Průvodce pivovarem | Průvodce Mountain, The Ultimate Minecraft Ponion Brewing Guide (září 2023)

Ultimate Minecraft Ponition Brewing Guide (1.19)

Může být přidána složka modifikátoru (prach z žlabného kamene nebo prach Redstone), aby byl účinek intenzivnější nebo vydržel déle nebo úplně změnil účinek. Střelný prach může být přidán do lektvaru v jakékoli fázi, aby se převedl na stříkající lektvar, který lze hodit (nebo vystřelit pomocí dávkovače), aby ovlivnil všechny hráče a davy v poloměru. Dragonův dech může být přidán do stříkacího lektvaru, aby se převedl na přetrvávající lektvar, který lze použít k vytvoření mrak, který uděluje účinek, pokud zůstane. Každý krok vaření trvá 20 sekund.

Průvodce pivovarem

Logo

Vaření je proces vytváření lektvarů, stříkacího lektvaru a přetrvávajících lektvarů přidáním různých ingrediencí do lahví na vodu v pivovarském stojanu.

Tato příručka byla vyrobena tak, aby vám pomohla, jak vařit lektvary v Minecraft, může vám také pomoci, když zapomenete na nějaké recepty lektvarů. Souhrnná část v kategorii ingrediencí uvedených zde uvedených všech složek lektvarů, které můžete vařit.

Proces vaření

Pivovarské lektvary

Rozhraní pivovarského stojanu

Brewing_stand_ui

Umístěním jedné nebo více lahví do spodních tří slotů rozhraní vaření, ingrediencí v horním slotu a práškem v palivovém štěrbině můžete destilovat přísadu do každé láhve a vařené lektvary, které mohou být spotřebovány, aby se udělil účinek Hráči.

Proces vaření

Každý lektvar začíná láhev s vodou, vyrobenou naplněním skleněné láhve na zdroji vody nebo naplněným kotlem. Pomocí Blaze prášku je dalším krokem přidat základní složku k vytvoření základního lektvaru, obvykle v bradavici, aby vytvořil nepříjemný lektvar. Vařením složky efektu do nepříjemného lektvaru může hráč vytvořit lektvar s pracovním efektem.

Může být přidána složka modifikátoru (prach z žlabného kamene nebo prach Redstone), aby byl účinek intenzivnější nebo vydržel déle nebo úplně změnil účinek. Střelný prach může být přidán do lektvaru v jakékoli fázi, aby se převedl na stříkající lektvar, který lze hodit (nebo vystřelit pomocí dávkovače), aby ovlivnil všechny hráče a davy v poloměru. Dragonův dech může být přidán do stříkacího lektvaru, aby se převedl na přetrvávající lektvar, který lze použít k vytvoření mrak, který uděluje účinek, pokud zůstane. Každý krok vaření trvá 20 sekund.

Každý použitý kus prášku poskytuje palivo pro vaření 20 šarží lektvarů. Palivo se spotřebovává, když se spustí vaření; Není obnoveno, pokud je operace předčasně zastavena odstraněním lahví složky nebo lektvaru.

Pivovarské vybavení

pivovarské vybavení

Použití

 • Pivovarský stojan – Slouží k přidání ingrediencí do láhve s vodou.
 • Kotel – Používá se pro držení vody. Může být plně naplněno 1 kbelíkem na vodu nebo třemi lahvemi na vodu. Může vyplnit tři skleněné láhve.
 • Blaze prášek – Je nutné podporovat stojan na vaření.
 • Skleněná láhev – Kontejner pro všechny druhy lektvarů.
 • Láhev na vodu – Počáteční základna pro všechny lektvary, vyrobená vyplněním skleněné láhve z kotle nebo voda.

Pivovarské ingredience

Základní ingredience a modifikátory

Základní ingredience jsou složky, které lze přidat přímo do láhve vody a jsou výchozím bodem všech lektvarů. Nether bradavice je nejzákladnější ze základních složek, protože je nutné vyrobit drtivou většinu lektvarů.

Modifikátory jsou složky používané ke změně vlastností lektvaru nebo ke změně efektu lektvaru na jiný. Fermentované oko pavouka je jedinečné v tom, že je to jediný modifikátor, který dokáže převést láhev s vodou přímo na účinný lektvar.

Tabulka výsledků a efektů

Níže uvedený obrázek ukazuje výsledek určité položky, když je vařena láhev s vodou a jejím modifikátorem. Výsledkem je třetí řádek a poslední řadou je modifikátor.

result_and_effect.png

Poškozující účinek

Fermentované oko pavouka mění základní efekt lektvaru, často ho zvrátí nebo produkuje negativní lektvar.

