Průvodce mrtvými vesmírnými zbraněmi a vylepšením plošin, umístění a úrovní., Umístění upgradu zbraní plazmy v remake mrtvého prostoru – plazmová řezačka – zbraně | Remake mrtvého prostoru | Gamer Guides®

Remake mrtvého prostoru

Upgrade zbraně akumulátoru tepla lze zakoupit z obchodu za 11 000 kreditů.

Průvodce mrtvými vesmírnými zbraněmi a vylepšením plošin, umístění a úrovní

V této příručce projdeme různé zbraně v remake mrtvého vesmíru a kde je nejlépe využít. Zde se také naučíte, jak tyto zbraně používat k jejich nejlepšímu potenciálu proti různým nekromorfům USG Ishimura na vás hodí! A samozřejmě, odpověď na nejdůležitější otázku – jaká je nejlepší zbraň v remake mrtvého vesmíru!

Tato příručka je pro remake mrtvého vesmíru, vydané v roce 2023!

Obsah

 • Jak upgradovat vaše vybavení
 • Upgrady a priority soupravy
 • Upgrady a priority zbraní
 • Plazmová řezačka
 • Pulzní puška
 • Trhací stroj
 • Flamethrower
 • Kontaktní paprsek
 • Line Gun
 • Force Gun
 • Jaká je nejlepší zbraň v mrtvém prostoru

Během vašeho boje o přežití na palubě USG Ishimura budete mít příležitost získat široký arzenál zbraní. Většina z nich nejsou ani zbraně, spíše se jedná o těžební a inženýrské nástroje, které se také stanou také vyrábějí skvělé zbraně.

Jak upgradovat vaše vybavení

Ať už potřebujete upgradovat svůj soupravu nebo zbraně, musíte najít pracovní stůl (známý také jako lavička). Měli byste je najít rozprostření USG Ishimura na každé palubě.

Když komunikujete s lavicí, otevře se a poskytne vám nabídku. Tato nabídka uvádí všechny zbraně, které máte, oblek soupravy a kolik energetických uzlů máte.

Pro aplikaci upgradů na vaše vybavení jsou povinny uzly napájení. Power uzly lze zakoupit v obchodě za 10 000 kreditů nebo nalezených v celé lodi. Úplný seznam umístění power uzlů naleznete v našem průvodci umístěními power uzlu!

Když vyberete kus vybavení, budete si moci zobrazit poplatek, který ukazuje, které upgrady jsou k dispozici. Chcete -li přidat upgrady, budete muset použít napájecí uzly k vyplnění slotů. Budete muset začít ve slotu, kde jsou šipky, a odtud se vydat na cestu.

Máte možnost resetovat všechny upgrady na svém vybavení za cenu 5 000 kreditů. To odstraní všechny napájecí uzly z tohoto zařízení a umístí je zpět do vašeho inventáře. Můžete to použít, pokud chcete přenášet napájecí uzly ze zbraně, kterou nemusíte často používat do něčeho, co potřebujete více.

Upgrady a priority soupravy

Nikdy není špatný nápad investovat power uzly do vašeho obleku. Upgrady oblek soupravy zvyšují vaše maximální body zásahu, kolik vzduchu máte ve své kyslíkové nádrži a zlepšuje výkon vašich kinezi a stasisových modulů!

Nebudete mít spoustu možností upgradu, ale při upgradu úrovně obleku získáte více možností. Chcete -li odemknout všechny upgrady, budete muset získat oblek úrovně 6 na nové hře plus.

Pro upgrady obleku budete mít následující možnosti:

 • HP zvyšuje vaše celkové zdraví.
 • VZDUCH zvyšuje, kolik náhradních kyslíků máte.
 • DÍTĚ Zvyšuje poškození kinetického házení.
 • Ki/r Zvyšuje rozsah kinetického modulu.
 • Dur zvyšuje dobu trvání cílů ovlivněných vaší stázi.
 • Erg zvyšuje množství energie stázi.
 • VELIKOST Zvyšuje velikost vaší zóny stáze.

Upřednostňujte upgrady HP, protože budete potřebovat veškeré zdraví, které můžete přežít. Získejte upgrady ERG, kdykoli můžete, protože můžete získat více využití ze stálých poplatků, o kterých najdete lhaní.

Doba trvání bude mít vaši 3. prioritu, protože budete chtít delší použití stáze proti skokům a Brutes. Vzduch by měl být vaší 4. prioritou, protože ve hře je mnoho oblastí, kde budete potřebovat náhradní vzduch. Zbytek se můžete rozhodnout sami, co chcete nebo potřebujete.

Můžete porovnat základnu a konečné statistiky vašeho soupravního obleku pomocí obrázků výše. Mějte na paměti, že ve výchozím nastavení nebudou odemčeny, protože budete mít přístup pouze k několika. Neexistuje žádná možnost zvýšit snížení poškození prostřednictvím brnění, protože se to spoléhá na úroveň obleku soupravy, kterou v současné době máte na sobě.

