolik zdraví, protože jsou to šéf koncové hry.

Putrid Tree Spirit X3 (hlavní město popela)

Jakmile se Leyndell stal hlavním městem Ashen, pokud se přiblížíte k městu od zakázaného místa milosti na východ a vydáte se touto cestou k jejímu konci, najdete písečnou oblast, která byla kdysi naplněna vodou. Zde je hnusné stromové duch pronásledová oblast a hlídá mocnou laskavost Erdtree +2 Talisman. Ale skryté v písku jsou dva další hnusné duchové, což je tento boj mnohem náročnějším, že by se mohl poprvé objevit.

Tito duchové stromů zasáhli velmi tvrdě a může být obtížné udržet najednou více v dohledu. Naštěstí je stříbrná podšívka, že se mohou navzájem také poškodit, a je docela snadné je přimět k tomu, aby to tak učinilo, vzhledem k jejich nevyzpytatelným pohybům, které je často vedou do cest druhého.

Sir Gideon Ofnir, vševědoucí (svatyně Erdtree)

Po porážce Maliketha jste převezeni do Leyndell, nyní hlavní město popela. Po dosažení svatyně Erdtree (kde jste předtím bojovali s duchem Godfrey), znovu se setkáte s sirem Gideonem – tentokrát jako nepřítel v úmyslu zabránit vám stát se Elden Lord.

Naštěstí je Gideon absolutní pushover ve srovnání s ostatními šéfy Elden Elden Ring. To, co ho odlišuje od ostatních poskvrněných nepřátel, je jeho řada mocných čarodějnictví, které budete muset dobře načasovat, abyste se vyhnuli. Může být snadno přerušen a můžete s lehkostí hromadit tlak, jakmile jste v dosahu melee.

Godfrey, první Elden Lord / Hoarah Loux, válečník (Elden Throne)

Jeden z mých oblíbených bojů v Elden Ring je také proti jednomu z nejsilnějších protivníků, kterým kdy čelíte: Godfrey, první Elden Lord. Je jako vyvinutý Godrick z hradu Stormveil, s útoky na nohou a masivní sekerou, kterou používá v Savage Combas s podivnými načasováními navrženými, aby vás chytil mimo stráž. Jakmile začne provádět útoky na rázové vlny, měli byste se buď vyhnout nebo přeskočit.

Ve 40% Health, Godfrey odhalí svou pravou identitu: Hoarah Loux, náčelník z Badlands. Vykopal svou sekeru, místo toho se rozhodl pro boj proti ruce a uvolnil některé naprosto zničující chybné útoky, díky nimž je pro hráče na melee velmi děsivý, aby zůstal blízko k němu. Budete se muset velmi dobře uhýbat, abyste zvítězili proti tomuto neuvěřitelně mocnému nepříteli.

Radagon z Golden Order / Elden Beast (zlomená Marika)

Kolem nezasahovatelných trnů Erdtree čelíte konečnému šéfovi Eldena Ringu: neuvěřitelně silný Radagon, zlatého řádu. Tento zdlouhavý boj bude zahrnovat strašlivé množství uhýbání, protože Radagon miluje používání velmi velkých Aoe Holy Attacks, které vás brání přiblížení. To znamená, že zvýšení negace svatého poškození je pro tento boj velmi dobrým nápadem. Obzvláště užitečný je Haligtree +2 Talisman, který najdete v jednom z hřbitovů před Mohgwyn Palace.

Udělejte dostatečné poškození Radagonu a on se zhroutí, což vyvolá vzhled kolosálního a děsivého Eldena Beast. Naštěstí je ve srovnání s Radagonem Elden Beast velmi snadné, jakmile pochopíte, co to dělá. Vyhýbat se jeho velkým mečům a vystoupit z cesty velkých magických kruhů, které se objevují kolem vás, když se vznáší do vzduchu. Kromě toho je tato část boje překvapivě jednoduchá: těžká část je porážka Mighty Radagon, aby toho dosáhla.

To zabalí tento průvodce na všech šéfů Elden Ring a jejich umístění. Postupem času přidáme do této příručky další místa. Pokud najdete nějaká setkání šéfů, která nám chyběla, dejte nám vědět v sekci komentářů!

Pokud se chcete připravit na skličující úkol, abyste vystřelili všechny tyto protivníky.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.