 • Poškozený lektvar obvykle dělá opak původního lektvaru.
 • Zrušení vylepšeného nebo rozšířeného lektvaru na efekt, který podporuje modifikátor, má za následek lektvar se stejným aplikovaným modifikátorem.
 • Zrušení prodlouženého lektvaru jedu má za následek základní lektvar poškození. Vylepšené lektvary skákání nebo rychlosti nelze poškodit.
 • Je považován za lektvar neviditelnosti poškozený Verze lektvaru nočního vidění.

Splash a přetrvávající lektvary: Jakýkoli lektvar může být přeměněn na lektvar pro stříkání a následně přetrvávající lektvar.

 • Splash lektvary a přetrvávající lektvary lze upravit přesně stejným způsobem jako jejich normální protějšky. Například láhev stříkající vody může být vařena jakoukoli ze základních ingrediencí; Výsledkem zůstává, že lektvar.
 • Účinky stříkaného lektvarů mají pouze tři čtvrtiny trvání pití. Například efekt lektvaru k pití 8:00 je redukován na 6:00 jako stříkající lektvar.
 • Přetrvávající lektvary mají pouze jednu čtvrtinu trvání pití. Například efekt lektvaru k pití 8:00 je redukován na 2:00 jako přetrvávající lektvar.

Efekt ingredience

Efekt ingredience napodobují nepříjemný lektvar s určitým účinkem, ale nemění dobu trvání nebo intenzitu lektvaru lektvaru. Když je přidána přímo do láhve na vodu, většina z těchto ingrediencí produkuje světský lektvar. Výjimkami z toho jsou Zlaté mrkev, pufferfish, želva a fantomová membrána, které nelze přidat přímo do láhve na vodu.

Pivovarské recepty

Základní lektvary

Základní lektvary jsou lektvary bez účinků, vařené přidáním jedné základní složky do láhve na vodu. Z nich může být naplněn pouze nepříjemný lektvar účinnou složkou k vytvoření efektu lektvaru.

 • Nether bradavice promění láhev s vodou na nepříjemný lektvar a je to předchůdce, který ovlivňuje lektvary.
 • Redstone prach se často používá k výrobě světského lektvaru, ale některé recepty lze také přidat přímo do láhve vody a proměnit se na světský lektvar. Jedná se o pavoučí oko, ghast slza, králičí noha, oheň, zářivý meloun, cukr a magma krém.
 • Glowstone prach promění vodu na tlustý lektvar, lektvar s touto základnou má delší dobu účinku lektvaru.

Efekt lektvarů

Efekt lektvarů je primárně vytvářen přidáním účinné složky do nepříjemného lektvaru, který je vytvořen přidáním bradavice do láhve s vodou. Některé účinky vyžadují, aby lektvar byl poškozen fermentovaným okem pavouka. Lektvar slabosti může být navíc vytvořen pouhým přidáním fermentovaného pavouka do láhve s vodou.

Pozitivní účinky

pozitivní_effects.png

Negativní účinky

Negative_effects.png

Smíšené účinky

mixed_effects.png

Vyléčit lektvary

Léky (medicína) se vaří z trapných lektvarů pomocí určitých prvků. Ty odstraňují specifikovaný efekt při opilosti. Nelze je upravit na stříkající, přetrvávající, rozšířené nebo vylepšené verze.

Recepty a efekty

CURE_POTIONS.PNG

Souhrnné recepty

shrnutí_recipe.png

Stahování

 • Přenosný formát dokumentu (PDF)
 • Publikace Epub (EPUB)
 • Markdown (MD)
 • Mircosoft Word (DOCX)
 • Formát bohatého textu (RTF)
 • Mobipocket (mobi)
 • Otevřený formát balíčku (OPF)
 • Komiksová kniha ZIP (CBZ)
 • Amazon Word (AZW3)

Průvodce Minecraft Bedrock přinesl a udržován společností Mountaintop, nová společnost Caledonia Company.

Tento projekt je udržován na vrcholu hory

Ultimate Minecraft Ponition Brewing Guide (1.19)

Herní průvodce

Zde je konečný průvodce pivovarem lektvaru Minecraft! Po přečtení této stránky pochopíte vše, co ve hře je o lektvarech.