Abyste mohli koupit nové soupravy, musíte nejprve najít jejich schémata a přivést je do kiosku obchodu. Zde je seznam, kde najít všechny schémata obleku plošiny ..

název Úroveň Brnění % Prostor zásob Umístění
Standardní inženýrská souprava 1 0% 12 Získáno ve výchozím nastavení na začátku hry.
Standardní hornická souprava 2 5% 18 K dispozici v obchodě za 10 000 kreditů na konci kapitoly 1.
Střední inženýrská souprava 3 10% 22 Eva Prep Room v 5. patře mostu. Stojí 20 000 kreditů a je k dispozici v kapitole 4.
Meziprodukční horní souprava 4 15% 26 Workshop vybavení ve 2. patře těžební paluby. Náklady 35 000 kreditů a k dispozici v kapitole 7.
Advanced Engineer Rig 5 20% 30 Šatny poblíž soudu Z-Ball ve čtvrtí posádky. Náklady 65 000 kreditů a k dispozici v kapitole 10.
Pokročilá vojáka 6 30% 30 K dispozici v obchodě na nové hře plus.

Upgrady a priority zbraní

Zbraně pravděpodobně zabírají většinu vašich energetických uzlů, protože je jich tolik, z nichž si můžete vybrat. Ačkoli při prvním přehrávání, je nejlepší se zaměřit na jednu nebo dvě zbraně, takže máte dostatek energetických uzlů, které můžete použít při upgradech soupravy.

Pro upgrady zbraní budete mít při upgradu zbraně následující společné možnosti:

 • DMG zvyšuje poškození zbraně
 • VÍČKO zvyšuje kapacitu munice zbraně
 • Rel zkrátí čas načtení zbraně
 • ROF zvyšuje míru požáru pro zbraň
 • Spc přidává zvláštní účinek na výstřely provedené zbraní
 • Unikátní modifikátory budou uvedeny v jejich příslušných sekcích zbraní.

V první řadě byste měli vždy upřednostňovat upgrady poškození. Čím více poškození zbraň způsobí, tím efektivnější se stane při konzumaci munice.

Zvýšení kapacity zbraně vám umožní ukládat více munice do zbraně a méně v inventáři. Díky tomu bude zbraň efektivnější. Pokud máte nízko munice a máte napájecí uzly, přidejte kapacitu upgrade na zbraň a bude plně načteno na munici!

Pro vás vizuální žáci venku budu vytvářet vlastní hodnocení systému. Tento systém ukáže, jak si myslím, že každá zbraň funguje v různých oborech. Tyto zahrnují:

 • Poškození výstřelu: Poškození způsobené každým výstřelem primárního ohně zbraně.
 • DPS: Poškození za sekundu zbraně.
 • Rozkouskovat: Jak dobře zbraň odmítá nekromorf.
 • Oblast účinku: Jak dobře zbraň poškozuje nepřátele v oblasti.
 • Pořádková služba: Schopnost zbraně omezit pohyb nekromorfů.

Modrý pruh označuje, že tato zbraň v tomto poli působí výjimečně. Žlutá pruh označuje, že zbraň je v tomto poli dostatečná. Červený pruh naznačuje, že zbraň v tomto poli špatně dělá.

Mám pocit, že to bude užitečné pro určení, která zbraň je nejlepší pro vaše potřeby rychlým a snadno srozumitelným způsobem. Pro více informací si přečtěte textové informace!

Mějte na paměti, že tento systém se dívá na výkon zbraně po byl plně upgradován.

Plazmová řezačka

Řezačka plazmy 211-V je nástroj pro těžbu přímé energie vyráběný společností Schofield Tools. Tento nástroj používají horníci k vystřelení ionizované plazmy k proříznutí měkčích rud, což jim umožňuje extrahovat minerály uvnitř.

Toto je jediná zbraň, kterou potřebujete. Jsem velmi vážný, dokonce můžete získat úspěch s názvem „One Gun“ úspěchem dokončením mrtvého prostoru, zatímco výhradně pomocí řezačky plazmy. Při zaměření můžete vidět, že střílí 3 výstřely svislým způsobem. Pomocí sekundárního ohně můžete otočit linii výstřelů 90 stupňů pro horizontální výstřel. To vám umožní být velmi přesný při odstraňování končetin a příloh z nekromorfů.

Primární a sekundární oheň plazmové řezačky

Řezačka v plazmě používá pro munici plazmatickou energii a začíná kapacitou munice 10, ale při plném upgradu to může dosáhnout 23. Energie plazmy je velmi levná a 6 plazmových energie se prodává za 1200 kreditů v obchodě. Plazmatická energie může tvořit zásobníky 24 v každém slotu pro inventář, takže je velmi efektivní inventář.

