Průvodce Nemesis Division 2: Jak získat exotický odstřelovač | Gamesradar, Division 2 Nemesis Exotic Sniper Rifle: Jak získat pušku Black Tusk Marksman | PCGamesn

Divize 2 Nemesis Exotic Sniper Rifle: Jak získat černou pušku Marksman

Chcete vědět, jak získat divizi 2 Nemesis Marksman Rifle? Po několika týdnech čekání na správné invaze mohou hráči konečně vytvořit svou první exotickou odstřelovací pušku s první divizí 2.

Průvodce Nemesis Division 2: Jak získat exotický odstřelovač a najít všechny části Nemesis

Divize 2 nemesis

Divize 2 Nemesis je exotická puška odstřelovače, která se vyznačuje jako jedna z nejlepších zbraní v divizi 2 a určitě jedna z nejlepších exotic divize 2. Koneckonců, kdo nemiluje odstřelování? Veškerá palebná síla normální zbraně, ale stojíte příliš daleko na to, aby vás někdo zasáhl. Přidáno jako součást aktualizace přílivové povodí, získání této exotické odstřelovací pušky vyžaduje speciální techniku ​​a proces, který jsme nastínili níže. Pokud chcete dostat ruce na divizi 2 Exotic Sniper Nemesis – také známý jako Exotic Marksman Rifle – přečtěte si pro náš průvodce Nemesis Division 2 Nemesis.

Divize 2 Nemesis Exotic Sniper Talent

Mnoho hráčů volalo nemesis přemoženou, ale domníváme se, že takto by měly být všechny exotiky. Přesto jsou zde talenty Nemesis:

  • Counter-Sniper: Shots Střelené dohody 0-100% poškození zbraně na základě toho, jak dlouho se spoušť drží před uvolněním. Čas na dosažení maximálního poškození zbraní je snížen, kdykoli výstřel nezabije nepřítele, kterého zasáhne.
  • Nemesis: Zaměření na nepřítele je označuje jako vaši nemesis po dobu 15 sekund a nechá vás vidět skrz zdi. Vaše záběry získají +5% poškození vaší nemesis za každou sekundu, které jsou označeny, na maximum 50%.
  • Příprava: Zatímco pouhý, získejte +25% poškození headshot, když je sakra s vaší současnou zbraní.

Zkombinujte tyto dva aktivní talenty s již šíleně vysokým poškozením 100K+ a nemesis je absolutní monstrum. Ale jak to získáte?

Jak získat exotický odstřelovač Nemesis – všechny části divize 2 Nemesis

Získání exotického odstřelovače divize 2 je vícestupňový proces. Za prvé, musíte postoupit svou hru na World Tier. Hrajte celou cestu v režimu příběhu, dokud nedosáhnete konce, a měli byste postupovat do světové úrovně 5.

Dále si vezměte tři nové napadené mise, které odemknou pevnost v Capitolu a přehrajte si to. To vám umožní znovu přístup k přílivové povodí, ale tentokrát si můžete vybrat, na kterých potížích hrajete. Vyberte si své preferované potíže – doporučujeme se normálu, abyste ji mohli projít rychle. Manny Ortega vám řekne, abyste napravili ISAC do notebooku. Jděte nahoru v této budově a na jednom z palandy, měla by být černá klíčová karta pro zvednutí.

Pokračujte v hraní misí, dokud nedosáhnete hovercraft Cargo Bay. Bojujte na zadní stranu vznášejícího se. Interakce s tím a bude spotřebována černá klíčová karta.

Jděte dovnitř a najdete bednu zbraní obsahující špičkovou pušku Adrestia SR-1 špičkový. Mohlo by se cítit špatné demontáž pojmenované zbraně, ale musíte dekonstruovat Adrestia SR -1, abyste získali exotickou komponentu: Marksman Rifle: Scope – Tally. Pokud se podíváte na nápis na komponentě, zmiňuje tři další jména; Klutz, Shorty a Prime.

