Průvodce klany a válečných pásů pro Diablo Immortal – Wowhead, Warband | Diablo wiki | Fandom

Diablo Immortal Warband

Původně hráči museli zabít příšery, aby založili svůj válečný tábor. [3]

Průvodce klany a váleční pásmy pro Diablo Immortal

Желаете узнать ответ на с вопрvo? Посетите канал #russian на нашем Discord—THE.

Написать комментарий

Скриншоты, содержащие элементы интерфейса, по общеjení. Это же относится и к скриншотам, поленным с помощю просмотрщика моделей.

„!
Перед загрузкой скриншота, пожалуйй, ознакомьтесь с т т т т т с с с с с с с с с с с с с к к к к к к к к к к к к к к!
Пожалуйста, ввите ссылку на видеорол příští.

Wowhead klient – это неболшая програма, с поторой кы подděрживаем базз. Полззователи wowhead klient получают.

Дв основные цели wowhead klient:

Он? Wowhead looter, который собирает данные, пока играете!
Он загружает собранные данные на wowhead, помогая поддерживать базнных ак oban!

Ы т т т м можете исползовать wowhead klient, чобы просматривать ыыученные рецы и и с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с спутники и полученные звания!

Warband

Warband

Warbands jsou funkcí hry Diablo nesmrtelný. Mohou představovat až osm hráčů, [1] a mohou společně soutěžit v Helliquary. [2] V takových nájezdech potřebuje Warband nejméně čtyři členy (další čtyři sloty mohou být vyplněny nezávislými hráči). Dokončení náletu přinese pro členy válečného pásma další odměny Warband. Úspěšné dokončení Warband Helliquary Raid poprvé udělí členům Warbandu další zvýšení míry poklesu o 400% pro utěsněné truhly s válečným pásem. Tento bonus se resetuje každé pondělí a čtvrtek. [3]

PVE žebříčky existují pro válečné pásma. [2]

Dokončení týdenního nájezdu Warband umožňuje hráči koupit věčný legendární hřeben za 1600 Platinum od Jondo Mouren. [4]

Vývoj []

Tato stránka obsahuje zastaralý obsah
Tento článek obsahuje informace, které již nejsou pro hraní relevantní, ale je zde udržováno pro informační účely.

Původně hráči museli zabít příšery, aby založili svůj válečný tábor. [3]

Recenze expertů GameSpot

Diablo Immortal Warbands se zlepší, ale hráči je chtějí pryč

Diablo Immortal Warband Vylepšení - tři postavy v hovno a zlaté brnění, jejich tváře skryté ve stínu

Nedávná aktualizace pro Diablo Immortal Warbands for Season Three je první v plánované sérii vylepšení pro RPG Game’s Party System. Někteří hráči však vyjadřují svůj názor, že systém je zásadně vadný a měl by být nahrazen funkčností seskupení integrovaného klanu, aby umožnil bonusy při spolupráci se svými kolegy s členy Diablo Immortal Clan.

Aktualizace Diablo Immortal Season Three zahrnuje vylepšení systému Warband, který hráčům umožňuje zjistit, zda jsou členové jejich válečného pásma online a co v současné době dělají ve hře z nabídky Warband. Blizzard říká, že se jedná o krok k „zefektivnění zážitku, protože chceme, aby Warbands byl zábavný způsob, jak si hrát s ostatními hráči.“

Zatímco Diablo Immortal Clan může ve skupině pojmout až 150 hráčů, Warbands jsou navrženy jako malá, stálá skupina až osmi hráčů, kteří dostávají bonusy za spuštění určitého obsahu dohromady. Pro některé konkrétní činnosti jsou vyžadovány válečné pásma, ale jejich polotrvalá povaha frustruje část hráčské základny hry.

Blizzard říká, že má v úmyslu být Warbands pro skupiny, které spolu hrají pravidelně, což znamená, že skupina zůstává spolu. To však znamená, že hráči, kteří nejsou vždy online ve stejnou dobu, mohou skončit v situaci, kdy jsou nuceni opustit svůj válečný pás při hledání jiné skupiny, aby si mohli hrát pokaždé, když se přihlásí.

Po této poslední změně se několik vláken na subredditu hry objevilo rozsvícení systému nebo požádalo Blizzard, aby jej odstranil ve prospěch něčeho jiného. Nejčastěji požadovanou alternativou je, aby se aktivity válečného pásma vztahovaly na skupiny až osmi hráčů, kteří jsou členy stejného klanu. Nejznámější příspěvek v době psaní naznačuje, že Warbands může zůstat „jako plně volitelná věc pro hráče v různých klanech, nikoli jako požadavek na odemknutí relevantních bonusů.“

Jednou z nejběžnějších stížností hráčů je to, že současný systém válečných pásů způsobuje, že se cítí pod tlakem, aby v určitých časech hráli, nebo drželi krok s vývojem a postupem své skupiny Warband Group. Jiní říkají, že neustále musí vykopávat neaktivní hráče a pozvat nové, aby zaplnili své místo – v tomto okamžiku by stačil dočasnější party systém. Je samozřejmě možné, že Blizzard plánuje takovým způsobem přizpůsobit válečné pásma, ale nebudeme to s jistotou vědět, dokud nevyhlásí své budoucí změny.

Kromě usnadnění seskupení někteří hráči říkají, že použití systému Warband Camp na úrovni klanu, aby nabídl sdílenou skrýš a místo setkání pro členy celého klanu by bylo opravdu skvělou funkcí. V současné době je jedinou pozoruhodnou aktivitou v celém klanu obřad exilu, který umožňuje klakům soutěžit o příležitost stát se nesmrtelným frakcí na serveru.

Mezi nejběžnější aktivity Warband patří Helliquary Raids, z nichž třetí – Gorgothra Trasy, dorazila tento týden do hry Fantasy. Pokud vaše Diablo nesmrtelná cesta teprve začíná, máme průvodce nejlepší třídou Diablo pro každý typ hráče. Pokud jste hráli déle, ale fantasticky změnu, podívejte se na náš průvodce změnou třídy Diablo Immortal Class, abyste se naučili, jak změnit svou postavu.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.