Průvodce exotikou divize 2: Kompletní seznam všech exotik v divizi 2 | Gamesradar, průvodce exotiky divize 2: Všechna exotika a jak je získat

Průvodce exotiky divize 2: Všechna exotika a jak je získat

Contents

Eagle Bearer Exotic je puška, která vás povzbuzuje k vystřelení co nejrychle. Pokud chcete získat exotiku, budete muset porazit šéfy v operaci Dark Hour Raid. Přečtěte si o tom více v našem plném Divize 2 Průvodce nositelem orla .

Průvodce Exotics Division 2: Kompletní seznam všech exotik v divizi 2

Ve hře je nyní tolik exotik divize 2, takže se nemusíte stydět, pokud se musíte často obrátit na tuto příručku, abyste věděli, jak je všechny získat! Warlords of New York, nejnovější expanze pro divizi 2, představili na vrcholu stávajících osm nových exotik, takže právě teď máme všechny podrobnosti o každém z exotiky divize 2 ve hře ve hře. Hodně štěstí při jejich získávání všech, agent!

Jaké jsou exotika divize 2?

Exotika je nejvyšší úroveň vzácnosti v divizi 2, stejně jako v základní hře. Všichni jsou pojmenováni a obvykle klesají náhodně. Se třemi jedinečnými talenty a skóre výstroje relevantní pro jakoukoli světovou úroveň, ve které jste, možná budete chtít zadržet broušení pro ně, dokud nedosáhnete nejvyšší úrovně, kterou můžete.

Nejnovější expanze – Warlords of New York – zavedla do hry spoustu nových exotik. Tyto jsou označeny (Wonny), takže víte, která exotika bude k dispozici pouze v případě, že si zakoupíte expanzi.

Exotický batoh divize 2: Go-Bag Acosta (Wony)

Tento exotický batoh je dodáván se dvěma výhodami. První, „jeden v ruce“ poskytuje další úroveň dovedností po dobu 15 sekund po poškození granátu a také přehnané, pokud je vaše úroveň dovedností již v šest.

Druhá Perk zvyšuje nosnost, takže můžete nést další brnění, o 25% více munice a tři další granáty, stejně jako +10% stavové efekty a +10% opravy dovedností.

Chcete-li získat Acosta’s Go-Bag, budete chtít otevřít mezipaměť Hyena v Jefferson Trade Center nebo čistší mezipaměť na lovu odměny.

Divize 2 Exotická útočná puška: The Bighorn (Wony)

Všestranná exotická útočná puška, když se rozsah pomocí bighornu puška stává poloautomatickou a při každém výstřelu způsobí neuvěřitelné 450% poškození.

Díky tomu je ideálním škodským prodejcem pro boje šéfů, ale bude to vyžadovat výdělek-může klesnout z legendárních misí a pevností, ale s mírou poklesu pouhých 5%.

Divize 2 Exotic LMG – Bullet King (Wony)

Pojmenováno po neslavném šéfovi, kterého lze využít v první hře, Bullet King žije až do svého přezdívku. Ve skutečnosti to nikdy nemusí být znovu načteno a každých 100 kulek, které zasáhly, doplní munici do rezerv uživatele, stejně jako jejich čety.

Mise zahrnující Rikers jsou vaše nejlepší sázka, s 1% kapkou na normální obtížnosti, 3% na tvrdé, 5% na náročné a 7% na hrdinství. To jsou štíhlé šance, ale máme víru, agenty!

Exotická maska ​​divize 2: Coyote’s Mask (Wony)

Perfektní maska ​​pro ohnisko, tento respirátor přichází s výhodou s názvem „Pack Instinct“, která zvyšuje šance na hodnocení kritického hitu na základě vzdálenosti vaší skupiny od cíle. Připravte se na zvýšení vašeho potenciálu založení škod.

Tohle je také hezké a snadno se chytit. Stačí dosáhnout úrovně 35 z poslední sezóny hry, abyste ji mohli odemknout.