Řezačka plazmy před a po upgradu.

Nahoře je doporučený strom upgradu pro plazmovou řezačku. Při plném upgradu poskytuje řezačka v plazmě dobré poškození na výstřel, dobrou rychlost požáru, velmi rychle se načte a je velmi efektivní munice. Dokud umístíte své záběry dobře, bude obavy z munice jedním z vašich nejmenších obav.

Pro speciální upgrady je Special 1 akumulátor tepla, který způsobuje, že každý výstřel způsobuje poškození spálení. Speciální 2, stojan na kazetu, zvyšuje kapacitu munice o 5. Speciální 3, vážené čepele, způsobuje, že vaše útoky na melee zaklepají nepřátele náchylné.

Celkově je to skvělá zbraň pro nováčky i veterány. Nemůžete se pokazit s investováním všech vašich power uzlů do této zbraně a ponechává více pro vaše upgrady oblek a modulů.

Umístění komponent plazmy

Plazmová řezačka Ve výchozím nastavení získalo v kapitole 1
Plazmatická energie Ve výchozím nastavení k dispozici v obchodě
Stojan na kazetu Kapitola 2 uvnitř kliniky Ishimura ve 4. patře lékařské paluby.
Akumulátor tepla Kapitola 3 v obchodě za 11 000 kreditů.
Vážené čepele Kapitola 8 z údržby skříňky ve 2. patře komunikačního centra.

Pulzní puška

Motorizovaná puška SWS je automatická útočná puška s vojenským stupněm. Je vybaven třemi sudy, které nabízejí vysokou míru požáru a je to zbraň pro bezpečnostní síly a bezpečnostní důstojníky EarthGov.

Možná to poznáte jako zbraň, kterou nesete vaši posádky Hammond, Chen a Johnston. Primární ohnivé střílení prasknutí kulek na cíl, zatímco sekundární oheň zahajuje dolu blízkost.

Zaměření na tuto zbraň zobrazí 4 tečky v těsném seskupení, jedná se o efektivní oblast výstřelů vystřelených zbraní.

Důl přibližování může být spuštěn přímo na cíli, aby působil jako granátový launcher nebo na terén jako environmentální nebezpečí. Použití dolu v blízkosti stojí 25 munice. Dolu proximitu můžete deaktivovat tím, že na něj zaměřujete a stisknete tlačítko sekundárního ohně. To je dobrý způsob, jak zachránit munici, pokud jste nakonec nepoužívali důl.

Pulzní puška zpočátku má kapacitu munice 50, ale lze ji zvýšit na 160. To je o něco méně než 175 maximální munice z původní hry, ale je to dobrý kompromis pro všechny ostatní bonusy, které dostaneme na pulzní pušku remake. Bohužel další věcí, kterou pulzní puška ztratila, je schopnost ohromit soupeře, na které střílí.

Pulzní kola lze zakoupit ve skupinách po 25 za 1 250 kreditů v obchodě. Pulzní kola budou tvořit hromádky 100, když jsou umístěny do vašeho inventáře. Používání pulzní pušky bezohledně může žvýkat hodně munice, takže se disciplinujte sami tím, že vystřelíte v prasklinách na slabých bodech Necromorph.

Pulzní puška před a po upgradu.

Při plném upgradu je pulzní puška vynikající pro poškození tvrdších nepřátel, jako jsou Brutes, chapadla a šéfy. Proti průměrnému nekromorfu budete potřebovat oheň ve výbuchu, abyste sestřelili končetiny bez ztráty munice. Toto je skvělá zbraň, pokud upřednostňujete automatické zbraně při používání blízké doly, abyste udrželi své strany a zpět zakryté.

Special 1 upgrade, kinetický autoloader, výrazně zvyšuje míru požáru zbraně. Special 2, P.C.S.I. Custom Magazine, zvyšuje kapacitu munice o 20. Speciální 3, granáty s vysokým výnosem, zvyšuje poloměr výbuchu blízkých dolů.

To je dobrá zbraň, ale upřímně, ne jeden z nejlepších. S odstraněním ohromujícího zasažení ztratil jednu ze svých nejlepších funkcí, aby nekromorfy na dálku udržovali. Kromě toho jeho sekundární oheň funguje dobře v tandemu se sekundárním ohněm silové zbraně a vysoký DPS je skvělý pro bojové šéfy!

Umístění komponent pulzní pušky

Pulzní puška Získal v kapitole 1 na cestě do lékařské balíčku.
Pulzní kola Ve výchozím nastavení k dispozici v obchodě
Kinetický autoloader Kapitola 3 v obchodě za 11 000 kreditů.
Str.C.S.I. Zakázkový časopis Kapitola 4 ve skladovací místnosti Electrical Systems v 1. patře mostu.
Granáty s vysokým výnosem Kapitola 10 v úložišti čištění vody v 5. patře mostu. Pro přístup vyžaduje hlavní vůli.

