Průvodně raft varuna bod | Techraptor, Raft Varuna Point průchod

Návod na raft varuna point

Jakmile prozkoumáte první sadu místností, vydejte se zpět ven a najděte šachtu výtahu těsně u vchodu – hlava nahoru a pokračujte v hledání zbývajících částí reflektoru. Nyní, když máte části reflektoru – světlo, které zlé chlapec nahoru, aby viděl, že rozptylujte medúzy níže a otevřete nové místo k prozkoumání!

Návod na raft varuna point

Obrázek mrakodrapu Varuna Point v Raftu

Naše další zastávka v Vor Průvodce průchodem a příběhem je Varuna Point, dva mrakodrapy, které budete muset prozkoumat pro stopy a kořist. Čtěte dále pro úplný průchod Varuna Point a buďte připraveni na hodně plavání.

Příprava na Varuna Point

Varuna Point má několik nebezpečných nepřátel, včetně dalšího z šéfů ve hře – žraloka nosorožců.

Zde je to, co doporučuji s sebou:

 • Základní luk
 • 60 kovových šipek
 • Mačeta
 • Jídlo
 • Voda
 • 2 ploutve
 • 2 lahve kyslíku
 • Nástroj ziplina
 • Batoh

Varuna Point by vám měl trvat 1-2 dny, než prozkoumáte, a budete hodně plavat. Mít hodně rád.

Blíží se k bodu Varuna

Když přistupujete k bodu Varuna, měli byste vidět nějaké lešení vedle většího mrakodrapu. Zaparkujte vpřed poblíž a škálujte jej a můžete vylézt na budovu, pokud chcete – ale budete potřebovat klíč jeřábu, abyste se dostali přes opačný mrakodrap.

Poznámka: Pokud vidíte červenou „g“, najdete věci (například bedny) poblíž!

Raft Varuna Point Apartments vstup pod vodou

Zkoumání Varuna Point – Apartments hlavní mrakodrapové apartmány (část 1)

Získání klíče jeřábu není tak jednoduché! Budete muset zamířit do ponořených apartmánů mrakodrapu, abyste shromáždili některé části reflektoru, abyste opravili jedno ze světel na vnější straně pod vodou.

Pokud jste na prvním rozpadajícím se mrakodrapu – skočte do vody mezi obou a otočte se zpět k budově. Pokud zamíříte dolů (zde je místo, kde se ploutve a láhev kyslíku hodí) pod pracovním reflektorem, budete moci zamířit dovnitř do bytů. Při prozkoumávání buďte opatrní s Anglerfish, a pokud vidíte, co vypadá jako rybářská návnada – zamířte nahoru, abyste se dostali do vzduchu!

Jakmile prozkoumáte první sadu místností, vydejte se zpět ven a najděte šachtu výtahu těsně u vchodu – hlava nahoru a pokračujte v hledání zbývajících částí reflektoru. Nyní, když máte části reflektoru – světlo, které zlé chlapec nahoru, aby viděl, že rozptylujte medúzy níže a otevřete nové místo k prozkoumání!

Raft Varuna Point Spotlight vstup

Zkoumání Varuna Point – nedokončené (a uvězněné) kancelářské prostory (část 2)

Jakmile jste rozptýlili medúzy, zamířte do trubice běžící mezi oběma strukturami. Na blízké straně najdete dveře (odemčené později!) a červená „g“ na druhé straně – hlava tímto způsobem a do nedokončených kanceláří. Ve vodě je třeba zvednout několik věcí, ale vydejte se po dalším „G“, abyste našli slepé uličky – vydejte se nahoru a ven z vody, abyste našli otvor ve stropě.

Vyskočte do stropu (jak tyto dlaždice nejsou zničeny?) a vydejte se po cestě – ale Dávejte pozor na pasti! Budeš pokračovat, dokud Podívejte se na červený paprsek Můžete naskočit a zamířit nahoru. Ten chlap Grabber (tedy G!) nechce, aby si někdo vzal kořist!

