Pět her dinosaurů na horizontu – herní Informer, Dinosaur Games �� Hrajte nyní zdarma na CrazyGames!

Dinosaurské hry

Contents

Dinosauři se potulovali po Zemi asi 160 milionů let. Lidé žili pouze 2.5 milionů. Není to šílené? Tyto epické reptiliánské zvíře inspirovaly legendární postavy jako Godzilla a velmi milovaný film Jurassic Park. Kdo ví, jaké dinosauři byli opravdu? Můžeme si jen představit.

Pět her dinosaurů na obzoru

Jurassic World Evolution 2 přináší spoustu prehistorických vzrušení a brzy získá masivní aktualizaci na základě nadcházejícího filmu Jurassic World Dominion, ale není to jediný nový zážitek z dinosaura na obzoru nebo že právě teď můžete hrát.

Prohledal jsem internet pro tituly dinosaurů, které jsou v dílech, a zjistil jsem, že pět, které vypadají slibně. Poslední z tohoto seznamu je něco, co si můžete stáhnout právě teď. Zde je to, na co se brzy můžeme těšit:

Jurský architekt

Lidstvo má potíže. Po vyčerpání většiny zdrojů Země a znečištění jeho vzduchu leží jediná naděje na přežití v minulosti. Světové síly se spojí, aby poslaly lidstvo zpět do pravěkého věku, kde mohou znovu těžit planetu pro své minerály a naplnit vzduch plýtváním. Tato zkušenost s budováním města vám úkoly vybudovat nová osady pro lidstvo ve světě dinosaurů. Některé z těchto ještěrek hromu lze použít k pomoci v dolech. Ostatní mohou být jízda na urychlení cestování. Dobré množství z nich je však nepřátelské. Na neuvěřitelně temnou poznámku lze tito vrahy dokonce proměnit v gladiátory pro vaše vlastní koloseum. Jurassic Architect se v současné době vyvíjí pro PC a vypadá neuvěřitelně ambiciózně, téměř jako sci-fi a prehistorické město Sim. Bohužel nebylo uděleno žádné datum vydání.

Deathground

Deathground, hrál sólo nebo s až tří hráčů. V krátkých herních klipech, které vyšly vývojáři Jaw Drop Games, má Deathground mimozemskou izolační vibraci, kde je pokrok pomalý, protože se chcete tajně pohybovat, abyste nevařili žádné nedaleké Raptory nebo tyrannosaurs Rex. Hra byla původně vyhlášena pro vydání na konci roku 2021 na PC, ale od té doby byla zpožděna.

Ztracená divoká

Developer Great Ape Hry jako „pohlcující a filmové“ popsané vývojářem Great Ape. Když se vydáte na tajemný ostrov, zjistíte, proč mezi námi chodí dinosauři. Nezní to, jako byste zabil někoho z nich. Můžete je zastrašit a vyhnout se pomocí prostředí i sortimentu neletálních zbraní a předmětů. Při lovu dinosaurů budete muset mít o sobě svůj rozum, od jejich a.I. faktory v sebezáchově a reaktivním systémovém chování. V tuto chvíli nebylo oznámeno žádné datum vydání ani známé systémy.

Paleo borovice

Postavte ranč. Prozkoumejte divočiny. A mazlíč každý dinosaurus, se kterým narazíte. Slyšeli jste to správně, můžete mazlit, starat se a jezdit na každém dinosauru v rozkošně vypadajících borovicích Paleo. I když je v současné době uvedeno pouze pro Steam, je zde chatování, že Paleo Pines také míří k přepínání v nespecifikovaném čase. Budete používat různé schopnosti dinosaurů k pluhu polí, rozbití skal a mnoho dalších věcí, které vám pomohou růst ranče. Když prozkoumáte hlouběji do světa, poznáte své sousedy a objevíte exotické dinosaury, které vám mohou pomoci velkým způsobem.

Fosilní lovec dinosaura

Pokud hledáte něco, co právě teď můžete hrát na PC, byl minulý měsíc vydán fosilní lovec Dinosaur a nabízí hlubokou simulaci, kde máte za úkol jet přes otevřené světy, abyste našli fosilní stránky, a poté pomocí různých gadgetů vyhledávají a vykopávají pro dinosaurské kosti. Sbírky, které objevíte, pak mohou být zobrazeny ve vašem vlastním muzeu. Získáte navrhnout všechny displeje a uspořádat, jak vypadají dinosauři.

Dinosaurské hry

Denní věž spěch

Dinosauři se potulovali po Zemi asi 160 milionů let. Lidé žili pouze 2.5 milionů. Není to šílené? Tyto epické reptiliánské zvíře inspirovaly legendární postavy jako Godzilla a velmi milovaný film Jurassic Park. Kdo ví, jaké dinosauři byli opravdu? Můžeme si jen představit.

Typy dinosaurů

Existuje mnoho her zahrnujících tyto majestátní stvoření. Společné hry Dinosaur se soustředí kolem nejodvážnějších dinosaurů.

V kategorii dinosauru není nedostatek přežití a ničení. Ale stejně jako to je simulace dinosaurů, lov, archeologie a nepředvídatelný plošinovka s karikaturními dinosaury. Existují online dinosaurské hry, které také umožňují multiplayer!

Dinosaurské hry sahají od násilných a destruktivních, po zábavné a neškodné dinosaurské hry pro děti, které si každý hráč může užít hraní.

Doporučené dinosaurské hry

Na CrazyGames si můžete vybrat spoustu dinosaurů. Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je prozkoumat výběr a najít hru, kterou si užijete.