Trhací stroj

RC-DS Remote Control Disc Ripper je nástroj využívající diamantově potažené čepele, které se točí až do 17 000 ot / min pro proříznutí pevné skály pro účely těžby.

Ripper je dobře zaoblená zbraň, se kterou je zábavné bojovat, když používáte pily čepele k útoku na nekromorfy. Tato zbraň se nejlépe používá při zkoumání a převzetí několika nekromorfů, ale může bojovat v otevřenějších oblastech s intenzivním bojem.

Primární oheň roztrhače otočí čepel pily před vámi na několik sekund. Primární požární režim není nijak zvlášť dobrý pro rozebírání nekromorfů, ale staggeruje nepřátele. Je skvělé zabránit nekromorfu, aby se vám přiblížil, ale při boji se silnějšími nekromorfy bude menší šance na ohrožení.

Sekundární oheň zahajuje čepel pily, která může odrazit zdi. Spuštěná čepel SAW je mnohem lepší pro rozebírání končetin, ale může být obtížné předvídat, kde bude čepel pila ricochet. Pokud se vám dobře domníváte, že tyto úhly předpovídáte, je Ripper skvělý pro jednání s nekromorfy ve stísněných prostorech, jako jsou chodby. Pokud bojujete na dálku, použijte sekundární oheň.

Rozparovač může držet 8 čepelí, aby začal s každým trvalým 7 sekundy s primárním ohněm. Po plném upgradu má Ripper 15 čepelí každých 10 sekund. Blades Ripper lze zakoupit v obchodě ve skupinách po 3 za 1 500 kreditů tvořících hromádky 15 ve vašem inventáři.

Unikátní uzly upgradu rozšiřky ovlivňují dobu trvání útoku primárního ohně. Každý bod v délce trvání zvyšuje dobu trvání primárního ohně o 1 sekundu. Všechny speciální upgrady umožňují Bladeovi ricochet další čas se sekundárním rozlišením. Když je plně upgradována, čepel pily ze sekundárního může ricochet až čtyřikrát.

To nikdy nebyla jedna z mých oblíbených zbraní, ale má své zásluhy. Dobrou věcí, kterou je třeba mít na paměti, je to, že pro primární i sekundární požáry lze použít jednu čepel. Když je doba trvání primárního ohně téměř nahoře, spusťte jej pomocí sekundárního ohně, abyste získali více najetých kilometrů z pily Blade.

Pokud se vám líbí myšlenka ohromení a procházení vítězstvím, bude pro vás zábavná zbraň!

Umístění komponent ripper

Trhací stroj Získáno v kapitole 3 poblíž strojního obchodu.
Roupací čepele Nalezeno ve skladování paliva v 5. patře inženýrské balíček
Ricochet Tracer Kapitola 3 v obchodě za 11 000 kreditů.
Úhel Kapitola 6 v B. Andonov – Pokoj supervizora toku v 1. patře hydroponiky.
Čepele z uhlíkových vláken Kapitola 10 v přípravné místnosti v 5. patře inženýrské paluby.

Flamethrower

Flametrower Hydrazine Torch PFM-100 je průmyslový stupeň, který používá tekutý hydrazin k vypálení plamenů mezi 500–4 000 stupňů Celsia. Tento nástroj se často používá k extrakci rud z ledových komety, které jsou pokryty vrstvami ledu.

Flamethrower je skvělá zbraň pro poškození nekromorfů ve velké oblasti. Je to snadno jedna z nejuspokojivějších zbraní, které se používáte, protože se nikdy nemůžete pokazit s mocí ohně. Nebudete schopni používat plamenomet v místnostech bez kyslíku, takže mějte na paměti.

Primární požární střílení plamene plameny váš cílový směr. Je nejlepší to použít v krátkých výbuchtech, aby plameny fungovaly. Pokud budete střílet nepřetržitě (které budete dříve či později), plameny budou skutečně ohromit nekromorfy. Tento účinek ohromující je skvělý pro udržení vaší vzdálenosti.

Sekundární oheň plamenometů spotřebuje 25 munice, aby vystřelil nádrž v cílovém směru. Nádrž po nějakou dobu zapálí zemi, která v ní spálí cokoli. Jakékoli nekromorfy chycené v ohni se nebudou moci pohybovat, zatímco hoří a křičí.

Flamethrower může držet 50 palivo pro začátek a po plném upgradu může držet 110 palivo. Když najdete schéma pro Flamer Fuel, bude prodáno v obchodě ve skupinách 25 za 1 750 kreditů. Flamer palivo tvoří zásobníky 150 ve vašem inventáři.

Jedinečný modifikátor upgradu plamenomet je doba trvání (DUR). To ovlivňuje dobu, kdy nepřátelé hoří, když jsou zasaženi plamenomet.

