Průvodce svatým ostrovem FFXIV: zemědělství, lov a jak odemknout | PCGamesn, Island Sanctuary – Final Fantasy XIV Online Wiki – FFXIV / FF14 Online Community Wiki a průvodce

Ostrovní svatyně

Zároveň je důležité porozumět různým režimům dostupným na ostrovní svatyni. Režim funguje jako postoj a určuje, jak budete komunikovat s místem. Například existuje režim shromáždění, který musíte aktivovat, pokud chcete shromažďovat materiály ze stromů a hornin, které v této oblasti najdete. Ostatní, jako jsou režimy prasnice a zachycení, budou vyžadovat konkrétní položku, která bude použita společně s příkazem. Všechny režimy lze aktivovat prostřednictvím indexu ostrova.

Průvodce svatým ostrovem FFXIV: zemědělství, lov a jak odemknout

FFXIV Ostrovní svatyně: Umělecká díla ukazující osobu se spoustou zvířat a plodin kolem nich na farmě

Na tvé FFXIV Island Sanctuary, S pomocí některých robotů můžete vytvořit svůj osobní prostor při zkoumání obřího ostrova a péči o rozkošná zvířata, ale co vlastně je svatyně FFXIV Island, jak to odemknete a co tam můžete dělat?

Přidání ostrovní svatyně bylo jednou z nejočekávanějších funkcí a konečně bylo implementováno v Patch 6.2. Nyní mohou hráči vytvořit svůj soukromý ráj v Eorzea, světě, ve kterém je tato nesmírně populární hra MMO nastavena. Tato nová oblast nabízí hráčům prostor, aby si mohli užít některé funkce, které dosud měli pouze majitelé domů. Je to další funkce, která odlišuje FFXIV od řady jiných MMO a cementuje své místo jako jednu z nejlepších PC her, které můžete hrát právě teď.

Jak odemknout ostrovní svatyni v FFXIV

Sanctuary FFXIV Island Sanctuary je instalované místo, kde můžete prozkoumat, farmářské předměty a lovit stvoření, abyste po záchraně světa postavili zvláštní místo pro odpočinek. Tato funkce je k dispozici pro hráče, kteří alespoň dokončili hlavní scénář quest „endwalker“ – pokud ještě musíte dosáhnout tohoto bodu, naši průvodci do tříd FFXIV a vyrovnávací systém se mohou hodit hodit.

Pokud splníte tento požadavek, vše, co musíte udělat, je hledat bezradný Crier NPC ve starém Sharlayanu (x: 11.9 Y: 11.0) Kdo dává úkol „hledat svatyni“. Po jeho zahájení budete provedeni malým sledem úkolů, které představí koncept za ostrovem.

FFXIV Island Sanctuary: Pohled na mapu Sanctuary Island

Co je to svatyně ostrova FFXIV?

Ostrov pracuje jako nezávislá část hry, kde získáte materiály pro řemeslné předměty a stavíte zařízení, poté prodáváte tyto předměty pro speciální měny, Cowrie a ostrovní Cowrie, a starat se o zvířata. Je to také sociální centrum, protože můžete ostrova nechat otevřený pro své přátele, členy společnosti zdarma a členy strany na návštěvu. Zatímco zapojení této nové funkce není povinné, je to alternativní metoda mít přístup k položkám, které by stálo GIL nebo jiné měny ve hře, jako jsou Materia.

Za prvé, index Isleekee je vaším nejlepším přítelem, když jste na ostrovní svatyni. Toto je menu se vším, co potřebujete k interakci s ostrovem. Pomocí indexu můžete své přisluhovače umístit do konkrétních regionů, řemeslných nástrojů a jídla a zkontrolovat svůj shromažďovací protokol ukazující vše, co jste již shromáždili, a také umístění položek.

Zároveň je důležité porozumět různým režimům dostupným na ostrovní svatyni. Režim funguje jako postoj a určuje, jak budete komunikovat s místem. Například existuje režim shromáždění, který musíte aktivovat, pokud chcete shromažďovat materiály ze stromů a hornin, které v této oblasti najdete. Ostatní, jako jsou režimy prasnice a zachycení, budou vyžadovat konkrétní položku, která bude použita společně s příkazem. Všechny režimy lze aktivovat prostřednictvím indexu ostrova.

