Rainbow Six Siege Ember Rise Patch Poznámky Odstraňte bombardéry z teroristického lovu | PCGamesn, Y4S3: Ember Rise – Tom Clancy S Rainbow Six Siege Guide – IGN

Y4S3: Ember Rise

Operace Ember Rise nezahrnuje novou mapu, místo toho nabízí plné přepracování existující mapy Kanal. Rework Kanal má další místnosti, chodby a možnosti manévrování a také dává mapě vizuální přepracování. SpawnPeeKingová místa byla snížena.

Duhové šest obléhání Ember Rise Patch Poznámky Odstraňte bombardéry z teroristického lovu

Operace Rainbow Six Siege Operace Ember Rise Patch Poznámky jsou živé a vedle očekávaných nových operátorů a změn map je spousta pozoruhodných detailů. Teroristický Hunt nabízí některé z nejzajímavějších změn, protože Ubisoft přepracoval režim na něco, co bude mnohem užitečnější pro procvičování vašich dovedností.

Bombardéry budou z režimu odstraněny, takže se již nebudete muset starat o to, že se na vás při cvičení spěchají ty bílé masky – část úsilí Ubisoftu „učinit teroristický lov reprezentativnějším pro hraní Multiplayer Gameplay.„Podobně občas najdete Nitro buňky a ostnatý dráty kolem mapy, ale již nebudou existovat plné místnosti těchto položek.

Situace také získaly další drobné revize. Jednotlivé situace jsou nyní nejtěžší než nejtěžší a již neexistuje zámek pro postup, takže můžete mise dokončit v jakémkoli pořadí, které se vám líbí. Další informace o tom, co lze očekávat k datu vydání Ember Rise, naleznete v úplných opravných poznámkách na oficiálním webu.

Ubisoft uznává, že „hráči již dlouho používali herní režimy hráče vs AI jako rozcvičení“, takže všechny tyto změny jsou zaměřeny na lepší umožnění hráčům, aby to udělali přesně to udělat.

O víkendu jsme se dostali rozsáhlý pohled na hru Ember Rise, takže se podívejte na tento odkaz pro spoustu podrobností o tom, jak noví operátoři otřásají obléháním.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Y4S3: Ember Rise

Operace Ember Rise (Y4S3) je třetí sezóna Rainbow Six: 4. ročník Siege, vydáno jako bezplatná aktualizace obsahu 11. září 2019. Tato stránka poskytuje přehled nových funkcí a doplňků provedených k obléhání během operace Ember Rise.

Operace Ember Rise měla během svého kurzu jednu aktualizaci;

  • Y4S3.0 Patch Poznámky (Operace Ember Rise Start)

R6S EMBER1.JPG

Operátoři: FES & APCA

Operace Ember Rise vidí přidání 2 nových operátorů, od 2 různých CTU; obránce Goyo a útočník Amaru, z FES a APCA.

R6S EMBER2.JPG

Goyo

Goyo je obhájce mexického CTU FES. Je vybaven jedinečným nasanutelným štítkem zvaným Volcán Shield. .

R6S EMBER7.JPG

Amaru

Amaru je útočící operátor s peruánským CTU APCA. Jejím jedinečným gadgetem je háček Garra, háček, který je schopen rychle vypustit ji přes okna, rappel body a dokonce otevřené poklopy uvnitř map.

R6S EMBER6.JPG

Přepracování mapy: Kanal

Operace Ember Rise nezahrnuje novou mapu, místo toho nabízí plné přepracování existující mapy Kanal. Rework Kanal má další místnosti, chodby a možnosti manévrování a také dává mapě vizuální přepracování. SpawnPeeKingová místa byla snížena.

Nový Kanal obsahuje umístění 3 útočníků a 4 obhajující cíle pro každý herní režim; Rukojmí, bezpečný a bomba.

Kanal nyní obsahuje pouze denní variantu.

R6S EMBER5.JPG

Zbraně

Operace Ember Rise nepřidal žádné nové zbraně do Rainbow Six: Siege. Je to proto, že oba noví operátoři jsou vybaveni zbraněmi, které jsou již ve hře přítomny. Přidává však některé nové přílohy ke stávajícím zbraním, včetně;

  • Supernova: Supresor
  • Vektor . Prodloužený barel

Nasaditelný štít 2.0

Operace Ember Rise přidal nový design nasaditelného gadgetu štít. Nový design obsahuje malá okna, která operátoři na obou stranách mohou vidět, a také schopnost dokonale zapadnout do malých dveří, aby bylo možné lepší pokrytí.