Průvodce vyrovnáním Fallout 76 | Vysoké pozemní hry, nejrychlejší způsob, jak se vyrovnat ve Fallout 76 – Kevduit

Nejrychlejší způsob, jak se vyrovnat ve Fallout 76

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Fallout 76 Rychlé vyrovnání

Nejlepší nastavení Destiny 2

Nejlepší nastavení League of Legends

Nejlepší nastavení obléhání šesti duhy

Nejlepší herní židle

Nejlepší herní stoly

Nejlepší notebooky pro Sims 4

Nejlepší hry na otevřeném světě pro iOS

Nejlepší hry Bethesda

Nejlepší hry pro přežití pro iOS

Kdo je Silco v Arcane? - Přehled znaků

Kdo je Silco v tajemném? – Přehled znaků

5 nejlepších luků ve Warframe (2023)

5 nejlepších luků ve Warframe (2023)

Remastered Dark Souls - Nejlepší třída pro začátečníky a sestavení

Remastered Dark Souls – Nejlepší třída pro začátečníky a sestavení

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Call of Duty: Mobile | 3 nejlepší načítání M16

Call of Duty: Mobile | 3 nejlepší načítání M16

Baldurova brána 3 - Nejlepší kouzla pro Ranger

Baldurova brána 3 – Nejlepší kouzla pro Ranger

Wayfinder - Průvodce tvorbou zbraní

Wayfinder – Průvodce tvorbou zbraní

Baldur's Gate 3 - Nejlepší výkony pro Ranger

Baldur’s Gate 3 – Nejlepší výkony pro Ranger

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Jedna z nejpopulárnějších her na Xbox Game Pass v tuto chvíli je Fallout 76. Vzhledem k tomu, jak daleko hra přišla od svého spuštění, není tak těžké pochopit proč. Pokud jste jedním z mnoha nových hráčů, kteří se rozhodli vyzkoušet hru, pak jste se dostali na správné místo. Zde v tomto průvodci vyrovnávání Fallout 76, Pokrýváme několik tipů a triků, jak se vyrovnat co nejrychleji. Projdeme také některá z našich oblíbených míst, kde se budete brousit pro XP, bez ohledu na to, zda jste jedním z těchto nových hráčů, nebo veterán, který se snaží najít lepší způsoby, jak získat XP.

Začněme!

Přehled vyrovnávání

Vyrovnávání ve Fallout 76

Začněme s krátkým přehledem o tom, jak funguje vyrovnávání Fallout 76. Stejně jako každý dobrý RPG má vaše postava úroveň, kterou lze zvýšit získáváním zkušeností (XP). Získáte XP tím, že děláte věci, jako je dokončení úkolů, zabíjení nepřátel a dokončení speciálních akcí ve hře (například úspěšné výběr zámků nebo hackování do terminálů).

Jakmile získáte dost XP, vaše postava postoupí na další úroveň. Když se zvýšíte, získáte balíčky karet Perk. Jedná se o balíčky, které lze otevřít, aby vám poskytly sadu náhodných karet Perk, které můžete použít k získání zvláštních schopností, jako je další poškození s určitými zbraněmi, používat méně AP při používání vapts atd.

Vyrovnání je jedním z nejdůležitějších aspektů Fallout 76. Je to hlavní forma postupu a mnoho zbraní, brnění a dokonce i úkolů lze získat/zahájeno pouze na určité úrovni. Proto je důležité, abyste věděli, jak se vyrovnat co nejrychleji, abyste mohli ze hry vytěžit maximum a vylepšit svou postavu.

10 nejlepších způsobů, jak se rychle vyrovnat ve Fallout 76, se neřadil v žádném konkrétním pořadí

Bez jakýchkoli dalších zpožděních pojďme přímo do Fallout 76 Průvodce vyrovnáním!

Vyplňte základní hru

Dokončete základní hru Fallout 76

To se může zdát zřejmé, ale mnoho hráčů na tento tip přeskočí. Pokud jste právě vytvořili novou postavu, budete chtít začít dělat hlavní úkol. Nepokoušejte se dělat „Wastelanders“ nebo „Ocel Reign“, protože musíte být na určité úrovni, abyste mohli tyto úkoly provádět. Mluvím o původní hlavní linii úkolu pro základní hru – o tom, kde sledujete dozorce trezoru 76.

