Raft Crane Key: Jak porazit žraloka nosorožce pro klíč Crane, Raft: Jak najít klíč jeřábu k upuštění betonu (umístění)

Raft: Jak najít klíč jeřábu k upuštění betonu (umístění)

Velká síť betonu klesne na opačnou budovu a vytvoří velkou díru.

Raft Crane Key: Jak porazit žraloka nosorožce pro The Crane Key

Raft Crane Key: Jak porazit žraloka nosorožce pro The Crane Key

Napsal Tarran Stockton

Zveřejněno 28. června 2022 14:50

Nalezení Vor Klíč jeřábu může být dlouhý a namáhavý proces, který zahrnuje prozkoumání velkého podzemního zařízení a bojovat proti žraloci nosorožců, takže můžete postupovat skrz příběh. Po celou dobu Vor, Existují různá umístění příběhů, které musíte prozkoumat, ale mezi tím jste povzbuzováni k úniku zdrojů a vybudování voru ještě větší. Až budete připraveni jít dále a zamířit na Varuna Point 6277, budete muset vystopovat Vor Klíč jeřábu, tak si přečtěte pro úplné zhroucení.

 • Proč se také podívat na to, jak vyrobit recyklor Raft, takže si můžete vydělat spoustu koše na prodej na obchodování.

Klíč Raft Crane: Nalezení klíče promalky

Klíč v raftu: Nalezení klíčové medúzy mateřských

Zahájit proces nalezení Vor Crane Key, nejprve se budete muset navigovat směrem k regionu s názvem Varuna Point 6277. Je těžké si nechat ujít kvůli masivnímu žlutému jeřábu a konstrukce stoupající z moře. Můžete vylézt na jeřáb tím, že skákají hádanky do různých krabic a brzy můžete vylézt na žebřík do oblasti ovládacího prvku, kde vás bude informovat, že potřebujete klíč Crane Key.

Odtud můžete skočit přímo do vody a poblíž bude budova pod vodou s centrem pozornosti, která směřuje k otvoru a nějaké želé ryby. Želé ryby zablokují otevření, ale mají animaci, kde se pohybují z cesty, takže čas je to správné a plavat skrz jejich. Uvnitř je velká plocha s různými podlahami, které můžete prozkoumat pro zdroje, poznámky, sběratelské předměty a konkrétně čtyři části reflektoru.

Klíč Raft Crane: Nalezení klíčového reflektoru mateřského klíče

Po sběru dílů se vraťte ke vchodu a plavejte kolem želé ryby. Pod vámi bude další reflektor, který je rozbitý a směřující dolů k dlouhé skleněné trubici a nějaké želé ryby blokující vchod. Komunikovat s reflektorem a zapne se, což způsobí, že se želé ryby pohybují.

Jakmile je uvnitř tunelu, posuňte se dopředu, kde uvidíte písmeno G sprej na zdi a dveře, které vede do místnosti, kde můžete plavat nahoru a ven z vody. Pokračujte v cestě před vámi, vyhýbejte se různým pastům podél stěn a podlah a pokračujte v stoupání nahoru. Je to také dobrá taktika, která sleduje barvu G Spray.

Klíč Raft Crane: Nalezení klíče promalky

Brzy se dostanete do místnosti, kde můžete spadnout na vysokozdvižný vozík a najdete pokročilý plán světlometů a klíč z mateřského. Vyšplhejte po krabicích na druhé straně místnosti a pokračujte dále. Nakonec přijdete ke dveřím s kresbou vedle ní, která označuje mateř.

Klíč v raftu: Nalezení klíče mateřského klíče G

Otevřete dveře a skočte dolů do vody. Budete chtít sledovat barevný korál dolů, kde přijdete na další g na zdi. Vedle toho jsou velké garážové dveře, které můžete otevřít pomocí klíče Mateř, který vám umožní pokračovat dolů dolů. Nakonec byste měli přijít na další skleněný chodník, který vede k větším garážovým dveřím s G Sprayd na ně. Jakmile to dosáhnete, náhle propukne nosorožce a dá vám otevření. Jděte dovnitř a začněte bojovat s šéfem.

Raft Crane Key: Boj na nosorožce

Raft Crane Key: Boj na nosorožce

Boj žraloků nosorožců je docela jednoduchý a existují tři fáze. V aréně, kde s ním bojujete, budou ve středu čtyři obří sloupy a hromada výbušných sudů. Musíte přimět žraloka nosorožce, aby vás to zkusil, když jste vedle sloupu. Poté vyzvedněte jeden z výbušných sudů ze středu místnosti a vložte jej do otvoru, přičemž vás znovu přiměl žraloka nosorožce, aby vás znovu zarazil.

Klíč pro jeřáb: Rhino Shark Fight Fáze třetí

Shark bude omrán na několik sekund po zasažení výbušné hlaveň a také otevře díru v horní části sloupu, abyste mohli plavat uvnitř a postupovat do další arény. Opakujte stejný proces v této aréně, abyste se dostali do třetí a poslední arény. Ve středu této závěrečné arény je jeden sloup, ale stále musíte udělat stejný proces získání Vor Rhino žralok, aby to zarazil a poté vložil dovnitř výbušný hlaveň. Poté, co žralok zasáhne poslední hlaveň, zemře, dá vám úspěch a umožní vám plavat se přes jinou díru ve stropě.

Jak najít klíč Raft Crane

Jak najít klíč Raft Crane

Jakmile znovu plaváte, najdete z vody nějaké schody vedoucí z vody a chodba vedoucí do kancelářské místnosti. Na stole je plán větrné turbíny a Vor Klíč jeřábu.

Vyskočte do mezery ve stropě, pak můžete sledovat řadu potrubí nahoru ke dveřím a vrátit se do centra pozornosti, kam jste poprvé vstoupili do zařízení. Plavat se, vydejte se na samotný jeřáb a nyní s ním můžete komunikovat. To způsobí, že nahodí obří hromadu cihel na sousední budovu a vytvoříte díru.

Jak najít klíč Raft Crane 2

Zipline dolů do této díry a pak se pomalu udělejte, než narazíte na místnost s modrým kobercem a stůl, který má pokročilý plán baterie a poznámku.

To je vše pro naše poruchy, jak najít Vor Crane Key, a nyní víte, kde nejprve najít klíč mateřského.

Máme také rozdělení toho, jak objevit kód pro temperamentu vor na observatoři.

Raft: Jak najít klíč jeřábu k upuštění betonu (umístění)

Pro poslední část Varuna Point budete muset ovládat jeřáb, abyste upustili spoustu betonu.

Za tímto účelem budete muset nejprve najít klíč jeřábu, ale toto je jeden z posledních kroků v této oblasti.

Zde je, jak můžete najít Klíč jeřábu v Raftu.

Předběžné požadavky na nalezení klíče jeřábu

Klíč jeřábu lze nalézt pouze poté, co jste hotovi se všemi podvodními věcmi.

V příslušném pořadí musíte dokončit následující:

 • Najděte čtyři části reflektoru
 • Najděte klíč Mateř
 • Porazit žraloka nosorožce

Klíč jeřábu a plán větrné turbíny jsou na stole v místnosti. Tato místnost je přímo přístupná poté, co jste porazili žraloka nosorožce. Pro více informací můžete použít odkaz o tom, jak porazit žraloka nosorožce.

Jak vyšplhat na jeřábu věže

Raft: Jak najít klíč jeřábu k upuštění skály (umístění)

Chcete-li vyšplhat po jeřábu, plavat směrem k pravé straně budovy, kde je jeřáb věže.

Existují některé zvýšené chodníky.

Raft - Klíčové umístění jeřábu

Pokračujte v stoupání a budete čelit některým divokým zvířatům. Některé z lezení vyžadují skákání na sloupech a tak dále.

Nakonec se dostanete na spoustu žebříků, které se dostanou přímo nahoru.

Raft - Crane Key

Poté uvidíte místnost pro operátora jeřábu.

Vložte klíč, který jste našli dříve, a přesuňte páku, aby upustil beton

Raft - Crane Key broxhrough

Umístěte beton

Velká síť betonu klesne na opačnou budovu a vytvoří velkou díru.