Exotická pouzdra divize 2: Imperial Dynasty (Wony)

Další pro fanoušky boje blízkého čtvrtí může toto exotické pouzdro použít nepřátele „Burn“ stavové efekt do 20 metrů, zatímco jeho atributy mohou také zvýšit stavové účinky, což je potenciálně smrtelné.

Vypadá to, že také snadno klesne, když hráči hlásí, že to klesá z misí příběhu, zejména bitva s Vivianem Conleym na plážovém tankeru.

Divize 2 Exotická SMG: Lady Death (Wony)

Pravděpodobně jedna z nejlépe vypadajících exotik, která se má přidat, je Lady Death více než jen hezká tvář. Když se hráči pohybují, získávají „hromádky“ (čtyři za sekundu, osm, pokud sprinting), přičemž každý výstřel pak pomocí jednoho z těchto hromádek zesílí poškození o 60%. To znamená, že pokud máte maximálně 40 hromádek, můžete upravit 60% bonusové poškození za čtyřicet výstřelů.

S zabití také zvyšuje rychlost pohybu, a tím se zvýší rychlost, při které můžete vydělat zásobníky, dáma smrt je jistě neuvěřitelně populární. Pokračuje především z šéfů Rikers, včetně odměn – dva pojmenovaní šéfové Adam a Eva se zdají být nejoblíbenější na farmě, aby získali Lady Death.

Divize 2 exotické kolenníky: Ninjabike Messenger Kneepads (Wony)

Pokud vaše zbraň výběru trvá nějakou dobu, pak je tato exotická dvojice kolenníků pro vás. Přesun mezi krytem nebo skákáním okamžitě načtete zbraň.

Zatímco kolíčky Ninjabike Messenger lze nalézt nejčastěji v temné zóně, lze je také nalézt při přehrávání obsahu PVE, ale zdá se, že míra poklesu je nižší.

Divize 2 Exotický kus hrudníku: Tardigrade Armor System (Wony)

Jeden pro „tank“ vaší skupiny, Tardigrade Armor nabízí statistiky regenerace statistiky z mnoha rolí, ale jeho skutečná užitečnost spočívá v jeho jedinečném pocitu, ablativní nano-uplacení. To znamená, že kdykoli se zlomíte z brnění (nebo spoluhráčku), vy (nebo) získáte 80% brnění jako bonus za 10s. Můžete dokonce odstranit 45sekundové cooldown tím, že získáte zabití se svou specializační zbraní.

Může klesnout z jakéhokoli pravého šéfa synů, takže se budete chtít vydat na jihozápadní DC a posílit obtížnost pro vaši nejlepší šanci.

Exotická brokovnice divize 2: Lullaby

Lullaby je jednou ze dvou exotik v divizi 2. Nebyl k dispozici, pokud jste si neřídili, ale nyní je získán prostřednictvím Deluxe DLC Pack za 950 prémiových kreditů.

Je to skvělá zbraň k použití hned na začátku hry, ale protože je to brokovnice na úrovni, rychle se stává zastaralým. Naštěstí, když se dostanete do konečné hry a upgradujete svou lavičku, můžete dekonstruovat další zbraně stejného typu a použít komponenty směrem k leštění ukolébavky.

Divize 2 Exotická útočná puška: nemilosrdná

Nemilosrdný byl další exkluzivní bonus předobjednávky, takže si jej také můžete vyzvednout ve stejném luxusním balíčku za 950 kreditů.

Opět můžete upgradovat nemilosrdný, když dosáhnete koncové hry, aby se mohlo stát užitečným při snižování černého kluhu, ale do té doby to pravděpodobně budete chtít po dokončení první části hry ponechat ve skrýši.

Destiny 2 Exotic SMG: Chatterbox

Woohoo, tato zbraň je ve skutečnosti k dispozici ve hře! Chatterbox je exotický SMG, který vyžaduje více kroků, než jej získáte. Chcete -li to získat pro sebe, ujistěte se, že sledujete náš průvodce ChatterBox Division 2.

Nejdříve nejprve má chatterbox kritickou šanci na +14.5%, což je dosti vysoký. Když jej získáte ve WT4, má kolem 8k výkonu poškození, vystřelí 700 kol za minutu a drží 60 kulek na mag. Tyto základní statistiky však mohou být upraveny pomocí příloh a zbraně.