Protokol úkolů by měl být aktivován automaticky, když opustíte trezor, a mělo by vás zavést do města Flatwoods. Vydejte se na toto místo a najděte tábor dozorce. Odtud můžete pokračovat s hlavní linií úkolu. Dokončení úkolů v této hře je skvělý způsob, jak vydělat XP, zejména pokud právě začínáte.

Zvyšte svou inteligenci

Zvyšte svou inteligenci

Chcete -li zvýšit množství XP, které získáte pro každou akci, která odměňuje XP, budete chtít zvýšit inteligenci své postavy. Toto je jediný speciální stat ve hře, který ovlivňuje váš zisk XP, takže si můžete poskytnout snadné posílení XP pouhým přidáním bodů do int, když se vyrovnáte.

Svou inteligenci můžete také zvýšit nalezením brnění ve hře s legendárními efekty, které zlepšují stat. Jednoduše jejich nošením se vaše inteligence zvýší a získáte více XP pokaždé, když zabijete nepřítele nebo dokončíte úkol.

Kompletní denní mise

Kompletní denní mise ve Fallout 76

Jeden z nejlepších a nejspolehlivějších způsobů, jak se dostat do XP Fallout 76 dělá každodenní mise. Jak název napovídá, denní mise jsou úkoly, které lze dokončit pouze jednou denně. Najdete denní mise rozptýlené všude kolem mapy. Jakmile jeden objevíte poprvé, tento denní úkol zůstane ve vašem protokolu navždy.

To znamená, že pokaždé, když se každý den přihlásíte do hry, budete moci tyto mise dokončit pro pěknou podporu XP. Úplný seznam všech denních misí v Fallout 76, můžete sledovat odkaz na stránku Wiki Zveřejněné zde. Tři nejlepší denní úkoly pro začátečníky jsou „Feed the People“, „Čaj čas“ a „Oprava reproduktorů.“

Spánek pro dočasný XP Buff

Spánek pro dočasný XP Buff

Jedním z nejjednodušších a nejjednodušších způsobů, jak si dát dočasný buff pro XP, který získáte, je spánek po dobu 30 sekund. Můžete to udělat buď na spacáku nebo v pravidelném rámu postele. Ať tak či onak, odmění vás dočasným XP buffem +5% za všechny a všechny akce, které děláte. Tento efekt bude trvat přesně jednu hodinu ve hře.

Vzhledem k tomu, že to trvá jen 30 sekund spánku, řekl bych, že to není špatný obchod! Můžete si ve svém táboře postavit trochu chatrče s postelí. Potom, pokaždé, když se do hry přihlásíte na den, jen spíte v posteli, než se budete s vašimi dobrodružstvími a vyděláte pěknou malou podporu XP, které vám určitě pomůže vyrovnat se.

Položky šrotu

Položky šrotu

Další na naše Fallout 76 Položky se sešrace. Téměř cokoli ve hře může být vyřazeno na jeho základní komponenty. To zahrnuje zbraně, brnění a samozřejmě nevyžádané. Budete sešrotovat spoustu nevyžádaných, které najdete na své cestě, protože komponenty nalezené v těchto položkách jsou potřebné pro upgrade vašeho zařízení.

Měli byste také upřednostnit zasazování zbraní. Zrušení zbraní není jen skvělý způsob, jak vydělat XP, ale nejspolehlivější způsob odemknutí zbraní modů. Nepřátelé mají tendenci upustit alespoň jednu nebo dvě zbraně na jejich smrt. Pokud tedy máte nosnost, nezapomeňte ji vyzvednout, abyste ji mohli rozbít v nedalekém pracovním stole v Tinkeru pro nějaké nové zbraně a snadné XP.

Použijte správné karty Perk

Použijte správné karty Perk ve Fallout 76

Jedna zajímavá změna v tom, jak Fallout 76 práce ve srovnání s Fallout 4 je systém Perk. v Fallout 4, Bývali jste trvale uvíznutí s výhodami. v Fallout 76, Hra však používá systém perkovy karty. To znamená, že můžete vyměnit různé výhody dovnitř a ven, abyste vyhovovali jakékoli situaci, ve které se v tuto chvíli ocitnete.

