Průvodce zvířatům: Jak krmit zvířata a všechna oblíbená jídla – Disney Dreamlight Valley Guide – IGN, Disney Dreamlight Valley Citters Průvodce: Jak krmit zvířata svá oblíbená jídla | VG247

Průvodce Disney Dreamlight Valley Citters: Jak nakrmit zvířata svá oblíbená jídla

To je pro krmení tvorů přes údolí Disney Dreamlight Valley. Pro více informací o hře se podívejte na to, jak najít různé důležité zdroje, jako je železná ruda a hlína, a jak můžete rychle vyrovnat své přátelství.

Průvodce zvířaty: Jak krmit zvířata a všechna oblíbená jídla

Citters jsou malá zvířata, která se volně potulují přes různá místa a říše v údolí Disney Dreamlight. Naučte se, jak přistupovat k každému zvířeti a najmout společníky v Dreamlight Valley s tímto průvodcem Crits. Tato příručka je součástí naší části naší sbírky a sestavuje seznam všech osmi různých tvorů, které lze nalézt v Dreamlight Valley, spolu s jejich pěti (někdy šesti) různými barevnými varianty.

Níže najdete také vše, co potřebujete vědět o lokalizaci každého tvorku, stejně jako o jejich oblíbených jídlech. Hledám něco konkrétního? Kliknutím na níže uvedené odkazy přeskočte.

 • Jak krmit tvory
  • Jak krmit veverky
  • Jak krmit králíky
  • Jak krmit mořské želvy
  • Jak krmit lišky
  • Jak krmit mývalové
  • Jak krmit krokodýly
  • Jak krmit sluncem
  • Jak krmit havrany

  Jak krmit tvory

  Když se blížíte k tvorům v Dreamlight Valley, budete mít příležitost je nakrmit občerstvení výměnou Snové střepy (při jejich krmení jejich oblíbeného jídla) a schopnost Odemknout společníci, které jsou v podstatě nejbližší věcí k vlastnictví vlastního Pet To vás bude následovat, když prozkoumáte různá místa a říše, které hra může nabídnout.

  Je důležité mít na paměti, že tvorové mohou být pouze krmeni jednou každý den.

  CompanionsDisneydreamlightValley.jpg

  Jak byste mohli očekávat, ne každý tvor dychtí po lidském kontaktu, takže nakrmíte každé zvíře, budete muset Naplánujte si své přístupy strategicky, zvláště od té doby Dvě varianty každého tvorby se na každém místě vynoří každý den. Každý tvor je třeba přistupovat odlišně, s tím, jak k nim přistupovat níže.

  Kromě toho má každý tvor v Dreamlight Valley také své oblíbené jídlo, které preferují. Při krmení zvířat tyto předměty – které se nacházejí v jejich příslušných biomech – nejen dokončíte úkoly, které vám vydělá, ale také obdržíte další odměny ve formě snových střepů.

  Jak krmit veverky své oblíbené jídlo

  Squirrelpeanut.jpg

  Nalezeny roaming na náměstí, veverky patří mezi některé z nejpřátelštějších zvířat, se kterými se setkáte v Dreamlight Valley. Snadno přístupné, veverky budou ne utéct od vás, když se k němu přiblíží, pokud již nebyly krmeny posledních 24 hodin.

  Jak krmit králíky své oblíbené jídlo

  Rabbitcarrot.jpg

  • Umístění: Mírová louka
  • Oblíbené jídlo: Mrkev

  Králíci jsou mnohem více skotští a při původně se vám budou neustále uprchnout. Nedovolte však, aby vás jejich antika odradila; a místo toho, pronásledovat je. Jak se říká, potřetí je kouzlo, stejně jako na třetí pokus, Nakonec se usadí a umožní vám s nimi komunikovat.

  GoofystallPeacefulMeadow.jpg

  Pokud chcete dokončit „Krmit králíky jejich oblíbené jídlo„Úkol, budete je chtít krmit mrkví. Mrkev lze zakoupit od Goofyho stánku na mírové louce nebo jednoduše pěstované ze semen, které obdržíte z odstranění nočních trnů po celém náměstí.