Stejně jako u všech exotik má Chatterbox Exotic SMG tři talenty. Prvním je nepřetržitý chatování, které zvyšuje míru požáru o 1% za každý výstřel, který zasáhne nepřítele, na maximálně 60%. Když se znovu načtěte, bude to resetováno.

Box Magazine to tak zabíjí s doplňováním Chatterboxu 20% časopisu, spolu s použitím 10sekundového buff. Tento buff z něj dělá každý výstřel, který zasáhne nepřítele – spolu s nepřetržitým chatter talentem – zvyšuje kapacitu časopisu o jeden, na maximálně 60. Zabíjení cíle spotřebuje buff, ale plně doplňuje časopis.

Konečně, Blabbermouth je talent, který ovlivňuje vaše další zbraně. Zatímco je exotický SMG Chatterbox s poulitami, opětovné načtení s vaší vybavenou zbraní do 5 sekund po zabití uděluje 20% zvýšení míry požáru po dobu 10 sekund.

Jak vidíte, řetězení zabití s ​​chatterboxem znamená, že se zřídka musíte znovu načíst a promění se v neuvěřitelnou zbraň z blízkého dosahu.

Divize 2 Exotická pistole: svoboda

Možná si nemyslíte, že exotická pistole stojí za to, ale věřte nám: svoboda je. Kroky k získání jsou podobné Chatterboxu, ale o něco jednodušší, protože jednoduše dokončení hlavního příběhu vám přináší jednu ze komponent. Ve WT4 může svoboda způsobit poškození více než 40 000 na výstřel, má otáčky 150 a 8 kol na mag.

Liberty je prvním talentem pro zbraň stejného názvu, který způsobí další 100% poškození nepřátelské elektroniky. Zamíření památek také zdůrazňuje všechny nepřátelské slabé body a elektroniku.

Slepá spravedlnost vydělává na ničení nepřátelské elektroniky tím, že po zničení jednoho obchodu způsobí, že jeden obchod s 500% poškodíte. Pokud zabijete nepřítele s touto kuličkou, váš časopis je doplněn, aniž by se musel znovu načíst a celý časopis způsobí další 100% poškození.

Konečně, nezávislost buší vaši vybavenou zbraň, zatímco svoboda je pouzdro. Zničení jakýchkoli slabých bodů doplňuje 20% časopisu této zbraně.

Není to špatné, správně? Obzvláště pro postranní zbraň. Šlehajte tohoto zlého chlapce, aby se vypořádal s nepřátelskou elektronikou, a pak svrhl bolest, když jeden výstřel i ty nejtěžší nepřátele. Toto ruční dělo můžete zahrnout do svého načítání sledováním naší průvodce Liberty Division 2.

Divize 2 Exotická brokovnice: sladké sny

Sweet Dreams je další exotická brokovnice, ale tohle je ve hře skutečně k dispozici. Jeho získání ve WT4 jej zatlačí na sever od poškození 100 000, což je naprosto šílené, a vystřelí 70 ot / min s osmi skořápkami, než bude muset načíst. Talenty bohužel nejsou tak působivé jako některé jiné exotiky.

Sweet Dreams je vhodně pojmenovaný první talent, který vám dává 35% bonusové brnění, pokud přistanete útok na melee po výměně samotné brokovnice. Používá také debuff Sandman.

Sandman je druhý talent, který brání nepřátelům, které jste zasáhli útokem na melee z uzdravení nebo aplikací brnění. Věc je, pokud jste dost blízko na to, abyste se nacházeli nepřítelem s exotickými brokovnicemi sladkých snů, je pravděpodobné, že je zabijete velmi brzy, takže by neměli mít čas na uzdravení. Pokud je zabijete s použitím debuffu Sandman, také znovu obnovíte toto 35% bonusové brnění.

Evasive je konečný talent a to znamená, že pokud se vyhýbáte se sladkými sny vybavenými, automaticky načte 1% časopisu. Tak. 0.08% jedné skořápky? Sladké sny na první pohled nemají velké talenty, ale mohlo by se to stát užitečnějším v řadě s modifikátory. Pokud chcete tento čistý děrovací brokovnice ve vašich rukou, podívejte se na náš průvodce Sweet Dreams Division 2.

