Průvodce praetoriem – Dungeon – Final Fantasy XIV Guide, FFXIV rozdělí Praetorium ve třech, ale udržuje MSQ ruleta | PCGamesn

FFXIV rozdělí praetorium ve třech, ale udržuje ruleta MSQ

K posledním několika setkáních Final Fantasy XIV je původní hlavní příběh Final Fantasy XIV, který opustil zkušební tábor Westwind, a The Dungeons Castrum Meridianum a Praerium je neklidným přizpůsobením moderního obsahu MMORPG, který opustil zkušební tábor Westwind, a Dungeons Castrum Meridianum a Praetorium neklidné přizpůsobení MMORPG. Jak bylo dříve oznámeno, Devs vylepšují tato setkání pro Patch 6.1, a v posledním živém dopise přesně vysvětlili, jakou formu se tento obsah vezme.

Praetorium – Dungeon Guide

Vstoupíte do Praetoria, císařského pevnosti, kde je umístěna zbraň Ultima.

  1. Jak odemknout
  2. Poznámka o nekomplikovaných cutscenes
  3. Přijeďte do velitelské komory
  4. Mark II Magitek Colossus
  5. Dorazit do laboratorium primium
  6. Nerol Scaeva
  7. Přijeďte na echelon
  8. Gaius van Baelsar
  9. Dokončení úkolu

Jak odemknout

Dungeon Praetorium je odemčen hlavním scénářem úrovně 50.

Poznámka o nekomplikovaných cutscenes

Tento dungeon je jednou z malých povinností ve Final Fantasy XIV, který obsahuje nekoplábitelné cutscenes. Z tohoto důvodu může tento dungeon trvat déle než ostatní dungeony. Během těchto cutscenes bude dialog postupovat automaticky a nelze jej přeskočit.

Přijeďte do velitelské komory

Porazte nepřátele dopředu a poté použijte terminál Magitek k přesunu do další oblasti. Porazit nepřátele a otevřít cestu. Dávejte pozor, aby se mnoho útočných značek vyhýbalo, když se postupujete v této oblasti. Nakonec použijte transportér Magitek k přesunu do další oblasti. Poté vstupte do oblasti šéfa a bude tam nekonečný cutscén.

Mark II Magitek Colossus

Ceruleum ventingové poškozuje všechny hráče.

Prototyp Laser Alpha vytváří ve středu čtyři kruhové útočné značky, následuje další sada čtyř vedle prvních čtyř, které se objevily. Přejděte do jednoho z bezpečných rohů, abyste se vyhnuli zasažení.

Prototyp Laser Beta se zaměřuje na všechny hráče s kruhovým značkou. Vyvarujte se překrývání ostatních hráčů s vaším kruhem.

Grand Sword je velký útok frontálního kužele, který se zaměřuje na náhodného hráče.

Dorazit do laboratorium primium

Přejděte na terminál Magitek a použijte jej k přechodu do další oblasti.

Přejděte na brnění Magitek na zdi blikající červené světla a použijte brnění Magitek, abyste se dostali dovnitř. Použijte akce hotbar/crossbar k zasažení nepřátel na cestě. Poté přejděte do další oblasti. Zabijte nepřátele způsobem, jak otevřít cestu. Nakonec použijte akce hotbar/crossbar k zabití přepážky Cermet. Bude tam nekonečný cutscén.

Jděte vpřed do oblasti šéfa a bude tu další nesklouznutí cutscénu.

Nerol Scaeva

Vnější hrana bude elektrifikována. Pokud do něj vstoupíte, způsobíte poškození a budete postiženi stavem elektrického elektrického zařízení 15 sekund.

Shatter páteře způsobí vysoké poškození hráče nejvyšší v seznamu nepřátelství.

Augmented Shatter umístí značku zásobníku na náhodného hráče. Všichni hráči by měli skládat společně s označeným hráčem, aby šířili poškození.

Iron povstání je útok frontálního kužele.

Obsazuje aktivaci, která přivolá magitek smrt claw, která se potká k náhodnému hráči. Dráp zaútočí rukou na vázaného hráče a srazí hráče na dlouhou vzdálenost. Hráči by se měli pokusit rychle zabít magitekk death dráp.

Nero se občas ponoří k okraji oblasti a obsazení, rozšířené povstání, velký útok frontálního kužele.

Augmented utrpení srazí všechny hráče zpět z centra. Jděte do centra nebo použijte tah prevence knockback, jako je délka paže nebo surecast.

Kolo utrpení je kruhový útok zaměřený na šéfa, který srazí hráče, kteří jsou zasaženi.

Poté, co porazíte Nero, je tu nechybný cutscén.