Ostrovní Sanctuary má hodnotný systém a získáte zkušenosti s shromažďováním, řemeslným, stavebním strukturám a dokončením misí zvaných vize, které jsou v této oblasti dány různými NPCS. Vize poskytnou nejen zkušenosti, ale také umožňují přístup k novým stavebním místům, zařízením a recepcím. Většina vizí je snadné dokončit úkoly, vyžadující určité množství položek. Shromažďování je také snadné, ale ve srovnání s vizemi poskytuje jen málo zážitků, zatímco tvorba a výroba stav.

Dalším aspektem toho, jak funguje svatyně ostrova. I když s nimi můžete vypracovat předměty nebo je prodat pro Cowrie Seafarer, nedají vám Gil. Kromě toho tyto materiály zabírají sloty ve vašem ostrově, namísto obvyklého inventáře.

FFXIV Island Sanctuary: Postava hráče stála u domu na ostrově

Jak se dostat na ostrovní svatyni

I když můžete být v pokušení zůstat na svém ostrovním svatyni navždy, není to možné, pokud chcete zažít zbytek hry. Když se chcete vrátit, musíte jít na Lower La Noscea v La Noscea a mluvit s Baldinem (x: 24.8 Y: 34.8), NPC poblíž Aetheryte. Tím, že s ním mluvíme, vám Baldin dá možnost navštívit váš ostrov nebo ostrov někoho jiného, ​​pokud byste raději navštívili přítele.

Co dělat na ostrovní svatyni

Ačkoli aktivity v ostrovní svatyni nejsou obtížné, existuje mnoho různých věcí, které tam můžete udělat. Aby to usnadnilo, pomáhá přemýšlet o ostrově rozděleném do sektorů. Mají více než jedno místo, ale každý má jinou funkci. Naučit se, co každý z nich dělá samostatně, je důležité, takže se můžete později vypořádat se všemi společně. Všechny tyto lze odemknout dokončením počátečních úkolů:

FFXIV Island Sanctuary: Postava hráče stála u některých plodin

Útulná kabina, plodinná půda a pastviny

Útulná kabina je hlavní budova na ostrově a je místo, kde vás mohou navštívit ostatní. Přichází i s orchestrem hrát své oblíbené melodie. Útulná kabina však není jen místem pro některé skvělé fotografie s přáteli. Tam najdete důležité NPC, jako je strašný hromadí, který prodává předměty pro Cowrie a Islander’s Cowrie.

Je to také od nich, že si můžete koupit kousky vybavení nebo mateřů na vybavení. Přestože toto zařízení nebudete používat k vytvoření nebo zemědělství jakéhokoli typu materiálu, funguje to jako rozbočovač, protože kolem něj je mnoho důležitých oblastí. Je to také jediná přizpůsobitelná budova, protože můžete změnit její vzhled.

Vedle vaší útulné kabiny je plodin. V této oblasti existují místa pro kultivaci různých typů rostlin. Chcete -li s ním interagovat, musíte nejprve změnit režim prasenek, abyste se semena umístili, pak do režimu vody, abyste zalévali plantáž. Pokud prší, nebudete se muset starat o druhý krok. Materiály, které můžete získat z vašich plodin, lze použít k výrobě předmětů, jako je jídlo pro zvířata na pastvině.

Pastvina je přesně tam, kde jsou udržována všechna stvoření, která zachytíte, takže se zde zamiřte, abyste s nimi komunikovali. Režimy krmiva, domácího mazlíčka a beckonu se v této oblasti používají ke zvýšení vztahu s každým tvorem. Chcete -li zkontrolovat stav každého zvířete, jednoduše si promluvte s stvořením přikrývku NPC a zkontrolujte jejich stav.

FFXIV Island Sanctuary: Nabídka, když vytvoříte dílnu

Workshop a památky

Workshop je důležitým zpracovatelským zařízením, protože vám umožní exportovat řemesla. Jakmile je budova připravena, objeví se taktní účinek NPC, s kým musíte mluvit, takže můžete pracovat na programu Isleworks Agenda. Agenda umožňuje naplánovat výrobu položek pomocí materiálů, které jste našli na ostrově, ale každá položka je vytvořena v reálném čase, takže jejich výroba je delší proces. Můžete jednoduše naplánovat položky, které chcete být vytvořeny, a získat výdělky později.