Pokračovat vpřed přes horní úroveň, ale Jděte pomalu, protože existují dráty Dávat pozor na. Pomalu se vydejte na cestu a zastavte se, aby se obnovily zdraví, pokud to potřebujete, přes podlahu, zeď a úhlové pasti, dokud nedosáhnete kapky s červenou „g“ po vaší levici. Skákání přes tripwire, klesnutí a o 1 úroveň dále dolů, uvidíte nejrůznější dobroty rozptýlené kolem.

Zachytit pokročilý plán světla na hlavě na stole a klíč mateřských klíčů hned vedle poznámky. Pak se otočte a zamířte do krabic, které jsou naskládány na sebe, a vyšplhejte je na další římsu a oblast ještě více kořistí. Jakmile budete hotovi, pokračujte směrem k jinému G a dveřmi, které můžete otevřít. Spadněte dolů do vody a ocitnete se těsně nad chodníkem!

Raft Varuna Point Motherlode vstup pod vodou

Zkoumání Varuna Point – Otevření mateřského (části 3)

Nyní se musíme otevřít. Sledujte sloupec zářící medúzy dolů, a najděte další trhlinu v budově s G těsně nad otvorem. Vydejte se dolů a využijte se nádherného kyslíku tekoucího těsně mimo něj. Poté odemkněte garážová vrata mateřským klíčem a vydejte se dovnitř!

Jakmile je uvnitř, sledujte červenou „g“ jako obvykle – při pohybu se dostanete vzduch z větracích otvorů. Na konci přijdete na dlouhou chodbu s bedny a vybavení!

Raft Varuna Point Rhino Shark zasáhl sloupec a zničil jej

Varuna Point Boss Fight – The Rhino Shark (část 4)

Tento boj nevyžaduje žádné boje, ale vyžaduje to, abyste se postavili určitým způsobem a často dostali vzduch z větracích otvorů na zemi. Hraje se na 3 různých úrovních budovy a vy se budete trochu opakovat. Žralok pronikne každou zdí a pravděpodobně vás několikrát chytí mimo dohled.

Jak bojovat se žralokem nosorožce:

 1. Plavat poblíž sloupu a počkat, až se nabije. Zůstaňte velmi blízko, chcete, aby to zasáhl, ne vy!
 2. Jakmile to zasáhne – spadněte dolů, aby se rozruchl.
 3. Opakujte krok 1, dokud se sloupec nerozpadne
 4. Popadněte výbušnou hlaveň ze středu místnosti a Umístěte hlaveň do sloupce.
 5. Získejte žraloka, aby znovu zasáhl sloupec, způsobil poškození a zlomil sloupec.

Opakujete 4 kroky několikrát:

 1. První patro – sloupec bere 1 zásahy, než umístíte hlaveň
 2. Druhá úroveň – sloupec bere 2 zásahy, než umístíte hlaveň
 3. Konečná úroveň – sloupec bere 3 zásahy, než můžete umístit hlaveň

Jakmile jste zničili poslední sloupec, výbuch s ním vezme žraloka a můžete ho vyloučit za 25 kusů žraločího masa. Vydejte se nahoru po díře a nahoru po schodech, abyste našli klíč jeřábu, plán větrné turbíny a poznámku. Vydejte se nahoru po žebříku vedle vás a vyšplhejte se po dýmkách a do vody, která vás zavede k zamčeným dveřím, které jsme našli dříve!

Nyní, když jsme připraveni vylézt na jeřábu – vydejte se zpět do voru a před vyšplháním odhoďte kořist!

Zkoumání bodu Varuna – pomocí jeřábu (část 5)

Se všemi našimi kořistmi, vydejte se na lešení a na větší rozpadající se budovu. Vydejte se směrem dozadu a najděte malou strukturu s bloky, které vyšplhají nahoru, následuje rypadlo, na který můžete vylézt, a poté skočte na některé sloupy, abyste vstali další podlahu (obrázek níže).

