Raft: Jak odemknout všechny postavy – Gameskinny, Player – Oficiální raft wiki

Raft znaky

Chcete -li odemknout Shogo, udělejte si cestu na ostrov Temperance Island, druhá oblast v poslední kapitole hry. Pak se vydejte na velké výzkumné zařízení Selene. Stejně jako Elaine však může být vaše cesta zablokována, pokud jste přeskočili hlavní příběh.

Raft: Jak odemknout všechny znaky

V Raftu jsou čtyři nové odemknuté znaky: Závěrečná kapitola. Najděte je všechny pomocí tohoto rychlého průvodce.

V Raftu jsou čtyři nové odemknuté znaky: Závěrečná kapitola. Najděte je všechny pomocí tohoto rychlého průvodce.

Vor opustil časný přístup a zasáhl 1.0. S vydáním jsou nyní ve hře o přežití ostrovních přežití čtyři nové hratelné postavy: Tala, Johnny, Elaine a Shogo. I když stále začnete výchozími hravými postavami, Maya a Rouhi, můžete tyto nové přírůstky odemknout.

Tato příručka vám řekne, jak odemknout všechny znaky Vor. Každé z nich lze během hlavního příběhu nalézt v různých kapitolách, takže byste je neměli chybět, ale pokud vás zajímá, je to, co potřebujete vědět.

Jak odemknout talu

Tala najdete v rozhlasové věži (a nalezení budovy vám umožní Začněte trénovat koše koše, také). Jakmile jste tam, jděte do nejvyššího patra a promluvte si s ní. Zde je to, co se musíte dostat k rozhlasové věži:

 1. Řemeslo Tabulka výzkumu.
 2. Vytvořte Přijímač.
 3. Řemeslo tři Antény.
 4. Připojte přijímač a tři antény na voru.
 5. Přejít na místo Zobrazeno na přijímači.

Jak odemknout Johnnyho

Johnny je na Ostrov Balboa, třetí ostrov v Kapitola 1. Na ostrově jsou tři štafetové stanice, známé jako štafeta Statiosn #2, #4 a #6. Johnny najdete na vrcholu poslední Reléová stanice #6 v severní části Balboa. Prostě s ním promluvte, abyste ho odemkli.

Jak odemknout Elaine

Elaine je uvnitř Město Tangaroa, což je druhý ostrov Kapitola 2. Chcete -li dokončit druhou kapitolu, musíte jít do Hlavní věž ve středu města. Pokud jdete na samý vrchol věže, najdete Elaine sedící v jednom ze židlí. Tuto oblast můžete snadno dosáhnout pomocí výtahu a procházet dveřmi doleva.

Jak odemknout Shogo

Shogo je poslední hratelná postava v Vor. Najdete je uvnitř kryo komory v Templence místnost reaktoru. Temperance je druhou oblastí Kapitola 3. Je to obří, zasněžený ostrov, který lze projít pomocí sněžného skútru. Postupujte podle těchto kroků a vyhledejte Shogo:

 1. Jít na Observatoř.
 2. Zadejte Výzkumné zařízení Selene.
 3. Jít dolů do Místnost reaktoru.
 4. Odbočte doleva a vstupte do Kryo komora.

Uvidíte Shogo zamrzlé v jedné z tobolek. Interagujte s kapsle a oživte Shogo. Po promluvení s ním bude přidán do seznamu hratelných postav. To je vše, co potřebujete na tom, jak odemknout všechny postavy Vor.

O autorovi

Serhii Patskan

Sergey je na volné noze v průmyslu videoher více než pět let a píše pro různé publikace po celém světě. Jeho oblíbené hry jsou MTG, Dark Souls, Diablo a Divinity: Original Sin.

Hráč

Hráči

Hlavní postava Raftu je a Hráč. Hráč si může vybrat mezi ženou, Mayou a mužem, Rouhi. Prostřednictvím postupu příběhu lze odemknout další 4 postavy. Barvu jejich oblečení můžete také změnit v hlavní nabídce na kartě „Postavy“ nebo ve hře s šatníkem.

Shrnutí [| ]

Hráč si může vybrat svou postavu z hlavní nabídky. Při hraní bude volba ovlivnit slyšené hlasy, ale jinak jsou identické. Hráč může shromažďovat zdroje, bojovat se žralokem a rozšířit svůj vor. Přitom bude hráč pasivně ovlivněn až třemi parametry: hlad, žízeň a kyslík při plavání. Existují i ​​jiné parametry, které mohou ovlivnit hráče, jako je poškození nepřátel

Jíst a pití předmětů o výživě zabrání hráči v umírání hladu nebo žízeň, zatímco některé položky mohou také dát bonus hladu.