Raft - Crane Key - kde najít

Použijte ziplinu vedle místnosti Crane Operator Room a budete zipline až k druhé budově.

Raft - Crane Key - Jak najít

Nové umístění: Temperance

Skočte dolů nově vytvořenou dírou na budově a nakonec se dostanete do místnosti.

V místnosti najdete plán pro pokročilou baterii a několik poznámek.

kde je klíč Crane - Raft

Nyní odemknete nové místo zvané Temperance. Souřadnice jsou #1101.

To by měl být konec průzkumu Varuna Point.

Varuna Point - Kde je umístění klíče jeřábu

Asi a l

AL tráví většinu času absorbováním obsahu nebo vytvářením obsahu.

Jak získat klíč Crane v Raftu: Průvodce umístěním klíče Crane

Raft je nyní plně uvolněn, se spoustou skvělého nového obsahu v závěrečné kapitole. Mnoho hráčů se zajímá, jak najít klíč Crane, a v této příručce vám pomůžeme ho najít co nejúčinněji. Zde je náš průvodce lokalizací klíče Crane Crane.

Kde najít klíč jeřábu v Raftu: Závěrečná kapitola

Abyste mohli najít a získat klíč Crane, musíte udělat několik předběžných požadavků. Postupujte podle níže uvedených kroků:

 1. Sbírejte poznámku z ostrova Tangaroa. To odhalí souřadnice bodu Varuna bod 6277. Jakmile jste tam, všimnete si dvou opuštěných budov. Jeden z nich nemá reflektor a musíte jej zapnout. Když stoupáte po žebřících, najdete ovládací prvky jeřábu, které nefungují (protože klíč potřebujete). Pohybujte se dále po žebřících, najdete elektrický gril. Mějte na paměti, že budou nepřátelé, takže byste měli vytvořit mačetu pro účely sebeobrany.
 2. Nyní se musíte ponořit, dolů po boku budovy. Tam budete muset kořít čtyři části reflektoru.
 3. Poté zadejte tunel pod otvorem ve zdi, jakmile opustíte budovu. Další reflektor směřuje ke vchodu, který byste měli aktivovat tak, aby se tunel pod ním otevřel. Sledujte hladinu kyslíku a jděte dolů do tunelu, sledujte ji co nejvíce. Najdete oblast, kde můžete vyskočit z vody a chodit kolem. Tam najdete další poznámku. Blueprint Advanced světlomet a klíč z mateřského plánu jsou umístěny v místnosti na konci chodby.
 4. Vedle dveří, které otevřete, uvidíte na zdi provizorní mapu, která ukazuje, kde jste a kde je mateřská. Ponořte se přímo dolů a narazíte na garážový vchod se dveřmi, které můžete otevřít. Když prozkoumáte budovu, nakonec skončíte na trubici s modrou „g“ na konci. Je tam hodně kořistí – a nenechte se překvapit, když se garážová vrata otevřela!
 5. Šéf bojuje se žralokem nosorožce přímým. Tím se otevře díru v sloupu, kde můžete umístit výbušnou hlaveň. Po opět žraločích ramenech pilíř vybuchne a otevře místnost výše.
 6. Jděte tam, kde musíte udělat totéž, abyste mohli otevřít konečnou místnost. Jakmile tam znovu opakujte stejný proces, abyste konečně porazili žraloka a plavali na pobřeží. Nezapomeňte si korouhat masové maso.
 7. Nakonec můžete vyšplhat do budovy přes kanceláře, abyste získali klíč Crane a Blueprint větrné turbíny.

o autorovi

Nikola l

Spisovatel zaměstnanců na Prima Games od května 2022. Hraní od té doby, co bylo schopno držet Amiga 500 joystick sám, zpět na začátku 90. let (když bylo hraní dobré, pamatujte?). Prošel tisíci mnoho různých videí, desek a karetních her a zdá se, že chce, aby to bylo brzy desítky tisíc ™. Aktuální oblíbené: Pozůstalí upír, Smite, Marvel Snap. Zúčastnil se organizace desítek herních akcí a turnajů a od roku 2009 je profesionálně připojen k hraní her.