Raft Varuna Point Jak vyšplhat na jeřáb

Pokračujte v sledování skoků a lešení nahoru, dokud nedosáhnete jeřábu. Vyšplhejte se na dvě sady žebříků (pokud jste to tak ještě neučinili) a popadněte kořist na samém vrcholu, včetně Blueprint Electric Grill! Jakmile to dostanete, vydejte se zpět dolů k ziplinu a otevřete dveře ovládací plocha. Vložte klíč dovnitř a zatáhněte páku a sledujte, jak jeřáb upustí jeho užitečné zatížení a otevřete zcela novou oblast!

Jezďte ziplinou dolů a zamířte přímo dolů do struktury – sledujte žluté světlo, abyste získali pokročilý plán těsta a kód, který se vydá směrem k střídmosti.

Vraťte se zpět do voru a jsme připraveni zadat nový kód a hlava pro střídmost!

Návod na raft varuna point

Obal bodového krytu raft varuna

Třetí kapitola Raft právě vyšla a spolu s ní přichází nové umístění s názvem Varuna Point. Toto umístění bylo kdysi staveništěm, kde měly stát mrakodrapy, ale nyní jsou částečně ponořeny a zničeny. V těchto zříceninách však existují poklady a tajemství, stejně jako některá hrozivá stvoření, díky nimž je toto místo domov.

V této příručce vám ukážeme kompletní návod v raftu Varuna Point, show zájmů a také vám poskytneme ukazatele o tom, jak přežít setkání uvnitř.

Jak získat souřadnice pro Varuna Point v Raft

Po vyčištění Tangaroa získáte poznámku, která bude obsahovat souřadnice, které povedou k bodu Varuna. Jakmile máte souřadnice, udeřte čísla v přijímači a přejděte na věc.

Jak se připravit na Varuna Point v Raft

Při zkoumání zřícenin Varuna Point najdete spoustu šrotu a cenných materiálů, to zahrnuje nové recepty a řemeslné materiály, takže se ujistěte, že máte dostatek místa ve svém inventáři a přineste si to, jako jsou uzdravení a lahve oxygenů od té doby Budete trávit docela čas pod vodou.

Raft Varuna Point průchod částí 1 – Hledejte čtyři části reflektoru

Když dorazíte do Point Varuna, uvidíte dva zničené mrakodrapy, nejvyšší má jeřáb nahoru. První věc, kterou byste museli prozkoumat, jsou podvodní části vyšší budovy.

Zamířte na stranu vyšší budovy, která čelí druhé budově a ponoří se dolů. Uvidíte reflektor zářící světlo směrem k roji medúzy a vezměte na vědomí další reflektor níže, který není funkční, protože naším prvním cílem je najít části reflektoru, aby znovu fungoval reflektor. Neváhejte chytit cokoli, co vidíte, když navigujeme oblasti.

Projděte medúzy, které blokují díru směrem k budově načasováním správně. Poté najdete bóje s poznámkou na její základně a na zdi napsáno G. Tato G bude sloužit jako značka, která říká, že jdete na správnou cestu. Buoys vedou k vzduchovým kapsám, které mají také některé explodatelné oblasti plné kořistí.

Spotlight část č. 1 Umístění - návod na bod Varuna Point

Část č. 1 Spotlight

Z první bóje, vydejte se přímo na chodbu a vstupte do místnosti doleva. Setkáte se s rybářskou rybou, která po zabití pustí hlavu; Tento pokles hlavy lze nosit, aby poskytl určitý reflektor. Zadejte další připojenou místnost a najdete první část reflektoru.