  Jak krmit mořské želvy své oblíbené jídlo

  Mořské želvy mořské řasy.jpg

  Často se nacházejí plavání podél okraje vody na pláži Dazzle, mořské želvy jsou obzvláště plaché zvířátka, která se při přiblížení skrývají uvnitř jejich skořápek. Když však ustupují do jejich skořápky, počkejte několik okamžiků a oni se brzy objeví, což vám umožní nakrmit je.

  Oblíbené jídlo z mořské želvy je Mořská řasa, který může být Nalezeno podél pobřeží Osplení pláž nebo vedle jakéhokoli zdroje vody.

  Jak krmit lišky své oblíbené jídlo

  FoxwhiteSturgeon.jpg

  • Umístění: Matné výšky
  • Oblíbené jídlo: Bílý jeseter

  Stejně jako králíci, lišky od vás zpočátku uteče, když se poprvé přiblíží. Výsledkem je, že budete muset tyto drzé tvory několikrát pronásledovat, dokud se nakonec nezastaví a umožní vám přiblížit se k nim.

  Whitestrugeonfishingsspot.jpg

  Lišky dávají přednost rybám jako jedno ze svých ideálních občerstvení, přičemž jejich oblíbená je bílá jeseronová ryba. Bílý jeseter lze často lovit z oranžových/zlatých míst, která se objevují v matných výškách.

  Jak krmit mývalové své oblíbené jídlo

  Raccoonblueberries.jpg

  • Umístění: Les of Valor
  • Oblíbené jídlo: Borůvky

  Mývalové jsou skotští zvířátka, která vám uprchne, když se k vám přiblíží příliš rychle. Chcete -li správně přistupovat k mývalům, budete se chtít přesunout k nim, pouze když se dívají dolů. Pokud se pohybujete, rychle se dostanou, když se budete upozornit, což je indikováno tím, že mají hlavu ve vzduchu. Blížící se mývalové není snadné, takže se nenechte odradit, pokud to trvá několik pokusů, než budete úspěšní.

  Borůvky jsou oblíbené jídlo Raccoon a lze je najít na křoví v rámci Les valoru nebo spolu Osplení pláž.

  Shovelblade.jpg

  Nejprve budete muset vyčistit hlavní most stromových pařezů, abyste dosáhli mývalů, které se potulují tímto lesem Valor. Toho lze provést až po obdržení upgradu lopaty lopaty, která se získá během uvítací Anny Quest, která je odemčena prostřednictvím zmrazené říše.

  Jak krmit krokodýly své oblíbené jídlo

  Crocodilelobster.jpg

  Stejně jako mývalové jsou krokodýli plachý tvory, kteří uprchou, pokud k nim přistoupíte příliš rychle. Klíčem k blížícím se krokodýlem je přesunout se k nim pouze tehdy, když se dívají dolů. Pokud se pohybujete, rychle se dostanou, zatímco jsou upozorněni hlavou ve vzduchu.

  Lobster je oblíbené jídlo krokodýlů, které lze zachytit při rybolovu ze zlatých rybářských míst v Glade of Trust.

  LobstergladeofTrust.jpg

  Jak krmit sluncem svého oblíbeného jídla

  Sunbirdhouseleek.jpg

  • Umístění: Sunlited Plateau
  • Oblíbené jídlo: Houseleek Flower

  Navzdory jejich rychlé rychlosti jsou slunečníci překvapivě přátelskými zvířaty, takže pokud se k vám již nepřiblížili, pronásledují se za nimi a nakonec se zastaví, což vám umožní přistupovat k nim.

  Při krmení slunevců nezapomeňte shromáždit nějaké květiny z náhorní plošiny na sluncem, protože se stanou jejich oblíbeným jídlem.

  Jak krmit havranné své oblíbené jídlo

  Disney Dreamlight Valley Raven.png

  • Nalezeno umístění: Zapomenuté země
  • Oblíbené jídlo: Jakékoli 5hvězdičkové jídlo

  Ravens oblíbené jídlo v Disney Dreamlight Valley je jakékoli 5hvězdičkové jídlo. Je to trochu drahý požadavek potěšit tvory, ale zdá se, že je to jediné jídlo, které upřednostňují. Krmili jsme je Bouillabaisse, rančový salát a ratatouille, které přinesly stejný výsledek.