Ultimate Minecraft Ponition Brewing Guide

Minecraft obsahuje spoustu obsahu, který udrží hru svěží a vzrušující pro všechny hráče. Protože existuje spousta obsahu, hráči mohou dělat cokoli, co se jim líbí nebo dávat přednost. Pokud jste fanouškem alchymie, pak už nehledejte, protože se jedná o konečný průvodce pivovarem minecraft. Po přečtení této příručky pochopíte vše, co je o lektvarech a jak je můžete začít vařit právě teď.

Chcete -li začít vařit lektvar, budete potřebovat následující vybavení:

To jsou jen hlavní věci, které budete muset vařit lektvary. Pokud chcete nějaké konkrétní lektvary, jako je lektvar neviditelnosti, budete muset shromáždit požadované materiály. Nebojte se, protože to vše vysvětlíme v sekci níže.

Jak vytvořit pivovarský stojan v Minecraft

Ultimate Minecraft Ponition Brewing Guide

Nejprve nejprve musíte vytvořit pivovarský stojan, abyste mohli začít vařit lektvary. Tato položka je nutností a bez ní nemůžete vytvářet lektvary. Chcete -li to stát, musíte mít 3 dlažebníky a oheň. Jakmile tyto položky máte, otevřete menu řemeslné nabídky a vložte 3 dlažebníče do spodního řádku a vložte oheň do středu. To vám poskytne pivovarský stánek.

Ultimate Minecraft Ponition Brewing Guide

Nyní umístěte stojan kamkoli se vám líbí a stiskněte pravým tlačítkem myši a otevřete nabídku vaření. Zpočátku se to může zdát docela ohromující, ale zde je rychlé poruchy toho, co můžete očekávat:

 • Slot vlevo je místo, kde přidáte Blaze prášek. Toto je vaše palivo, jako je vkládání uhlí do pece.
 • Tři sloty na dně jsou místo, kde umístíte lahve lektvarů.
 • Konečně, slot nahoře je místo, kde umístíte ingredienci.

Každý lektvar trvá asi 20 sekund, ale můžete vyrobit více lektvarů kvůli dalším slotům dole. Mějte však na paměti, že budete muset mít dost prášku nebo už nebudete moci stojan používat.

MINECRAFT BREWING GRAF

Zde je seznam všech receptů Minecraft Brewing Stand.

Ultimate Minecraft Ponition Brewing Guide

Pokud chcete znát všechny recepty lektvaru, nebojte se, protože jsme vás dostali. Pokud chcete vařit konkrétní lektvar, zde jsou všechny recepty, které můžete vařit:

 • Nepříjemný lektvar: Láhev s vodou + bradavice
 • Lektvar hojení: Trapné lektvar + zářivý meloun
 • Lektvar jedu: Trapné lektvar + pavučiny
 • Lektvar poškození: Lektvar hojení/jedu + fermentovaného oka pavouka
 • Lektvar regenerace: Trapné lektvar + ghast slza
 • Lektvar síly: Nepříjemný lektvar + Blaze prášek
 • Lektvar rychlosti: Trapné lektvar + cukr
 • Lektvar skákání: Trapné lektvar + králičí noha
 • Lektvar pomalosti: Lektvar rychlosti/skákání + fermentovaného oka pavouka
 • Lektvar nočního vidění: Trapné lektvar + zlatá mrkev
 • Lektvar neviditelnosti: Lektvar nočního vidění + fermentované pavučiny
 • Lektvar ohně: Trapné lektvar + magma krém
 • Lektvar dýchání vody: Trapné lektvar + pufferfish
 • Lektvar želvy mistra: Nepříjemný lektvar + skořápka želvy
 • Lektvar pomalého pádu: Trapné lektvar + fantomová membrána
 • Lektvar slabosti: Láhev na vodu + fermentované oka pavouka

Minecraft Brewing: Co dělá každá složka?

Ultimate Minecraft Ponition Brewing Guide

Nyní, když jste obeznámeni s tím, jak vařit každý lektvar, zjistěme, co každá složka dělá tak, abyste si mohli být vědomi toho, co přidáváte do svých lektvarů. Navíc můžete vařit své vlastní lektvary přidáním jakéhokoli materiálu, který se vám líbí. Chcete -li to udělat, musíte vědět, co každá složka dělá a proč ji můžete použít k vaření ideálního lektvaru. K lektvarům můžete přidat tři typy ingrediencí – základny, sekundární a elementární.

Pivovar Minecraft: Základní ingredience

Když chcete vařit lektvar, vždy začnete se základními složkami. Takže, bez ohledu na to, použijete jeden z následujících ve svých lektvarech, než se přesunete k dalším ingrediencím.