Umístění části č. 2 - část č. 2 - návod k bodu raft varuna

Část č. 2 Spotlight

Vraťte se na chodbu a podívejte se na opačnou místnost. Pak se vydejte na spojovací místnost, kde bude další ryba rybářů a najdete druhou část reflektoru na vrcholu postele.

Umístění Č. 3 Č. 3 - Průvodně raft Varuna Point

Část č. 3 Spotlight

Vraťte se zpět do oblasti, kde jste poprvé vstoupili do budovy, a použijte šachtu výtahu na stranu, abyste plavali na úrovni. Poté se na konci chodby vydejte přímo k otevřeným dveřím a najděte třetí část reflektoru vedle druhé poznámky.

Spotlight část č. 4 Umístění - návod na bod Varuna Point

Část č. 4 Spotlight

Vraťte se zpět do oblasti poblíž šachty a plavání nahoru a ven z vody pomocí lešení. Poté vstupte do místnosti doleva a jděte do své připojovací místnosti a najděte čtvrtou část reflektoru.

Po shromažďování všech čtyř částí reflektoru se vydejte zpět na místo, kde je další reflektor, a nainstalujte všechny díly. Reflektor se poté rozsvítí a přiměje další roj medúzy od otvoru v tunelovém mostě.

Návod na raft varuna point

Raft Varuna Point průchod část 2 – Sbírejte klíč mateřských a pokročilých hlav světla Blueprint

Hlava uvnitř mostu tunelu. Vzhledem k tomu, že dveře do vysoké budovy jsou uzamčeny z druhé strany, zamířte směrem k boku připojení k krátké budově. U vchodu je další bóje vedoucí k vzduchové kapse. Zatímco stále pod vodou, vydejte se na pravou stranu a najděte recept.

Návod na raft varuna point

Sledujte cestu, dokud nedosáhnete další bóje a nevystoupíte z vody. Najdete další poznámku u hromady odpadků poblíž. Buďte opatrní, protože od tohoto okamžiku bude cesta plná pastí, takže pozor na tripwires a hroty. Projděte si cestu opatrně a budete muset vyšplhat na i-bar, abyste dosáhli vyšší úrovně.

Key Motherlode - návod k bodu Varuna Point

Projděte jinou cestou naplněnou pasti, dokud nedosáhnete nějakého lešení, které vede k vyššímu podlaze. Toto je poslední etapa zachycených halů, takže ji opatrně projděte, dokud nedosáhnete díry v podlaze. To vás pak povede do místnosti, kde najdete pokročilý plán světlo hlavy, další poznámku a klíč z mateřského.

Vyšplhejte na bedny na boku a dostanete se do další sekce, kde je spousta šrotu, materiálů a několika receptů, které si můžete vyzvednout. Udělejte to přes další oblasti, dokud neuvidíte kresbu budov vedle výstupních dveří. Tyto dveře vás povedou zpět poblíž mostu tunelu.

Advanced Head Light Blueprint - Raft Varuna Point průchod

Raft Varuna Point průchod částí 3 – Boj na šéf nosorožců

Po ukončení krátké budovy se ponořte ještě hlouběji a najděte další díru vedoucí zpět do budovy. Poté najdete uzavřenou bránu, kde jej můžete použít k jeho otevření klíče. Poté procházejte chodbami a podlahami, dokud nedosáhnete druhého neporušeného tunelového mostu, jak je znázorněno na výkresu z dřívějšího.

Na konci tunelového mostu je banda předmětů, které můžete získat. Šéf najednou vyhodí otevřenou bránu, kterou můžete projít, abyste se dostali do své arény.

Jak porazit Varuna Point Rhino Shark Boss - Raft Varuna Point průchod

Jak porazit varuna Point Rhino Shark Boss v Raft

Šéf nosorožce varuny point v Raftu bude rozdělen do tří částí a v každé části a porazit šéfa nosorožce Varuna Point, vaším cílem je nalákat šéfa, aby vrazil do sloupů a zlomil je v každé úrovni.