To znamená, že nemusíte kompromitovat ve své sestavení, pokud jste měli na mysli konkrétní, ale přesto chcete další XP. Ve hře je několik perkových karet, které vám umožňují zvýšit zisk XP, například inspirativní perk. To zvyšuje zisk XP o +15%, když ve skupině. Zaměňte tuto kartu, kdykoli se připojíte ke skupině a uděláte událost nebo denní ops pro nějaký bonus XP.

Použijte polední boxy

Použijte polední boxy

Jedna zajímavá položka, kterou mnoho veteránů Fallout 76 Hráči jsou obeznámeni jsou krabičky na oběd. Zatímco to byly jednoduché, omezitelné nezdravé předměty Fallout 4, V této hře pracují trochu jinak. Když ve svém inventáři otevřete krabici na oběd, vy a všichni nedaleký hráči získáte několik buffů. Nejpozoruhodnější z nich (alespoň pokud jste po více xp) je +25% buff do XP zisk.

Toto je opravdu, opravdu značná podpora vašich zkušeností získaných bodů. A protože to může být sdíleno mezi jinými hráči, znamená to, že můžete spolupracovat s ostatními na sdílení výhod. Obědové boxy jsou volně odměňovány dosažením určitých řad skóre. Můžete si také zakoupit balení z nich z atomového obchodu, v obchodě s mikrotransakcí ve hře.

Vytvořte svůj tábor

Vytvořte svůj tábor ve Fallout 76

Budova tábora je jednou z nejlepších částí Fallout 76 Hraní smyčka. Jste schopni vytvořit základnu svého vlastního designu, který vám umožní odpočívat, upravit své zbraně a shromažďovat tolik potřebné zdroje. Jak pravděpodobně můžete hádat, budování tábora umístěním položek vám udělí body. To je důležité si uvědomit, že je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak získat XP.

Otevřením nabídky pauzy a posouváním dolů do sekce „Výzvy“ se můžete podívat na své denní a týdenní výzvy. Zde můžete najít výzvu, kterou můžete dokončit pro vytvoření určitého počtu položek tábora. Dokončení této výzvy vás neodměňuje více XP jako o sobě, ale přispívá to k vyrovnání vaší skóre. To vám umožní vydělat více z obědových krabic uvedených dříve.

Používejte chems

Používejte chems

Další z mnoha různých způsobů, jak mohou hráči zvýšit svůj zisk XP, je pomocí různých chemiků rozptýlených po celé pustině. Existuje mnoho různých typů chems, jako je buffout a trysko. Ale nejdůležitější pro ty z vás, kteří čtou tento článek, jsou mentats.

Když vezmete mentat, vaše inteligence se zvýší! Jak již bylo uvedeno dříve, je zapotřebí inteligence, aby se zvýšila množství XP, které získáte. Takže pokud chcete toto číslo zvýšit vysoko, vezměte tolik mentatů, kolik můžete. Jen mějte na paměti, že je možné na ně být závislý Fallout 76. Doporučil bych, abyste si vzali chem odolný proti pocitu, protože v Max Rank vám to zabrání v závislém na Chems.

Kompletní akce Workshopu

Kompletní akce Workshopu ve Fallout 76

Nyní pro poslední tip na našem Fallout 76 Průvodce vyrovnáním. Na mapě Fallout 76 jsou workshopy. To jsou v podstatě osady, na které se můžete dočasně držet, která vytvoří různé zdroje a umožní vám vybudovat základnu. I když je nemůžete držet navždy, dělají skvělé způsoby, jak dočasně zvýšit zisky zdrojů.

Jsou také fantastickým zdrojem XP. Z tohoto důvodu byste měli zvážit, kdykoli jste v blízkosti sídla semináře. Po příjezdu do této oblasti vám bude automaticky udělena snaha o odstranění všech nepřátel v okolí. Jakmile to uděláte, workshop bude váš poté, co zaplatíte poplatek za čepice. To je dobrý způsob, jak rychle získat pěkný XP, pokud jste v pořádku, když ztratíte asi 100 čepic.