Ve světě dinosaurů Jurassic Survival je cílem přežít ve světě dinosaurů. Dostali jste upgradovatelné zbraně a musíte porazit určitý počet dinosaurů v každém kole. V každé hře budete hrát proti známým dinosaurům, jako je Tyrannosaurus, Velociraptor, Triceratops a další. K dispozici je také online režim pro více hráčů, kde si můžete hrát s ostatními spoluhráči, abyste tyto bestie sundali.

Typy přechodů

Dinosaurské hry často crossover s jinými populárními typy her. Hry ničení a přežití jsou běžným tématem crossover s mnoha dinosaurskými hrami. K dispozici jsou také lehčí hry v oblasti retro stylu.

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější dinosaurské hry?

 1. Denní věž spěch
 2. Dinosaurs sloučí mistra
 3. Roguenarok
 4. Písečný Král
 5. Cyberdino: T-Rex vs roboti
 6. Dino nadvláda
 7. Laser Lizard
 8. Dino obrana
 9. Rhino Rush Stampede
 10. Dino dav

Jaké jsou nejlepší dinosaurské hry na mobilní telefony a tablety?

 1. Dinosaurs sloučí mistra
 2. Dino’s Farm Shop
 3. Cyberdino: T-Rex vs roboti
 4. Rhino Rush Stampede
 5. Písečný Král

Co jsou to dinosaurské hry?

Hra dinosaura je jakákoli hra s tématem dinosaura. Většina her dinosaurů se zaměřuje na dinosaury, kteří jedí na maso, jako jsou Spinosaurus a Tyrannosaurus. Existují hry s dinosaury s destruktivními tématy a dinosaurovými hrami pro děti s více lehkými a hravými tématy.

Hrajte nejlepší online dinosaurské hry zdarma na CrazyGames, není nutné stahovat ani instalace. �� Hrajte den D Tower Rush a mnoho dalších právě teď!

PBS Kids:

Více her Track Stars Hal's Big Dig Dino Dive Designér Dinocar Řeka běh Roarin Relay Buddy's Big Campout Adventure Bridge Builder Rail Rally Vůdce listů Dino Drink Dino Flight! Čas chow Fosilní vyhledávač Letecká show All Star třídění Pinecone Pass Zahajovací ceremonie Ernie's Dinosaur Day Care

Související témata

Oblečte hry

Xavier Riddle a The Secret Museum

Tvůrce hrdinů

Všechny nové hrdiny a předměty pro vytvoření vašeho avataru! Cíle:

Elinor se diví proč

Elinor Hide & Seek

Skrýt a hledat s Elinor & Friends, hrajte sami nebo s přítelem! Cíle:

Pinkelicious a Peterrific

Pinkamagine móda

Navrhněte a ozdobujte oblečení pro Pinkalicious & Friends! Cíle:

Sezame, otevři se

Oblékat čas

Hrajte oblékání s Elmo a Abby! Cíle:

Sezame, otevři se

Elmoův svět

Vítejte ve světě Elmo! Hrajte šest různých mini-her v Elmo’s Room. Cíle:

Sezame, otevři se

Práce pro mě

Prozkoumejte pracovní místa, která tvoří komunitu!Cíle:

Španělské hry

Kočka v klobouku

Clasificallo-todo

Ayuda Nick y Sally A Ordenar Las difentes cosas en toBorrowland! Cíle:

Ach Noah!

Ach Noah! Opona

Vytvořte si vlastní hru! Cíle:

Zvědavý George

Zvědavý george rušný den španělsky

Juega juegos de matemáticas con courious george góly:

Construir-a-ma-loo

Construye una máquina que hace obras de arte. Cíle:

Cith Sonida-Paluza

Construye un instrumento especial-un SoundA-Pa-Looza! Cíle:

Kočka v klobouku

Puente-ramoso

Consuye puentes con el dragón para llegar a tiempo a la fiesta! Cíle:

Více témat

Čtení her

Sezame, otevři se

Abby’s Sandbox Search

Pomozte Abby najít objekty skryté v písku! Cíle:

Xavier Riddle a The Secret Museum

Tvůrce příběhů Xavier

Všechno nové! Vytvořte báseň inspirovanou Mayou Angelou a dalším! Cíle:

Peg + kočka

Problém s velkým psem

Přečtěte si knihu s pegem a kočkou! Cíle:

Peg + kočka

Problém voleb

Kuřata hlasují pro někoho, kdo je sleduje, zatímco farmář je pryč! Cíle:

Sezame, otevři se

Tvůrce příběhů

Vytvořte příběhy s Elmo, Abby Cadabby a cookie monstrum! Cíle:

Sezame, otevři se

Dopis Dance Party

V této hře může vaše dítě praktikovat rozpoznávání dopisů a tančit s Big Bird a Snuffy. Cíle:

Přírodní hry

Elinor se diví proč

Úžasné nápady Elinora Ariho

Navrhněte si vlastní vozidla inspirovaná zvířaty! Cíle:

Elinor se diví proč

Elinor Nature Sights & Sounds

Vytvořte si vlastní hudební scény na přírodě:

Elinor se diví proč

Elinor polévka je nahoře

Vyberte si zeleninu a vytvořte si vlastní polévku s Elinor! Cíle:

Elinor se diví proč

Elinor Hide & Seek

Skrýt a hledat s Elinor & Friends, hrajte sami nebo s přítelem! Cíle:

Hrdina Elementary

Super roční snímky

Pozorujte a vychovávejte fotografie zvířat, rostlin a dalších v průběhu ročních období. Cíle:

Hrdina Elementary

AJS Recycle Rescue

AJ má misi znovu použít vrh v parku a vyčistit ho pro své přátele, aby si užili. Cíle: