Průvodce začátečník OSRS 2023 | Playerauctions, Lumbridge začátečník průvodce | Runescape Classic Wiki | Fandom

Průvodce začátečníky Lumbridge

Old School Runescape je hra na karanténu na otevřeném světě, což znamená, že máte sílu vybrat, co dělat. Kromě pátrání a dovedností někteří hráči také hrají roli nebo používají hru k setkání s novými lidmi. Klany (ekvivalent cechů v jiných hrách) by mohly uspořádat některé události pro své členy a další pvping v divočině. Gielinor je vaše ústřice a vytvoření postavy je jen začátek vaší cesty. Doufejme, že tento průvodce začátečníky OSRS do určité míry pomohl. !

Průvodce začátečníky OSRS

. . Se spuštěním OSRS Mobile se toto číslo plazilo ještě vyšší, i když segregováno na jiné platformě. . No, dobrá zpráva! Musíme sdílet spoustu znalostí runescape, takže se připojte. V příručce pro začátečníky OSRS pokryjeme základy vydělávání peněz, dovedností, časem, členství a další!

Právě jsem začal svou postavu. ?

Po dokončení výukového ostrova se možná budete cítit Adrift a dostanete se do Lumbridge. Co mám dělat? Kam jdu? S kým mluvím? Hodně se děje a existuje nespočet způsobů, jak hrát runescape, ale doporučuji vám začít s začátečníky quests. Pátrání je skvělý způsob, jak se aklimatizovat do světa Runescape, povahy NPC a získat pohodlné prozkoumání otevřeného světa. . Při dokončení neklidných duchů si můžete vyzvednout Catcher Imp od kouzelníka ve věži kouzelníku. Cílem pro nové hráče je Dragon Slayer – pokud to dokážete porazit, budete skutečně dosáhnout některých statistik, které stojí za vychvalování. . Cesta vám poskytne začátečníky, když se cítíte ztraceni. Má dvě větve, bojovou cestu a cestu sběratele. Oba vás představí s příslušnou mechanikou, i když boj má více úkolů než druhý. Toto je volitelná funkce, kterou můžete vypnout, pokud chcete stanovit cíle pro sebe. Další věc, na kterou se můžete podívat na něco, co byste měli udělat, jsou úspěchy Steam, pokud hrajete prostřednictvím klienta Steam. Mohou být dobrým ukazatelem toho, co můžete udělat na začátku svého běhu. Jedním z pohledu pátrání je, že je to mnohem rychlejší cesta, kterou můžete používat Grand Exchange. Jinak to bude vyžadovat, abyste přehrávali alespoň 24 hodin ve hře. Když už mluvíme o tom:

Jaká je velká výměna?

Jaká je velká výměna? Je to víceméně trh pro hráče po všech světech Runescape, aby si navzájem nakupovali a prodávali předměty. Pokud jste prodejcem, nabízíte položku za cenu. Některé jsou navrženy na základě tržních sazeb, nebo si můžete vybrat svou cenu. Pokud někdo jiný na světě umístí objednávku za tuto položku za cenu, za kterou jí nabízíte, zakoupí ji od vás za zadanou cenu! Je to skvělý způsob, jak hráče na nízké úrovni dostat ruce na předměty, které by jinak trvalo hodně času. S GE mohou také vyrobit velké množství zlata prodejem surovin, které shromáždili, nebo obdrželi předměty. Velká burza je poměrně složitá tržiště a někteří lidé ji používají jako něco podobného akciovému trhu „převrácením“ položek. To je kupuje za nižší ceny a jejich prodej za vyšší ceny, ale to je průvodce na další den.

?

Když jste dobrodružství nebo vyrovnávání svých dovedností, pravděpodobně se setkáte s mnoha příležitostmi, kdy potřebujete zlato na nákup předmětů. Jak někteří hráči získávají předměty v hodnotě stovek milionů praktických lékařů? Většina lidí začíná vydělávat značné množství peněz dovedností. To je vyrovnávání specifických dovedností, které jim pomáhají vydělat více peněz. Největší dovednosti pro toto jsou dřevořezby, těžba a (pro členy) Slayer nebo Thieving. Nejjednodušší začít s dřevořezbou – řezáte stromy, uložíte své protokoly a prodáváte je na velké výměně. Nevýhodou této metody a dalších metod dovedností je, že trvá dlouho, než se stanou podstatně ziskovým. Pokud hledáte nějaké rychlé zlato, je lepší zabíjet příšery – jako jsou krávy – a shromažďujete položky, které klesají – jako hovězí koženice. . Pokud se však nesnažíte zbohatnout, může být zábavné hledat odměny!

Jaký je dohoda se dopadem?

Runescape má pověst, že je velmi „grind-y“ hra, to znamená, že můžete strávit spoustu času opakováním úkolů k dosažení úrovně dovedností. Pro mě to znamená pouze tato hra má nejlepší postup dovedností. Skutečně dosáhnout zvládnutí dovedností v OSRS je bláznivé, s některými dovednostmi, které zaujmou tisíce hodin hry k dosažení úrovně 99. Po cestě však existuje tolik přírůstkových milníků a výhod, které získáte za uvedení do práce, takže je to všechno užitečné. . . Doporučuji utratit vaše rané hraní hledání a vyrovnávání vašich dovedností pouze za účelem pomoci vašim schopnostem pátrání. Jakmile jste se seznámili s hrou a vlastními cíli, budete moci ponořit se do dovedností podle vašeho výběru.