Nejlepší umístění na úrovni vzhůru ve Fallout 76

Nyní, když jsme vám dali přehled o několika tipech a trikech, jak rychle získat XP, vezměme tuto další sekci a prodiskutujeme nejlepší místa na farmě XP v Fallout 76. Na těchto místech můžete farmovat XP jednoduše tím, že k nim budete cestovat, zabíjet všechny a všechny NPC, které se tam nacházejí, a poté shlukující server. Můžete nasedat hop tím, že vystoupíte do hlavní nabídky a poté spustíte režim Adventure Again.

Charleston Capitol Department of Motor Vehicles

Charleston Capital DMV

Umístění: The Forest, City of Charleston | Doporučeno pro: Všechny úrovně hráče

Tento první je pravděpodobně nejoblíbenějším místem pro broušení XP (a pravděpodobně nejlepší). Nachází se na okraji lesa ve městě Charleston, najdete DMV, který je překonán divokými ghouly. Až se dostanete na toto místo, ghoulové spí na zemi a nezaútočí, pokud vás neslyšíte nebo na ně nejdřív nezaútočíte. Díky tomu je snadnou cílovou praxi.

Vzhledem k tomu, že většina vlků má nízké zdraví, je neuvěřitelně snadné projít budovou a vybrat je jeden po druhém. Navíc existuje tak mnoho z nich! Všechny tyto faktory se kombinují, aby se z něj stala skvělé místo pro broušení pro nějaké cenné XP. Jakmile dosáhnete konce dungeonu, stačí se serveru a poté se znovu vydejte zpět do DMV pro další střelbu.

Point Pleasant

Point Pleasant Fallout 76

Umístění: Les, západně od Vault 76 | Doporučeno pro: Hráči nízké úrovně

Další skvělé místo pro lov pro XP je ve městě Point Pleasant. To lze nalézt v regionu The Forest, což je snadné místo, kam se dostat, pokud právě začínáte své dobrodružství Fallout 76. Zde na tomto místě najdete hojnost nepřátelských NPC ve formě kultur Mothman Cultists. Tito kluci se mohou zdát zastrašující, ale jsou to vlastně docela slabí nepřátelé.

Obecně mají malou brnění a lze je snadno odstranit pouze s několika výstřely. Zde doporučuji používat brokovnici. Pokud jste na nízké úrovni, snadno se dostane brokovnice čerpadla a způsobují vysoké poškození na výstřel. Díky tomu jsou skvělými pro „kontrolu škůdců“ proti kulturům Mothman.

Výzkumné centrum West-Tek

Výzkumné centrum West-Tek

Umístění: Savage Divide, severozápadně od brusinců Bog | Doporučeno pro: Hráči střední úrovně

Další je výzkumné středisko West-Tek. Toto je střední hrací dungeon, který najdete v Savage Divide. Toto je místo, o kterém nevidím moc lidí diskutovat online, což je škoda, protože je to opravdu skvělé místo pro získání XP. Před válkou to bylo umístění nějakého testování na nucený evoluční virus. Poté, co bomby klesly, se to stalo základnou operací pro super mutanty!

Takže se ujistěte, že sem přinesete nějaké Stimpaky, protože super mutanti nehrají. Na tomto místě je nalezeno. A protože super mutanti jsou obtížnější bojovat, mají tendenci odměňovat více XP než někteří z běžnějších nepřátel nalezených během hry. Doporučuji přivést do tohoto dungeonu zbraně s vysokým poškozením.

Fissure Site Prime

Fissure Site Prime

Umístění: Brunberry Bog, jižní strana | Doporučeno pro: Hráči na vysoké úrovni

V neposlední řadě máme Prime Fissure Site Prime. Toto je poloha pozdní hry nalezená jižně od brusinkové bažiny. Abychom zde získali co nejvíce XP, musí být web nejprve nukeován vámi nebo jiným hráčem. Poté to spustí konečného šéfa pro hru: The Scorch Beast Queen! Zabití ji a všechny spálené, které se během této události vynořilo, vám vydělá velké množství XP, stejně jako další odměny.

