Psyker Palpatine Build – Surge Staff – Darktide WH40K – hry Lantern, Best Darktide Psyker Build, zbraně a výkony | PCGamesn

Nejlepší stavění Darktide Psyker, zbraně a výkony

Zacílit na nepřítele a účtovat schopnost způsobit vysoké poškození.

Psyker Palpatine Build – Surge Personál od Catatonic

Psyker psykinetický

Zabití nepřítele s mozkem vydělává warp poplatky. Každý poplatek poskytuje 4% poškození. Poplatky za osnovy jsou zachovány po dobu 25 sekund. Můžete ukládat až 4 poplatky za osnovy. Poplatky za osnovy postupně klesají, jeden po druhém.

Bitva meditace

+10% šance na potlačení 10% nebezpečí za zabití.

Blitz

Prasknutí mozku

Zacílit na nepřítele a účtovat schopnost způsobit vysoké poškození.

Aura

Kinetická přítomnost

Spojenci v soudržnosti získají 10% poškození (elitní nepřátelé).

Všeobecné

Zatracení

Anti-special

Anti-elite

Pořádková služba

Podpěra, podpora

Allrounder

Zbraně

Maccabian Mk V Dueling Sword

Maccabian Mk V Dueling Sword

+4-10% BELEE Slabé poškození spotů
+4-10% poškození melee (elity)

Předběžné uznání

+4-10% slabé poškození boty a kritické poškození po dobu 2 sekund na úspěšném dodge.

Záhadný úder

+5-20% Rending na nepřátelském slabém místě pro 2.5 sekund. Hromady 5krát.

Personál nomanus Mk VI Surge Force

Personál nomanus Mk VI Surge Force

+10-25% poškození (flak obrněné nepřátelé)
Zvýšení šance na kritickou úder na rozsah o 2-5%

Zaměřené kanály

Váš sekundární útok nelze přerušit.

Děsivá palba

Potlačte nepřátele do poloměru 5-8 metrů na zabití blízkého dosahu.

Curios

Zlacená inkvizitoriální růžová

+10-25% maximální zdraví

+5-20% odpor poškození (odstřelovače)
+3-4% regenerace bojových schopností

+10-25% maximální zdraví

+5-20% odpor poškození (odstřelovače)
+6-15% odolnost proti korupci
Zlacená ruka Vykupitel

+1 rána (s)

+5-20% odpor poškození (Gunners)
+6-15% odolnost proti korupci

Talenty

Sklizeň esence

Doplňte 30% houževnatost za 5 sekund při získávání osnov.

Absorpce osnovy

Doplňte 15% houževnatost, když zabijete nepřítele warpovým útokem.

Tichá

Doplňte 5% houževnatost pro každých 10% nebezpečí potlačené.

Warp uvolnil

Získejte mezi 10% a 25% poškození na základě vašeho současného nebezpečí.

Vnitřní klid

+6% odolnost proti nebezpečí na poplatky.

Brack a Ruin

Zabíjení elity nebo specialisty s mozkovým výbuchem aplikuje 4 hromádky soulblaze na všechny nepřátele do 4 metrů od cíle.

Psychické společenství

Kdykoli vy nebo spojenec v soudržnosti zabijete nepřítele, máte 4% šanci získat poplatky za osnovu.

Psykinetická aura

+15% bojové schopnosti Cooldown Reduction na Elite Kill (spojenci v soudržnosti).

Cerebrální tržné rány

Poškození nepřítele se schopností výbuchu mozku způsobuje, že jim způsobí +25% poškození ze všech zdrojů pro 5s.

Kinetická vychýlení

Zatímco pod kritickým nebezpečím, blokování útoku způsobí, že vám místo ztráty vytrvalosti získáte nebezpečí.

Kinetický štít

Vezměte mezi 10% a 33% snížené poškození houževnatosti při útocích na dálku na základě nebezpečí.

Mysl v pohybu

Rychlost pohybu není snížena při potlačení nebezpečí.

Warpová baterie

Můžete uložit až 6 poplatků za osnovy.

Blesk

Pokud nepřítel zemře, když je zasažen Soulblaze, který jste použili, až 4 jejich hromádky Soulblaze se šíří mezi nedalekými nepřáteli. Celkové množství hromádek Soulblaze na novém nepříteli nesmí překročit hromádky umírajícího nepřítele.

Kinetic Flayer

Všechny útoky mají 10% šanci na zásah do mozku prasknutí cíle. K tomu nemůže dojít na kritickém nebezpečí a má cooldown 15 sekund.