Když hráč způsobí poškození, pomalu se regeneruje zdraví. Dělají to rychlostí 0.25 za sekundu. Jsou to jediná entita, která může nosit kožené brnění.

Odemčení [| ]

Podle verze 1.0, je přidáno další 4 znaky, které je třeba najít na konkrétních místech.

 • Tala – horní část rozhlasové věže
 • Johnny – na stanici 6 na ostrově Balboa
 • Elaine – Posezení na židli na mostě po spuštění kódů v Tangaroa
 • Shogo – v kryokomorové místnosti po opravě reaktoru v střídmosti

Jak odemknout nové postavy v Raftu

Raft původně měl během svého předčasného přístupového období pouze dvě postavy: Maya a Rouhi. Závěrečné vydání.

Jak odemknout nové postavy v Raftu

Redakční tým 2023-06-07 2023-06-07 Sdílet

Raft původně měl během svého předčasného přístupového období pouze dvě postavy: Maya a Rouhi. Konečné vydání hry však představilo čtyři nové postavy pro hráče, s nimiž se během jejich dobrodružství setkávají.

Jediným problémem je, že tyto nové postavy musí být nejprve odemčeny. Následující průvodce vám to pomůže tím, že je najdete v Raftu.

Jak odemknout nové znaky raftu

Proces odemknutí nových znaků v raftu je nejprve je najít a poté s nimi jednoduše komunikovat. Nemusíte dělat žádné síly, abyste je odemkli od jejich nalezení. Pamatujte, že svou postavu můžete změnit z hlavní nabídky.

Čtyři nové přírůstky postav do Raftu jsou:

 • Tala (žena)
 • Johnny (muž)
 • Elaine (žena)
 • Shogo (muž)

Poloha Taly

Tala najdete v horní části rozhlasové věže uvnitř hlavní kontrolní místnosti. Budete se muset vyšplhat na vrchol věže, což může udělat několik pokusů.

Když vidíte Talu v kontrolní místnosti nahoře, komunikujte ji jako novou postavu v Raftu.

Doporučená videa pro vás.

Johnnyho umístění

Odemkněte Johnnyho, vydejte se na ostrov Balboa a poté najděte štafetovou stanici č. 6 na nejvyšším místě ostrova. Po dosažení stanice si všimnete schodiště. Vyšplhejte to a najít Johnnyho.

Poloha Elaine

Elaine na vás čeká na ostrově Tangaroa. Když dorazíte na ostrov, vydejte se směrem k věži Tangaroa a vyšplhejte se na vrchol.

Vaše cesta k Elaine však může být zablokována. Jediným způsobem, jak uvnitř místnosti odemknout Elaine, je střechou v horní části věže.

Pokud jste přeskočili hlavní kampaň příběhu, bude tato střecha neporušená a nebudete moci jít dovnitř. Jakmile se hrajete skrz příběh, nejvyšší část střechy odfoukne, což vám umožní zamířit dovnitř pro Elaine.

Shogo’s Location

Chcete -li odemknout Shogo, udělejte si cestu na ostrov Temperance Island, druhá oblast v poslední kapitole hry. Pak se vydejte na velké výzkumné zařízení Selene. Stejně jako Elaine však může být vaše cesta zablokována, pokud jste přeskočili hlavní příběh.

Nebudete se moci dostat do Selene Research Facility, aniž byste měli Blowtorch a Selene Key.

Blowtorch najdete po zapnutí vesnice Igloo uprostřed ostrova Temperance Island. To bude součástí příběhu. Blowtorch bude na stole ve druhém patře sekce s velkým spirálovým schodištěm.

Pokud jde o klíč Selene, najdete ji v jiné budově na ostrově, která se podobá hlavě robota z dálky. Uvnitř je souhvězdí hádanka, kterou musíte vyřešit, abyste získali kód trezoru. Kód je 5964. Použijte jej k získání klíče do bezpečí.

S oběma objekty v ruce, zamířte do Selene Research Facility. Pro každou laboratoř jsou zde dva hádanky, které musíte vyřešit, abyste se dostali dovnitř místnosti reaktoru, kde je Shogo.