Nevím, jestli to lze skutečně považovat za „zemědělské“ místo, ale stále to stojí za zmínku bez ohledu na to. Tato oblast nelze hospodařit pro XP ve stejném smyslu, že předchozí mohou být. V ostatních dungeonech můžete jednoduše opláchnout a opakovat stejné umístění znovu a znovu pomocí hoppingu serveru. Ale na tomto místě musíte počkat, až bude na web upuštěn nuke. Doporučuji, abyste si udrželi oči oloupané pro událost Scorched Earth, a kdykoli se objeví, rychle cestujte sem, abyste to udělali. Tato událost je obvykle plná jiných hráčů, takže dokončení je obvykle velmi snadné.

Připojte se k vysoké zemi!

Doufáme, že se vám líbilo čtení našeho Fallout 76 Průvodce vyrovnáním. Jaké jsou vaše myšlenky na naše tipy, jak získat co nejvíce XP? Pokud máte nějaké své vlastní, neváhejte je uložit do komentářů. A nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho týdenního zpravodaje pro více průvodců.

Nejrychlejší způsob, jak se vyrovnat ve Fallout 76

Fallout 76

Stejně jako jakákoli jiná hra má Fallout 76 tunu různých způsobů, jak pohánět vaši úroveň, aby se buď zasáhla maximální úroveň (50), nebo jen shromáždila tuny pocitu, které utratí za perk karty. Pokud právě začínáte, úroveň 50 a připraveni brousit Perk Cards, nebo dokonce jen veterinář, který hledá způsoby, jak rozdrtit nejrychlejší, zde jsou moje nejlepší doporučené způsoby, jak se rychle vyrovnat.

Pamatujte, že existuje několik opravdu důležitých věcí, které mohou opravdu urychlit vaše grind, včetně Boosts a Perk Cards, které můžete využít.

  • Inteligence zvyšuje váš zisk XP, čím více inteligentních bodů máte, tím vyšší je XP.
  • Udělejte akci zpracování jídla Mama Dolce. Doslova vám dává 5% XP Boost Food, takže můžete také chytit pro snadné bonusy XP.
  • Omlouvám se Loners, ale mít skupinu (i jen jeden další hráč) vám umožňuje využít „inspirativní“ perkovou kartu pod charisma, což vám dává docela šíleně velký Boost XP.
  • Spát ve vaší posteli. Spánek po dobu pouhých 30 sekund vám dává dalších 5% XP po dobu 2 hodin.
  • Pro hráče na vysoké úrovni zasažte brusinkový bažina, na kterémkoli místech, kde se skutečná brusinka roste (nikoli mizerná shnilá), a chyťte je, aby buď vytvořili brusinky Cobler (5% Boost), nebo brusinky (10% Boost).
  • A konečně, pro hráče na nízké úrovni s přáteli na vysoké úrovni, můžete je použít k tomu, abyste vás rozdrtili neuvěřitelně rychle tím, že je necháte přenést do konečných her a zabíjet tvrdší nepřátele. Žádný důvod zabíjet nepřátele na nízké úrovni, když budou nejlepší vysoká úroveň.

Se vším, co bylo řečeno, zde jsou moje oblíbené způsoby, jak rychle vyrovnat ve Fallout 76

Broušení nízké úrovně (úroveň 1-50)

Na úrovni 50 považuji za hranici, než začnete řešit některé z obtížnějších obsahu, zamířit do zón vyšší úrovně, sundat větší nepřátele. Do té doby musíte vydělat křídla, kobylka a k tomu musíte soustředit na úroveň ve spodních oblastech a přijít na to, jak dostat nohu do dveří s lepším vybavením.

Za tímto účelem se zaměřte na několik různých akcí a zabíjení spoustu nepřátel na nejlepších místech broušení.

Horde události jsou ruce nejlepší události pro oblasti nízké úrovně, zejména jako sólový hráč, protože zaručují legendární předměty, stejně jako některé rychlé XP pro zabití, a nakonec velkou skládku XP pro jejich dokončení.

S přidáním NPC existují nové způsoby, jak brousit vaše úrovně kvůli novým přidaným místám, a několik z těchto míst má mnohem více nepřátel a dobrý kořist, který je třeba shromáždit. Je zřejmé, že hráči na nižší úrovni potřebují nepřátele na nižší úrovni, aby se řešili (zejména když jste sami), takže jsem odrazil, které oblasti jsou nejlepší pro hráče na různých úrovních. Jediné, co musíte udělat, je ujistit se, že máte buď zbraň dost dobrou na to, aby se tato místa zabývala sami sebou, nebo nechte kamaráda, aby vás nese. Pamatujte, že musíte zasáhnout nepřítele, abyste získali zážitek

WV Lumber co.