Druhým typem zařízení, které můžete vytvořit, jsou orientační body. I když vyžadují konstrukci konkrétních pozemků, tyto struktury vám poskytnou zkušenosti a buff pracovníci NPC na ostrově. Pokud se snažíte zvýšit hodnost svého ostrova, je důležité postavit jeden z nich. Dokončete však 11-12 hodin v reálném čase.

Sanctuary FFXIV Island: rybník s některými zářícími rostlinami

Divočiny

Všechny zbytek ostrovní svatyně je naplněno divočinou. Toto je docela obrovská oblast a tam můžete najít uzly pro shromažďování materiálů. Existují některé, s nimiž můžete interagovat přímo na začátku svého dobrodružství bez jakéhokoli nástroje, ale na druhé straně existují i ​​jiné uzly, které budou vyžadovat nástroje nebo vám poskytnou více než jeden materiál pomocí jejich použití. Najdete také ostrovní svatyně zvířata v divočině, od malé ovce po slavný Chocobo. Ty lze zachytit pomocí režimu zachycení spolu s položkou k jejich omezení (E.G. Provizorní síť) a držel na pastvině.

Se všemi těmito tématy, jste připraveni postavit si ostrovní svatyni a učinit z něj místo, kam uniknout, abyste si odpočinuli v Eorzea. V případě, že však možná budete hledat nějakou akci po příliš mnoho času na vaší farmě, vždy na vás čeká zápas krystalického konfliktu.

Paulo Kawanishi Paulo vždy hledá čerstvou hru JRPG, knihu nebo anime hru, která ho odvrátí od svého doktora. Více jeho práce najdete do páteře a neochvějných.

Ostrovní svatyně

Island Sanctuary.jpg

Najděte svatyni v ostrovním ráji hojné s volně žijícími živočichy, kde se mohou oseté plodiny a přisluhovači se nechají potulovat. Co se naučíte v přírodě, a co vytvoříte z této nově nalezené inspirace?
Připravte se na plachtu, na úkryt čeká!

Ostrovní svatyně je herní režim poprvé vydán v Patch 6.2.

Ostrovní svatyně vám umožňuje vytvořit si vlastní osobní ráj uprostřed přírodní krásy Cieldalaes. Zde můžete sbírat zdroje a materiály, budovat ubytování, pěstovat plodiny a další. Zboží vyrobené na vašem ostrově lze také vyměnit za různé odměny. Kultivujte půdu nebo si užijte pomalý život, protože vaši přisluhovači se potulují svobodným výběrem, je zcela na vás.

Průvodce oficiálním ostrovním svatyni na Lodestone

Obsah

 • 1 Oficiální průvodce svatyně ostrovního ostrova
 • 2 základní informace
  • 2.1 požadavky
  • 2.2 Cestování do svatyně ostrova
  • 2.3 třídy a pracovní místa
  • 2.4 Opuštění ostrovní svatyně
  • 2.5 dalších ostrovů
  • 2.6 Questline
  • 2.7 vizí
  • 3.1 režimy
   • 3.1.1 zdarma
   • 3.1.2 shromáždit
   • 3.1.3 prasnice
   • 3.1.4 voda
   • 3.1.5 CULL
   • 3.1.6 Feed
   • 3.1.7 Pet
   • 3.1.8 Beckon
   • 3.1.9 zachycení
   • 3.4.1 Cowries Seafarer’s Cowries
   • 3.4.2 Islander’s Cowries
   • 4.1 Útulná kabina
   • 4.2 Workshop
   • 4.3 Granary
   • 4.4 orientační bod
   • 4.5 pastviny
   • 4.6 Cropland
   • 4.7 vybavení Glamours
   • 4.8 Patologická cesta
   • 6.1 běžné materiály
   • 6.2 skoky
   • 6.3 produkce
   • 6.4 vzácné materiály
   • 7.1 shromáždění
    • 7.1.1 uzel respawn

    Základní informace

    Požadavky

    Promluvte si s Clueless Crier ve starém Sharlayanu (x: 11.9 Y: 11.0) Přijmout Úroveň 1 hledání Sanctuary po dokončení úrovně 90 Hlavní scénář Quest Endwalker.

    Cestování do svatyně ostrova

    Hráči mohou kdykoli cestovat do své ostrovní svatyně mluvením s Baldinem v Lower La Noscea (x: 24.9 Y: 34.8), ale musí být ve svém domovském světě. Nejbližší éteriry jsou Moraby Drydocks. Hráči mohou cestovat na ostrov jejich známého mluvením se stejným NPC.

    Třídy a pracovní místa

    I když je možné vytvořit a shromažďovat se na ostrovní svatyni, není nutné odemknout učedníky ruky nebo země, aby tak učinili.

    Opouštějící ostrovní svatyni

    Hráči mohou kdykoli opustit Sanctuary Island Sanctuary (x: 9.2 Y: 28.3) nebo pomocí návratu a teleportu.

    • Hráči, kteří jsou neaktivní po dobu delší než 30 minut, budou přesunuti do Lower La Noscea (x: 24.9 Y: 34.8) automaticky.

    Jiné ostrovy

    Je možné navštívit ostrovy známých. Každý ostrov má prostor pro až 16 hráčů (včetně majitele), aby prozkoumal najednou.

    • Poté, co dosáhli svatyně 4 a získání druhého upgradu útulné kabiny mohou hráči poskytnout ostatním přístup k jejich ostrovní svatyni.
    • Návštěva ostrovů jiných hráčů vyžaduje dokončení nejvyšší zbraně.
    • Při návštěvě jiného ostrova nelze provést ostrovní svatyni, jako je řemeslné a shromáždění.
    • Majitel ostrovní svatyně musí umožnit přístup ostatním k návštěvě.
    • Od náplasti 6.2, hráči nebudou moci při návštěvě jiného ostrova slyšet hudbu orchestrů. To bude možné v budoucí aktualizaci.

    Questline

    Island Sanctuary má questline sestávající ze 4 úkolů:

    • Hledání svatyně odemkne Sanctuary Island.
    • Pozemek, vítr a moře budou k dispozici po dosažení pozice 9 a stavby všech budov na všech pozemcích dostupných na pozici 9 (3 workshopy, 2 sýpky a 4 památky), upgrady nejsou vyžadovány. Quest odměňuje hráče se sadou Glamour Isle Farmhand.
    • Po dokončení předchozího úkolu a dosažení pozice 12 je k dispozici příze Dálného východu. Quest odměňuje hráče se sadou Glamour Shepherd’s Glamour.
    • Ideální manželství je k dispozici po dokončení předchozího úkolu, dosažení pozice 15 a dokončení vize „Enrich Your Island“. Quest odměňuje hráče se sadou baroniálních kouzla.
    Hledání Typ Úroveň Givery Quest Odemkne Odměny
    Hledat svatyni 1 Bezmotný Crier Ostrovní svatyně
    Země, vítr a moře 1 Zvědavý kurýr Pracovní košile 1 Isle Farmhand
    Bavlněné rukavice 1 ostrova Farmhand
    1 Isle Farmhand’s Widebottoms
    1 Isle Farmhand’s Cutoffs
    1 boty Isle Farmhand
    Dálná příze 1 Zvědavý kurýr Čelínka 1 ostrova Shepherda
    Tunika 1 ostrova Shepherda
    1 náramka na ostrova Shepherd
    1 dna 1 ostrova Shepherda
    Sandály 1 ostrova Shepherda
    Ideální manželství 1 Zvědavý kurýr 1 baroniální klobouk
    1 baroniální bunda
    1 baroniální zápěstí
    1 baroniální culottes
    1 baroniální longboots

    Vize

    Vize jsou kvazi-quests, které pomáhají hráči při rozvoji jejich ostrova. Dokončení těchto odměn mořských krav a ostrova EXP.

    Vidění Odemknout hodnost Požadavek na dokončení Cowries Island Exp
    Nejhorší kabiny 1 Konstrukce útulné kabiny i. 500 2 500
    Nejvyšší plodiny 2 Konstrukce plodin i. 700 3 000
    Rozkošná zvířata 2 Konstrukce pastviny i. 1 000 4 000
    Workshop zázraků 3 Konstrukční workshop i. 1 500 5 000
    Perfektní ráj 9 Všechny stavební pozemky dostupné na prvním místě vyplněné. 5 000 7 500
    Vášnivý průkopnický 9 Dosáhnout svatyně 12. 7 000 10 000
    Nádherný objev 12 Odemkněte Mountain Hollow. 7 000 13 500
    Země luxusu 15 Všechny stavební pozemky vyplněné. 7 000 15 000