Průvodce systémem Paragon Board Diablo 4 Paragon a Paragon Glyphs – Gamespot, Paragon Boards Diablo 4.

Obsah

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

Průvodce deskovým systémem Diablo 4 Paragon a Paragon Glyphs

Úroveň odemkněte a využijte radu Paragon a Paragon Glyphs v Diablo 4.

9. června 2023 v 9:02 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Systém Diablo 4 Paragon pravděpodobně zpočátku způsobí několik bolesti hlavy. Po vyrovnání až do úrovně 50 brzy zjistíte, že existují ještě více Mechanika, kterou je třeba zvážit pro vaši sestavu. Zde je náš průvodce, který vám pomůže s radou Paragon a Paragon Glyfs v Diablo 4.

Jak odemknout a použít Glyfy Paragon a Paragon v Diablo 4

Rada Paragonů Diablo 4 je automaticky odemčena, jakmile dosáhnete úrovně 50. Ve skutečnosti můžeme zvážit úrovně 1 až 49 jako část, kde přijdete s hlavními aspekty vaší stavby, jako jsou dovednosti a pasivní. Poté, na úrovni 50 a dále, všechny vaše zisky XP půjdou směrem k systému Paragon Board. K tomu lze přistupovat otevřením vaší stránky postavy, přechodem na panel schopností a přepnutím na kartu Paragon.

Nyní, abych byl spravedlivý, poprvé, když uvidíte desku, může se cítit trochu skličující. Proto shrneme, co můžete očekávat.

Systém vyrovnávání paragonu je reprezentován lištou s malými kopky a označuje prahové hodnoty, kde jste

Efekty Paragon XP a STAT/Atribut

Jak je vidět na obrázku výše, lišta představuje vaše XP zisky minulé úrovně 50. Každý segment nebo PIP uděluje bod +1 Paragon Point, který vám umožní vybrat konkrétní uzel na desce. O mechanika budeme mluvit více později. Prozatím však povíme o často zanedbávaném konceptu: statistiky nebo atributy.

Důvodem, proč jsou důležité, je to, že systém Diablo 4 Paragon má uzly, které přímo zvyšují nebo vyžadují hodnoty atributů. Ne všechny třídy, nebo dokonce staví, je však využívají. Zde je to, co ovlivňují:

 • Síla – Zvyšuje brnění.
 • inteligence – Zvyšuje poškození dovedností a odolnost vůči všem prvkům.
 • Síla vůle – Zvyšuje generování zdrojů, přijímané uzdravení a přemožení.
 • Šikovnost – Zvyšuje Dodgeovu šanci a kritickou změnu zásahu.

Statistiky jsou obecně ovlivněny položkami, které jste vybavili, které jsou zase dále posíleny vašimi paragonovými uzly. Očekává se, že čarodějové budou používat sílu, zatímco nekromanceři by mohli chtít trochu vůle pro jejich opevnění a přemoženou stavbu.

Paragonský systém Diablo 4 je poměrně složitý a obecně je vázán na vaše atributy/statistiky

Typy uzlů Paragon Board

Pokud jde o systém desky Paragonů Diablo 4, mějte na paměti, že každá třída má svou vlastní jedinečnou desku s výchozím bodem. Když se vyrovnáte a vyberete více uzlů, nakonec také odemknete další desky. Zde jsou typy uzlů viz na desce:

Normální uzly (šedé) – Uveďte +5 bodů na konkrétní atribut (i.E. Síla, inteligence, vůle nebo obratnost).

Kouzelné uzly (modrá) – Některé z nich přidají body na atribut. Jiní však také udělí bonusy jiné aspekty, jako je brnění, redukce cooldown, odpory a podobně.

Vzácné uzly (žlutá) – Vzácné uzly poskytují výše uvedené fazety dva typy bonusů. Existuje také bonus, který obdržíte, pokud splníte požadavky. Jedním z příkladů je hlavní uzel Necromancer, který má následující výhody:

 • +10% poškození.
 • +4% maximální život.
 • +10% více poškození, pokud máte 160 vůle.

