Raft: Poslední kapitola: Jak zabránit Olof v házení bomb, návod Raft Utopia | PCGamesn

Návod v Raft Utopia

Dále rozbalte a vyjměte hyeny a poté znovu naskládejte bedny, abyste dosáhli vyššího patra (největší zásobník potřebuje šest bedrátů). Ujistěte se, že máte dobrou zbraň a nějakou léčivou Salve, protože váš další boj je proti mnohem většímu (a mrtvějšímu) šéfovi Hyena jménem Alpha. Zde jsou poznámky k boji proti Alpha:

Raft: Poslední kapitola: Jak zabránit Olof v házení bomb

Raft: Poslední kapitola: Jak zabránit Olof v házení bomb

Utopie je posledním místem poslední kapitoly Raftu a v ději je vždy hlavní šéf. . Jméno šéfa je Olof a hráči ho nejprve uvidí na začátku ozubeného hádanky. Pak, když se hráči vydávají na budovu upevněním výtahu, Olof na ně zaútočí házením bomb.

V této příručce vám řekneme, jak zabránit Olof v házení bomb.

Olof 1. setkání

Po opravě výtahu, když se vydáte na horní plošinu, uslyšíte, že Olof něco řekne, pak začne házet bomby na plošinu. Hodí bomby pouze na platformu, takže můžete stát na krabicích, abyste se vyhýbali poškození, ale nepřestane házet bomby, pokud nic neuděláte. Pokud se ho pokusíte zastřelit šípy, bude se kachna a vyhýbá se každému šípu, kterou střílíte, takže na něj nemá smysl střílet na něj.

Takže, co musíte udělat, je to, že umístěte krabice pod místo, na kterém stojí. Na platformě je několik krabic, musíte chytit krabice 1 za 1 a umístit je pod místo. Chcete -li úspěšně vyhnout poškození bomby a oheň po explozi, držte se dál od červeného poloměru, který zdůrazňuje před explozí. Jakmile jste shromáždili dost krabic, musíte je umístit tak, abyste mohli vyšplhat na místo. Pokud máte 9 nebo více krabic. Musíte umístit 5 krabic na sebe, pak musíte umístit 3 krabice s určitou vzdáleností, umístit je také na sebe. Poté umístěte poslední krabici hned vedle 3 polí.

Raft: Poslední kapitola: Jak zabránit Olof v házení bomb

Skočte na první krabici a poté skočte na 3 boxy a poté skočte na 5 krabic a nakonec skočte na platformu, na které stál. Jakmile začnete stoupat na krabice, uteče z této platformy.

Návod v Raft Utopia

Návod na raft utopia: Pohled na město z doku

. Ale počkejte minutu … není to docela ticho? Nemělo by existovat více obyvatel?

Váš hlavní cíl v tomto Návod v Raft Utopia má čelit Olofovi, špatnému chlapi. K tomu potřebujete nástroj pro ziplinu, uzdravení Salve a vaše dovednosti pro řešení hádanek s některými otravnými ozubími. Můžeme vám také pomoci najít Dettoův kód, harpunu, velký plán batohu, kladivo a další v této hře přežití. Zde je vše, co potřebujete, abyste se dostali přes Utopii v Raftu, ale pokud nejste ve skutečnosti na Utopii ještě ve hře, možná budete potřebovat náš návod na střídlení v raftu, nebo konkrétněji, průvodce kódem pro temperamentní komoře, který přesně vysvětluje, kde najdete souřadnice pro Utopii.

Návod na raft utopia: Obrázek Detto

Utopia Part One: Najděte dettoův kód a harpunu

Nejprve jděte do Detto’s House poblíž doků. Má věž a je obklopen zemědělskou půdou. Dveře jsou zamčené, ale venku najdete lopatu a mapu. Na mapě jsou nakresleny tři malé červené kruhy; Vykopněte hromady nečistot v těchto místech a najděte tři části Detto’s Code, které vám pak umožní otevřít dveře do jeho domu.

Buďte však opatrní, protože pokud vykopáváte na špatném místě, chyby se vyplatí a poškodí poškození. Poškození se můžete vyhnout tím, že vstoupíte dozadu přímo po kopání. Uvnitř domu Detta najdete velký plán batohu a klíčovou položku: Harpoon.

Na střechu stál na střeše návod na Utopii v Raft Utopia:

Utopia část druhá: puzzle elektrických kabelů

Pokud stojíte se zády do domu Detta, uvidíte napravo spoustu chatků. Zde najdete generátor energie. Buďte opatrní, tato oblast je plná hyenů, kteří se vás pokusí přetáhnout přes Utopii. Nejlepší přinést zbraň!

Vaším úkolem je připojit jeden generátor k druhému pomocí elektrických kabelů – celkem je pět, všechny ležící na vrcholu budov. Použijte bedny k dosažení střech a poté pomocí nástroje Zipline přejdete z jedné střechy na druhou. Ujistěte se, že přetáhnete elektrický kabel směrem k budově, která je dosažitelná bedny, protože ziplinu nemůžete použít současně. Použijte obrázek jako odkaz na první čtyři připojení elektrických kabelů.