Divize 2 Exotická útočná puška: nemilosrdná

Šestým exotickým dostupným v divizi 2 je teď nemilosrdná, útočná puška. Díváte se na poškození přibližně 15 000, způsobujete nebo přijímáte WT4, s 30-kulatým mag a 260 kol za minutu. Nabízí také +15% kritický poškození zásahů spolu se třemi talenty.

Binární spouštěč promění nemilosrdnou exotickou pušku na zbraň primeru/odpálení, mechanik, který by měl být obeznámen s jakoukoli hymnou nebo hromadným efektem hráčů. Tahání spouště jednou vystřelí základní nátěr, který se vloží do nepřítele, a poté uvolní spouštěč odpálení, který vybuchne jakékoli primery v nepříteli, kterého zasáhnete.

Čerylá válka to způsobí, že každý primer, který je odpálen. Pouze jeden nepřítel může mít zabudované primery najednou a je jich maximálně pět.

Brutalita je další talent, který aplikuje jiné zbraně, zatímco nemilosrdný je pouzdro. Přistání výstřelu s vybavenou zbraní má 5% šanci uvést +20% poškození jako výbušné poškození. 5% se může zdát malé, ale pokud houpáte SMG nebo LMG vedle nemilosrdného, ​​tato 5% šance bude trvale spustit. Tuto prudkou dvojitým výstřelu můžete získat s naším průvodcem divizí 2.

Divize 2 Exotická LMG: Pestilence

Pestilence je název exotického čísla sedm a je to jediný exotický LMG v divizi 2. Je to pravděpodobně nejvíce ohromující ze všech exotik divize 2, protože to opravdu nezpůsobí mnoho škod. V normalizovaném PVP způsobuje Pestilence jen mírně přes 1k poškození na výstřel – nic ve srovnání s některými LMG ve hře, které se mohou vypořádat až 10x.

Samozřejmě byste si mysleli, že by se na talenty moru více než nahradily. Technicky je to pravda, protože talenty jsou mocné, ale pouze tehdy, když bojujete s nepřáteli, kteří uvíznou v bahně. Jinak to nebude příliš užitečné. Mor of the Outcasts je název prvního talentu a kdykoli zasáhnete nepřítele více než 20krát s morem a poté je zabije, tvoří toxický mrak kolem jejich mrtvoly, který způsobuje 200% poškození zbraně za sekundu dostatečně pošetilým stát uvnitř.

Věc je, že každý zdravý hráč, se kterým bojujete – nebo nepřítel AI – by okamžitě opustil oblast a minimální poškodil minimální poškození. Pestilence, sekundární efekt, zní silně v bojích PVP, ale když je jediným způsobem, jak to získat, je použít Pestilence jako svou hlavní zbraň? Ne, děkuji. Pokud si chcete získat pestilenci, abyste viděli, jak to je opravdu špatné, najdete tyto informace v našem úplném průvodci Pestilence Division 2.

Divize 2 Exotická puška: Nemesis

Divize 2 nemesis je exotický odstřelovač dostupný ve hře a oh chlapče. Je to vážně mocné. Je to také pravděpodobně nejtěžší exotická získávání ve hře, protože musíte dokončit řadu napadených pevností, které se otáčí každý týden.

Nemesis obsahuje dva talenty, které značně zvyšují množství poškození. Počítadlo znamená, že čím déle držíte spoušť.

Pak je tu talent Nemesis, který označuje konkrétního nepřítele, na kterého se zaměřujete jako na svou nemesis, takže je můžete vidět skrz zdi a váš výstřel způsobí až o 50% větší poškození v závislosti na tom, jak dlouho jsou označeni. Zkombinujte to s některými konkrétními bonusy se značkou a talenty o výkonu a můžete potenciálně získat téměř 5 milionů poškození na výstřel! Podívejte se na našeho propojeného průvodce výše, kde potřebujete vědět, abyste získali tuto neuvěřitelnou zbraň.