Special 1, gellified hydrazin, umožňuje ohnivým stěnám spálit mnohem déle. Speciální 2, vysokotlaká tryska, zvyšuje rozsah primárního ohně. Speciální 3, palivová nádrž makroliter, zvyšuje kapacitu munice o 15.

Tato zbraň je také skvělá při jednání s menšími nepřáteli, jako jsou roje a děliče. To, co vyrovnává svou sílu ve srovnání s jinými zbraněmi, je to, že plamenomet má poměrně krátký dosah.

Mějte na paměti, že vaše munice jako plamenomet je jedna hladová zvíře. Pokud chcete znovu vytvořit r.J. Macready Experience od Johna Carpentera Věc, Pak je plamenomet pro vás!

Umístění komponent Flamethrower

Flamethrower Získáno v kapitole 3 v 5. patře inženýrské balíčku. Najdete to na mrtvole na začátku masité chodby.
Flame Fuel Nalezeno ve strojovni poblíž primárního panelu motoru v inženýrství.
Gellified Hydrazin Kapitola 3 v obchodě za 11 500 kreditů.
Makroliter palivová nádrž Kapitola 7 ve službě zálivu údržby vybavení. Toto bude velká místnost pokrytá v těle s gondolou. Vznášejte tam dolů pomocí nuly-g a použijte vůli úrovně 3 pro přístup ke dveřím.
Vysokotlaká tryska Kapitola 10 v palandách Deluxe Shift ve 3. patře paluby posádky. Vyžaduje hlavní vůli pro přístup k hrudi, ve které je.

Kontaktní paprsek

Kontaktní paprsek C99 SuperCollider je těžký těžební nástroj navržený tak, aby prolomil tvrdé rudy pomocí energetických projekcí. K prasknutí obzvláště tvrdých rud a asteroidů může kontaktní paprsek účtovat energii, aby vyhodil do vzduchu tvrdé materiály, aby poskytl přístup k rudám a kovů uvnitř.

Kontaktní paprsek získal v remake velmi významnou přepracování. Primárním ohněm originálu je nyní sekundární oheň remake. Mezitím nový primární oheň kontaktního paprsku vystřelí velkou projekci energie na cíl, který vyjednává vše, s čím přichází do kontaktu.

Primární oheň kontaktního paprsku spotřebovává 1 kontaktní energii za každou sekundu, je aktivní. Síla, kterou budete cítit při používání této zbraně, je nesmírná, protože s lehkostí používáte silné paprsky energie.

Sekundární oheň spotřebovává 3 kontaktní energii a vyžaduje, abyste zbraň naúčtovali na sekundu před odpálením. Po vypálení kontaktní paprsek vysílá soustředěnou energii na cíl, který ji naprosto vyhladí. To bude jednorázové a rozebrat slabší nekromorfy, ale silnější mohou mít zbývající pár funkčních končetin.

Jakmile je kontaktní energie nalezena, najdete kontaktní energii v obchodě prodaném ve skupinách po 5 za 2,00 kreditů. Kontaktujte energetickou formulářům 15 ve vašem inventáři. Kontaktní paprsek drží 12 munice, ale při plném upgradu skončí s kapacitou 25 munice.

Mějte na vědomí konzumu své munice brzy, protože nenajdete schémata kontaktní energie až do kapitoly 7, zatímco najdete kontaktní paprsek v kapitole 4.

Kontaktní paprsek má dva jedinečné modifikátory upgradu, primární poškození požáru (PFD) a sekundární požární poškození (SFD). Jedná se o upgrady s vysokou prioritou a doporučuji se nejprve zaměřit na upgrade primárního požáru.

Special 1, Supersymetry Tether, výrazně zvyšuje velikost projektil sekundárního ohně. Special 2, přenosný heliotron, zvyšuje kapacitu munice o 5. Speciální 3, difrakční modul, výrazně zvyšuje velikost exploze sekundárního ohně.

To je ruce dolů jednou z nejlepších zbraní v remake mrtvého vesmíru, protože se budete moci snadno roztrhat normálními nekromorfy a šéfy. Na vrcholu své fenomenální kosmické síly má vynikající rozsah s jeho primárním ohněm.

Pokud máte kredity k doplnění munice, pak je kontaktní paprsek vynikajícím bodem a moje primární zbraň volby. Klepněte na sílu kontaktního paprsku!

Kontaktní umístění komponent paprsku

Kontaktní paprsek V záznamové kanceláři na palubě mostu. Pro přístup vyžaduje vůli úrovně 2.
Kontaktní energie Nalezeno na B-palubě: Úroveň zpracování těžební paluby počínaje kapitolou 7. Tam bude místnost, kde budete muset použít kinezi k odhalení výkonové křižovatky udržovat dveře zamčené a rozbít je otevřené.
Supersymetrie Tether Kapitola 4 v obchodě za 12 000 kreditů.
Přenosný heliotron Šábra bioprostetiky v 1. patře lékařské paluby počínaje kapitolou 10. Pro přístup vyžaduje vůli úrovně 3.
Difrakční modul Úložiště nástrojů na 6. úrovni těžební paluby počínaje kapitolou 10. Pro přístup vyžaduje hlavní vůli.