Varuna Point Rhino Shark Boss Fight 1. Level

První úroveň má čtyři sloupy, které musí být jednou zlomeny, aby odhalily své pochylky. Nalákejte šéfa tím, že se umístíte poblíž sloupu, pak nechte šéfa vidět, jak ho posmívat, abyste ho nabili, a pak se okamžitě přesuňte za sloupem, aby do něj šéf do něj narazil. Jakmile budou vystaveni, budete muset chytit výbušnou hlaveň ze středu podlahy a umístit ji mezi pohlavníky. Budete muset nalákat šéfa, aby se do nich znovu narazil. Jakmile jsou rozbité všechny čtyři sloupy, plavejte do dalšího patra.

Varuna Point Rhino Shark Boss Fight - Raft Varuna Point průchod

Varuna Point Rhino Shark Boss bojuje 2. úroveň

Další patro má pouze dva sloupy, ale musí být dvakrát narazili, aby odhalili povlečení, poté do něj můžete vložit další výbušnou hlaveň a znovu do něj přimět šéf. Jakmile jsou oba sloupy zničeny, plavejte do posledního patra.

Varuna Point Rhino Shark Boss Fight 3. Level

Poslední patro má pouze jeden vyztužený sloup, který musí být narazil na třikrát, než do něj může být vložen hlaveň. Poslední hlaveň zabije šéfa, když do něj narazí, což vám umožní vyřezat ho pro své maso. Z toho také získáte trofej nosorožců a úspěch.

Plavat nahoru, abyste se dostali na horní úroveň a z vody. Porážka šéfa nosorožců Varuna Point vás povede do místnosti, kde Plán větrných turbín je spolu s a Klíč jeřábu což bude potřeba později. Vyšplhejte se po žebříku a projděte trubkami, dokud nedosáhnete dalších dveří. Toto jsou stejné dveře u tunelového mostu dříve, které byly uzamčeny zevnitř. Udělejte si cestu zpět na povrch, vyložte kořist na voru a připravte se na další část.

Návod Varuna Point Part 4 – Najděte souřadnice ostrovního ostrova Temperance

Vyšplhejte po stranách vyšší budovy pomocí lešení a hnízd na jeho boku. Buďte opatrní, jak se setkáte s Lurkers od tohoto bodu. V tomto okamžiku je cílem dosáhnout kokpitu jeřábu nahoře a budete muset udělat trochu parkyringu, abyste se tam dostali.

Začněte lezení pomocí stroje uprostřed budovy a vydejte se nahoru skokem na vrchol I-BARs, zbytky, bedny a lešení. Nakonec dosáhnete základny jeřábu, kde můžete použít žebřík k vyšplhání výše. Před vstupem do kokpitu nezapomeňte zkontrolovat další části jeřábu, protože existuje Elektrický gril Blueprint a další poznámka, že si můžete vyzvednout.

Blueprint Electric Grill - Raft Varuna Point průchod

Až budete připraveni, použijte jeřábový klíč uvnitř kokpitu a vytáhněte páku, abyste zatížili cihly na kratší budovu. Tím se roztrhne díru středem budovy, kterou můžete prozkoumat. Pomocí zipline překročíte druhou budovu.

Jakmile jste u kratšího mostu, udělejte si bezpečně do spodních patra. Poté uvidíte stůl, kde je zapnutý plán pro pokročilou baterii, spolu s poznámkou, která říká „Střídmost„S novým kódem souřadnic. V tomto okamžiku, pokud jste shromáždili všechny poznámky, získáte úspěch. Poté jste dokončili Varuna Point a vydejte se zpět do voru s kořistí, abyste zahájili cestu na další ostrov.

Temperance Island souřadnice - návod k bodu raft varuna

Podívejte se na toto video od her Seeshell Gaming a ukazuje, co je v obchodě ve Varuna Point:

Kredity obrázků pro Seeshell Gaming (YouTube)