Divize 2 Exotická útočná puška: Eagle Nositel

Jedinou exotickou útočnou puškou ve hře je nositel Eagle Division 2 a byl přidán teprve nedávno se zavedením RAID divize 2. Je to těžká zbraň, kterou můžete získat, protože musíte za to porazit nálet, ale talenty na tomto dítěti to dělají víc, než stojí za to.

V podstatě chcete zajistit, abyste stříleli a nenechte si ujít výstřel, protože Eagleho stávka zajišťuje, že získáte silné nadšence, čím více záběrů zasáhnete, zatímco houževnatost zpožďuje, že vás obdržíte, a udržuje vás naživu déle. I když je buff houpavost aktivní, čím více nepřátel zabijete, snižuje množství škod, které způsobíte za každého zabitého nepřítele, až 100% – což znamená.

Pokud máte nositele Eagle Holstered – i když si nejsem jistý, proč byste to chtěli udělat – budete mít přetrvávající +10% bonusový brnění, kdykoli vystřelíte vybavenou zbraň. To znamená, že nositel orla je opravdu velmi zajímavá zbraň.

Divize 2 Exotická puška páky: Diamondback

Představeno do hry s aktualizací titulu 5 je Division 2 Diamondback, jediná dostupná exotická puška pro páku. Stejně jako nemesis je však Diamondback časově ovládán díky expedicím divize 2. Přesto je to hodná zbraň, pokud můžete zasáhnout své výstřely.

Protože se jedná o pušku s pákami, Diamondback vystřelí působivě pomalu, ale každý výstřel způsobuje rostoucí množství poškození za předpokladu, že vám neunikne. Toužící kousnutí znamená, že kdykoli zasáhnete soupeře, je označen další náhodný nepřítel. Zasážení značeného nepřítele zaručuje kritický zásah a +20% poškození. Opláchněte a opakujte to, dokud nezasáhnete pět označených nepřátel, v tomto okamžiku budou spuštěny hluboké tesáky, což vám poskytne +50% rychlost načtení – vitální pro pušku s pákou – spolu s +20% poškozením a 10 sekundy zaručených kritických zásahů.

Konečně, uvolnění kůže zajišťuje, že zůstanete naživu déle tím, že získáte +20% bonusové brnění na tři sekundy pokaždé, když je načteno kolo. Zatímco pouhý, získáte také +8% bonusové brnění na dvě sekundy pokaždé, když se znovu načtete. Hráči PC pravděpodobně zbožňují diamantovou vazbu kvůli tomu, jak trvale přesná můžete být s myší a klávesnicí, zatímco hráči konzoly by mohli bojovat s novou puškou exotického pákového akce.

Divize 2 Exotická útočná puška: Chameleon

Další exotickou útočnou puškou ve hře je Chameleon, ale bohužel získání je téměř pouze na RNG. Byla to součást aktualizace titulu 7 a můžete zvýšit své šance na získání zvířete opakovaně dělat mise s útočnými puškami cílenou kořist. Kromě toho jen překročte prsty.

Assault Rifle Chameleon poskytuje 20% podporu pro šanci na kritický zásah a 50% posílení kritického poškození zásahu po dobu 45 sekund v rámci adaptivního instinkčního talentu. Chcete -li to umožnit, musíte však zasáhnout 30 headshotů. Adaptivní instinkty také poskytují 100% podporu poškození zbraní po dobu 45 sekund, pokud zasáhnete 60 výstřelů, zatímco 30 výstřelů vám poskytne 150% zvýšení rychlosti po dobu 45 sekund.

Překrývání znamená, že když je chameleon pouhý, získáte 5% podporující manipulaci se zbraněmi; Není to skvělý talent, takže se pravděpodobně budete líbit tím, že budete mít chameleon jako svůj primární.

Exotické rukavice divize 2: BTSU Datagloves

Exotické rukavice divize 2 – nazývané BTSU Datagloves – se zaměřují pouze na dovednosti. Stavby dovedností jsou v současné době životaschopnější v nejnovější záplatě, ale musíte být do nich zcela specializováni, aby to bylo užitečné. Pokud je to cesta, kterou jdete dolů, zde je to, co vám může BTSU Datagloves nabídnout:

Elementární gadgetry: Dovednosti, které uplatňují stavové účinky zisk +50% doba trvání efektu a +50% spěch.