Zrychlit

Použití Unleash the Warp odstraní všechny duše a snižuje cooldown o 12.5% za každý odstraněný poplatky. Kromě toho, kdykoli byste vytvořili poplatky za osnovu, nyní místo toho vygenerujete 2 warp poplatky.

Vzestupné plameny

Psykinetický hněv vynaloží všechny poplatky za osnovy a aplikuje hromádky SoulBlaze na nepřátele na základě počtu vynaložených osnov. Nepřátelé zabití vašimi efekty Soulblaze (z jakéhokoli zdroje) mají 10% šanci vám poskytnout poplatky za osnovu.

Kinetická palba

Po 10 sekundách po použití Psykineticův hněv se váš mozek roztrhne o 25% rychleji a spotřebovává o 50% méně nebezpečí.

Nejlepší stavění Darktide Psyker, zbraně a výkony

Nejlepší stavění Darktide Psyker - Psyker s kovovým límcem a hledí, drží personál

Chci vytvořit Nejlepší stavět Darktide Psyker? Jako magická uživatelé Imperium, Psykers nasměrují osnovu a manipulují s jeskyní v jeskyni v lebkách vašich nepřátel pod intenzivním tlakem. Získají také nadšence za každý poplatky za osnovu, které získají, což je se správnými nástroji vybavené, může je učinit s více impozantními, jak mise pokračuje.

Chcete -li vytěžit maximum z Psyker, který ze čtyř tříd Darktide je ten, kdo pravděpodobně způsobí nejvíce škody ze skupiny, musíte se zavázat ke strategii, která nemusí být zpočátku nejzřetelnější. Vzhledem k tomu, že vaše role prodejce DPS ve hře Co-op vyžaduje, abyste zůstali relativně daleko, budete potřebovat ochranu před střelbou na dálku-společnou hrozbu ve vesmíru 40k vesmíru.

Nejlepší stavění Darktide Psyker - Psyker s kapucí, modlí se ke svému silovému meči

Nejlepší stavět Darktide Psyker

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s vesmírem ve hře New Warhammer 40 000, jsou Psykers dobří manipulaci s Warp. Hlavním tématem této sestavy je to, že tyto typy útoků hodně využívá a pocházejí z několika nepravděpodobných zdrojů: Brain Burst je útok na osnovu, a tak je to nabitý útok melee s mečem. Ve skutečnosti je výbuch mozku nezbytnou schopností, protože použití spustí řadu událostí, které roztaví nepřátele poblíž postiženého cíle, a chceme, aby se vyskytl co nejčastěji.

Zbraně

Zde jsou nejlepší zbraně pro sestavení Darktide Psyker:

Pro zbraň na blízko, chcete jít s mečem síly. Je to proto, že nabitý útok je Warp Attack, který spouští mnoho výkonů, které vybavíte. Jsou to také mocné zbraně, které jsou schopny sekat hordy nepřátel jen několika dobře umístěnými houpačkami. Pro modifikátory se pokuste jít o zvýšenou šanci kritického úderu na dálku, která vám pomůže v dosahu, a bonusy s slabými boty na bodech na bodě. Pokud jde o vlastnosti, planoucí duch může svrhnout řetězec událostí použitím hromádek Soulblaze na kritický zásah, zatímco Riposte vám dává 2.4-5% kritická šance po pěti sekundách po každém úspěšném dodge.

I když to může být lákavé ovládat personál síly a nebojte se o munici, doporučujeme vám jít s slušnou Accatran Mk II Recon Lasgun s fantastickou rychlostí ohně. To je tak, že můžete využít výhody úrovně 5, protože to má 10% šanci na každou kulku, která zasáhne nepřítele, aby se mozek roztrhl, a vyřadil masivní poškození masivní poškození. Výsledkem je, že může dělat krátkou práci Ogryns a dalších velkých nepřátel, včetně šéfů. Pro rysy budete v ideálním případě chtít, aby se „kritická šance na slabým bodovým hitem naskládala bonusová kritická šance až do maximálně 10%, dokud přistaneme jeden, a„ smrtící přesný “, abyste si dali dalších 40-47.5% poškození, kdykoli zasáhnete zásah kritického slabého místa. Modifikátory by se v ideálním případě měly zaměřit na rychlost načtení a poškození proti nepřátelům vločky nebo krunýře.