Chcete -li získat další části pro nemesis, musíte tyto tři lidi zabít. Každý z nich je na konci tří napadených pevnosti pojmenovaný Black Tusk Boss. Vidíš, kam to jde? Vraťte se zpět do napadené pevnosti Capitol Building a hrajte si ji znovu. Nakonec budete bojovat. Měl by upustit od Marksman Rifle: Barrel – The Scourge. Není potvrzeno, zda se jedná o náhodný pokles nebo ne, takže pokud ano, budete muset projít napadenou verzí pevnosti, dokud neklesne.

Chcete -li získat Marksman Rifle: Bolt, musíte zabít Shortyho na konci napadené pevnosti Roosevelt Island. Pro pušku Marksman: Stock – The Bridle, musíte zabít Klutz v napadené Okresní Union Arena Stronghold. To zní snadno, ale upozornění je, že napadené pevnosti se otáčí každý týden, takže můžete získat pouze část dostupné v aktuální rotaci.

Musíte také získat Blueprint Nemesis poté, co dostanete všechny tři části, které najdete během napadené mise Grand Washington Hotel Mission. Musíte zabít Pucka, který je během mise brzy jmenovaný šéf a je tu šance, že upustí nemesis Blueprint. Pokud ne, musíte to zkusit znovu, dokud to nedostanete.

Nezapomeňte, že musíte dekonstruovat Adrestia SR-1, než získáte některou z částí, a před získáním plánu potřebujete všechny části a potřebujete všechny části. Když máte nemesis, užijte si jednu z nejlepších zbraní ve hře!

Potřebujete více divize 2 ve vašem životě? Podívejte se na nejnovější Poznámky k divizi 2.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Divize 2 Nemesis Exotic Sniper Rifle: Jak získat černou pušku Marksman

Divize 2 Exotics Nemesis Sniper

Chcete vědět, jak získat divizi 2 Nemesis Marksman Rifle? Po několika týdnech čekání na správné invaze mohou hráči konečně vytvořit svou první exotickou odstřelovací pušku s první divizí 2.

Nemesis vyžaduje čtyři zakázkové exotické části a Puckův plán Nemesis, abyste ji mohli vypracovat, a získat každou komponentu je únavné práce. To je obzvláště složité, protože každá část je uzamčena za jinou napadenou misí nebo pevností, která se každý týden otáčí. To znamená, že pro tuto smrtící zbraň nemůžete jen brousit.

Abychom to vyvážili, Nemesis se může pochlubit nejvyšší poškození na výstřel jakékoli zbraně ve hře a má několik úhledných talentů, jako jsou sledování cílů a nabité výstřely.

Word to the Wise: Budete muset být na vyšším konci světové úrovně 4, než budete moci začít odemknout kousky pro tento odstřelovač, protože budete potřebovat přístup k černému přílivové povodí. Zde je návod, jak získat divizi 2 Nemesis Exotic Sniper Rifle.

Thumbnail YouTube

Divize 2 Nemesis talent

Talenty pro exotickou odstřelovací pušku jsou velmi slibné, a jak se zdá, že se s velmi vysokým poškozením převádí. Zde jsou talenty pro exotickou divizi 2 Nemesis.

Counter-Sniper

Shots vystřelené z této zbraně vyžadují, aby byl spouštěč držen. Jakmile jsou tyto záběry nabité, zvýšila poškození výstřelu těla. Pokud nabitý výstřel nezabije cíl, pak další poplatky za výstřel rychleji.

Po zaměření na cíl je označen tak, aby byl sledován světem. Čím delší je známka na cíli, tím větší poškození vaše výstřely s touto zbraní se budou zabývat cílem.

Nemesis

Zaměření na nepřítele je označuje jako vaši nemesis po dobu 15 sekund a nechá vás vidět skrz zdi. Vaše záběry získají 5% poškození vaší nemesis za každou sekundu, kterou jsou označeny, na maximum 50%.