Infuze energie: Kdykoli použijete stavový efekt, vaše rukavice jsou s tímto naplněny po dobu 60 let. Zatímco se infuzí, získáte +10% poškození dovedností, +10% hojení a opravy +10% dovedností pro každou užitečnost (žlutá baterie) na vašem zařízení.

Nabité proxys: Kdykoli hodíte dovednost, 1.25s po přistání vytváří explozi uplatňující infuzovaný stavový efekt na všechny nepřátele do 6 m. Nepřátelé zasaženi efektem infuzního stavu berou o 50% více škod z vašich dovedností.

Chcete -li získat exotické rukavice, musíte porazit hrdinské šéfy v táboře White Oak Mission, Black Tusk Mobs a Invasion Heroic Mission.

Exotické pouzdro divize 2: Dodge City Gunslinger

Exotické pouzdro se nazývá pouzdro Dodge City Gunslinger a je dokonale vhodné pro každého, kdo používá pistole. Zde jsou všechny talenty:

Kejkle: +20% přesnost

+40% rychlost načtení

+400% optimální rozsah

+20% poškození revolveru

Vyžaduje, aby byla pistole vybavena.

Rychlé losování: Výměna na vaši pistoli znovu načte všechny zbraně.

Perforátor: Shots vystřelil z vaší pistole pronikání nepřátel.

Pistol Headshot Kills Grant +20% poškození zbraní a umožňuje vašim primárním a sekundárním zbraním proniknout nepřátelům za 8s. Tato doba trvání se při použití revolveru zvětšuje na 11s.

Věc je, že musíte dokončit zdlouhavou čtyřstupňovou misi, abyste získali pouzdro Dodge City Gunslinger, takže se ujistěte, že sledujete našeho kompletního průvodce exotického pouzdra divize 2, abyste ji získali.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Ford James

Dej mi hru a napíšu všechny „jak na to“, možná budu moci nebo zemřít. Když nejsem kolenní ve hře, abych psal průvodce, najdete mě, jak se vrháme kolem trati v F1, házením koulí na mém telefonu v Pokemon Go, předstírám, že vědím, co dělám ve fotbalovém manažeru, nebo Kliknutím na hlavy ve Valorantu.

54 hodin, Baldurova brána 3 přináší dva z mých oblíbených šéfů RPG vůbec tím, že je nechává paladin tak tvrdě, že explodují

Vysvětleno kompletní seznam stylů chemie FC 24

Průvodce exotiky divize 2: Všechna exotika a jak je získat

Žádný looter střelec není kompletní bez hromady super výkonného vybavení a dovnitř Divize 2 To přichází ve formě exotických zbraní a vybavení s jedinečnými výhodami a užitečnými statistikami. Exotika může přijít ve všech druzích tvarů a velikostí – od útočných pušek po brokovnice – a každá má své vlastní zvláštní místo v Divize 2 konec hry. Ale jaké jsou exotika? A jak přesně dostanete ruce na exotické zbraně? V této příručce odpovíme na obě tyto otázky: Zde je úplný seznam Divize 2 Exotika, kompletní s podrobnostmi o tom, jak je najít.

Mohlo by se vám také líbit:

  • Co hráči chtějí od aktualizace titulu divize 2
  • Průvodce místností pro stanice Kenly Metro Division 2: Jak najít denní kořist
  • Průvodce divizí 2: Nejlepší tank, DPS, načítání dovedností

Aktualizace přílivové povodí divize 2

Exotické pouzdro divize 2 Dodge City Gunslinger

Toto byl vůbec první kus exotického brnění Divize 2. Pouzdro Dodge City Gunslinger má trojici výhod, které lépe vaše pistole. Můžete jej odemknout poměrně zdlouhavou čtyřkrokovou misí.