Toto je pravděpodobně první oblast, kterou chcete zasáhnout jako broušení nízké úrovně XP. S aktualizací Wastelanders, namísto super mutantů, narazíte na tunu lupičů, které jsou ideální pro rychlé vyrovnání a popadnutí tuny lepších zbraní a brnění. Ujistěte se, že opravdu pokrýváte celou oblast, protože je poměrně velká a lupiči jsou rozloženy po celé oblasti.

Clancy Manor

To je na východ od řeziva Co., a obsahuje zhruba 20 kultistů zralých na výběr. Tuto oblast může být vyčištěna mnohem rychle, protože je o něco menší místo k pokrytí. Ujistěte se, že si vyzařují kultury, mohou na ně nést spoustu Stimpaků a věřit mi jako hráče na nízké úrovni, které budete chtít tolik, kolik můžete nést.

Grafton

Toto je zásah Miss Místo, jak musíte doufat, že když se vynoříte, tak i nepřátelé. Pokud budete mít štěstí, budete mít spoustu super mutantů, které můžete zabít, vedle spáleného putování po oblasti. Pokud jste ještě šťastnější, narazíte na Grafton Monster, který dá trochu více XP, spolu s partou dobrého haraburdí. Monstrum se obvykle vynoří na západní straně města, poblíž vlakového nádraží.

Východní regionální věznice

Dobře, poslouchejte. Toto není vaše typická broušení, protože zde musíte pokrýt několik základů. Nejprve ze všeho, vnější strana, která se obvykle plazí se super mutanty, nejen stěny kolem budovy. Dobré množství hráčů na nízké úrovni uvedlo, že se jim tato oblast nelíbila kvůli potíže s řešením tolika super mutantů najednou, takže na vlastní riziko řešíte vnější dvůr na vlastní riziko.

Pak máte vnitřek, plazí se s ghouly. To je pravděpodobně místo, kam většina hráčů na nízké úrovni chodí, a pak prostě opustit vnější stranu, dokud nejsou o něco vyšší úroveň. To není podkopán interiér, protože existuje také tuna ghoulů, které se vracejí, a myslím, že každá buňka má ten, který na vás vyskočí. Navrhoval bych zbraň na blízko, protože stěží existuje žádný prostor, který by dýchal s pistolí, a každý nepřítel se vás snaží plácnout.

Budova Charleston Capitol

Toto místo se může lišit v obtížnosti nepřítele, takže jděte na vlastní riziko. Město Charleston je v pořádku pro XP (chvíli trvá, než se vydáte na cestu po městě, z čehož lze čas strávit lépe jinde broušením), ale budova Capitolu je pokryta nepřáteli, uvnitř i venku. Začněte se vnitřkem, protože zde najdete šílené množství nepřátel, buď lupičů, super mutantů nebo vlkodlaků. Ujistěte se, že jdete připraveni, protože stejně jako interiér vězení bude bojovat s absolutními houfy nepřátel v každém patře budovy, někdy najednou najednou! Pokud budete mít štěstí, dokonce na vás dostanete pár legendárních.

Letiště Wade

Toto je jeden z jediných zemědělských uzlů, které doporučuji vzít, protože zde má docela dobré množství super mutantů. Obvykle visí kolem přistávací dráhy letadla a parkanu za budovou letiště, takže je rychle zabíjejte je často docela dobré množství XP.

Camden Park

Tady je dobrý, zejména pro hráče, kteří hledají nějaké spálené zabíjení. Scorched může být snadné cíle, pokud používáte utajení často, protože je často najdete zamrzlé na místě, než je vylekáte. Začnete tím, že vyčistíte parkoviště, pak se přesunete do parku a doleva by měla být dalších 5-10 z nich, jen tam sedí. Poté, co jste vyčistili přední část parku, vydejte se do interiéru horské dráhy, kde pravděpodobně skončíte s dalším solidním 5-10. Není to tuna nepřátel, ale stále slušná pro rychlé vyčištění.

Rollins Labor Camp

Toto je první větší osídlení Raider, které budete chtít řešit. Má docela řadu lupičů, které se liší kdekoli od 15 do 30 let. Tito kluci nejsou vždy nejjednodušší zabíjet, zejména proto, že budou střílet na vás z vysoké pevnosti, ale je tu spousta obálky, na kterou se schovává. Nezapomeňte kořist, upouštějí spoustu dobrých věcí!

South Cutthroat Camp

Zde najdete jeden z větších táborů Raider, těsně pod vrcholem světa. Jsou docela rozprostřené po okolí, a to jak uvnitř budovy lyžařského střediska, tak venku ve větší (více vyhledávání raider). Obvykle najdete dobrých 30 nepřátel v celé této oblasti, takže stojí za to uklízet pro všechny XP a STIMPAKY, které můžete získat.

Hráči na vysoké úrovni (úroveň 50+)

Je zřejmé, že v tomto okamžiku znáte lana. Pravděpodobně jste našli nebo si koupili nějaké legendární zbraně/brnění, můžete rychle zabít nepřátele a jste připraveni zasáhnout velké ligy. Jen to řeknu, dokonce i na úrovni 50 (mluvím přísně na první časovač na úrovni 50 let), sotva máte karty Perk, které zabíjejí věci s Maxem Ferocity, takže to může být pro vás stále příliš těžké.

To je pro mě moje osobní oblíbená trasa broušení. Zahrnuje to spoustu míst, která mají nejen tunu nepřátel, které zabíjejí pro krásné množství XP, ale také šance na legendární nepřátele také. Každá z těchto míst bude zahrnovat nepřátele na vysoké úrovni koncových her, včetně super mutantů, spálených, Mirelurks a poté některých velkých exotických nepřátel, jako jsou Deathclaws, Scorchbeasts, Snalygasters … Získáte obrázek. Pokud chcete, poskytnu lepší popis každého místa a to, co zahrnuje pod mletím mapou, nebo můžete jen vyrazit ven a vyzkoušet své štěstí.

West Tek Research Center

Ruce dolů moje oblíbené místo, abych nejprve zasáhl. Nejenže toto místo zahrnuje velké množství super mutantů (které dávají opravdu vysoké množství XP, kdekoli od 190-400 za zabití v závislosti na vašich nadšencích), má šanci obsahovat více než 5 legendárních (to je nejvíce i ‘. Nebudou se vždy vynořit, ale hej, vždy to stojí za to jen pro šílené množství XP.

Huntersville

Přímo pod West Tek, těsně po silnici, je Huntersville, další super mutant zamořené místo broušení. Tady vy (opět) budete bojovat skrz solidní 15+ super mutantů s další šancí najít legendární nepřátele. Jen buďte opatrní, protože jich je několik z nich, které nesou těžké zbraně, spolu s puškami, a protože se jedná o široké otevřené město, budete muset být odstřelovači.

Thunder Mountain Factation TM-02

Tato rozvodna je ta, která zaručuje (pokud již nebylo obhospodařováno) na vysoké úrovni Deathclaw, buď v elektrárně, nebo velmi blízko. To je skvělé rychle teleportovat, zabít vysoký XP, který dává nepřítele, a pak se vydejte na svou veselou cestu. Buďte opatrní na mravence, ale mohou se na vás docela rychle proklouznout.

Sunrise Field

Toto je další rychlá oblast na farmě, protože to zahrnuje kdekoli od 5-10 Mirelurks (verze se liší), 2 nebo 3 Mirelurk Kings a Mirelurk Queen se nachází v rybníku vedle domu. Musíš se ponořit, běhat kolem toho a ona se nakonec objeví, křičí frustrovaně, a pak ji 360 ne. Jen banda rychlého XP a občas může být královna legendární.

Zarostlé údolí Sundew

Zde máme (ještě další) rychlé broušení. Miluji toto místo, protože obvykle tam dostanete velký exotický chlapík, ať už je to strážní bot, deathclaw, mega lenost, někdy dokonce i ovce (legendární dokonce i legendární (legendární!). Kromě toho najdete mezi dvěma různými typy nepřátel válka trávníku, takže zatímco jsou rozptýleni, můžete se proplížit a všechny z nich pouze vyhladit. Nejlepší část: Jsou to nepřátelé na vysoké úrovni, což znamená, že z zemědělství dostanete statné množství XP.