Utopie Část třetí: Puzzle vodní nádrže

Nyní, když je síla zapnutá, vodní čerpadlo poblíž domu Detta funguje. Další úkol: Otočit tři kola, dokud voda z čerpadla nedosáhne nádrže na vodu. Je tu trik, který to bude jednoduché: Při otočení vnějšího kola zkontrolujte, zda se zkumavky spojují na vstupní i výstupní straně, pak se vydejte na cestu ke středu.

Část čtvrtého utopie: vstupní klíče

Poté jděte do nádrže na vodu a vyzvedněte druhou klíčovou položku: kanystr oxidu uhličitého. Jděte do věže na dettově domě a pomocí nádoby a harpuny střílejte ziplinu přes vodu. Vyzvedněte vstupní klíč a poté použijte druhou ziplinu k nalezení zamčených dveří. Tyto dveře vyžadují otevření druhého vstupního klíče, ale žádné starosti; Pokud jdete o něco dále, najdete ten druhý ležící na schodech před velkou chaty.

Po použití výtahu musíte dokončit překážkovou dráhu ve věži bambusu. To vás povede k kladivu. Vyzvedněte to a vraťte se na začátek překážkové dráhy (můžete chodit po bezpečnostních sítích), poté pomocí kladiva otevřít uzamčené dveře.

Návod na raft utopia: Zvednutý hlaveň vedle platformy s výzvou k jejímu použití

Utopie část pět: ozubená hádanka

Podívejte se na hromadu ozubených kol na podlaze? Během přenášení nemůžete skočit, ale můžete je umístit na bedny. Pokud to budete pokračovat (umístěte je co nejvyšší, pak se vyšplhejte na sebe), můžete umístit kolo na výtah plošiny na pravou stranu.

Chcete -li se zvednout platformu na druhou úroveň, musíte použít hmotnosti na levé straně místnosti v následujícím pořadí:

 • Použijte žebříky vlevo, abyste dosáhli druhé platformy a poté na platformu položte váhu s „3“.
 • . Poté odstraňte hmotnost 3.
 • Položte hmotnost 2 na platformu a poté odstraňte hmotnost 1.
 • Jděte na druhou stranu, vezměte ozubené kola a použijte jej ke snížení padacího mostu.

Přineste ozubené kola s sebou do další místnosti, protože musíte vyřešit další výtahovou hádanku. Zde je krok za krokem:

 • .
 • Přidejte hmotnost 1, odstraňte hmotnost 5.
 • Přidejte váhu 4, odstraňte hmotnost 1.
 • .
 • Přidejte hmotnost 3, odstraňte hmotnost 2.

Pomocí ozubeného kola snižujte další padací most a poté přeneste nový ozubené kol na transportní platformu níže. Ujistěte se, že ozubené kol je přepravován na druhou stranu, kde je zlomený výtah, než znovu projde překážkou.

Návod na raft utopia: Olof posmíval hráče z dálky po schodišti

Utopie část šest: Olof Boss boj

Po výtahu použijte bedny k dosažení vyššího patra. Vstane se tam, kde stojí Olof, hromadí se pět beden. Buďte však opatrní, protože na vás hází ohnivé bomby. Když Olof uteče, jděte za ním, ale nepřehlédněte na blueprint a sklad klíč z elektrického ziplina.

Dále rozbalte a vyjměte hyeny a poté znovu naskládejte bedny, abyste dosáhli vyššího patra (největší zásobník potřebuje šest bedrátů). Ujistěte se, že máte dobrou zbraň a nějakou léčivou Salve, protože váš další boj je proti mnohem většímu (a mrtvějšímu) šéfovi Hyena jménem Alpha. Zde jsou poznámky k boji proti Alpha:

 • Kdykoli narazíte na alfa, na podlaze se vytvoří jedovatá louže.
 • Poté, co mu Olof hodí jídlo, se Alpha stane neporazitelným po krátkou dobu (bude mít nazelenanou záři).
 • Dejte si pozor na speciální chytání a skákání Alphy po jeho imunitě.
 • Alpha na vás občas hodí skály.

Jakmile Alpha už není, použijte výtah a přistupujte k Olof. Skočte za ním a najděte konečný plán: Titanové nástroje. Popadněte hlavní klíč z Olof a sundejte výtah. Jakmile vystoupíte ven, najdete budovu se všemi zámky na ní na pravé straně.

Pravděpodobně můžete uhodnout, co bude dál … použijte hlavní klíč, bezplatná utopie a užijte si finální cutscén v Raft. Gratulujeme k porážce hry! Pokud jste během hry zmeškali nějaké postavy raftu, vydejte se k našemu průvodci, abyste je našli.

Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.