Nejlepší staví Darktide Psyker - Psyker

Feats

Každá úroveň výkonu odemkne každých pět úrovní, s první úrovní na úrovni 5 a poslední na úrovni 30. Můžete si vybrat pouze jeden ze tří dostupných výhod najednou najednou, takže zde jsou všechny nejlepší výběry pro nejlepší sestavení Darktide Psyker:

  • Absorpce osnovy: Doplňte 10% houževnatost, když zabijete nepřítele warpovým útokem.
  • Brack a Ruin: Zabíjení elity nebo specialisty s mozkovým výbuchem aplikuje dva hromádky Soulblaze na všechny nepřátele do tří metrů od cíle.
  • Cerebrální tržné rány: Poškození nepřítele se schopností výbuchu mozku způsobuje, že jim po dobu pěti sekund způsobí další 15% poškození ze všech ne-garpských zdrojů.
  • Kinetický štít: Vezměte mezi 10% a 33% snížené poškození houževnatosti při útocích na rozsah na základě vašeho současného počtu poplatků za osnovy.
  • Kinetic Flayer: Všechny útoky mají 10% šanci na zásah do mozku prasknutí cíle. K tomu nemůže dojít na kritickém nebezpečí a má cooldown 15 sekund.
  • Ascendent Blaze: Psykineticův hněv vynaloží všechny poplatky za osnovy a aplikuje soulblaze na hit nepřátel na základě počtu obviněných osnovy. Nepřátelé zabití vašimi efekty Soulblaze z jakéhokoli zdroje mají 10% šanci vám poskytnout poplatky za osnovu.

Absorpce osnovy vám umožní obnovit houževnatost pro každého nepřítele zabitého útokem osnovy, který se teď nemusí zdát jako moc, ale existuje dovednost, díky které je tento účinek spíše silný. Wrack and Ruin přidává efekt Soulblaze, kdykoli zabijete nepřítele, což vám umožní šířit poškození v průběhu času nepřátelům a způsobit, že váš mozek praskne dovednost Blitz.

Cerebrální tržné rány vám a vašim spojencem v soudržnosti další poškození nepřátel, kteří byli právě zasaženi mozkovým prasknutím, takže je užitečné pro sundávání šéfů a dalších objemných nepřátel. Získání poplatků za osnovy nebudou s touto sestavou obtížné, takže jakékoli snížení poškození pomocí kinetického štítku bude vždy prospěšné, zejména při pokusu o uzavření na otravném ostřelovači.

Nejlepší staví Darktide Psyker - Psyker

Klíčem k tomu, aby tato budování funguje, je Kinetic Flayer Feat. Všechny útoky, bez ohledu na to, který z nich provedete, mají 10% šanci na zásah, aby se vydali mozkový prasknutí na cíl zdarma (s 15sekundovým cooldownem). To spustí řetězec událostí, pokud zabijete tohoto nepřítele a potenciálně otočí příliv ve váš prospěch. Budete muset spravovat své nebezpečí, protože to nefunguje, když je na kritické úrovni, ale toto je malá cena za silný efekt. Pokud jde o problém s Cooldown, vaše volba zbraně to poněkud zmírňuje.

A konečně, Ascendant Blaze má sub-schopnost, která vám dává poplatky za osnovy za každého nepřítele zabitého Soulblaze. V důsledku toho budete neustále získávat poplatky za osnovy, což je účinné nejen pro Psykinetický hněv, ale také pro posílení vaší obrany na dálku pomocí kinetického štítu.

Curios

Pro kuriozity, sloty, pro které odemknete na úrovních 8, 16 a 24, doporučujeme, aby dva z nich poskytli zvláštní houževnatost a poslední nějaké bonusové zdraví. To by vám mělo pomoci přežít trochu déle na bojišti. Důrazně doporučujeme také jakékoli kuriozita s modifikátory, které vám poskytnou regeneraci bojových schopností, regeneraci houževnatosti nebo nějakou odolnost proti poškození vůči nepřátelům, s nimiž bojujete proti nejvíce.

S nejlepším sestavením Darktide Psyker byste neměli mít problém s tím, že během mise přecházejí vaši nepřátelé, kteří přecházejí vaší cestou. Prohlédněte si také nejlepší sestavení veterána Darktide, pokud najdete magické schopnosti trochu těžkopádné nebo buď nejlepší stavění Zealot Darktide nebo Best DarkTide Ogryn, pokud dáváte přednost více postavě zaměřené na melee.

Když jste tady, měli byste se také podívat na nejlepší zbraně Darktide, abyste našli nějaké alternativní výběr zbraní pro jiné třídy ve hře FPS. Pokud všechny třídy vypadají trochu matně, nebojte se. Kosmetiku DarkTide můžete vydělat dokončením spousty jedinečných výzev, známých jako Darktide Penances, nebo je zakoupením z obchodů odemčených zvýšením úrovně důvěry. Nakonec doporučujeme prohlédnout si náš průvodce Crossplay DarkTide pro nejnovější zprávy o této často požadované funkci.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.