  Ravens má pět různých barevných variací: modrá, hnědá, klasická (černá), červená a bílá. Nezdá se, že by byl žádný rozdíl v preferovaném jídle založeném na barvě.

  Když nakrmíte havran 5hvězdičkové jídlo, upustí jako odměnu motivovou tašku. To vám poskytne náhodný motiv, což jsou obtisky, které lze použít při přizpůsobení oblečení. Pokud jste disney Dreamlight Valley Fashion Aficionado, Farming Ravens je solidní způsob, jak si vybudovat inventář motivů.

  Jak získat společníky Critter

  SquirrelCompanion2.jpg

  Získání společníka je poměrně jednoduché, protože vše, co musíte udělat Krmte stejnou variantu tvořen – jakékoli jídlo udělá – dvakrát.

  Bohužel je důležité si uvědomit, že zvířátka mohou být krmena pouze jednou za 24 hodin, takže získání společníka může trvat několik dní, protože varianty Critter, které se objevují v každém místě, se budou lišit denně.

  SquirrelCompanion.jpg

  Po Krmení konkrétní varianta konkrétního tvoru dvakrát, odemknou se prostřednictvím protokolu vaší sbírky. Jakmile se odemkne, Navštivte nabídku skříně a Vyberte společníka. Zde najdete všechny tvory, které vás budou sledovat.

  Všechny zvířátka v údolí Disney Dreamlight Valley

  Můžete komunikovat s zvířaty tím, že se k nim přiblížíte a dáte jim jídlo, které se jim bude líbit. Obecně platí, že by si stvoření užilo potravinu, která roste v biomu, z nichž.

  Tvor Oblíbené jídlo Kde najít Ikona Critter
  Všechny varianty Sunbird
  Emerald Sunbird Květina houseseek Sluneční náhorní plošina Emerald Sunbird.png
  Zlatý sunbird Květina houseseek Sluneční náhorní plošina
  Sunbird orchideje Květina houseseek Sluneční náhorní plošina
  Červený slunečník Květina houseseek Sluneční náhorní plošina
  Tyrkysový sunbird Květina houseseek Sluneční náhorní plošina
  Všechny varianty veverky
  Černá veverka Arašídy Náměstí
  Klasická veverka Arašídy Náměstí
  Šedá veverka Arašídy Náměstí
  Červená veverka Arašídy Náměstí
  Bílá veverka Arašídy Náměstí
  Všechny varianty krokodýlů
  Modrý krokodýl Humr Glade of Trust
  Klasický krokodýl Humr Glade of Trust
  Zlatý krokodýl Humr Glade of Trust
  Růžový krokodýl Humr Glade of Trust
  Červený krokodýl Humr Glade of Trust
  Bílý krokodýl Humr Glade of Trust
  Všechny varianty králíků
  Černý králík Mrkev Mírová louka
  Hnědý králík Mrkev Mírová louka
  Calico Rabbit Mrkev Mírová louka
  Klasický králík Mrkev Mírová louka
  bílý králík Mrkev Mírová louka
  Všechny varianty Raven
  Blue Raven Jakékoli 5hvězdičkové jídlo Zapomenuté země
  Brown Raven Jakékoli 5hvězdičkové jídlo Zapomenuté země
  Klasický havran Jakékoli 5hvězdičkové jídlo Zapomenuté země
  Červený havran Jakékoli 5hvězdičkové jídlo Zapomenuté země
  Bílý havran Jakékoli 5hvězdičkové jídlo Zapomenuté země
  Všechny varianty želv
  Želva černé moře Mořská řasa Osplení pláž
  Hnědá mořská želva Mořská řasa Osplení pláž
  Klasická mořská želva Mořská řasa Osplení pláž
  Fialová mořská želva Mořská řasa Osplení pláž
  Želva z bílého moře Mořská řasa Osplení pláž
  Všechny varianty Fox
  Černá liška Bílý Strugeon Matné výšky
  Blue Fox Bílý Strugeon Matné výšky
  Klasická liška Bílý Strugeon Matné výšky
  Červená Liška Bílý Strugeon Matné výšky
  Bílá liška Bílý Strugeon Matné výšky
  Všechny varianty mývalové
  Černý mýval Borůvky Les valoru
  Blue Raccoon Borůvky Les valoru
  Klasický mýval Borůvky Les valoru
  Červený mýval Borůvky Les valoru
  Bílý mýval Borůvky Les valoru