Přijeďte na echelon

Jděte na západ a použijte terminál Magitek v další místnosti. Bude tam nekonečný cutscén.

Gaius van Baelsar

Horrida Bella poškozuje všechny hráče.

Terminus EST vytváří tři plovoucí Xs, z nichž každý vrhá útok na linii. Nebuďte před tím, kde jsou Xs zakřivené.

Gaius obsadí Phantasmata a vytváří své duplikáty, z nichž každá vytváří plovoucí x, který obsadí terminus est. Jděte do jedné z bezpečných oblastí mezi místem, kde zasáhnou Xs.

Festina Lente označuje náhodného hráče se značkou zásobníku. Hráči by se měli skládat společně s označeným hráčem, aby šířili poškození.

Innocence je útok s vysokým poškozením na hráče nejvyšší na seznamu nepřátelství.

Ductus způsobuje, že se značky kruhových útoků pohybují v řadách podél oblasti. Vnější čáry se pohybují stejným směrem, zatímco vnitřní linie se pohybuje opačným směrem. Přejděte na konec platformy, ke které se vnitřní linie pohybuje, a poté se přesuňte na vnější hranu, abyste se vyhnuli útokům vnitřního kruhu.

Hand of the Empire označuje všechny hráče kruhovým značkou. Nepřekrývejte svůj kruh s ostatními hráči.

Objevují se čtyři fantomové gaiuse. Gaius bude účtovat svou energii čepele, zatímco Phantomy jsou naživu. Rychle zabijte fantomy, abyste minimalizovali, kolik obchodů s energií čepele Gaius. Zároveň se budete muset vyhnout útokům, které jste viděli během boje. Každý Phantom Gaius pravidelně vrhá dědice a poškodí náhodného hráče.

Po chvíli Gaius vrhá Veni Vidi Vici, což způsobí větší poškození v závislosti na tom, kolik energie uložil čepel. Pokud příliš uložil předtím, než jste porazili Phantom Gaiuses, nepřežijete.

Poté je tu cutscéna a Porta Decumana je odemčena.

Dokončení úkolu

Porážka Lahabrea dokončí jeden z cílů hledání pro hlavní scénář Quest The Ultimate Weapon.

FFXIV rozdělí praetorium ve třech, ale udržuje ruleta MSQ

Final Fantasy XIV's Praetorium, které bude rozděleno do tří samostatných povinností od Patch 6.1

K posledním několika setkáních Final Fantasy XIV je původní hlavní příběh Final Fantasy XIV, který opustil zkušební tábor Westwind, a The Dungeons Castrum Meridianum a Praerium je neklidným přizpůsobením moderního obsahu MMORPG, který opustil zkušební tábor Westwind, a Dungeons Castrum Meridianum a Praetorium neklidné přizpůsobení MMORPG. Jak bylo dříve oznámeno, Devs vylepšují tato setkání pro Patch 6.1, a v posledním živém dopise přesně vysvětlili, jakou formu se tento obsah vezme.

Cape Westwind již nebude zkouškou osmi hráčů-místo toho to bude sólová bitva. Pokud to chcete znovu vidět, budete to muset zkontrolovat v nové hře plus. Castrum Meridianum klesá z osmi hráčů na dungeon na tradičnější čtyř hráč Dungeon.

Praerium však dostává ještě větší změnu, protože je to nyní tři samostatná setkání. Začátek dungeonu v bitvě Gaius bude nyní čtyř hráči Dungeon. Bitva Ultima Weapon bude nyní soudem čtyř hráčů s názvem Porta Decumana. A boj Lahabrea bude nyní bitvou sólo.

Navzdory těmto změnám Devs říkají (přeloženo prostřednictvím Discordu FFXIV), že Castrum Meridianum a Praetorium budou stále k dispozici prostřednictvím rulety MSQ, odděleně od normálních rulety Dungeon Roulettes. Devs uvažoval o upuštění z možnosti, ale dungeony jsou stále delší než jejich normální protějšky, takže stále musí poskytovat další odměny – což bude o něco menší, než jsou nyní, ale nyní jsou, ale nyní jsou, ale.

6.1 také uvidí veškerý hlavní obsah příběhu hratelný sólo, díky podpoře NPC se systémem Trust, nyní přejmenovaný na systém podpory „Duty“ pro setkání s příběhy. Castrum Meridianum, Praetorium a Porta Decumana budou nyní hratelné buď s jinými hráči nebo sólo s NPCS.

Thumbnail YouTube

Podívejte se na naše shrnutí živého dopisu 69 pro velké rozpis toho, co jiného bylo oznámeno během vysílání.

Final Fantasy XIV Complete Edition

Final Fantasy XIV Complete Edition Final Fantasy XIV Complete Edition Pokorný 59 $.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.