Line Gun

Ruční linka rudy IM-822 ruční rudy je těžební nástroj, který vystřelí široký paprsek, který prořezává skály a rudu, se kterým může řezačka plazmy bojovat. Vyznačuje se schopností vytvářet poplatky za průzkum zaměřené na laser, které jsou při aktivaci velmi smrtící.

Line Gun je oblíbeným ventilátorem díky své naprosté síle krájení. Pohraniční pistoli lze považovat za velký bratr řezačky plazmy, protože také vystřelí v horizontální linii, ale s mnohem větším výkonem. Je to skvělé pro řešení několika nekromorfů najednou, nastavení pastí a dalších zábavných shenaniganů, které pokryjeme později.

Primární oheň linky střílí velkou vodorovnou linii, která projde cíli. Je to výjimečné proříznutí nekromorfů s lehkostí nože měkkým máslem.

Sekundární oheň linky se sekundárním oheň spotřebovává 1 liniový stojan a umisťuje laserové tripwires, které se budou objevit modře, když jsou neaktivní a červené, když jsou aktivní. Když jsou aktivní, lasery budou tlačit nekromorfy ve směru, na který střílejí při tavení masa a kostí, rozebírat je. Můžete zacílit na neaktivní laserové pasti a zatlačit sekundární oheň, abyste je deaktivovali a vzpomněli si na liniový stojan.

Sekundárním ohněm liniové zbraně můžete přeměnit jakýkoli objekt kompatibilního s kinezi na zbraň. Například jsem tento skromný kufr proměnil v apokalyptický nástroj ničení. Vyzkoušejte to na objektech, které najdete v celé lodi! Jen se ujistěte, že nejprve použijte kinezi s objektem, abyste určili, kde je „přední část“ objektu, než na něj vypálíte tripwires.

Line Gun používá pro střelivo stojany. Line Reags lze zakoupit v obchodě ve skupinách po 3 za 2 100 kreditů s linkami, které tvoří zásobníky 9 ve vašem inventáři. Čelník na čáru může držet 5 stojanů a může mít maximální kapacitu 11 stojanů.

Jedinečným upgradovým slotem pro liniovou zbraň jsou sloty rychlosti (SPD). To zvyšuje rychlost střely primárního ohně. Jedná se o užitečnou funkci, ale poškození, kapacita a speciální upgrady budou mít přednost před tím.

Specials 1 a 3, ionizovaný kondenzátor a fotonový energizér, výrazně zvyšuje poškození laserových pastí. Special 2, Precision Lasers, má laserové pasti má 3 lasery místo 1. Navzdory střelbě 3 laserů se speciálním upgradem 2 bude stále stát pouze 1 stojan na oheň.

Je to skvělá zbraň, která snadno vychéká skupinu nekromorfů. Mějte na paměti své munice, i když je to trochu drahé a může ve vašem inventáři zabírat hodně prostoru. Doporučil bych nést 3 náhradní hromádky liniových stojanů, aby zanechaly prostor pro další formy munice a zdroje.

Pokud jde o rychlé odeslání velkých skupin nekromorfů, ve hře není lepší zbraň než linka.

Umístění komponent linky

Line Gun Získáno v kapitole 5 v úložišti nouzového vybavení ve 4. patře lékařské paluby.
Liniové stojany Získáno v kapitole 5 v DR. Warwickova kancelář v 5. patře lékařské paluby. Pro přístup vyžaduje vůli úrovně 2.
Ionizovaný kondenzátor Kapitola 5 v obchodě za 11 500 kreditů.
Přesné lasery Nalezeno v hydroponii v místnosti spojující skladování potravin s tramvajem v 1. patře. Pro přístup k hrudníku obsahující tuto upgrade vyžaduje hlavní vůli.
Photon Energizer Nalezeno v laboratorním úložišti ve 4. patře lékařské paluby. Pro přístup vyžaduje vůli úrovně 3.

Force Gun

Hybici se často používají ruční gravitonový akcelerátor, také známý jako silová zbraň. Dělá to pomocí kinetického posilovače krátkého dosahu k vystřelení surové kinetické energie v oblasti. Pokud je přetaktována, může vytvořit gravitační reakci, přitahovat kohokoli a cokoli poblíž do singularity.

Force Gun lze považovat za „brokovnici“ mrtvého prostoru kvůli jeho krátkému dosahu spárované s mocným poškozením oblasti. Tato zbraň získala masivní přepracování v remake, protože byla považována za nejslabší zbraň v původním mrtvém prostoru. Než jeho primární oheň odtlačí nepřátele, zatímco jeho sekundární oheň by zahájil bombu síly.