Legendární uzly (oranžová) – Legendární uzly definují budování kvůli poměrně specifickým požehmům. Například by se dalo výrazně zvýšit vaše škody na nepříteli řízeném davem, což je užitečné pro konkrétní sestavu, která zamrzne, omráčí nebo zpomaluje nepřátelství. Jakmile odemknete novou desku přes bránu na desce, uvidíte svůj první legendární uzel (více na tomto níže).

Glyph Sockets (červená) – Glyfní zásuvky jsou speciální uzly, které vám umožňují umístit paragonské glyfy (více o nich za chvíli).

Brána přílohy na desce (stříbrná a modrá) – Na samém konci správní rady uvidíte bránu přílohy na desce. Toto je také zvláštní uzel v tom, že přidává +5 ke všem atributům. Navíc odemkne ještě další desku, kterou můžete vyladit.

Brána přílohy na desce vám poskytne posílení všech atributů a zároveň odemkne další desku, kterou můžete použít

Výběr desky Paragonů a legendárního uzlu

Jak je uvedeno výše, budete si vybrat novou desku Diablo 4 Paragon, jakmile odemknete bránu na příloze desky. Odtud uvidíte až osm možností vaší třídy. Také si všimnete následujícího:

Necromancer

 • Legendární uzly – Každý typ desky Paragon má svůj vlastní legendární uzel. Ty jsou určující build definující, protože získáte obrovské buffy pro konkrétní specializaci pro vaši sestavu. Například níže uvedený příklad má buffy pro schopnosti poškození Necromancer’s Stín.
 • Vzácné uzly – Nové desky mají také další vzácné uzly, které můžete dosáhnout a odemknout.
 • Otočte – můžete otočit desku, aby se určité uzly přiblížily předchozí bráně, nebo naplánovat odemknutou cestu předem.

Paragonské glyfy a vyrovnávání přes noční můra Dungeons

Glyfy Diablo 4 Paragon jsou náhodné kapky, jakmile jste odemkli systém. Nebudete je všechny za krátkou dobu nedostanete, takže trochu průzkumu a rabování jsou v pořádku. Pomyslete na paragonské glyfy jako podobné výše uvedeným raritám uzlů, kromě toho, že jsou poměrně specifické pro třídu a ovlivňují další aktivní uzly v jejich poloměru. Dobrý příklad je vidět na obrázku níže, který ukazuje nekromancerovu propast protestující. Má následující účinky:

Kompletní noční můra Dungeons, abyste mohli vyrovnat své paragonské glyfy

 • Velikost poloměru: 3
 • Bonus: Paragonové uzly v rozsahu zisku +15% bonus k nefyzickým a poškozením modifikátorů.
 • Další bonus (vyžaduje +25 obratnost v poloměru) – Vy a vaši přisluhovači se zabývají +10% nefyzickým poškozením.

Protože poloměr každého umístění glyfů je poměrně omezený, můžete jeho účinky dále zvýšit vyrovnáváním glyfu. To se provádí prostřednictvím Noční můra Dungeons, které jsou k dispozici na světové úrovni 3. Po vyčištění noční můry Dungeon můžete komunikovat s probuzeným glyfstonem v aréně šéfa. To vám umožní přidat XP do zvoleného glyfu a nakonec zvýšit jeho hodnost.

Diablo 4 má řadu tříd, mechaniky a aktivit. Pro více informací o hře můžete navštívit naše D4 průvodce Hub.

Paragonové desky

Paragonové desky, když jsou odemčeny, jsou mocným způsobem, jak pokračovat v postupu vaší postavy po dosažení úrovně 50. Umístíte body do normálních uzlů, abyste zvýšili základní atributy vaší postavy, které jsou důležité pro glyfy později. Můžete si také vybrat ze specializovanějších magických, vzácných a legendárních uzlů, které zvyšují určité přípony nebo dovednosti, které používáte. Glyfy jsou obzvláště silná vylepšení a lze je umístit pouze do zásuvky Glyph na paragonu. Systém vás nakonec nutí dělat smysluplná rozhodnutí, která mohou výrazně ovlivnit vaši sestavu. Co nejvíce efektivně využívejte své body! Pojďme se podívat na to, co dosud víme.