Mimochodem, chyťte brusinky, když jste tam, možná se také zásobit.

Zatopený základ

Zdá se, že toto místo má hodně legendárního tření, a přestože jsem se mnou měl jen hrst, je to stále velmi dobré pro rychlé XP. Zde na vás budete tření buď Snallygasters, Mongrels, Radtoads nebo Gulpers. Tyto typy nepřátel (kromě mongrelů) vám poskytnou docela dobré množství XP, takže jen udělejte rychlou smyčku kolem oblasti.

Crimsonova vyhlídka

S přidáním Wastelanders máte nyní skvělé nové umístění broušení lupičů. To vše jsou NPC na vysoké úrovni a dávejte docela dobré množství XP, pokud je všechny zabijete. Je to také rychlý běh, který obsahuje kdekoli od 15-30 nepřátel, z nichž každá dává zhruba 200 xp v závislosti na vašich podporu. Někdy mohou být lupiči legendární, takže si dávejte pozor na ty!

Golfový klub Whitespring

Toto je pravděpodobně nejoblíbenější místo na farmě, jen kvůli pouhému množství vlkodlaků, které se vyskytují. Nyní získáte docela zdravý mix obou nepřátel na úrovni 42 (tak slušný XP stále) a pak jste nepřátelé na úrovni 62. V zásadě chcete jen zamířit do budovy, vydat trochu hluku, možná zabít jednoho ze dvou ghoulů a pak běžet zpět k hlavním vstupním dveřím a připraveni se sami. Doslova na vás vrhnou desítky ghoulů (pokud budete mít štěstí), takže se připravte na absolutní masakr. Bomby, výbušné zbraně, cokoli, co je rychle sekat, je to, na co se chcete zaměřit. Většinu času ani nevidím, jestli existují legendy, které zabíjím, takže se ujistěte, že naskenujete hromady masa, abyste zkontrolovali, zda máte nějaké. Kromě toho si užijte šílené množství XP!

Rychlý tip, pokud jste na svém vlastním soukromém serveru nebo na serveru s ne mnoho lidí, kteří se starají, natočte toto místo. Získáte směšné množství XP a legendární se budou chovat mnohem častěji!

Whitesprings Resort

Hned vedle golfového klubu máte resort, který obsahuje spoustu strážných robotů. Pokud kolem této budovy uděláte kolo, obvykle narazíte na asi 5 asi tak, z nichž každý dává téměř tisíc XP na robota, takže je můžete také rychle zničit, než se přesunete na další místo.

Nory

Nemůžu ani spočítat, kolikrát jsem tuto oblast obhospodařoval pro legendární a zkušenosti. Mohl to být jeden z nejmodernějších tzv. „Dungeons“ v celé existenci, ale musíte to dát jim, to je ruce dolů jedno z nejlepších míst pro broušení. Ghouls. Všude. Ve všech směrech se otočíte. A téměř všechny z nich jsou nad maximální úrovní, takže pokud se Legendary vynoří, budete se v nich válet. Jednoduše dejte celé místo runabout, zaokrouhlením do stád a vyčistěte je. Na jedné cestě nory můžete obvykle vyrovnat alespoň čtvrtinu úrovně, ne -li více.

Jeskyně Hopewell

Nakonec máte jeskyni Hopewell, nebo co se mi líbí jako „Bitva o Titany.„Tato oblast má Deathclaw, Scorchbeast a jeden další náhodný exotický nepřítel, který by mohl být legendární! Zabitím všech tří z těchto nepřátel si získáte solidní množství XP a také tunu kořisti zabíjení postav vyšší úrovně. Deathclaw se nachází v jeskyni přímo před místem, kde se vynoříte, a jakmile se vydáte, aby ho zabil, měl by být Scorchbeast roztříštěn a být připraven bojovat, když opustíte jeskyni. Jakmile zabijete tu bestii, vydejte se po silnici (jižní směr) směrem k synům Dane Compound. Na silnici by měl probíhat boj, kde máte šanci bojovat s náhodným velkým exotickým nepřítelem tam. Tuny XP, které mají být tu!