Níže vidíme před a po slasher bit hit s jediným výstřelem z silové zbraně.

Sekundární oheň síly pistole spotřebuje 3 síla energie k vytvoření gravitace, která tahá v nekromorfách a uvolněných předmětech. Je to skvělý způsob, jak určit několik nekromorfů a nechat je otevřené útokům v oblasti, jako je primární oheň síly, plamenomet nebo dolu pulzní pušky.

Když najdete schéma pro energii síly, můžete si tuto munici zakoupit ve skupinách 3 za 2 400 kreditů. Síla energie tvoří hromádky 15 ve vašem inventáři. Může zpočátku ukládat energii síly 5 a má maximální kapacitu 12, když je plně upgradována. Ammo je pro silovou pistoli poměrně drahé, takže ji používejte střídmě.

Special 1 upgrade, subsonic oscilátor, způsobuje, že gravitace dobře způsobuje poškození v průběhu času. Special 2, suspenzní modul, způsobuje, že gravitace vydrží déle. Speciální 3, gravitační zesilovač, zvyšuje poloměr gravitace studny.

Force Gun je šíleně silná zbraň, ale je velmi drahá. Munice pro pistoli Force se velmi dobře prodává a držení toho se může ukázat jako vynikající zdroj příjmů.

Síťová zbraň se také ukázala jako užitečná proti obrněným nekromorfům, jako jsou ty, které se nacházejí na těžební palubě v kapitole 7. Strávíte méně času zaměřením a zbraněmi, protože poškození v oblasti je dokončí ve dvou výstřelech. Použij sílu!

Umístění komponent linky

Force Gun Nachází se v kapitole 6 v místnosti West Samesling Room na palubě hydroponiky.
Síla energie Nachází se ve vzduchové filtrační věži na palubě hydroponiky mezi dvěma elektrickými pasti.
Subsonický oscilátor Kapitola 6 v obchodě za 12 000 kreditů.
Gravitický zesilovač Kapitola 10 v apartmách pro hostující konzultant poblíž Deluxe.
Modul zavěšení Kapitola 11 na západní straně nákladního zálivu. To vyžaduje hlavní vůli pro přístup k kontejneru, ve kterém je uložen.

Upgradování všech zbraní je těžká výzva. Můžete mít prospěch z nalezení umístění všech polovodičů nebo se naučit několik tipů a triků, jak si ve hře udělat kredity. Cokoli potřebujete, máme to v kategorii Remake Game Dead Space zde na Vulkku.com. Podívej se.

Jaká je nejlepší zbraň v mrtvém prostoru

Běžnou otázkou při jednání s jakoukoli videohrou je nejlepší zbraň. To je složitá otázka, ale můžeme některé vyloučit. Spíše než zbraň, která je považována za „nejlepší“, každý vyniká v různých situacích. Místo toho to rozdělím do které zbraně je nejlepší pro to, jaký scénář je.

Nejlepší všestranný-řezačka plazmy

Plazmová řezačka je vyzkoušená a skutečná zbraň, kterou mohou veteráni mrtvého prostoru potvrdit. Zasáhne tvrdě, rychlé a je přesně určené, což je skvělé pro boj proti nepřátelům, jako jsou Lurkers a Guardians. Munice je levné, stacks dobře ve vašem inventáři a přidané poškození popálení ze speciálních upgradů pouze přidává k jeho dps.

Chybí v kontrole davu a oblasti účinku, ale na tom by nemělo záležet v rukou někoho kvalifikovaného. Není lepší kontrola davu, pokud je váš cíl již dole v okamžiku, kdy je uvidíte!

Nejlepší zbraň pro demontáž – linková zbraň

Pokud potřebujete vyjmout více nekromorfů najednou, pak linka pistole bije ostatní. Kdybyste měli v řadě linii 100 lomítků, vytáhlo by to všechny nohy a pak nějaké. Sekundárním ohněm můžete udělat cokoli na smrtící zbraň, ať už by to byl terén, krabice nebo dokonce nekromorfní mrtvola!

Nejlepší oblast zbraně – plamenomet

Flametrower je úžasná zbraň, když je plně upgradována. Snadno může vylepšit nebo Phantom Necromorph pomocí kontinuálního ohně. Spuštění ohnivých stěn kolem sebe se vás nebude moci dotknout a neecromorph.

Autorův výběr – kontaktní paprsek

Kontaktní paprsek remake je podávání mé oblíbené zbraně, protože to považuji za nejzábavnější. Opravdu můžete cítit váhu a sílu, kterou tato zbraň vydává, protože se roztaví všechno jako laser smrti hvězdami přes planetu vyrobenou z vlažného másla. Vypadá to úžasně, cítí se úžasně a evisceruje cokoli blízko a daleko!