Mám si koupit členství?

Ruscape přehrávače jsou dvě úrovně: free-to-play (F2P) a členství. Jak byste mohli hádat, členství stojí poplatek (11 $ za 4 týdny). . Old School Runescape je úžasná MMORPG z mnoha důvodů, v neposlední řadě je to, kolik můžete dělat jako hráč zdarma. Je to lepší investice vašeho dolaru a času, abyste získali pocit pro hru a co nejlépe využijí obsah F2P. Poté se rozdrťte na členství. Jinak pravděpodobně utratíte většinu svého nízkoúrovňového přehrávání a tím, co byste mohli udělat zdarma. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete přejít na členství, otevírá se vám svět možností. . . Jako nový hráč byste se měli zaměřit hlavně na vyrovnání svých dovedností a dokončení úkolů. Také nemusíte rozdávat hotovost, abyste získali členství. Dluhopisy lze prodat na Velké burze za OSRS Gold. Pokud budete udržovat metody vydělávání peněz pro hráče F2P, můžete nakonec mít dost na nákup dluhopisu a získat členství. Samozřejmě, že jeho nákup se skutečnými penězi je rychlejší, ale alespoň ti bez prostředků mají stále šanci to získat.

Co ještě mohu udělat?

Old School Runescape je hra na karanténu na otevřeném světě, což znamená, že máte sílu vybrat, co dělat. Kromě pátrání a dovedností někteří hráči také hrají roli nebo používají hru k setkání s novými lidmi. . Gielinor je vaše ústřice a vytvoření postavy je jen začátek vaší cesty. Doufejme, že tento průvodce začátečníky OSRS do určité míry pomohl. Nejdůležitější věcí je bavit se hraní hry!

Průvodce začátečníky Lumbridge

Tato příručka je primárně určena hráčům, kteří jsou noví pro běžce klasiky.

 • 1 začínající
  • 1.1 získání jídla
  • 1.2 zkušenosti s výdělky
  • .3 Vydělávání zlata
  • 1.4 Smrt

  Začínat []

  Je důležité získat peníze na samém začátku hry. Tímto způsobem je možné koupit lepší brnění a vybavení. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout. Pokud je zdraví hráče nízké, vždy ustupujte, protože umírání povede ke ztrátě všech kromě tří položek. Aby bylo možné obnovit zdraví, je nutné jídlo. Vždy noste spací pytel s sebou, protože získání 100% únavy vám získá žádné zkušenosti.

  Získání jídla []

  Jídlo lze získat nejsnadněji zabíjením kuřat na farmě na východní straně řeky Lum. Protože vás kuřata nemohou zabít, dělají lepší zdroj jídla než krávy. Syrové kuře lze vařit na oheň vytvořeném s dovedností z hasičky.

  Poté, co vyděláte dostatek peněz na nákup různých brnění a zbraní, se doporučuje, abyste začali trénovat své bojové dovednosti. Monstra nalezená mimo mistHalin jsou mnohem silnější, a proto je nebezpečnější. Kuřata a pavouci jsou vynikající cíle, protože vás nikdo nemůže zabít. Dokud nebudete více vyrovnaní, vyhýbejte se darkwizards, muggers a dálnicům. .

  Vydělávání zlata []

  Existuje mnoho dobrých způsobů, jak získat prvních pár mincí. Získání 1k zlatých kusů před odchodem z Lumbridge je dobrým cílem. To vám umožní jít do obchodů a koupit si spacák, kladivo, pickaxes, dřevořezné osy, brnění, zbraně a další. Můžete začít s kapesními muži v Lumbridge. Pokud jste čerstvý z lodi z výukového ostrova, vybavte svou bronzovou sekeru, abyste se bránili, pokud vás chytí kapesní kapsa. Vyzvedněte jakékoli mince a byliny jako kořist. Pokud si nechcete vyzvednout, můžete zabít šoky a prodat kořist v General Store.

  Bronzový brankax může být užitečný pro začátek. Jeden najdete nahoře v hradu Lumbridge Castle Gate.

  Smrt []

  Důrazně se doporučuje, abyste Lumbridge neopustili, dokud nebudete slušnou úrovní boje. Kdykoli zemřete, ztratíte všechny kromě tří ze svých nejcennějších předmětů a respawn v Lumbridge. Když respawn v Lumbridge, vaše ztracené předměty (pokud nejsou vyzvednuty někým jiným) zůstanou na zemi dvě minuty.

  Opouštět Lumbridge []

  Jakmile máte slušné množství peněz, doporučujeme se zamířit na sever do Varrocku. Varrock obsahuje celou řadu obchodů prodávajících základní vybavení, včetně mečů, ustávků, zařízení, oděvu, brnění a run.