 • Dračí dech Vytváří přetrvávající láhev s vodou
 • Fermentované oka pavouka Vytváří lektvar slabosti
 • Glowstone Vytváří hustý lektvar
 • Střelný prach Vytváří láhev s vodou stříkající
 • Nether bradavice vytváří nepříjemný lektvar
 • Redstone prach vytváří světský lektvar

Pivovar Minecraft: Sekundární ingredience

Jakmile přidáte základní ingredience, můžete přidat sekundární, aby se jednal k lektvaru. V závislosti na tom, co používáte, budete mít uvnitř lektvaru různé efekty.

 • Blaze prášek přidává sílu
 • Fermentované oka pavouka přidává jed
 • Ghast slza přidává regeneraci
 • Zářivý meloun přidává uzdravení
 • Zlatá mrkev přidává noční vidění
 • Magma krém přidává požární odolnost
 • Fantomové membrány přidává pomalé pád
 • Pufferfish přidává dýchání vody
 • Králičí noha přidává rychlost
 • Cukr Také přidává rychlost
 • Želví krunýř přidává dýchání vody

Pivovar Minecraft: Elementární ingredience

Kromě toho můžete do lektvarů dokonce přidat elementární ingredience, aby byly ještě silnější. Mějte však na paměti, že tyto ingredience jsou k dispozici pouze ve vzdělávacích a podložních vydáních hry.

 • Vizmut léčí nevolnost
 • Vápník bude léčit slepotu
 • Kobalt Vyléčí slabost
 • stříbrný snižuje účinky jedu

Pivovar Minecraft: Ingredience modifikátoru lektvaru

Jakmile vaříte svůj počáteční lektvar, můžete přidat různé modifikátory, které posílí nebo posílí účinky vašeho lektvaru. V závislosti na tom, co používáte, získáte různé výsledky. Zde jsou všechny modifikátory, které můžete použít:

 • Glowstone prach zvyšuje účinek lektvaru.
 • Redstone prach prodlužuje, jak dlouho účinek trvá.
 • Fermentované oka pavouka může proměnit váš lektvar v něco jiného.
 • Střelný prach promění lektvar na stříkací lektvar.
 • Dračí dech Přidán do stříkacího lektvaru to transformuje na přetrvávající lektvar.

Pivovar Minecraft: Nejlepší lektvary v Minecraft

Nyní, když jste viděli, jak vyrobit všechny lektvary a co každá ingredience dělá, pojďme mluvit o některých z nejlepších lektvarů v Minecraft. Mějte na paměti, že každý bude mít jinou odpověď, když se zeptáte na nejlepší lektvar, ale tyto tři jsou obecně považovány za nejlepší.

Lektvar hojení

Ultimate Minecraft Ponition Brewing Guide

Toto je jeden z nejlepších lektvarů kvůli jeho účinkům. Můžete jej pít, abyste rychle obnovili své zdraví a na několik sekund se regenerovali. Chcete -li to vařit, musíte použít Nether bradavice a Zářivý meloun. Nejenže je to snadný lektvar, ale také poskytuje jeden z nejlepších efektů ve hře.

Lektvar nočního vidění

Ultimate Minecraft Ponition Brewing Guide

Jak název napovídá, tento lektvar vám pomůže při lepších vidění ve tmě. Nejenže můžete vidět jasně, ale také vidět také dále. Můžete to vytvořit pomocí pomocí Nether bradavice a a Zlatá mrkev.

Lektvar síly

Ultimate Minecraft Ponition Brewing Guide

Jakmile tento lektvar konzumujete, budete mít zvýšenou sílu, která umožní vašim útokům na melee způsobit větší poškození. To je zvláště užitečné, pokud chcete bojovat s více davy kolem mapy. Chcete -li to vařit, musíte použít Nether bradavice a Blaze prášek.

Závěr

A to byl náš průvodce pivovarem Minecraft. Doufejme, že jste se dozvěděli něco nebo dva o vaření Minecraft a různých druzích lektvarů, které lze ve hře vyrobit.

Ještě nedostal minecraft? Koupit to od Minecraft.síť!

Hledáte další obsah Minecraft? Podívejte se na naše další průvodce:

 • Nejlepší minecraft 1.19 semen
 • Nejlepší 1.17 texturních balíčků v Minecraft
 • Nejlepší balíčky zdrojů pro FPS v Minecraft
 • Nejlepší quontments sekery minecraft
 • Nejlepší jídlo v Minecraft