Příprava

Zatímco se pouhý, získejte 25% poškození headshot, když je sakra s vaší současnou zbraní.

Tyto talenty zní neuvěřitelně, zejména po nevýrazném talentu, který zdobí pestilence LMG. Holstered talent, příprava, také umožní mnohem více divize 2 PVP Build Diversity Players mohou naskládat headhsot buffy na jiné zbraně snadněji, potenciálně vytvořit jednu nebo dvou zásah puška, útočná puška nebo LMG sestavení nebo LMG sestavení.

Schopnost sledování také zní velmi silně v PVP a jeho poškození buff pomůže ve všech oblastech hry.

Jak získat divizi 2 Nemesis Exotic Sniper Rifle

Krok 1: Pevnost přílivových povodí

První věc, kterou musíte udělat, je spustit přílivovou povodí, která je k dispozici na skóre Gear 425 ve World Tier 4. Budete to muset dokončit, abyste se dostali na Světovou úroveň 5 – Naštěstí máme přílivový povodí, kterou můžete zkontrolovat, pokud jste zaseknut. Jakmile to uděláte, budete muset znovu odemknout přílivovou povodí zaškrtnutím několika napadených misí a další napadenou pevností. Tímto způsobem zpívá pevnost přílivové povodí, takže začněte druhý běh.

Když dosáhnete malé směsi s budovou Comms a notebookem, se kterým musíte komunikovat, vydejte se nahoru a prozkoumejte postýlky, kde byste měli najít jasně žlutý klíč, který si můžete vyzvednout. Pokračujte na cestě, dokud nedosáhnete samotného vznášejícího se s obřím černým kloubem, bojujte s hlavním hangárem a pak se zastavte, když se dostanete k portu naproti vchodu, kterým jste prošli. Mise vám pošle pravé dveře, ale pokud se podíváte doleva, můžete si s ním spatřit zavřené dveře s klávesnicí. Interagujte s tím a otevřete pouzdro zbraně uvnitř místnosti, která upustí špičkový odstřelovací puška zvaná Adrestia Sr1.

Průvodce Nemesis Division 2

Zní to šíleně, ale budete to chtít okamžitě dekonstruovat, což by vám mělo poskytnout exotickou komponentu: Marksman Rifle: Scope – The Tally.

Přečtěte si popis této komponenty a zbytek kroků by se měl stát docela jasným, protože Klutz, Shorty a Prime jsou jména napadených šéfů v ostatních pevnosti.

Průvodce Nemesis Division 2

Druhý krok: Capitol Building Fortrhold

Umístěte svůj kurzor nad touto pevností na mapě ve hře a všimnete si, že posledním šéfem je David „Prime“ Maxwell, takže je zcela jasné, že ho budete muset zabít, abyste získali další část. Dokončete napadenou pevnou budovu Capitol (můžete ji přepínat stisknutím G, když se na mapě pohybujete přes pevnost) a měli byste získat další komponentu pro divizi 2 Nemesis Exotic Sniper Rifle: Marksman Rifle: Barrel – The Scourge.

Krok tři: Roosevelt Island Pevnost

Budete to muset dokončit ve své napadené podobě, abyste získali komponentu Shortyho exotického ostřelovače pušky.

Krok čtyři: Okresní Union Arena pevnost

Stejné jako výše, stačí zabít napadeného pevného posledního šéfa. Když máte všechny kousky, stačí si uchopit plán Nemesis (viz níže) a měli byste být schopni vytvořit exotiku na vaší řemeslné lavici v základně operací.

Krok pět: Grand Washington Hotel

Posledním dílem je tedy Nemesis Blueprint, který můžete získat zabitím Pucka v napadlé verzi Grand Washington Hotel Mission. Nemusíte misi dokončovat, stačí zabít puk. Zdá se, že míra poklesu není 100%, stačí se opakovat, pokud neklesne.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.