  Hledáte ještě více na údolí Disney Dreamlight? Nezapomeňte skočit zpět do našeho sběrného centra nebo se podívejte na některé z našich dalších užitečných průvodců:

  • Tipy a průvodce začátečníky Disney Dreamlight Valley
  • Jak na to, jak na to
  • Průvodci průchody

  Průvodce Disney Dreamlight Valley Citters: Jak nakrmit zvířata svá oblíbená jídla

  Citters jsou jednou z vašich nejlepších sázek na nalezení snových střepů, takže je nejlépe krmíte!

  Hráč se dívá na slunce v údolí Disney Dreamlight

  Průvodce od Kelsey Raynor Guides spisovatel
  Aktualizováno 25. července 2023
  Sledujte údolí Disney Dreamlight Valley

  Disney Dreamlight Valley je o prožití svého nejlepšího života jako farmář, horník a obecný restaurátor míru mezi vašimi oblíbenými postavami Disney. Údolí je zapomenuto zapomenuté a je na nás, abychom udrželi místo klidné. Ve skutečnosti je hra plná malých, okouzlujících aktivit, které se mohou zúčastnit. Jeden z nich je Krmení tvorů narazíte do!

  Citters jsou divoká zvěř Disney Dreamlight Valley a jsou všichni tak širokoomaooký a rozkošný, jak se dostane. Od veverky, přes mývalové, po arktické lišky máte spoustu lidí – a zvířat – mít tendenci k této hře. Stojí však za zmínku, že někteří z těchto zvířat jsou mnohem složitější přiblížit se a spřátelit se než jiní a všichni mají své vlastní Oblíbená jídla.

  S ohledem na to, Vysvětlili jsme, jak krmit zvířátka v Disney Dreamlight Valley a jaká jsou jejich oblíbená jídla.

  Jak mohu krmit zvířátka v údolí Disney Dreamlight?

  No, je důležité nejprve si uvědomit, jaká omezení jsou při krmení zvířat v údolí Disney Dreamlight, takže neztrácíte čas pronásledováním kolem náměstí a kdekoli jinde. Dva z každých tvorů se vynoří každý den v oblasti, kterou obvykle obývají. Například les Valor bude mít každý den dva mývalové a Plaza bude mít každý den dvě veverky a zajíčky.

  Stejně tak to můžete krmit pouze každý tvor pouze jednou denně a budete je muset nakrmit své oblíbené jídlo, pokud doufáte, že upustí snů nebo něco jiného dobrého. Citters můžete také odemknout jako společníci, typ domácího mazlíčka, jejich krmení dva dny v řadě! Pokud jeden odemknete jako domácího mazlíčka, budou vás sledovat do údolí a doprovázejte vás při plnění úkolů.

  Ukážeme vám Jak krmit zvířata v údolí Disney Dreamlight níže, a každý jsme podrobně popsali Citter’s oblíbené jídlo také!

  Veverky

  Tito kluci najdete na náměstí a objevují se v pěti variantách: klasické, šedé, černé, bílé a červené. Nevyžadují žádnou randeringu a lze je oslovit jednoduše tím, že k nim přijde. Pokud jde o jejich oblíbené jídlo, je to arašídy.

  Králíci

  Tito rozkošní malí kluci – upřímně, jedno z nejroztomilejších zvířat, pokud se mě zeptáte – se nacházejí v klidných loukách. Jejich varianty jsou klasické, kalico, černé, hnědé a bílé a jsou zjevně velkým fanouškem mrkve.

  Pokud jde o přiblížení se k nim, jděte k nim a nakonec se trochu odrazí, než znovu utéct. Budete to chtít udělat třikrát, než vám králík skutečně umožní krmit je.

  Hráč se dívá na králíka v údolí Disney Dreamlight

  Mořské želvy

  Můžete očekávat, že tyto lidi najdete po vodě na oslnivé pláži a jsou to velcí fanoušci Mořská řasa. Najdete je v klasických, černých, hnědých, fialových a bílých variantách.

  Všimli jste si, že mořské želvy ustoupí do své skořápky, kdykoli k nim přistoupíte. Jednoduše postavte a počkejte, až znovu vyskočí hlavou zpět, a pak je budete moci nakrmit.

  Mývalové

  Mývalové jsou jedny z nejvíce zlomyslných tvorů pozemku a oni mě přiměli udělat spoustu běhu kolem Valor Forest, než jsem si nakonec uvědomil, jak se dostat na jejich dobrou stranu. Tito zvířátka mají rádi borůvky, a objeví se v klasických, černých, červených, modrých a bílých variantách.

  Přistupovat k mývu a nakonec budou sedět na zadních nohách jako meerkat. Když to udělají, postavte se a jakmile se dočasně přikrčí, udělejte jeden krok vpřed. Opakujte to a nakonec budete dostatečně blízko k mývu, abyste to mohli nakrmit.

  Hráč se dívá na mýval v údolí Disney Dreamlight

  Krokodýli

  Krokodýli se nacházejí v Glade of Trust a jsou mnohem menší, než byste si mysleli. Objevující se v klasických, modrých, růžových, červených, bílých a zlatých variantách, tito malí chlápci jako humr.

  Blíží se k nim velmi podobné tomu, jak přistupujete k mývalům. Počkejte, až krokodýl bude v klidu a dívá se dolů, a pak se plíží blíže. Postavte se, kdykoli vzhlédnou. Nakonec budete dost blízko, abyste s nimi komunikovali.

  Slunce

  Slunce, i když to není oblíbené zvíře, rozhodně vyniká jako jeden z krásnějších tvorů v Dreamlight Valley. Najdete je na sluncem náhorní plošině, v orchideji, červené, smaragdové, tyrkysové a zlaté varianty. Pokud jde o občerstvení, jejich oblíbený je Bromeliad Flower.

  K těmto klukům lze přistupovat, kdykoli se můžete přiblížit, i když se poměrně rychle urychlí.

  Hráč se dívá na slunce v údolí Disney Dreamlight

  Lišky

  Lišky se nacházejí v matných výškách a mají rádi občerstvení Bílý jeseter. Jejich varianty jsou klasické, červené, černé, bílé a hnědé a tito kluci se chovají docela podobně jako králíci.

  Než budete s nimi skutečně komunikovat, budete muset několikrát pronásledovat po liškách, stejně jako jste to udělali s mírovými králíky louky.

  Havrani

  Ravens lze najít v zapomenutých zemích, což stojí neuvěřitelných 15 000 snů o přístupu. Jakmile se dokážete pustit do oblasti, můžete se přiblížit k Ravens tím, že se k nim přiblížíte, necháte je zakroutit a poté s nimi komunikovat.

  Tito kluci jsou obzvláště chmurné jedlíci a jejich oblíbené jídlo je čerstvě vařené 5hvězdičkové jídlo. Samotné jídlo nezáleží, pokud je to 5 hvězdiček!

  To je pro krmení tvorů přes údolí Disney Dreamlight Valley. Pro více informací o hře se podívejte na to, jak najít různé důležité zdroje, jako je železná ruda a hlína, a jak můžete rychle vyrovnat své přátelství.

  Nejste přihlášeni!

  Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

  Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
  Témata v tomto článku

  Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Disney následovat
  • Disney Dreamlight Valley následovat
  • Disney Interactive Follow
  • Gameloft následovat
  • Následujte přepínač Nintendo
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • PS5 následovat
  • RPG následovat
  • Následuje simulace
  • Sledovaný hráč následovat
  • Třetí osoba následují
  • Xbox One následujte
  • Xbox Series X/S Sledujte

  Sledujte všechna témata vidět dalších 10

  Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

  Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

  Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

  Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

  Kelseyova vášeň pro hraní začala s rezidentním zlem a od té doby je poměrně obtížné přimět je, aby zavřeli horor o hororových hrách. Když nevyhovují nové strachy nebo dopochlovují zrušení tichých kopců, často je lze najít nad roztomilým Pokémonem a Kirbym nebo být velmi průměrný ve hrách FPS.