Divize 2 BTSU Datagloves Exotic

I když nemáme průvodce pro relativně nové exotické rukavice BTSU, můžete je vydělat porážkou hrdinských šéfů. Jsou to zcela náhodný pokles z tábora White Oak Story Mission, Black Tusk Mobs a Invasion Heroic Mission. Rukavice jsou zvláště užitečné pro hráče, kteří chtějí vytvořit sestavu založenou na dovednostech.

Divize 2 Diamondback Exotic

Diamondback Exotic od ostatních pákových akčních pušek odlišuje dvě věci: Nejprve se had omotal kolem jeho hlavně a za druhé, je to Mark-and-Execute talent. Ve výchozím nastavení náhodně označuje nepřátele a střílí ty nepřátelské sítě, které jste bonusy. Odemknete to dokončením expedice konvoje – přečtěte si o tom vše zde .

Divize 2 Pestilence Exotic

Pestilence Exotická LMG zanechává toxické mraky, které v průběhu času poškozují nepřátele. Je to pravděpodobně ne všechno užitečné – nepřátelé jen zřídka stojí ve velkém shluku – ale je hezké to mít ve vašem arzenálu. Je to náhodný pokles od zabíjení s názvem Bosses v temné zóně a můžete si přečíst našeho plného průvodce exotickou morkou zde pro více informací.

Divize 2 Nemesis Exotic

Nemesis Exotic je odstřelovací puška, která může označit nepřátele skrz stěny a požáry nabité výstřely. Místo toho, abyste stiskli spoušť jako normální, musíte podržet tlačítko ohně a poškození se zvyšuje, čím déle ji držíte. Chcete -li to získat, musíte dokončit řadu koncových her napadených misí a pevností: Vše, co potřebujete vědět, je v našem plném Divize 2 Nemesis Exotic Guide

Divize 2 Sweet Dreams Exotic

Divize 2 Sladké sny exotické mohou být ve hře nejhorší exotickou, ale to stále dává úroveň nad jinými brokovnicemi. Poskytuje buffy, zatímco je pouzdro, ale její hlavní talenty vstupují do hry, když jste nepřátelé melee, takže buďte připraveni vstát na tvářích. Je to náhodný pokles od vyvržených šéfů – abyste se o tom dozvěděli více, přečtěte si náš exotický průvodce Sweet Dreams .

Divize 2 nemilosrdná exotická

Exotika nemilosrdných je jednorázová puška s jedinečným mechanismem odpálení: vystřelí kola primerů, která vloží do masa a dokáže naskládat až pětkrát u jediného nepřítele. Uvolnění spouště odpálí všechna kola a způsobuje další poškození. Exotika nemilosrdného je náhodná kapka získaná poražením šéfů Hyena. Další informace, přečtěte si náš nemilosrdný exotický průvodce .

Divize 2 Chatterbox Exotic

Chatterbox je jednou z nejpopulárnějších exotik kolem. Jeho rychlá rychlost ohně, která se zvyšuje s každým výstřelem, kombinovaný s talentem, který doplňuje jeho časopis při každém zabití, znamená, že je směšně mocný proti skupinám nepřátel. Chcete -li to získat, budete muset hospodařit s klíčemi hyeny a otevřít mezipaměti Hyena: Více o tom zde .

Divize 2 Liberty Exotic

Liberty je exotická pistole, která způsobuje nepřátelskou elektroniku dvojí poškození, zdůrazňuje slabé body a po zničení buď posiluje vaše poškození. Získání to vyžaduje, abyste porazili řadu tvrdých misí: Úplné pokyny jsou zde .

Divize 2 Eagle Bearer Exotic

Eagle Bearer Exotic je puška, která vás povzbuzuje k vystřelení co nejrychle. Pokud chcete získat exotiku, budete muset porazit šéfy v operaci Dark Hour Raid. Přečtěte si o tom více v našem plném Divize 2 Průvodce nositelem orla .

Divize 2 Lullaby Exotic

Exotická brokovnice ukolébavky byla k dispozici pouze tehdy, pokud jste hru předobjednali na Amazonu, a nemůžete ji získat, pokud jste to neuspořádali.

Divize 2 nemilosrdný exotický

Další bonus před objednáním, divize 2 bezohledná exotická puška není k dispozici jiným hráčům.