Raft Advanced Anchor, Observatory Temperance Code & Selene Key, Raft: Observatory Code on Temperance – úroveň položky

Raft: Observatory kód na střídmosti

S nejnovější konečnou aktualizací v Raftu jsou přidány různé nové položky a 3 nové ostrovy. Jednou takovou položkou bude pokročilá kotva, kterou lze nalézt na ostrově Temperance. Než však získáte plán, musíte vyřešit hádanku a najít bezpečný kód. Níže zjistíte, jak dokončit hádanku a najít kód.

Raft Advanced Anchor, Observatory Temperance Code & Selene Key

S nejnovější konečnou aktualizací v Raftu jsou přidány různé nové položky a 3 nové ostrovy. Jednou takovou položkou bude pokročilá kotva, kterou lze nalézt na ostrově Temperance. Než však získáte plán, musíte vyřešit hádanku a najít bezpečný kód. Níže zjistíte, jak dokončit hádanku a najít kód.

Observatory Teperance Code & Selene Key

Ve věži observatoře najdete obří dalekohled s obrazovkou s tlačítky, kde můžete přesunout obrazovku zleva doprava stisknutím tlačítek. Při pohybu obrazovky najdete různé souhvězdí. Před použitím obrazovky jste již možná dostali 4 poznámky k obrázkům, které potřebujete k dekódování hádanky a získání bezpečného kódu.

Chcete -li vyřešit hádanku, musíte najít souhvězdí odpovídající obrázkům a spočítat počet hvězd. Kód pro bezpečnost je 5964. Pro podrobný průvodce o této hádanky a všech hádancích ostrovních ostrovů si můžete prohlédnout předchozí průvodce TADY. Jakmile vyřešíte hádanku, získáte bezpečný kód a v této místnosti můžete otevřít uzamčené trezor. Uvnitř trezoru najdete klíč Selene. Chcete -li vědět, kde použít klíč Selene, podívejte se na předchozí průvodce TADY.

Raft Jak získat pokročilou stacionární kotvu v Raftu?

Nyní, pokud jste dokončili výše uvedenou hádanku ve věži observatoře, již jste získali kód, jak je uvedeno výše. Vše, co musíte udělat, je otevřít trezor pomocí kódu a získáte pokročilý stacionární kotevní plán.

Můžete dokončit výzkum plánu z vašeho pracovního stolu. Jakmile dokončíte výzkum, bude k dispozici pro řemeslo a pak jej můžete umístit na svůj vor. Rozdíl mezi stacionární kotvou a pokročilou stacionární kotvou je v tom, že můžete ovládat pokročilou stacionární kotvu kontrola motoru který vypne všechny motory vor a automaticky sníží kotvu.

  • Jak najít klíč jeřábu a zabít mega žraloka
  • Kód nouzového spuštění pro věž Tangaroa v Raftu
  • Průchod na štafeta Balboa Island
  • Jak získat návnady, typy návnad a jak používat návnady
  • Jak dobít motoru pro ovládání baterie a řemesel
  • Všechny nové recepty odšťavňovače, Trading Post, Trash Cube & Trade Coin Guide
  • Jak se dostat dovnitř Tangaroa Tower pomocí zipline

Raft: Observatory kód na střídmosti

Zde je návod, jak najít kód observatoře na střídmosti!

podle Ryan Thama 28. června 2022, 12:20

Kód observatoře raftu na střídmosti

Chcete -li postupovat dále do hry, musíte odemknout trezor uvnitř observatoře ve fázi střídmosti. Uvnitř je klíč Selene, který vede k oblasti jaderného reaktoru. Jak skutečně získáte kód?

Zde je návod, jak odemknout trezor v observatoři střídmosti!

Kód observatoře na střídmosti – vor

Kód lze získat získáním některých lepkavých poznámek rozptýlených po celé observatoři.

Jakmile získáte všechny 4 poznámky, přejděte do hlavní oblasti a komunikujte s mapou souhvězdí. Poznámky odkazují na číslo, které je reprezentováno hvězdami v souhvězdí.

Například souhvězdí háčků má v sobě 6 hvězdiček a protože je to třetí poznámka, znamená to, že háček je 3. číslo trezoru; Takže 3. číslo je 6.

Pokud nechcete projít potíží, je zde kód observatoře na Temperance: 5-9-6-4.

Gratulujeme, právě jste otevřeli trezor a zjistili jste, že jste klíč, plán a několik prodejních automatů. Snad to pomůže!