Paragonové uzly

Desky jsou strukturovány s 6 různými typy uzlů, které jsou kombinovány tak, aby se vytvořily masivní mřížku pro navigaci.

Normální uzel

Tyto uzly jsou „žíly“ paragonových desek. Připojují všechny ostatní uzly a vždy udělují +5 k atributu (síla, inteligence, vůle nebo obratnost).

Výběr správné trasy umožňuje odemknout další bonusy ze vzácných uzlů a glyfů, protože vyžadují minimální množství určitých atributů k dosažení.

Magický uzel

Tyto uzly mohou poskytnout větší množství atributů ve srovnání s normálními uzly nebo udělit bonusy připevněné napájení. Vždy existuje 5 magických uzlů, které obklopují jakýkoli vzácný uzel.

Při vyrovnání jsou příjemným nárůstem síly vaší postavy. Ujistěte se, že bonus, který poskytují, pracuje s vaší sestavou před výběrem, aby neztrácely body. Kouzelné uzly, které jsou poblíž glyfních zásuvek, jsou obzvláště cenné pro zvýšení síly glyfu, nebo když umístěný glyf zvyšuje sílu magických uzlů v jejím poloměru.

Vzácný uzel

Tyto uzly mají významný dopad na sestavení vaší postavy. Jsou obzvláště silné při vyrovnávání. Vzácné uzly se skládají ze 2 atributů a bonusu, který je třeba odemknout. Za tímto účelem musí vaše postava splnit požadavek na minimální atribut uvedený v uzlu. Tento požadavek se skládá z jednoho nebo dvou atributů. Když připojíte více desek Paragon, prahové hodnoty pro tyto bonusy se zvyšují, takže je obtížnější je odemknout.

Příklad duchovní síly vzácný uzel vyžaduje jak inteligenci, tak vůli. Základní uzel poskytuje 14% poškození dovedností a 35% základní dovednosti. Když jsou splněny oba požadavky, hodnota základní dovednosti se zdvojnásobí na 28% a řádek se stane zeleně, aby naznačil, že bonus je odemčen.

Diablo 4 Paragon Board: Jak získat body paragonů, odemknout a resetovat paragonové desky a další

Diablo 4 Lilth se dívá v hněvu

Jak paragon funguje v Diablo 4? Jakmile postava zasáhne úroveň 50 v Diablo 4, okamžitě získáte přístup k jejich paragonské desce. Tento systém sekundárního vyrovnávání sedí vedle stromu dovedností na obrazovce správy postav a umožňuje vám soustředit vaše úsilí v pozdní hře na masivně bušení konkrétních sestav v celkové třídě postavy.

Na třídě existuje celkem devět desek Paragonů – startovní deska společná pro všechny sestavy a osm vysoce specializovaných – vše obsahujících desítky uzlů, které oblékají určitý stat nebo atribut způsobem, který podporuje cílenou sestavu. Nejprve je hodně opravit hlavu, takže na této stránce budeme řešit několik často kladených otázek o Paragonových deskách v Diablo 4.

Jak získat body Paragon v Diablo 4

Jakmile postava zasáhne úroveň 50, všimnete si změny na panelu úrovně znaků, která sedí na uživatelském rozhraní, těsně nad hotbar. Lišta je nyní modrá a rozdělena do čtyř sudých segmentů, s kruhovým PIP v každém intervalu. Celá lišta stále zobrazuje váš pokrok směrem k vaší další úrovni, ale PIPS ukazuje, jak daleko jste od získání dalšího bodu Paragon.

Pokaždé, když se dostanete 25% cesty přes úroveň, obdržíte bod Paragon, který utratí odemknutím uzlu na Paragonské desce vaší postavy. To platí celou cestu až na úroveň stropu na úrovni 100, což znamená, že získáte 200 paragonových bodů, které můžete utratit za paragonskou desku vaší postavy. Můžete také získat dalších 20 paragonových bodů dokončením renomovaných aktivit ve fázi 5, čímž se celkem zvýší až 220.