Umístění upgradu zbraní v plazmě v remake mrtvého prostoru

Jak postupujete přes remake mrtvého vesmíru, možná budete mít to štěstí, že narazíte na upgrade zbraně. Tyto upgrady byly přidány s remake a mohou nabídnout celou řadu různých schopností, které do každé zbraně přidávají něco jiného. Existují tři upgrady na zbraň a tato stránka vás povede k tomu, kde najít každý z nich.

Řezačka plazmy má tři upgrady zbraní, které je třeba najít v remake mrtvého prostoru

Řezačka plazmy má tři upgrady zbraní, které je třeba najít v remake mrtvého prostoru.

Kde najít upgrade zbraně akumulátoru tepla

Toto bude s největší pravděpodobností první upgrade zbraně, kterou dostanete. To může být zakoupeno z Obchod pro 11 000 kreditů. Vzhledem k tomu, že tento druh hotovosti je těžké přijít v rané hře, budete muset dávat pozor na položky dirigenta rozptýlené po Ishimuře. Nejčastěji se vyskytují v skříňkách nebo kontejnerech v menších postranních místnostech, které jsou často uzamčeny.

Jakmile tento upgrade získáte, odemkne Sp1 uzel, který najdete v horním středu panelu upgradu. The Akumulátor tepla bude použít a hořet k vaší munici, která způsobí poškození v průběhu času.

Upgradu zbraní akumulátoru tepla lze zakoupit z obchodu za 11 000 kreditů

Upgrade zbraně akumulátoru tepla lze zakoupit z obchodu za 11 000 kreditů.

Kde najít upgrade zbraně kazety

Stojan na kazetu najdete na křesle uvnitř kliniky Ishimura na lékařské palubě. Budete muset být alespoň na kapitole 2 a dokončili jste cíl „Zničit barikádu“, abyste získali přístup na kliniku Ishimura. Uvnitř místnosti budou vzadu nějaké židle s graffiti nad nimi, které zobrazují „je čas“. Upgrade zbraně bude přímo pod textem na židli.

Jakmile tento upgrade získáte, odemkne SP2 uzel, který lze nalézt na pravé straně panelu upgradu. Získání upgradu zbraní stojanu na stojanu výrazně zvýší kapacitu munice, kterou můžete držet v plazmové řezačce s 23 energetickými záběry-per.

Všechny upgrady řezaček v plazmě v remake mrtvého prostoru

Remake mrtvého vesmíru může získat docela hloubku s upgrady pro každou ze zbraní hry. Namísto standardní cesty upgradu různých statistik, které se rozhodnete pro své pohodlí, máte web, který musíte postupovat, abyste odemkli další upgrady s vysokou hodnotou. S každou aktualizací získáte spoustu zvýšených statistik. Zde jsou všechny upgrady pro řezačku plazmy v remake Dead Space Remake.

Každá upgrade řezačky v plazmě v remake mrtvého prostoru

Dead Space Remake Plasma Cutter Upgrade

Řezačka plazmy, stejně jako všechny zbraně ve hře, začne malou sadou upgradovatelných uzlů, ale lze ji zvýšit při každém upgradu, kterou dostanete. Tyto upgrady se nacházejí v kapitolách 2, 3 a 8 v jejich příslušných místech, přičemž každá nabízí něco jiného než zbraň. Tyto tři upgrady jsou následující:

 • Kapitola 2 upgrade: Škody v průběhu času se přidávají každému výstřelu vystřeleného z řezačky plazmy.
 • Kapitola 3 upgrade: Značně zvýšená kapacita munice.
 • Kapitola 8 Upgrade: Útoky melee způsobí výrazně více knockback. Útoky na blízko se provádějí kliknutím na levým tlačítkem, aniž by se zaměřily.

Spolu s těmito upgrady jsou mezi nimi všechny menší upgrady. Poskytli jsme obrázek nad celým webem, ale celkem existuje šest upgradů poškození, osm upgradů kapacity, tři upgrady rychlosti a tři sazby vylepšení požáru. Chcete -li to maximalizovat, budete potřebovat 23 uzlů. U něco jako plazmová řezačka navrhujeme soustředit se na upgrady surových poškození, ale navrhujte buď kapacitu nebo opětovné vylepšení rychlosti, spíše než oba najednou. Mohou mít prospěch, ale jeden pravděpodobně zastíní druhého.

Řezačka plazmy je neuvěřitelně všestranná zbraň, která má tunu dopadu i na pozdější fáze hry. Pokud se pokoušíte jít na jeden úspěch zbraně (průvodce propojený výše), měli byste mít mnohem méně problémů, než byste to mohli věřit.

o autorovi

Shawn Robinson

Shawn hraje hry už deset let a půl, dabbling v mnoha žánrech, i když nalezl svůj výklenek ve hrách FPS a RPGS. Pokud není jedním z pěti lidí, kteří stále hrají hrdiny bouře, pravděpodobně potopí zuby do nového zážitku pro jednoho hráče.