Jak získat a používat paragonské glyfy v Diablo 4

Paragonské glyfy se získávají jako náhodné kapky z dungeonů a dalších aktivit koncových her, jakmile vaše postava dosáhne úrovně 50. Přicházejí ve dvou raritách: magické glyfy, které jsou vaše startovní set, jakmile zasáhnete LVL50, a vzácné glyfy, které shromažďujete jako kapky.

Bez ohledu na vzácnost, všechny glyfy začínají na úrovni 1, ale mohou být upgradovány až na úroveň 21 investováním zkušeností, které získáte z noční můry dungeony.

Při vybavení paragonského glyfu na uzel na desce lze odemknout další bonusy v závislosti na tom, kolik odemčených uzlů se zadaným atributem je v poloměru. Poloměr každého paragonského glyfu je následující:

 • Magic Glyph (úroveň 1-3): 2 uzly poloměr
 • Magic Glyph (úroveň 4+) nebo vzácný glyf (úroveň 1-3): 3 uzly poloměr
 • Vzácný glyf (úroveň 4+): 4 uzly poloměr

Na rozdíl od jiných dovedností na vaší tabulce Paragon, které vás bude stát respektem (viz níže), lze Paragon Glyphs vypnout bez trestu, pokud najdete další, kterou byste raději použili.

Jak získat více paragonových desek

Chcete -li odemknout více desek Paragon za startovací deskou pro každou třídu, musíte si zakoupit dostatek uzlů, abyste dosáhli brány na příloze desky. Investování bodu do tohoto uzlu vám umožní odemknout další paragonskou desku spojenou s třídou vaší postavy.

Jak resetovat desky Paragon

Můžete resetovat desky Paragon v Diablo 4, ale v tuto chvíli je to docela pracný úkol. Neexistuje žádná možnost „resetovat vše“, což vám nenechává bez možnosti, než zrušit své desky uzlu.

Více informací o respektujících deskách Paragon naleznete v našem plném přehledu Diablo 4 Respec.

Jak optimalizovat desky Paragon v Diablo 4

Spíše než spěch na odemčení všech osmi specializovaných paragonových desek pro vaši postavu, je lepší se zaměřit na několik, které skutečně podporují sestavu, na které pracujete, na kterém pracujete. Vzhledem k tomu, že body Paragon jsou pro každou postavu konečným zdrojem, má větší smysl vybírat čtyři až šest desek a být selektivní ohledně odemknutí nejlepších uzlů pro vaši sestavu v nich, spíše než investovat do odemknutí každé desky.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení souborů cookie a zobrazení tohoto obsahu Povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Pokud hledáte, pokud hledáte, pokud se chystáte na zemědělství, nezapomeňte zkontrolovat náš průvodce po světové úrovni Diablo 4 – vyšší potíže se nakonec rovná lepší odměnám! Nebo pokud chcete vědět o více systémech, které odemknou, jak postupujete ve hře, možná se vám bude líbit, jak získat horu v Diablo 4. A pokud se cítíte trochu ztraceni a potřebujete pomoc při navigaci ve světě svatyně Naše interaktivní mapa Diablo 4 je tu, aby zachránila den.

Activision Blizzard je v současné době předmětem řady právních předpisů, pracovních sporů a obvinění z obtěžování na pracovišti. Shotgun rockového papíru bude o těchto otázkách i nadále psát a také pokrývat hry Activision Blizzard v rámci našeho závazku pokrýt předměty zájmu našim čtenářům. Nejnovější zprávy najdete vždy pod naší značkou Activision Blizzard.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Zobrazení ptáků / izometrické sledujte
 • Následujte Blizzard Entertainment
 • Diablo IV následujte
 • Hack & Slash následovat
 • Sledujte multiplayerové družstvo
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Sledovaný hráč následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Rebecca nyní vydává o hrách s více platformami na VG247, ale říká se, že pokud zpíváte „Indiescovery podcast“ třikrát před monitorem PC, znovu se objeví v sekci komentářů RPS.